Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusek17

PO jakim czasie od odstawienia tabletek przechodza skutki uboczne?

Polecane posty

Gość Agusek17

Bralam Cilest miesiac i dostalam krwotoku. Mialam depresje, bole brzucha i zawroty glowy. Odstawilam go tydzien temu ale nie ustaja. Chcialam wiec zapytac po jakim czasie pozbede sie tych przykrych dolegliwosci? Prosze piszcie jesli wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskaaa
W sumie objawy uboczne powinny ustepowac stopniowo jak organizm bedzie sie oczyszczal ze sztucznych hormonow. Potem organizm musi jeszcze wrocic do wlasnej pracy. Wszystko to moze trwac nawet pol roku. Ale po pierwszej normalnej miesiaczce powinno byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusek17
dziekuje za odpowiedz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczekpysiaczekkkkk
pomalutu ... takie zmiany wymagaja czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*****A
ja na powrot libido,ktory tabletki mi zabraly skutecznie czekam juz ponad pol roku! mialam tez stany lekowe ale szybko przeszlo.Tabletki to zmora,bynajmniej dla mnie.Szczegolnie stedril!!!Co za dranstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A*****A: jeżeli nadal czekasz na powrót libido to moze warto się zastanowić czy to nie jest spowodowane czymś innym niż pigułkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusek17: polecam ci raczej iść do lekarza, bo jak to jajniki(mam na myśli zapalenie) to tego nie można lekceważyć (może prowadzić do bezpłodności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusek17: polecam ci raczej iść do lekarza, bo jak to jajniki(mam na myśli zapalenie) to tego nie można lekceważyć (może prowadzić do bezpłodności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie o co chodzi:( boje sie ze to moze byc ciaza skoro boli mnie podbrzusze. Mam takie watpliwosci bo przed wzieciem tabletek bralam Postinor i nie wiem czy tabletki zadzialaly:( czy ktos wie:(? prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agusek 17
jestes chyba jakas glupia gowniara i dziwka! najpierw postinor potem tabletki! jak jesczze masz do tego 17 lat no to ladnie! super sobie organizm niszczysz! i jesczze sie dziwisz ze masz takie dolegliwosci! do ksiazek a nie do seksu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az dziw berze jakie głąby siedza na tym forum. Jak Ci sie nie podoba to nie czytaj nikt nie potrzebuje takiej \"pomocy\" jakiej probujesz udzielic. Wiesz nie chce sie wdawac w klotnie i znizac do Twojego poziomu ale nie pozwole zeby ktos o mnie tak mowil. Masz jakis problem, cos Ci sie nie podoba? Napisz o tym w pamietniku a nie pisz o mnie ze jestem dziwka skoro nie znasz sytuacji!! Gratuluje jesli swoim przyjaciolom tez udzielasz takich rad to podziwiam ich bardzo za wyrozumialosc. Forum jest dla kobiet ktore potrzebuja wsparcia i pomocy, po to sie tu pisze a jak Ci to nie odpowiada to nie czytaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*****A
mimiru!!! spoko,to od tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A*****A
mimiru!!! spoko,to od tabletek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że wiesz że to na pewno od piguł :) straszliwie współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha69
hej, ja bralam yasmin przez 6 dni, czulam sie fatalnie(bole lydek, dretwienie rak) itp wiec odstawilam tabsy, to byly moje pierwsze tabletki. najpierw mialam okres(tzn jak zaczelam bbrac od pierwszego dnia) , potem caly czas plamienie i dwa dni po odsawieniu mam od nowa okres.... strasznie mnie to oslabilo, kreci mi sie ciagle w glowie. czy to bedzoie okres i sie skonczy czy moze bede krwawic dlugo labo krocej?? ktos tak mial?? poza tym znacie jakies srodki ktore mozna kupic by ztrzymac krwawienie??prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×