Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka familiady

największe wpadki w polskich teleturniejach

Polecane posty

w dzisiejszej familiadzie: Karol: jaki sport wymaga sprawnego uchwytu???(czy cos w tym stylu) baba: gimnastyka na kółkach! myslalam ze zejde:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzziiiiuuuutttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzziiiiuuuutttt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SayMoon
buahahahahahaha topik - extra pomysl. a wigurek jest the best!!!! :D musze wymienic klawiature, bo sie poplakalem na nia ze smiechu ;P polskie teleturnieje - hiphip...popotam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsze najslabsze ogniwo: Kazia: spóźniona przyprawa po obiedzie? Koleś - Kisiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniąt
z tym kagancem to nie blad, przypomnijcie sobie wiersz Slowackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś w programie eureko ja to wiem: gawryluk : dante napisal boską komedie, a kto jest autorem nie-boskiej komedi...????? opd. 1 zawodnika: krasiński odp. 2 zawodnika krasinski odp.3 zawodnika FREDERO :o juz nawet nie fredro a fredero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejsza familiada D
Finał, jedno z pytań: mało stresujący zawód odpowiedzi byly zniewalajace - goscie powiedzieli, ze stroz i lekarz XD Karol, jak to zwykle czyni, czyta najwyzej punktowana odpowiedz - bibliotekarka i dodaje swoj komentarz: "no tutaj zapewne panie bibliotekarki sie oburzyly, bo ksiazki gina, rogi zagiete, ta mlodziez, palce po kanapkach..." brak mi slow :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiiii
hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ll.l
buehahahahaha ale się uśmiałam:D i przypomniało mi się, że jakiś czas temu w Ciao Darwin padło pytanie: podaj nazwisko polskiej laureatki literackiej nagrody Nobla, a laska odp: Skłodowska!!!!! ahaha. W ogole to Ciao Darwin jest skarbnicą takich perełek..szkoda że częściej tego nie oglądam;) bo familiady to nie zdzierże:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ty
Teleturniej "Jeden z dziesięciu": Tadeusz Sznuk: Ile nóg ma salamandra? Zawodniczka: Trzy Tadeusz Sznuk: To chyba kulawa... - Proszę podać wzór na pole prostokąta... - a kwadrat + b kwadrat. - O Boże powiedziałam wzór na obwód - Niestety Pani wzór na obwód również jest nieprawidłowy... - Jaką część ciała odciął sobie Vincent van Gogh? - yyy...yyy... włosy?! Pytanie: - Głowni bohaterowie "Nocy i dni" Odpowiedź: - Jan i Bogumił Sznuk: - To byłoby takie nowoczesne małżeństwo... Pytanie: - Jak się nazywa szpital wojskowy? Odpowiedź: - Latryna. (miało być lazaret) Pytanie (kategoria powiedzenia i przysłowia): Proszę dokończyć. - Goły jak święty...? Odpowiedź: - Mikołaj... - Jak nazywa się mężczyzna którego żona wyjechała na wakacje? [odp słomiany wdowiec] Odpowiedź jednego z graczy: - Rogacz - Postać z mitologii i znany klub piłkarski? Dla ułatwienia na literę A? Odpowiedź po zastanowieniu równo z bipem (nota bene policjanta): AC Milan. - Jaki narząd umożliwia rybom oddychanie pod wodą? - .. - Ile par oczu ma mucha? - 100 milionów - Jak się nazywał chłopiec z bajki o królowej śniegu - yyy... będę strzelał... Pinokio - Jak nazywa się para aktorów odtwarzających rolę Barbary i Bogumiła w serialu "Noce i dnie"? - Eeee, eeee, yyyy, yyyy (Biiip ! - koniec czasu). Zapomniałem. Ale teraz już wiem. - To proszę powiedzieć - . Dalej zapomniałem - Ile w języku polskim rozróżniamy przypadków w liczbie pojedynczej, a ile w liczbie mnogiej? - Tyle samo Familiada Podaj rodzaj farby. - Czerwona! Wobec braku takowej odpowiedzi na tablicy Strasburger pyta kolejnego zawodnika: -Podaj rodzaj farby. -Zielona! Sport, w którym biorą udział zwierzęta. Odp. - Walka jeleni na rykowisku... Były premier. Odp. - Rakowiecki - Podaj rodzaj potwora. - Kangur! - Więcej niż jedno zwierze, to...? - Owca. - źle. Pytanie przechodzi na druga rodzinę. Więcej niż jedno zwierze, to...? - Lama? - Co robią koty? - Skakają Pytanie: Dokąd rodzice nie zabierają ze sobą dzieci? Odp.: Do agencji towarzyskiej. Pytanie: Jaka może byc bańka? Odp. 1: Mydlana (braaaaawo) Odp. 2: Bańka na mleko (braaaaawo) Odp. 3: Bańka wstańka, taka zabawka. - Miasto na F? - yyyyyyy.... FLORYDA! - Nazwa przylądka? - Przylądek Zdrój. - Rodzaj kiełbasy? - Szynka! Pytanie: - Wymień zwierzę w paski... Odpowiedź: - Biedronka! Pytanie: Na czym można siedzieć?(Odpowiedzi na tablicy: na kanapie, na krześle) Głowa rodziny: na FOSIE - Owoc z pestką? - Truskawka! - Biblijna para? - Zeus i Hera! "Kwiatek" z Va Banque Kategoria "Pieprz" - Mówimy tak, kiedy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. - Co to znaczy pieprzyć androny? Autentyk z innego teleturnieju Odgadujący musiał być nieźle "stremowany": - Dokąd jechał słynny pociąg o 15.10?" - Do Garwolina... Prowadzący zgłupiał: - Dlaczego do Garwolina? - A bo ja tam mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleytg
zzzzztop W familiadzie w niedzielę: strasburger: W czym jest fasola facet: w bigosie!! tu nie widze nic takiego smiesznego;) w bigosie jest fasola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dzisiejszym odcinku Familiad
tekst: Co zagęszczamy- gośćiówka odpowiada: wodę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopka
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Familiady
Z ostatniej chwili: Pytanie: czego unika flejtuch? Odpowiedż: B R U D U !!!!! Rozumiem, że uczestnicy są zdenerwowani, ale to już przegięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic: KOŁO FORTUNY facet kreci kolkiem po czym wypala: \"Ł\" jak Eugeniusz:P:P buahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala lala
-przez jakie "h" piszemy "ohyda"? -przez "ch" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajsza familiada
co robia ptaki? odpowiedz kobity:gruchaja w co czasem wpadamy? w melancholie z jakich warzyw robi sie soki? sok jablkowy nastepna madra pani z tej samej druzyny:moze por chryste panieeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczona
a mi dzisiaj w nocy spod progu ktos buchnal wycieraczke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza wspaniala familiada... Pytanie: Podaj goegraficznego sasiada Polski Odpowiedz jednej z kobiet: Francja Usmialem sie wtedy niezle, ale coz wypadki sie zdarzaja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgoryczona, ja odkupię, bo mnie TO poruszyło. I wogóle co sądzicie o problemie drobnych kradzieży w naszym kraju? Na ladzie nie można postawić żadnego drobiazgu, a ostatnio mi sasiad drzwi metalowe sprzedał na złomie, bo myślał, że to jego. Piwo mi kurde obiecał. Bo go złapałem na wynoszeniu. Niezazbytnio wierzę złodziejowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo poplakalam sie ze smiechu :D, dawajce wiecej. Ja niestety nic nie napisze nowego bo nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×