Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Cześć, witaj droga Empik, :) to fajnie, ze cieplutko u Ciebie w Australii. A u nas teraz roztopy. Trochę ocieplenia nastało, ale ponoć mrozy wrócą do nas. Bądź dobrej myśli sprzedasz dom w Polsce, tak jak sobie myślisz, tj. za takie pieniadze, o jakich zamarzysz, tylko nastaw sie psychicznie pozytywnie. Teraz w Polsce rośnie koniunktura, tzn. od połowy roku przyznawane będą młodym małżeństwom preferencyjne kredyty ( przez nasze banki,)-tak obiecał nasz nowy premier-Marcinkiewicz, a 50% zaciagniątego kredytu ma spłacać państwo, tak więc na pewno znajdzie sie kupiec! Pozdrawiam Cię serdecznie. A ja 14-02 we walentynki wybieram sie na operacje, więc trzymaj za mnie kciuki, aby wszystko dobrze poszło. Pozdrowienia dla Helki1, co u niej, bo napisałam do niej meila, ale nie odpowiada. mam nadzieje, że z nia wszystko ok.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim wspaniałych ferii, bo właśnie od jutra zaczynamy w świętokrzyskim! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
witam z naprawde goracego Perth. 37 stopni. zachcialo nam sie jechac na jagody, napisze czy udalo sie. w polnocnej czesci WA sa pozary. Drogi na farme moga byc pozamykane. Lorelai wierze, ze wszystko poszlo jak z platka w szpitalu. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Dbaj o siebie. Dziekuje Ci rowniez za informacje biznesowe odnosnie domow. To naprawde wspaniala pomoc dla mlodych, 50% panstwo splaci, PL to chyba jedyny kraj w swiecie z takimi ulgami. Dom sprzedaje moja Mama, ja juz nie mam nic w PL. zrzeklam sie wszystkiego ponad 20 lat temu. Lorelai, wiosne macie za rogiem. ta zima troche za ostra, co? NIe jestem pewna co u Helki. ale chyba dobrze. jak bedzie problem to usluszymy. jak sie to mowi "nie ma wiadomosci? - to dobra wiadomosc" - (lepiej to brzmi po angielsku) Pozdrawiam Ciebie i wszystkich kielczan. Milego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik, to straszny ukrop leje z nieba tam w Australii u Ciebie!, Ja też chciałabym teraz chodzić po lesie i zbierać jagody, uwielbiam to, także grzyby. Jak znajdę kilka ładnych prawdziwków w jednym miejscu, to tak się cieszę , jakbym wygrała 1milion w totolotka! :) A u Was pożary teraz w lasach, no tak, bardzo niebezpiecznie! Należy rzeczywiście uważać, aby nie wjechać w takie piekielne miejsca. U nas wtedy obowiązuje zakaz wchodzenia, wjeżdżania do lasu. Jeśli chodzi o mój pobyt w szpitalu, to zrobili mi tylko badania, a zabieg przełożyli na 13-III, więc wszystko przede mną. Boje się jak diabli- już spisałam testament i zrobiłam rozliczenie z przeszłością, żywię jednak nadzieje, że wyjde z tego obronną ręką. :) Co do Helki1, to masz rację- brak wiadomości, to dobra wiadomość. Mam nadzieję, że życie powoli układa się jej ślicznie, oczywiscie mam na myśli stan \"nowożeński\":) Pozdrawiam WAS dziewczyny i przesyłam mroźny podmuch z zimowej Polski uuuuuch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
serdecznie pozdrawiam z goracej Austr. tak mamy zar z nieba, ale noce chlodne wiec jest OK. okna drzwi i zaslony pozamykane, wiec dom nie jest rozgrzany, dzieki za klimatyzacje, bo czesto wieczorem na zewnatrz fajnie, a w domu 30. na jagody jezdzimy na farme, nie do lasu. drzewka sa wysokie do 180cm. wiec zrywamy je na stojaco. wlasciciele daja nam plastykowe pudelko na sznurku, wieszamy je na szyje i dwoma rekami zrywamy owowce. duzo latwiej. Ja mam okolo 6 litrow. w lodowce wytrzymaja ponad 1 m-c. W ten dzien bylo ponad 40 stopni. Zabawe mialysmy wspaniala. Po drodze odwiedzilysmy tez 3 Winiarnie, wyroby serow i czekolad. Umorusane i spocone, ale z usmiechem na twarzy mialysmy udany dzien. Helka1 jest napewno fajnie, jej maz -chyba -przjezdza za 1m-c. Lorelai, droga nie martw sie szpitalem, wszystko bedzie dobrze. Idz z usmiechem na twarzy i taka wroc do domu. Pozdrawiam Cie, przesylam duzo promieni slonecznych dla Kielc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzenia i wiadomosci z Wielkiego świata-Kontynentu :) To cudownie, że macie taka piekną pogodę, jagody na drzewach( to tak , jak w lasach pierwotnych, za czasów dinozaurów.) A u nas w Polsce nadal zima, może już nie az tak sroga, ale, ale daje nam popalić. . . Dawno takiej nie mieliśmy. A u nas media zajmują się polityką i wszystko na głowie w tym naszym:kaczo-landzie\" Kaczory żala się, na niesprawiedliwe media, które promowały np.Tuska podczas wyborów . Zarzucają im tendencyjność i brak tzw.Wolnych mediów, cokolwiek to oznacza. . . Nic to, a mnie ogarnęło takie wiosenne przesilenie, zmęczenie; jednym słowem nic mi sie nie chce. . .:( Pozdrawiam Was dziewczyny z krainy kangurów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
uff nareszcie udalo mi sie otworzyc Tlen.Od kilku tygodni mam duze klopoty z wejsciem na Forum. raz udalo mi sie napisac post ale nie zostal zaakceptowany. proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Pozdrawiam wszystkie Panie z Kielc, mam nadzieje ze wczorajszy Dzien Kobiet byl wspanialy. u mnie nadal gorace dni, dziennie 37 stopni - w nocy 20-23 u Was wiosna zbliza sie malymi krokami, a z tym lepsze samopoczucie Lorelai, dbaj o siebie i badz zdrowa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik!, Dzień kobiet minął fajnie. Nasz dyro docenil kobitki w pracy i zarganizaował poczęstunek, wygłosil expoze, oraz każdej wręczył bombonierkę-\"merci\".Tak więc ładnie sie zachował . Wieczorem jeszcze grał koncert w WDK-u, na którym byłam wraz z Balladyną. Był to\"turniej-4 tenorów\" i śpiewała jeszcze moja koleżanka dysponująca pięknym sopranem koloraturowym. ogólnie koncert był przyjemny, dowcipny i można było posłychać\"hiciory\" operowe.Uczta muzyczna pełną gębą- mniaaam! :) Dzięki za pozdrowienia w imieniu swoim, Balladyny i innych forumowiczów 🌻 🌻 🌻. To cudownie, że macie w Australii tak ciepłą pogodę, u nas wiosny ani widu, ani słychu. Mroźno, zimowo, pada śnieg i lód na ulicach. Brrrr.. . Kazdy już wygląda z utęsknieniem tej wiosny, ale nie widać! Zima się mocno daje we znaki. . . A ja od najbliższej niedzieli idę zadbać o swoje zdrowie- do szpitala oczywiście. To proszę o zdrowaśki w moim imieniu, intencji, bo chyba 13-III, w poniedziałek ide pod skalpel :( . Nic to jeśli się nie popiepszy, to może sie polepszy z moim zdrówkiem?? Taką mam przynajmniej nadzieję. Pod moją nieobecność pałeczkę przekazuję Balladynie, może wkońcu zagospodarzy się nieco na kieleckim topiku? Pozdrawiam wszystkich cieplutko - byle do wiosny, byle do lata, a za słowami piosenki zanucę : do lata, do lata, piechotą będę szła- tra la lalala lalala - oo yeh !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
pozdrawiam Lorelei :) trzymaj sie i wracaj zdrowa. wyobraź sobie, ze 8 marca po powrocie z tenorów czekal na mnie bukiet ośmiu różyczek - zgadnij od kogo?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!, Już jestem po operacji, pocięta jestem cała tj. cięcie klasyczne, a jutro idę na zdjęcie szwów. Ciesze się, bo już dobrze funkcjonuje, tj. efekt operacji został osiagnięty. I tutaj GLORIA dla chirurgów z czarnowskiego szpitala. Operowało mnie 3 lekarzy -jeden profesor, drugi doktor, trzeci lekarz i były to 2 operacje na raz. Jestem bardzo szczęśliwa, że jest to już za mną i że wracam wkońcu do zdrowia :) Czego i wszystkim życzę, bo: \"szlachetne zdrowie, nikt sie nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz\" - jak to powiedział jeden z naszych wieszczów narodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piekną mamy wiosne!. Wkoncu przyszła do nas! Hurraaaa !! :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey- Amancie- ale żeś dowcipny, gratuluje polotu- hohoho!!!!!!!!!! :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey Lorelaj
przeciez amant tego nie wymyslił, czego chcesz od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie chce od Amanta, a uchowaj-Panie-Boze!!! , jasne, ze on tego nie wymyslil, tylko reakcja jego na to mnie dziwi ! To, ze zakonnice sa molestowane, że są różne zboczenia w zamknietych religijnych zgromadzeniach to jak dla mnie- NIHIL NOVI. -POZDRAWIAM-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim, a zwłaszcza Aborygenkom, ponoć cyklony i tajfuny nawiedzaja Australie? Mam nadizeje, że nie Waszew okolice???????? Pozdrawiam Was z wiosennej Polski 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai - zakonnice zasłużyły na srogą karę -gwałt to liberalna wersja tej kary:P .A zdanie takich moherów jak ty obchodzi mnie mniej niż zeszłoroczny śnieg:P .Ja bym ich nie gwałcił (przyjemności bym im nie zapewniał)ale do kamieniołomów wysłał aby robiły te dobre uczynki o których tak zajadle gadają:classic_cool: .Zresztą inni są o wiele mniej litościwi ode mnie:P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie z Tobą- Amancie, że zakonnice zasłużyły sobie na gwałt. Moim zdaniem nie byłoby w zakonach dewiacji, gdyby jednak zniesiono celibat wśród księży, podobnie jak to jest w kosciele protestanckim, czy prawosławnym. A cieszenie sie z ludzkiego nieszczęscia jest chore, i nie należy nikomu źle życzyć. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
ahoj, pozdrawiam kielczanie. widze, ze Amant dołozyl niewiedziecz czemu swoje jakże cenne 2 grosze. hej Lorelei - jak to dobrze, ze juz sie kurujesz. u mnie przez pare dni nie bylo netu, wiec trzymalam sie na dystans od kafeterii, gdyby nie to, przylaczylabym sie do riposty na link Amanta. topik wyraźnie ma harakter przesmiewczy, co nie oznacza, ze tego problemu nie ma. rzeczywiscie czytalam, ze a Afryce na porzadku dziennym sa gwalty zakonnic, tak wiec siastrzyczki udające sie tak powinny bys tego swiadome. co sie dzieje w naszych polskich zakonach nie wiem i nie sądze, zeby byly to sprawy nagminne, chociaz sama uwazam, ze zakonnice to "naród" wredny i zlosliwy. poki komus źle to sa "milosierne". no ale nie czas ku temu, zeby obgadywac nasze szarytki. ahoj Aborygenki! juz mi sie brac za klawiature i opowiadac, co na Waszej pólkuli?! :) a ja zacieram rączki, bo jutro moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
ehh, kupilby mi ktosik klawiaturke, bo na starej literki juz pościerane :D tylko ma być grafitowa i elegancka, taka co mi tylko w Erze dobiorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
ahoj Lorelei, ja tez jeszcze nie śpie :) chociaz juz w lozeczku. dzieki jeszcze raz za zyczenia. wieczór sie udal, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja jestem nie z Kielc ale z Ostrowca Świetokrzyskiego więc nie wiem czy sie nadaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka31
witamy falunie, to nic, ze z Ostrowca i kacię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Balladyny, oj, bardzo miły był wczorajszy dzionek, byle wiecej takich było. . . Do falunia, hej, witaj, powiedz, co porabiasz ciekawego w Ostrowcu? -serdeczne pozdrowienia z Kielc. do Kaciaa, Witaj! dawno Cie tutaj nie było, pytasz, co u nas, na 27 stronie jest więcej o tym co się ostatnio u nas wydarzyło. Gratuluje, bo ponoć jestes juz pania magister?! -Pozdrowienia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaciaa, A bo to ja prorok jestem [cool} -Radio \"wolna Europa \" podawało, stąd wiem! A jakbym powiedziała, że mam właściwości telepatyczno-wizjonerskie, to byś przecież nie uwierzyła, no nie? -no więc jeszcze raz -moje gratulacje i kwiatuszki-dla Ciebie-🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×