Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka familiady

największe wpadki w polskich teleturniejach

Polecane posty

Gość fanka familiady

skoro o serialach było to może teraz coś o najgłubszych odpowidziach w teleturniejach:) coś z familiady: pytanie brzmiało:wymień fikcyjnego superbohatera. i tam padają odpowiedzI: batman, superman, człowiek pająk, a jakaś baba:św. Wojciech pyt: wymień śmiertelną chorobe odp: wypadek samochodowy pyt: co piszczy? odp: w trawie jak coś mi się jeszcze przypomni to jeszcze napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaleeeeee
nie wiem czy to prawdziwa opowiesc, ale ostatnio podobno bylo pytanie w "1 z dziesieciu" takie: - na świadectwie i w spodniach? no i odp to: pasek, a typ odpowiedział.... PAŁA odp niezaliczona, chociaż q przeciez prawidłowa!;) Kto potwierdzi tą opowieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś w Familiadzie
było pytanie: Rodzaj kanapki. i padają odpowiedzi, hot-dog, hamburger... cheseeburger... cisza, a Karol mówi: "ooo zaraz padnie strasburger".... padaka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W familiadzie: Pytanie: Dokąd nie zabierają rodzicice razem dzieci? Koleś: Do agenci towarzyskiej he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) W Familiadzie: Pytanie: Wymień jesienne owoce. Odp.: Spadające liście. łech łech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta familiada
jakaś dziwna jest... ...i ludzie którzy się do niej zglaszają... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobass
A kto pamieta Koło fortuny?? Jak koles zakrecil kolem w odwrotna strone... Albo final i koles nie zgadl hasla i prowadzacy mowi do tej co odslaniala literki: - Madziu pocaluj pana... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobass
A kto pamieta Koło fortuny?? Jak koles zakrecil kolem w odwrotna strone... Albo final i koles nie zgadl hasla i prowadzacy mowi do tej co odslaniala literki: - Madziu pocaluj pana... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pamiętam
koło fortuny, i pamiętam jeden finał :) tam się jakies literki kupwłao, czy coś takiego, i potem się odsłaniały one w finałowym słowie, no i facetowi odłosniły się prawie wszystkie, oprócz jendej wyskoczyło : PTAS_ARNIA no i łepek palnął ptasiarnia, i cłaa nagroda poszła się... :D ptaśki mu kurde latają.... a z tą pałą w 1z10 to też słyszałam, tylko tez nie wiem na ile to jest prawdziwe, bo w mojej wersji było, ze to kobita odpowiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zapomnę jak Pijanowski w kultowym kółku foruny ;P tak był przejęty swoją rolą, że zamiast podać uczestnikom pierwszą kategorię hasła palnął: Hasło brzmi słoń w składzie porcelany, PaniHalino (czy jakieś tam inne imię) proszę. Babka kręci kołem (w dobrą stronę) jedna literka, druga, trzecia, kolejna, wszystko trafia, nie dopuszcza uczestników, w końcu zostały płatne samogłoski i ona odgaduje haslo: słoń w składzie porcelany. Pijanowski: Nie dała pani szans innym uczestnikom. Jak pani to zrobiła? babka: panmi przecież powiedział hasło pijanowki - pali buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w tymk 1 z 10
to prawda. Ale reakcja sznuka byla taka: Sznuk - na swiadestwie i w spodniach Ktos - PALA Sznuk - no, to tez, ale chodzilo nam o PASEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak kulturalny i opanowany Sznuk. Brawa dla tego Pana!! Ja bym padła ze śmiechu na jego miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie
Sznuk jest cudowny:) Ja padlam ze smiech przed TV, a on zachowal kaminna twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalsze: - Ile mamy stref czasowych? -Trzy. - Jak nazywa się używane w Rosji urządzenie do parzenia herbaty? - Imbir! - W kogo zamienil się Gustaw w \"Dziadach\"? - yyy... - Dla ułatwienia powiem, że zaczyna się na litere K - W królika? -Z ilu pieśni składa się biblijna Księga Psalmów? -Z Pieśni nad Pieśniami. - Ile oczu ma cyklop? - 11????? -Czy diplodok żyje obecnie? -Tak. - Jak nazywa się postać mitologiczna, pół koń, pół człowiek? - ???? ...pegaz? - Postać z mitologii i znany klub piłkarski? Dla ułatwienia na literę A? Odpowiedź po zastanowieniu równo z bipem: AC Milan. - Jak nazywa się para aktorów odtwarzających rolę Barbary i Bogumiła w serialu \"Noce i dnie\" ? - Eeee, eeee, yyyy, yyyy (Biiip !!! - koniec czasu). Zapomniałem. Ale teraz już wiem. - To proszę powiedzieć - ... Dalej zapomniałem A teraz dla odmiany Va bank Kategoria \"Pieprz\" Kaczor - Mówimy tak, kiedy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. - Co to znaczy pieprzyć androny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo milionerzy: - co odpada jaszczurce w ruchu obronnym - zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halloweeeeen
To widziałem w Łapu Capu: Koleś po odpadnięciu z "najsłabszego ogniwa" mówi: " No, na to pytanie z tym psem, gdyby prowadząca nie sepleniła i zapytała wyraźnie wiedziałbym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloween, oglądałam ten program, o ktorym piszesz. Najlepsze, że to \"najsłabsze ogniwo\" miało jeszcze gorszą wadę wymowy niż Szczuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka87..
najsłabsze ogniwo: -panieńskie nazwisko piosenkarki o pseudonimie KAYAH to.. -szCZot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dofisenia
No ten koleś sobie nieźle pojechał z tym nazwiskiem , aż Kazia mu odpuściła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łolaboga
PTAS_ARNIA to co tu ma byc jak nie ptasiarnia? bo szczerze, to mi sie tez ta odopowiedz pierwsza nasuwa :P a potem jzu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
nie rozumiem z ta "szczot". ktos mi wytlumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka
Koles zamiat Szczot odpowiedzial Szczoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao Darwin Pytanie: Czyja była szkapa w noweli Konopnickiej? Odpowiedz: Prusa! (jak to usłyszalam to mnie poskładało) No i hasło laski w najsłabszym ogniwie po tym jak ją Kazia zapytała czemu nie znała odpowiedzi na jakies pytanie. Dziewcze odpowiedziało \" no cóż, chwilowa AMNESTIA!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klore
nie mogę....oplułam monitor :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx
To bylo w kole fortuny: F... jak FTOREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
w familiadzie było jakoś tak: -jakie są miejsca dla dzieci? -plac zabaw (brawooo) -złobek(brawooo) -pensjonat w Rabce (cisza na sali, no niestety nie ma takiej odpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak... Pytanie w Familiadzie: czym bawimy się na nudnej konferencji? Odpowiedzi: komórką, długopisem. Została jeszcze jedna odp., więc facet mówi : RĘKĄ ;) Właściwa odp. brzmiała: zegarkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś
w najsłabszym ogniwie występował facet, który z zawodu był komrnikiem no i szczuka coś tam się go wypytuje o pracę, że trzeba czasem ludzi jakoś przekonac, żeby go wpuścili do mieszkania i zapytała się jak on to robi - czy wzywa policje i uzywają siły? a on na to - nie!!! stosuję PERWERSJĘ słowną buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaaaaaajneeeeeeeeeee
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys w \"1 z dziesieciu\" byla taka typowa blondynka, nikt jej nie pytal wiec doszla do finalu. i kolesie z boku sie rozgromili (bo baba glupia, to jej nie pytali) i ona w koncu zostala sama na placu boju. miala 3 pkt, bo wczensiej 3 niewykorzystane szanse. no i facio prowadzacy zadaje jej pytania. no i pierwsze - zle, drugie tez zle i trzecie pytanie: ile par oczu ma mucha? a babka z mina, jakby odkryla Ameryke - odpowiedz: MILION!! oczywiscie odpowiedz byla zla ale babka zdobyla wszystkie nagrody odcinka i przeszla do nastepnego etapu z suma 3 pkt :P ps. moj wujas ze swoja rodzinka (same debile) starali sie i starali i wiecie co - nie dostali sie do familiady!! moja rodzina smieje sie z tego do dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×