Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAAAAa

czy samo swintuszene przez gg z inna osoba jest zdrada??

Polecane posty

Gość AAAAAAa

siedze przy komputerze i klikam do innej osoby, swintusze z nia, szeptam jej czule slowka. Dla mnie to nic, zabawa, zabicie czasu. swiat wirtualny ale druga osoba (partner/partnerka) sie o tym dowiaduje i... zdrada czy nie zdrada? powinna mnie rzucic czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja kobita
uznała, że to zdrada:( No i miałem przesrane...Teraz nie świntuszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli jesteś
taki ciekawy, to po prostu wyobraź sobie, jak ty bys sie czuł kiedy to samo robilaby twoja partnerka. I masz odpowiedź! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
Ludzie czy wy macie pojęcie co to zdrada???!!!! Kuźwa bajerzenie przez gg to zdrad buhahahahahahahah Pewnie proboszcz wam tak powiedział :) leczta się wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada i poczucie zdrady do sprawy indywidualne. Jeśli się zaczynasz zastanawiać, czy to, co robisz, jest w porządku, to najpewniej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoooj
wlasnie tu chodzi o poczucie zdrady....jesli twoja partnerka wlasnie w taki sposob to odczuwa??? aaaa no i oczywiscie chodzi tez o to co ty czujesz...jkesli ukrywasz to co robisz i zastanawiasz sie nad tym czy to sluszne ...to juz chyba zdrada...bo przeciez zabawy nikt nie ukrywa przed swoja partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm czy
czyms sie to rozni od zwyklej rozmowy? nie, a mimo wszystko nie swintuszysz z inna przy spotakni na piwku. jesli dla ciebie zdrada jest tylko gdy wkladasz w pochwe, to coz. mozesz zobaczyc ze nie wszyscy tak mysla, ale to bedzie bolesna lekcja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam że na pewno
jest to zdrada psychiczna bo w podtekście jest tło erotyczne, bo nie wmówisz chyba, że świntuszenie na gg to to samo co zjedzenie bułki z masłem..... , chyba, że oboje świntuszycie na gg to wtedy można traktowac to jako chleb powszedni 🌼 Roman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od swintuszenia
jest twoj facet , po co ci to gg, to jest zdradza emocjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jakiś baran nie
rozumie, że to jest zdrada to niech wali konia w łazience, a nie zawraca głowie dziewczynie. A to dlatego, że jest upośledzony na umyśle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inki123
Czy nie przesadzacie czasami?? Wcale nie uważam tego za zdradę, jesli rozmawiam z kimś na gg, no jeszcze zalezy o czym rozmawiam. Mam kilku "przyjaciól z gg" z którymi moge porozmawiać dosłownie o wszystkim, co mnie boli, jak mi minął dzień, czy się wyspałam czy nie i czy poprzedniej nocy było mi dobrze z facetem... Sprawa podejścia do tego jako do zdrady jest fakt całkiem indywidualna, ale chyba nie ma w tym nic złego dopóki te osoby sie ze sobą nie chca spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym powiedział tak: wirtualna zdrada jest możliwa. Dla tych którzy myslą, że zdrada poleaga tylko na skoku w bok, to życzę szczęśliwych dni w niewiedzy. Zdrada prze GG jest wtedy gdy nie chcesz powiedziec o tej rozmowie swojej partnerce/partnerowi. Boisz się jego reakcji ,wiesz że się zdenerwuje na treść. Po co rozmawaić/świntuszyć z kimś - nieznajomym? Od tego są chyba partnerzy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalejdoskop
jesli robisz to potajemnie, to zdrada w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oona
Świntuszenie przez internet - tak. Potajemne - tak. Telefoniczne tez - tak. Chęć spotkań zrealizowana - tak. Patrząc na wasze wypowiedzi wnioskuję, że tak, to jest zdrada. I tak czuję. Mój partner nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inki
a kto tu mowi ze rozmowa o swoich sprawach, nawet intymnych, jest zdrada? chodzi o swintuszenie Oona - zostaw go, moze w koncu zrozumie ze dla ciebie to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UKRYWANE CZY NIEUKRYWANE TO ZDRADA EMOCJONALNA...OD NIEJ MALUSI KROCZEK DO TEJ NIE WIRTUALNEJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej zdrada!!! Nie zdradza się tylko fizycznie, to jest zdrada emocjonalna, zdrada tego co Was łączy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos pisze ...\"Zdrada i poczucie zdrady do sprawy indywidualne\"... Nie, to nie sa sprawy indywidualne, bo związek tworzą dwie osoby, a nie jedna osoba i to nie jest sprawa indywidualna. Jeżeli partner wyśmiewa nas przy innych, dzieli nasze prywatne sekrety związku z inna osobą to też jest to zdrada. Zdrada to przekrocenie granicy na którą obie strony się wcześniej umawiały, zgodziły czyli \"zerwanie\" umowy. To po prostu nadużycie. Zdradę zawsze przeżywamy psychicznie i nie ma znaczenia czy odbędzie sie w sferze seksualnej, czy też w sferze lojalności, moralności itp. Pozdrawiam Miła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooosia
trafny temat....gratuluje...moj partner tez uwaza ze to nie zdrada....ciekawe tylko dlaczego ja uwazam inaczej? bardzo boli i nieda sie o tym zapomniec....zdradzil wszystko co bylo wazne...nasze pragnienia,marzenia,uczucia....mowil z nia o mnie ...jakbym byla jakas jego zwykla znajoma...jakbym nic nieznaczyla...mowil ze jest mu ze mna zle....ze gdyby nie dzieci odszedlby...to chyba boli najbardziej do dzis.....bede tu zagladac...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia20
swintuszenie przez gg.. profile na randkach netowych, zakladane w celu znalezienia kogos na sex.. oglaszanie, ze sie szuka kochanki na kanale w erze.. czy mozna wierzyc ze to tylko zabawa? czy kopnac w dupe takiego kolesia mimo, ze twierdzi, ze kocha? i mimo, ze ja kocham jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście...
Mam nadzieję, że z tego się spowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia20
profil ma dla zabawy.. to co jest w nim napisane jest niewazne. twierdzi, ze uzywa tego profilu tylko do tego, gdy sie nudzi i oglada sobie laski od tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga78
moj tez tak mowił ze ot tak oglada, ale to byl pocztek naszego konca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia20
aga78 a czy twoj facet mowil, ze z tym skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga78
w sumie to nie pamietam czy tak mówił ale powiedzial ze to nic nie znaczy tylko taka rozrywka. Zrobiłam mu awanture- bo niestety ale o jego profilu doweidzialam sie od znajomych :( porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga78
funia --- a czy Ty wiessz co on tam wypisuje? pytałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×