Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

dziwne , ze asystenta takiego obskurnego zostawili a moze nie dziwne bo w famie i melodii to teraz lupia skore ze studentow a z asystentow to co zlupia? szkoda , milo wspominam bude \" u Marcina\" i wlasciciela super Goscia . chodzilismy tam my i Ci z 1000lecia z akad. politechniki. jeszcze zapytam czy w internecie moze jest jakas TV kielecka ? pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiera dzisiaj znalazłam wolna chwilę, aby odpowiedzieć na pytania. do wujka Dziabąga, Chyba przesadzasz z tym pogladem pieknych kobiet w Kielcach. Mozna ogólnie powiedzieć, że polki w raikingu swiatowym zaliczane sa do jednych z najpiękniejszych na świecie. A tak wogóle\" najpiękniejsze kieeelczanki są przyjezdne.....tra lalalalalalalalalala...... Pracuje niedaleko pl. Wolnosci i jakos nie natchnęłam sie na agencję reklamową o tej nazwie. Jesli mieściła sie po tej stronie co zegar, to juz chyba zmienila siedzibew, bo po tamtej stronie zarządzono olbrzymie remonty i teraz bedzie sie tam miescić muzeum zabawek, które będzie otworzone wiosna tego roku. Jedyna agencje reklamowa, która znam, to mieszcząca się w zakładach\"Iskry\" , w której koleżanka składa gazety reklamowe. . . Kazdy ma swoje ulubione miejsca i wcale sie nie dziwie, że masz sentyment :) -pozdrawiam-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Dziabągu, z Chorwacji nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Smutno mi Boże -Tyś dla mnie na zachodzie rozlał tęczę promienistą. . . \" a może ktoś cos fajnego napisze, bo tak mi smutno. . . 😭 -hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" wszystko mija - nwet wąż i żmija\" jutro bedzie Ci wesolo.dzięki za strone o TV . firma byla po przeciwnej stronie zegara jak od bazaru na pl. wolnosci sie szlo to na lewo. a i jeszcze byla tam taka knajpka schodki biale z terakoty w dol . ale to tyle lat to siem zmienilo bylo uprzejmie.a stadion to gdzie bedzie ? to moze byc super bo to najnowoczesniejszy w polsce nawet Wawka nie ma i nie bedzie miala jeszcze. znam jeszcze Ślichowice i Karczówke.poljupci.piekna I uprzejma milutka Niewiasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba
ja jestem z kielc:D ze stoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lyteratvel wujek Dziabąg za słow pocieszenia. Jeśli chodzi o Twoja firme na pl. Wolnosci , to sie nie natchnęłam na takową, sporo tam było remontów po tamtej stronie również, a także nie ma tej knajpy, o której wspominasz. Ten stadion to miesci się przy Alei Legionów, dawna ul.Marchlewskiego, tuż przy Kadzielni i na styku cmentarza komunalnego( po przeciwnej stronie ulicy). Byc może masz racje, że będzie to najnowocześniejszy stadion, ale tak jak wczesniej wspominałam inzynier zapomniał o kiblach na nim, moze jeszcze cos tam gdzieś wcisną? Ślichowice, o których wspominasz to dzielnica rozbudowujaca się. Sporo nowych bloków z cegły powstało, gdzie są śliczne i nowoczesne mieszkania. Blisko do szkoły popdsyawowej z basenem, tak więc śliczniutko. :) Widzę, że zauroczony jesteś kulturą bałkańską, tamtejszą mową, zresztą wcale Ci się nie dziwię, ja chętnie teraz wygrzewałabym kości, gdzieś w ciepłym klimacie, może jakaś Kreta, Cypr, Kanary??? hę, kto ze mną pojedzie??????????? -Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej, witaj niewiasto ze stoku, a stary to może być \"kuń\" więc witaj w naszym gronie!!! nikt tu u nas nie za stary, ani nie za młody. . ., więc witaj. :) [cześć} 🌻 🌻 🌻 Powiedz jak się Ci tam mieszka. My z Balladyną w każdą sobotę chodzimy na basen na ul. Toporowskiego, więc to chyba jest na Stoku??????????? Pozdrowioneczka. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
witam z goracego Perth, w chwilach jak te tesknie za sniegiem :D czytam o Kielcach i marze o szybkiej wizycie, kto wie moze (moze) za 2, 3 m-ce sprawdzi sie to. napewno bede miala okazje spotkac sie z Wami. juz sie ciesze na wspolna kawke. Grrroszek, napisz wiecej, rowniez pozdrawiam. Zycze udanego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik, Bardzo sie cieszę, że wybierasz sie do Polski :) Mam takze nadzieje, że spotkamy się w Kielcach na pyszbej kawce i ciachu :)- mniam, juz ostrze sobie apetycik. Zdrabniamy, no nie? Grrroszek, no właśnie, może będziesz miała okazję zapoznać się z dziewczynami z Perth, Helkę 1 juz miałam przyjemność poznać, to wspaniała kobieta, zapewniam, że będziesz również jak ja zadowolona!!! 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Lorelai, jesli uda mi sie ten wyjazd, natychmiast dam znac. Kawa-ciacho juz sie na to ciesze. Wyjazd ten uzalezniony jest od innej osoby (wspomne na miejscu), Wiec czekam i sciskam kciuki. Pozdrawiam i zycze milego dnia dla Ciebie i pozostalych Rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Empik. -no myślę, że jak będziesz już w Polsce, to nie zapomnisz o mnie i razem z innymi zwolennikami naszego topiku spotkamy się i hucznie będziemy polecać-hihi , wypieki i inne dobre używki kieleckich lokali, (na które sie zdecydujemy) podczas naszego spotkania. Właśnie oglądam triller w telewizji i nie moge się skoncentrować na tym , co piszę. To narazie, bo mi wątek ucieknie. . . Papapapa 🌼 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
Lorelei. co to za thriller, gadaj? ja tu sobie myśle, gdzie mi Lorelei z GG uciekła, a to thrillery sie oglada na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triller moja droga oglądałam dzień wcześniej, a więc musztarda po obiedzie. A co do tych \"bajeczek o mocno irracjonalistycznym przebiegu\" to czasem lubie cos takiego dodającego mocnych wrażeń obejrzec, bo mi czasem tego brakuje w zyciu codziennym. Ale kiedys moi drodzy przeżywałam horror na jawie, -przez 6 godzin, kiedy wyruszyłam na wyprawę promem przez Bałtyk, a było 13 w skali Boforta. Mówię Wam, ale się działo!!!- to poprostu trzeba przeżyć! Choc raczej takich wrażeń mocnych nie polecam, bo kto ma słabe serducho, ten może się na zawał przekrecic. I tak oto miłym akcentem konczę, bo znowu daja mocny film na TVN-ie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jestem pod wrażeniem filmu \"zakochany Scheaksper\". Piękny film i nagrodzony 5 oskarami, bardzo zasłużenie. Tylko można powzdychać za taką szaloną, namiętną miłością. Ten film ma ponoć 5 lat, ale jest rzeczywiście warty obejrzenia. :) A moze powiecie coś na ten temat i polecicie inne filmy, które wywarły na Was olbrzymie wrażenie np. o tematyce miłosnej? Moje opcje to: 1)\"Co sie stało w Medisson country\" z Clintem Istwoodem i Meryl Streep\" 2) \"7 dni i 8 nocy\" (o ile nie pokręciłam tytułu), z Harrisonem Fordem\" Teraz nic więcej do głowy mi nie przychodzi, czyżby było tak mało filmów o miłości ?????? Wpisujcie moi mili wasze opcje, bardzo proszę. Pozdrawiam -Lorelai :) 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, ale chyba wszyscy pozamarzali. Ponoć w sobote ma być -40 i kilka stopni i w niedziele też. Czy będzie u nas \"zima stulecia\" ?? Oto jest pytanie za 100 groszy!-hehe. Trzymajcie za mnie kciuki, bo ide na operacje miedzy 14 a 20 lutego. Moze ktos za mnnie parą zdrowasiek odfmówi, aby skalpel chirurgowi nie zadrżał w rece??? I zamierzam potem żyć długo i szczęśliwie i dalej prowadzić z Balladyną ten topik i Wam "truć" To narazie i trzymajcie sie wszyscy ciepluteńko w tą surową zimę. I przy okazji zanuce - huhu-ha, huhu-ha, taaaka zima zła!!! 🌼 😭 🌼 😭 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
zgłaszam sie pierwsza do różańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
ahoj Kielczanki :) Lorelei nacisnela na moje sumienie, ze zaniedbuje nasz topik i szwędam sie po obcych, wiec oto jestem i nadrabiam. ledwie siadlam do nadrabiania zaleglosci jak telefon od mamy i godzina w plecy :) niestety tak to jest jak sie mieszka w dwoch przeciwleglych krańcach Polski. pozdrowionka na razie, zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się mocno zastanawiam, i zastanawiam, bo wiecie, - nie mam ślubu kościelnego, a teraz były prezydent-Kwaśniewski wziął po 26 latach małżeństwa, i niedoszły prezydent-D.Tusk- po 27 latach małżeństwa. A ja , gdybym w tym roku wzięła ślub kościelny, to po 2 latach zaledwie po ślubie cywilnym. Mam problem, bo moje dziecko jeszcze nie ochrzczone, ma 16-m-cy( a chciałabym, aby nie było poganinem) , a klecha każe wziąść ślub, a tak ochrzcić nie chce. Ja jestem katoliczką, mąż nie i stąd problem. Co robić, macie jakiś pomysł?????????????? Wiem o tym, że w dzisiejszych czasach można wziąśc ślub, dość dziwnie wyglądający, bo mąż nie mówiłby przysięgi małżeńskiej, a ja tak. Nie chcę go zmuszać do ochrzczenia sie, bo on jak mówi ( do tej partii nie chce należeć). Więc mam zagwózdkę. Może jakieś mądre rady usłyszę???????? Może ktos poleci mi księdza w Kielcach, lub spoza, dla którego ślub cywilny nie stanowi problemu i może ochrzcić dziecko ze związku nie sakramentalnego?????????? Pozdrawiam -Lorelai- 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
ahoj Lorelei, dzis do KCKu a u mnie cholera wody w domu nie ma, przywloklam wlasnie 5 litrowy baniaczek, bo susza jak na pustyni. cale szczescie,ze cos zostalo rano w czajnku i w konewce - o ludziska. nie obraź sie zatem jak bede troszkie pośmierdywac :D Lorelei, zastanawialam sie tez kiedys, jak rozwiazecie tę sprawe. bo jesli chodzi o slub koscielny to wlasciwie nie ma wiekszego obowiazku, a tym bardziej, ze twoj chlop bedzie tam obcym cialem, wiec po co zmuszc go do hipokryzji. natomiast dzieciatko wydaje mi sie,ze kazdy ksiadz ma obowiazek ochrzcic - coz to za gadanie, sa przeciez i samotne matki, bez meza i wtedy i dzieciaczki są niechrzczone?? troszke sie na tym slabo znam, wiec za bardzo nie powinnam zabierac glos, ale wydaje mi sie to conajmniej dziwne. pozdrawiam pogadamy sobie jeszcze :) calusy dla kielczanek i kielczan! Aborygenki, hop hoop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącze się w bólu i smutku z ofiarami i ich rodzinami w hali targowej na Międzynarodowych Targach w Katowicach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
właśnie zauważyłam,że nasz topik ma juz ździebko ponad roczek :D hip hip hurra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia, tak, to fakt, że obchodzimy już rok. Pozdrawiam wszystkich wiernych fanów . Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok. Miejmy nadzieje, że będzie lepszy :o) 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
mam seść latek - dziękujemy mały szajbusku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balladynka, jak ty sie wyrażasz o tym naszym małym i miłym przedszkolaczku!!! Pozdrawiam Cię i przesyłam buziaka ty seściolatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie, że wkońcu słoneczko zza chmur wyszło. Taki zimowy dzień całkiem inaczej wygląda. Chyba brakuje mi tego bardzo, Wam pewnie też. Idę zaraz na spacer zaczerpnąć tej energii gwiezdnej. Byle tak dalej i byle do wiosny- uff. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
hallo drogie Panie z Kielc. u mnie goraco. wiec przesylam duuuzo promieni slonecznych. jak narazie nie zanosi sie na moj przyjazd, a szkoda. sprzedanie domu w PL, jest bardziej skomplikowane jak myslalam. wiem jedno bede w Kielcach tym roku. napewno. Pozdrawiam wszystkich. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×