Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Dzieki Balladynko za uznanie :), szkoda, że nie zostałaś dłuzej, bo były i ciacha i herbatka-kawka, i milo było pogadac sobie z ludxmi zamiłowanymi w tej odmiennej sztuce, jaka jest plastyka. Sama sie nad tym zastanawiam, czy moze zacząć rozwijać drzemiące gdzies głęboko we mnie te talenty- bo w podstawówce robilam dobrze portrety ludziom- całej mojej klasie, ale pejzarze nie bardzo dobrze wychwycałam, natomiast pasjonowali mnie ludzie pracy, i tak namalowałam -hutnika, za którego dostałam II-m-ce w konkursie wojewódzkim, górnika, murarza, piekarza, ale tych talenów nie rozwijałam.Ponoć życie zaczyna sie po 40-tce, a propos- słynny rosyjski kompozytor-Skriabin ujawnił swoje talenty dopiero właśnie w tym wieku, więc może i ja spróbuję. To narazie. bo sie śpieszę, dziś II- ga tura koncertu na 300 gitar, więc ide wspomóc siły, do Palacyku Zielińskiego o 17.00, więc zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Witam, ostatnio jestem strasznie zapracowana, na nic nie mam czasu. W pracy ciągle z czymś do tyłu, mało czasu spędzam z rodziną. Może nie potrafię się zorganizować? Ale już niedługo odpocznę...Wakacje :-) Czekam na nie z utęsknieniem, jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Starachowic,ale Kielce bardzo lubie,pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
pozdrawiamy Bambi, a Ty Maju-u nie przemeczaj sie za mocno. bo wiesz, trzeba dbac o siebie, bo jak my o siebie nie zadbamy, to nikt o nas nie zadba ;) Wczorja Lorelei zagrala z męzem w palacyku Zielinskich, ja im kibicowalam i trzeba przyznac, ze bylo sympatycznie. u mnie zajecia juz z gorki. koncze praktyki studenckie, a teraz siedze i komponuje strzeszczenie jeszcze nie napisanego artykułu ;) na wrzesniową konferencje w Lodzi. kombinuje poc na wode fotomontaż :D pozdrowionka serdeczne Wasza Balladynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem z Ostrowca Św...i czesto jeżdżę do kielc:-) zastanawiam mnie często jedno czemu kielce i ostrowiec to odwieczni wrogowie:/..jedna przyczyna tkwi w klubach piłkarskich ale...ja tam do kielc nic nie mam i to miasteczko lubię:-) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
czesc, ja tez sie zastanawiam :) nie jestem rodowitą kielczanka, wiec nie za bardzo wiem, o co chodzi z tym Ostrowcem, ale to fakt, ze jakas waśń istnieje. w maju bylam na wycieczce ze studentami, a oto ich ulubione wyrazenie "Kto nie pije ten z Ostrowca!" hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh:]spoko by tak było...szkoda że w ostrowcu pod nieststy prawie każdym mniejszym sklepem nie brakuje żulków itp....zresztą wydaje mi się że w kazdym mieście takie zjawiska są zauwazalne:-) a jesl;i chodzi o ta piłkę to ponoć KSZO i KORONA za sobą nie pzrepadają...zresztą nie znam się na piłce więc nic więcej nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
:) ja tez slabiutko. ale jesli chodzi o ".....ten z Ostrowca" to w miejsce kropek wstawiali rożne wyrazenia typu "kto nie jedzie (np na wycieczke) ten z Ostrowca" itd itp. ich fantazja byla bujna. ale to chyba rzeczywiscie jest powiazane z pilką nożną. a tak w ogole Angeleczku, powiedz cos wiecej o sobie. Studiujesz w Kielcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie studiuję:-) ale składam tam w tym roku papiery bo dopiero maturkę napisałam...a jezdżę tam bo dużo znajomych mieszka:]a studenci...wymyslali i będa wymyślać:-) a Ty skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
obecnie to juz kielczanka, a rodowita pomorzanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Wam, ale się rozpisałyście drogie Foremki :) ! Witaj Angeleczko, przyszła -studenteczko! Witaj Maj_u! dawno u nas nie byłaś. Tak, praca teraz wre, chyba u każdego belfra, o ile nim jesteś!? Ja też nie narzekam na nudę! Jutro koncertują moi studenci, obszerny koncert, bo chyba ze 2 godzinki będzie trwał, a powtórka najlepszych -prymusów nastąpi pewnie w Auli na Żeromskiego za pare dni. Idę spać papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! -Muszę sie troche pożalić. Mam problem w rodzinie- siostrzenica ciężko choruje- bulimia, waży 36 kilo przy 172cm wzrostu. Zanik okresu, juz system nerwowy siada w nogach. Niestety bedzie jej grozil wózek inwalidzki i prawdopodobnie nie dozyje 30-tki, a ma dopiero lat 20. :( Lekarze psychiatrzy i psychologowie załamują ręce i mówią, że 10% na 100% wychodzi z tego żywymi.Z niechecią podejmują sie leczenia, bo sa marne efekty, a leczenie polega na zamknięciu takiej osoby przez miesiąc -do 3 w szpiotalu i podawaniu płynów dożylnie i karmieniu na siłę , podawaniu tez psychotropów. Cóż robić, jesli po tym okresie człowiek powraca do domu i robi to samo? Ponoc na zachodzie tych bulimików i anorektyków wsadza sie na oddziały zamkniete i leczy przez 7 lat, wtedy są efekty, w Polsce nie ma na to pieniędzy. . . Wiecie co, i zwrócilam się do znajomej koleżanki, która też działa w \"odnowie w Duchu Św\" i wiecie co mi powiedziała?- ze ona jest opętana przen szatana i potrzebny tu jest ksiądz -egzorcysta! Wkurzylam sie na nia i jej napisałam co o niej myślę, bo też zaczęła najeżdżać na mnie. . . Zastanawiam się, czy wielu ludziom tak \"odwala\" w mózg z powodu dewocji????? Musze sie jakoś odprężyć, bo cała jestem sfrustrowana!!! Ide zrobić jakąś kawę i cosik słodkiego wtrżcić, bo sie we mnie gotuje!!! -Narazie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Choroba w rodzinie...współczuje. Znam to. To ciężkie doświadczenie dla całej rodziny. Ja ostatnio też nie mam zbyt dobrego samopoczucia. Przydałoby mi się coś na odstresowanie ale co? Dobrze, że juz weekend. Może będzie słoneczna pogoda. To na mnie dobrze wpływa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalahshcdc
a czy znacie jakiegos dobrego stomatologa w kielcach? moze byc prywatny i drogi chodzi mi o sprawy kosmetyczne bardziej, tzn musze wymienic plombe w jedynce dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
niestety nie odpowiem Ci, bo nie znam :( sama chcialabym wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki , najlepszy w Kielcach, na ul .Dalekiej19- Prywatny gabinet stomatologiczny. Tel.04134-28-813. Bardzo drogi, ale warto iść do niego- tylko do faceta, bo baba jest taka sobie. Zdrowych zabków życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarisss
mialam chlopa w kielcach - faktem jest ze styl dresa - dupek straszny od panienek nie stronil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no to szczescie , ze juz go nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do chłopów w Kielcach, to jest ok. - normalni goście. Ja natomiast nie mam żadnych oporów, czy zastrzeżeń do kieleckich facetów. Pod każdą długością i szerokością geograficzną są dziwolągi , nie mówie li tylko o facetach. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale był bardzo dobry mecz Polska -Niemcy!! Pomimo tego, że naszym Szwaby dokopali 1:0 w ostatnich minutach, to było naprawdę na wysokim poziomie spotkanie. Żabojad- Nevill wkopał bramkę, bo byl wypoczęty, wpuszczony przed końcem meczu. Szkoda tylko, że trener polskiej drużyny nie wpadł na ten pomysł i częściej nie wymieniał zawodników, częściej i wcześniej. Może i my mielibyśmy bramki? To tylke, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenastka
ale heca z łapówkarstwem na Akademii, no nie? Wy tez "bierzecie" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wszystko jest aferą, bo walka jest o miejsca pracy. Istnieje stare przysłowie, że \"wskażcie mi osobę, a paragraf sie znajdzie\" - to hasło ze starych komunistycznych czasów, niestety jakże realne w dzisiejszym policyjnym państwie! To tyle na ten temat. Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie brałam \"dowodów wdzieczności\" od nikogo. A teraz jest taka nagonka, polowanie na czarownice, że nawet kwiatów w podziekowaniu za wysiłek nie będzie można przyjąć- poronione czasy i ten kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
WITAM z chlodnego Perth. w nocy zimno 2 stopnie, w dzien 21. od tygodni mam problem z otworzeniem stron Tlenu-Forum. dzisiaj udalo sie w ostatniej minucie, i juz musze uciekac do pracy. pozdrawiam i wroce wieczorem. Zycze wspanialej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
sorry nie mialam mozliwosci przeczytac co sie dzialo u Was zrobie to wieczorem. Mam nadzieje. ze wszystko OK u Was wszystkich. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
witam ponownie drogie Rodaczki. zanosi sie na kolejna mrozna noc, az 2 stopnie :D:D:D:D a w dzien 21, slonecznie. uwielbiam taka pogode. chce sie zyc. Lorelai przykro mi slyszec o zdrowotnych problemach w rodzinie. wiesz mam kolezanke w pracy, przesliczna dziewczyna po 30-ce opowiedziala mi swoja historie anorexii. jest tak atrakcyjna ze zazartowalam "co jeszcze chcesz, za malo masz piekna w sobie". usmiala sie i przyznala sie ze nawet wazac 35 kg. w lustrze wydawalo sie jej ze jest gruba. Wie ze ma to na cale zycie i musi byc ostrozna -jak alkocholik - Lorelai ciesze sie ze apetyt Ci wrocil, ja uwielbiam jesc. mam duzo szczescia nie tyje bo inaczej to balon ze mnie. Po 25 latach nadal pamietam bryzole z pieczarkami, zarkoje i placki wegierskie. yami. Wiec co tam figury, oby niebo bylo w ... gebie. Poza tym "zycie zaczyna sie po czterdziestce" bambi x ja tez urodzilam sie w Starachowicach. bardzo blisko zalewu - przez ulice. pozdrawiam. Witaj balladyno. kollorowa i pozostali kielczanie. Panie dzisiaj mecz Australia - Brazylia. na kogo stawiacie? Zycze Wam kochane samych radosci i usmiechu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj Empiczka, pozdrawiam serdecznie. My ostatnio z Lorelei cieszymy sie słoneczkiem, spacerujemy, pijemy piwko w plenerze (oczywiscie w miejcach dozwolonych). dzis odkrylysmy przytulną werande w Leśnym dworku, ehh, alez bylo przyjemnie. Łapowkarską afere rozwnież sledzimy, poki co to zadna afera, bo podczas dlugiego weekendu cicho sza, zobaczymy jak sie sprawa rozwinie. My z Lorelei jednak nie obawiamy sie o swoją przyszlosc i nie bedziemy opalac sie przez kratke :) buziaczki dla wszystkich balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja_a
Witam. ja tez cieszę się z pięknej pogody. Rozpoczynam ostatni tydzień w pracy i to mnie również cieszy :-) Lubię swoją pracę ale trudno pracować gdy taka pogoda za oknem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hej Maja, czyzby pani nauczycielka? ostatni tydzien w szkolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×