Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka familiady

największe wpadki w polskich teleturniejach

Polecane posty

Eeee, nie oglądam, są tak żałosne, że nie da się patrzeć... Nawet te potencjalne salwy śmiechu nie są warte nadwyrężania mojego zmysłu estetycznego, poprzez patrzenie na te \"elokwentne\" panny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałki
:D:D:D Karol Rulez:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala12
Mi najbardziej zapadło w pamięć jedno pytanie z audiotele na Polsacie albo TVN, już nie pamiętam. Pytanie brzmiało: jak ma na imię Bond, słynny agent 007? Odpowiedzi: James, Michael, Sherlock. Albo inna sytuacja: jakoś pare dni przed rozpoczęciem zimowych igrzysk olimpijskich w Turynie rozwiązywano audiotele na TVP1, gdzie pytanie zasadnicze też było z tematyki sportowej. No i koło 22 tradycyjnie pan Babiarz losował do kogo zadzwoni i kto wygra samochód. Pierwszy telefon - nikt nie odbiera. Losuje drugi numer, dzwoni - odbiera pani, Babiarz zadaje pytanie: gdzie odbędą się najbliższe igrzyska olimpijskie, pani się zatroskała, oj, nie wiem, msli, myśli, w końcu nie odpowiedziała. Następny numer: pani bardzo pewnym głosem mówi: Zakopane. No, niestety nie, zadzwonimy jeszcze raz. Nastepna pani też nie wiedziała,a le czas na program się już kończył, więc pan Babiarz podpowiedział i pani wykrztusiła wreszcie ten Turyn i wygrała auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustMe
Ach te perełki z naszych teleturnieji:-) Ktoś napisał, że w bigosie jest fasola:> A to ciekawe;) W moim zazwyczaj znajduje się kapusta i mięso (nie wymieniając reszty składników)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers
Konkurs audiotele, chyba na Jedynce: prowadzący w końcu się do kogoś dodzwonił i pyta, czy osoba wysyłała smsa/dzwoniła na konkurs. Zaspany głos odpowiada, że nie, więc prowadzący prosi, żeby do telefonu podeszła osoba, która podała swoje dane osobowe do konkursu. Na co "zaspany głos" odpowiada: "nie będę mamy budzić". I 10 tysięcy przeszło rodzinie koło nosa :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda AD
Życiowa Szansa- pyt.1(zwykle formalność) Ibisz: Jak miał na imię syn księdza Robaka? Koleś: (Śmiech....) Przecież ksiądz nie mógł mieć syna Kilka lat temu w PR 3 audycja "Za a nawet przeciw"- nie pamiętam na jaki temat prowadzona była dyskusja, pewnie coś związane z polityką. Nagle dzwoni jakiś pan i pyta "czy to dobrze, że w moim ogródku pojawiły się dżdżownice? W tym roku jest ich bardzo dużo" Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnxn
"ZYCIOWA SZANSA" KOMPUTER WYBRAL UCESTNIKA I NA POCZATEK IPISZ PRZEPROWADZA KROTKA ROZMOWĘ : NIECH PAN POWIE CZYM SIE PAN ZAJMUJE ? PRACUJE NA KOLEJII !!!! NIECH PAN OPOWIE JAKĄS ZABAWNA HISTORIE Z PRACY - GOSCIU RZUCIL SIE POD POCIĄG !!!!!!! HEHEHEHE SMIEJE SIE Z TEGO DO DZISIAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
uppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasD
Z "Eureko ja to wiem" :D Prowadząca: Podaj imiona biblijnej pary, która obchodzi imieniny 24 grudnia. Jakiś kiep: Maryja i Józef :P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teleturniej z USA. PYTANIE:jak ma na imie ksiaze Karol? ODPOWIEDZ pierwszego zapytanego:....eeee.....Steve???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mlody Dowbor prowadzil jakis program z Magdalena Stuzynska, zadzwonil jakis facet, program oczywiscie na zywo, a on:\"ja mam taka prosbe do prowadzacego, umyj sobie ku...wa wreszcie te pier...lone tluste wlosy bo niedobrze mi sie robi jak na nie patrze\", czy jakos tak...Prowadzacy zdebieli, dopiero za chwile jakos glupio skomentowali....Myslalam ze padne z ich min!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TvPolonia jest był(a może i jest dalej) taki teleturniej, w którym grało sie w statki i odpowiadało na pytania. Zadzwonił jakiś kolo pyknał jakies d6 i dostaje od prowadzącego pytanie: jaki jest największy polski żaglowiec?? kolo odpowiada: Dar Młodzieży prowadzący: niestety źle, chodziło nam o Mateusza Kusznierewicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
super topik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam :D To i ja cos dorzuce. Kiedys skalam sobie po kanalach i przelaczylam na dwojke. Akurat byl program 1 z 10. Pytanie do: -W jakiej dziedzinie Lech Walesa dostal nagrode Nobla? Odpowiedz: -W literackiej!!!!!!!!!! :D No prawie sie wtedy posikalam :D Co jak co, ale zeby podac, ze chodzi o literacka, to bym w zyciu nie wpadla :D Za to kiedys z milionerach bylo pierwsze pytanie za 100zl: \"Kto napisal hymn Polski?\". Podano 4 odpowiedzi w tym: Dabrowski i Wyspianski. No i moj kochany bracisze znajocacy odpowiedzic krzyknal, ze oczywiscie Wyspianski :D Dodam, ze mial wtedy z 18 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paxi
kraj w afryce synonim chaosu? odp: harmider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partyk Jot.
Juz za chwile zaczyna sie familiada i zwala bedzie. Jakos niedawno smialem sie z sytuacji gdzie bylo w finale imie zenskie a baba zamiast powiedziec jakies znane, popularne to walnela Bożena i uzbierala 2 pkt :D masakra , gdyby Anna powiedziala to by wygrali !!! A z tym 1 z 10 z ta pałą to prawda, bo to ogladalem i sikalem z tego z godzine,normalnie turlalem sie. Gdybyscie widzieli mine prowadzacego Tadeusza :D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleofasica
A wiec z dzisiejszej FAMILIADY spisalam na kartce kilka ,,zlotych" wypowiedzi :D:D:D A sikalam ze smiechu co nie miara. - cos szkodliwego co bardzo lubimy ? -ojjj wędlina :D:D:D Strassburger: - no to musisz ganiac te golębie ... Koles: - ja ich nie ganiam, one same lataja ( i w tym momencie baba stojaca parska glosnym smiechem) :D :D :D Strassburger podczas kolejnego ,,pojedynku jeden na jeden": -no to Irene zapraszam, nieee Helene zapraszam czyli Haline :D :D :D Strassburger zarzucil joke'a : -leser , nie mylic z laserem :D:D:D Facet duzej postury, wielki mowi ze znajomi mowia na niego ,,TOMCIO" hahhahahaha :D:D:D Ale najlepsze bylo jak bylo pytanie ,,COS SMACZNEGO NA PATYKU" to taka przebrzydla babka z duzymi zebami zaczela stekac: -yyyyy ojej zapomnialam jak to sie nazywa, takie cos co sie sprzedaje przed kosciolem, takie na patyku , np z makiem :D :D:D:D z tego to normalnie nie moglam, turlalam sie ze smiechu:D Jak ona stekala przy tym :D Ale do tej pory nie wiem o co jej chodzilo z tym na patyku przed kosciolem, bo chyba nie o kremowke papieska ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizunia
Hehhehehe ale sie usmialam :D Ale jestem ciekawa o co chodzilo tej zebatej babie co gadala o tym czyms na patyku z makiem .... yyyy nie mam pojecia... przed kosciolem sprzedawane ????????????????????????????????????? Hahahha piszcie piszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikieł
Familiada: Karolek: zwierze lądowe Babsko: wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×