Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kikker

Yasmin

Polecane posty

Masz doświadczenie z Yasmin? Jeli tak, to podziel sie nim prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiker
Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roo1
ja zazywalam te tabletki. slyszalam o nich wiele pozytywnych rzeczy, ze sa dobrze dzialaj na cere, nie zatrzymuje sie wody w organizmie, czyli koniec z puchnieciem itp. przedtem zazywalam kilka roznych tabletek. po zadnych nie mialam efektow ubocznych wiec i tym razem myslalam,ze wszystko bedzie ok. niestety okres kiedy bralam Yasmin to byl koszmar-bardzo niskie samopoczucie,notoryczna sennosc, a twarz zamienila mi sie w wulkan-cera tlusta jakbym ja smalcem wysmarowala i syf na syfie, nie mowie tu o malych krostkach tylko o kraterach... osdtawilam swinstwo. ale moze u ciebie bedzie inaczej. sprawdz sobie ich sklad i zalecenia na stronie producenta-Schering( niestwty dostepna tylko w wersji ang.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anastacia2005, cóż za współpraca ;) Interesowały mnie dokładnie osobiste opinie bo storna teoretyczna jest mi znana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastaci2005 Znam holenderski, troche sie nadukałam z tym niemieckim, ale sporo zrozumiałam;) Dzięki bardzo i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanina
chcialam spytac, ze ta yasmin to 'siostra' jeanin? czy to tabl takze IVtej generacji? ile kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Yasmin nie jest żadną pokrewną Jeanine choć obydwie są IV generacji. Dzieli je założenie działania i najważniejsze progesteron- w Yasmin: drospirenon 3mg. Nie mam pojęcia ile będzie kosztować w Polsce (dopiero od czerwca) ale w Europie opakowanie z 3 listkami kosztuje 25 euro -wiec sporo w porównaniu do Microgynonu-30, który kosztuje zaledwie 8 euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo słyszałam i czytałam (przedruki z gazet dla lekarzy) na temat Yasmin. Interesowałam się tym trochę, bo sama byłam zainteresowana ich kupnem w celach wiadomych... Są to świetne tabletki najnowszej generacji, które niestety nie są dostępne w Polsce :(( !! A Szkoda...... Strasznie nas zwodzą z tą rejestracją i uzyskaniem atestu MZiOS! Miały być dostępne w 2004 r. a tu prosze - luty 2005 i nic sie nie zanosi na jakieś zmiany :(( ! Badania sporej grupy kobiet potwierdziły, że to rewelacja - nie ma po nich skutków ubocznych i co najważnieższe NIE POWODUJĄ WZROSTU WAGI - nawet w pierwszych miesiącach stosowania!!!Przeciwnie wręcz - 2kg mniej w skali roku! Jak dla mnie to świetny wynik i co tam 25 Euro!! Ważniejsze zdrowie i szczupła sylwetka:)) PS! Jak będziecie miały jakieś info nt. kiedy Yasminki wejdą na rynek to koniecznie piszcie!! UFF....... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sa wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika101xx
Czesc ja biore te tabletki od ponad 6 miesiecy i jak dla mnie sa super. Wczesniej czytalam o nich i bardzo sie wystraszylam. POwiedzialam nawet lekarce ze ich nie chce ale ona mnie uspokoiła. Teraz nie zaluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryssssss
biore yasmin pierwsze opakowanie poprzednio bralam inne ale odstawilam i w czasie tej 7 przerwy dostalam okres i ten okres ciagnie mi sie do tej pory mimo ze za 10 dni koncze brac pierwsze opakowanie yasmin to nie jest typowy okres tylko taki brud jakby sie czyścilo.mam zasuwac do lekarza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emalika
mam nadzieję, ze jednak poszłas do ginekologa.... biore Yasmin od pół roku, miałam problemy z bolesnymi miesiaczkami i doskwierały mi także inne dolegliwosci w tym czasie (m.in. wymioty), lekarz przepisal mi je i jestem z nich bardzo zadowolona. Również mialam podobne "brudy", ale to tylko za pierwszym razem. Teraz czuje sie o wiele lepiej, brudow nie ma, dolegliwosci zminimalizowane. Cera mi sie poprawiła i schudłam jakies 3kg, z czego srednio jestem zadowolona i na sile próbuje przytyc, bo wygladam jak anorektyczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakate
witam mam pytanie czy jak przyjmuje pierwsze opakowanie tabletek moge spokojnie współżyć czy dodatkowo musze si ezabezpieczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
Używałam, czułam sie po nich fatalnie, miałam migreny, ale najgorsze były koszmarne bóle łydek. Zmieniłam tabletki (nie dosć ze czuje sie po nich dobrze to jeszcze są znacznie tańsze) i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
a i zapomniałam jeszcze ze miałam plamienia cały czas w trakcie brania i koszmarnie obfite krwawienia w przerwie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania 5 paczuszek(na 5 miesuęcy) tabletek antykoncepcyjnych Yasmin data ważności jest do 04.2011r cena za wszystkie 150zł. Zainteresowani niech piszą : ania321321@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka010611
hej. biore już tabletki Yasmin już prawie od tygodnia, niekiedy występują nudności,(czasem aż sie obawiam czy to aby nie ciąża).. i często chce mi sie spać,jestem zmęczona, żadne plamienia na szczęście u mnie nie występują. Ogólnie jestem zadowolona z tabletek,myślałam że bede miała jakieś nieporządane objawy ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Koszczyk
Hej, Sprzedam kilka opakowań Yasmin. Lek oczywiście oryginalny (zakupiony w aptece), w oryginalnym nieotwieranym opakowaniu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: marta.koszczyk@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×