Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka familiady

największe wpadki w polskich teleturniejach

Polecane posty

-Kto napisał Nasza Szkape? koles mysli, mysli, wreszcie prowadzacy mu podpowiada: - Ma.. Ma.. Odpowiada: Maria Curie Skłodowska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łyżeczka
odświeżam bo fajny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilfhrv
up piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki miki
a moze cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona miska
napiszcie cos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu w programie \"Daję słowo\" było pytanie: \"Wkładamy w to dużo siły...\" OBCIĄ _ _ NIE Koleś odpowiada OBCIĄGANIE !!! hehehe, aż się prowadzący roześmiał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
nie ogladacie zadnych teletuniejow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryś
Familiada: - Co wietrzymy? - Okno. no comments :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehe dobre
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś w Vabank
prowadzący zadał jakies trudne pytanie, a zawodniczka (jakaś babcia); "eeeee", zabrzmiał sygnał zlej odpowiedzi, a facetka na cały glos z oburzeniem "A skąd ja mam kurde takie rzeczy wiedzieć???!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczup kotlin
duzo takich wpadek mozna zaobserwowac w grze w ciemno na polsacie. pytanie: wybierz stolice wysunieta najdalej na poludnie:, odp. rzym, berlin, oslo, warszawa kobietka wybiera oczywiscie OSLO.. inny uczestnik na pytanie ibisza czy to jedgo debiut w teleturnieju odpowiedzial, ze nie bo to jego DEBIUT ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keczup kotlin
ehhh mialo byc ze odpowiedzial ze to jego pierwszy raz a nie debiut.. chyba czas juz spac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja trata
dawac wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz z cycuszkiem
w familiadzie juz dawno dawno padlo pytanie: miasto na Ł. odpowiedz ŁOTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanie jest takie...
"Daje słowo" ZAJĘCIE WYMAGAJĄCE KRZEPY -litera -litera -O B C I Ą _ A N I E odp.obciąganie!! poprawna odpowiedz obciązanie prowadzący wyszedł ze studia ze śmiechu:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłumoczek
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w nocnym teleturnieju interaktywnym na polsacie \"Dziewczyny w bikini\" trzeba bylo rozwiazac zagadke : jakie to slowo: C..KA??? telewidzowie dzwonia: corka, calka etc dzwoni koles i mowi CIPKA niestety nie o cipke chodzilo:))) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_44
"Od przedszkola do Opola" to co prawda nie jest teleturniej, ale też była zabawna sytuacja :D Zawsze przed występem prowadzący rozmawia z dziećmi. No i jeden bardzo szczery chłopczyk zapytany o to jak jego tatuś woła na kotka, odpowiedział : "Ty sierściuchu jebany" :D :D Cóż...dzieci nie kłamią :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady B.
Był też taki odcinek Koła Fortuny, że Pijanowski , bardzo już zdenerwowany (kto oglądał ten wie), poganiał uczestników. Przyszła kolej na pewnego pana, nazwijmy go Stefan: -Yyyyyyyy........... U jak Urszula -pan już powiedział- Pijanowski na to, nawiązując do tego Yyyyy. Oczywiście, "Y" nie było w haśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly topic ekstra,ale poryczalam sie ze smiechu po tej : Kategoria: \"Znane jeziora\". Start. Strasburger zadaje pytanie, kobita - łup łapką w stolik i odpowiada - Pilićno! Oczywiście nie ma na tablicy wyników i Strasburger pyta: - Pilićno? A gdzie to jezioro leży? - U mnie koło domu... sluchajcie,ryczalam z 15minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pdłam ze śmiechu z tego \"sierściucha jebanego\" i z Ł jak eugeniusz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla123
nie zacytuje dokładnie, bo na tyle nie pamiętam. "Dziewcyzny w bikini" - do odgadnięcia jest haslo. dzwoni facet i mówi "cętki" na co prowadząca odpowiada " nie kochani,to nie cętki, nie ma to nic wspolnego z zebrami". Już przysypiałam ale jak to usłyszałam to wybuchłam śmiechem :D Czyzby na "rajskiej plaży" biegały zebry w cętki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pośmiałam
się TOPIK wspaniały dawajcie piszcie bo nudno się zrobiło a ja nijak nie mam możliwości na oglądanie polskiej TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałki
Najlapsza jest TORBA-BORBA!:D:D:D! Karol tak trzymaj!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×