Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
Lorelei - cos ty sobie takich skapcaniałych dziadów powybierała na romantyczną kolacje? potem bez reanimacji ani rusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
czesc Agata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny znacie
jakiegos dobrego fryzjera w kielcach? :) Chodzi mi o koloryzacje i ładne obcięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Amancie, no nie obrazaj sie, chciałam tylko rozeznać, za kim kibicujesz, i jakie są Twoje gusta. Ja tylko tak sądowałam! Nie irytuj sie tak, bo złość piekności szkodzi, a jak masz być amantem, to amantowi złość nie do twarzy! A zresztą, mam to gdzieś. . nie interesuje mnie to, jakie są twoje opcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHAM RADOM
www.kochamradom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
powiem tak, znam fajną fryzjerke Kasie, chyba to ulica Leonarda, zresztą nawet na ktorej stronce masz jej adres. Polecila mi ją Kollorowa z topiku. Jest niedroga i ma niezła rekę. Ja nie lubie żadnej ekstrawagancji, mam grzeczną fryzurke średniej dlugosci, wycieniowaną i z lekka postrzepioną i to Kasia zrobila debasciarsko, jako jedyna w Kielcach, a wierz mi, ze przez 5 lat pobytu tutaj dalam sie opitolić kilku lafiryndom bez pojecia. Kollorowa farbowala u niej wlosy i tez jest zadowolona. Wiec taka moja rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
o matko Lorelei - za co tak Amanta potraktowalas?! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Balladynko! - no nie opowiadaj, ze Ci faceci to dziadkowie! nie wierzę w to ani w jedno Twoje słowo! Nie wiesz o tym, że sex\'appel mieści sie w mózgu? Jak facet mnie zaintryguje inteligencja, zaimponuje, to jest baza, aby cokolwiek rozwinąć konwersacje- :) Fakt, ze najlepsi sa młodzi i jurni, ale tacy nie posiadaja tzw. dojrzałosci, umiejętności rozmowy , czy też tzw. bajeru. Poprostu nie są interesujący. . . Wiesz o czym mówie przeciez, bo sama młokosami się przeciez nie interesujesz!!!!!! - hehe- przyganiał kocioł garnkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a tak w ogole, to ja ostatnio wypadlam z obiegu i chyba niezałapałam, o jakich problemach pisałeś amancie. topik jak topik, kto chce ten wchodzi i pisze, a kto inny wchodzi i nie pisze i tylko czyta. wolny wybór. No nie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno słówko do Amanta! Wiesz, dzisiaj troche mnie sprowokowałeś, bo zacytowałeś moją wypowiedź, że prezydent nie ma wielkich sznas zamieszczając ten rysunek: http://pl.indymedia.org/images/2006/03/19677.jpg - który jest przeciez w Twojej stopce. Wiem ,że nienawidza go ludzie sypatyzujący własnie z SLD i z Żydowsko- nazistowska partia PO. Stąd moje pytania i sądaże. Ciągle spotyka się w necie, prasie i mediach krytyke obecnego prezydenta, któremu zarzuca sie burzenie\" zastanego porządku\" moim zdaniem spuścizna , która pozostawili przez prawie 60 lat rzadzący politycy z partii komunistycznej( bo przeciez rzad solidarnościowy) miał tylko 3 lata mozliwość krótkiego rządzenia na początku lat 90- tych i niewiele mógł zrujnować. Ta ciągła nagonka wzajemna jest męcząca. Nie wynika z tego nic dobrego. Możnaby jeszcze tak długo, ale po co? Każdy przeciez na tym padole ma swoje przysłowiowe 5 minut, więc niech to wykorzysta i prowadzi tzw. \"swoją działkę\" najlepiej jak potrafi! -pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hahaha, chyba żartujesz :D :D najwyżej napływowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiany Boluś
pozdrawiam Kielczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Kielczanie pozdrawiają rumianego Bolusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- hu,hu- ha, hu,hu -ha taka zima zła!!!!! U nas w Kielcówku od wczoraj zima trzaskająca. Spadł śnieg, oblepił drzewa na biało i za oknem -5 st.mrozu. Ale mi zziiimnoo! -Jaka temperatura w Australii, napiszcie coś dziewczyny, to może będzie mi cieplej, przynajmniej na duchu- hihi :) -Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj, tak zima dupki nam posciskała, a ja na inaugurację zimowego sezonu z wielkim wdziękiem zaliczylam glebe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Witam drogie kolezanki z Kielc. Jestem troche zabiegana, 'przetrzepuje' caly dom (szafy i szafki) Chce oddac duzo rzeczy (ubran, talerzy, szklanek itp) organizacjom. Potrzebuje wiecej przestrzeni :D wiecej powietrza :D Nareszcie znalazlam .. moment .. dla Kielc. Od zaraz :D przesylam duuuuzo promieni slonecznych. Mam 31 stopni, moge podzielic sie sloncem. Mam tez fajny wiaterek, wietrze koldry i caly dom. Wieje jak na dworcu .... Ach te wspomnienia. Zaraz biore sie za porzadki - 2 dni wolne od pracy. Wieczorem spotykam sie z kolezanka, ktora wlasnie wrocila z Polski - Zakopanego. Dowiem sie co tam u Was slychac:D Lorelai, ja mam 'zielone rece' po Mamusi. Juz kwiatna niedawno posiane kwiaty i warzywa w rogu ogrodu. Mam tez owoce cytryn i chili. Wiosna na calego. Balladyna jak Twoje mieszkanie? Rosnie? Prosze napiszcie mi czy w Kielcach sa drogie mieszkania? Powiedzcie mi, dlaczego wykupione mieszkanie musi nadal byc placone? I czy jest wielka roznica w cenach placenia czynszu za swoje? Ani jedno z nas nie pamieta o tym. Jakie jeszcze inne oplaty sa - oprocz swiatla. ogrzewania - Jeszcze jedno pytanie. czy psy-koty przywiezione z innych krajow maja kwarantanne w PL? U mnie tak, 6 m-cy. Panie pozdrawiam Was serdecznie i zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Musi nadal byc zimno w Kielcach i wszystko posciskane :D:D:D:D:D:D Panie przesylam wiec duzo promieni slonecznych ode mnie //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////// Pozdrawiam i zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Empik! Sorki, że nie odpisjemy, ale obie z Balladyna jestesmy zaganiane i w wirze nowych spraw i wyzwań. Pogoda w Kielcach bardzo ładna, nie ma śniegu, piekne słoneczko! Dzisiaj tak pieknie było, że myślałam, iż to powiew wiosny, zresztą rano zbudziła mnie natarczywa mucha, która bzyczała, siadała na nosie, i nie dawała spokoju. Tak wygląda, jakby przyroda znowu zaczęła budzić się do życia, trochę ogłupiała, po pierwszym ostrym ataku zimy. Wiesz co? jesli chodzi o sprawy mieszkań, to nie będę się wymądrzać, ale z tego co wiem, to moja siostra kupiła na Śląsku mieszkanie własnosciowe i płaci za czynsz i wszystkie media, czynsz chyba trzeba rozumieć jako składkę remontową. Budowane sa też mieszkania bezczynszowe, gdzie rzeczywiście nie płaci się czynszu, tylko za media. Odnośnie zwierzaków to nie wiem ile u nas trwa kwarantanna, ale jak chcesz, to mogę dla Ciebie zasiągnąć opinii w sanepidzie. To wielkodusznie z Twojej strony, że oddajesz niepotrzebne rzeczy instytucjom charytatywnym. My w Polsce też to praktykujemy, gdy np. szafa pęka w szwach, a ciuchy się nam już opatrzyły, lub nie chodzimy w nich ze 2 lata, to we wór i do kontenerów PCK, albo dzwoni się do Caritasu, a ci przyjeżdżaja i zabierają wory, czy meble. Własnie rok temu w naszym domu taką impreze praktykowaliśmy. Koncze juz.bo trzeba iść powoli lulu. To papa i też życzę miłegogo wekendu -cześć :) Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
Witaj Lorelai i dziekuje za odpowiedz. Rozumiem, ze nie zawsze jest czas na kompo. To cudenko, tak pozera czas, wiecej jak tv. Balladyna czy mieszkanie rooooooooooooosnie? Kiedy bedzie gotowe? Ciesze sie, ze u Was sliczna zima. Slyszalam, ze ma nie byc jej, az do stycznia. Nie wiem, czy to dobrze czy zle? :D Lorelai, szkoda ze tylko buduja te nieczynszowe mieszkania na Slasku, a nie w calej Polsce. Co za sens kupowania? No chyba, ze ten czynsz jest o wiele mniejszy. Media? czy to chodzi o prase-reklame? (tylko sie nie smiac:D:D:D) za co sie placi dla .... media .... :D Loralai jesli znajdziesz wolna chwile, prosze dowiedz sie o regulach przywozenia kotow czy psow do PL. (do Kielc) a moze jest link na ten temat? Mam nadzieje, ze nie sprawiam Ci klopotu. Tylko w wolnej chwili oczywiscie - nie jest to pilne. Dziekuje❤️ U mnie wiosna na calego. Muchy tez lataja i to jakie :D:D:D:D Ten miesiac w Aus. to m-c ... muchowy ... :D te sa tak dociekliwe i uparte, wchodza w nos, oczy i uszy. Czasem 'nosisz' je na plecach (na bluzce) setki much. OZis nosza kapelusze z korkami na sznurkach przy twarzy, bo rece bola odganiajac te muszyska.:D:D Panie przesylam jeszcze wiecej promieni slonecznych, oby Kielce byly jeszcze ladniejsze i cieplejsze. Pozdrawiam i zycze wspanialego weekendu. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek Szpachlarz
serdeczne pozdrówka dla Wszystkim Kielczanek i " piąteczka " dla Wszystkich Kielczan. Szanuje to Miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jeszcze jedno słówko do Amanta! Wiesz, dzisiaj troche mnie sprowokowałeś, bo zacytowałeś moją wypowiedź, że prezydent nie ma wielkich sznas zamieszczając ten rysunek: http://pl.indymedia.org/images/2006/03/19677.jpg - który jest przeciez w Twojej stopce. Wiem ,że nienawidza go ludzie sypatyzujący własnie z SLD i z Żydowsko- nazistowska partia PO. Stąd moje pytania i sądaże. Ciągle spotyka się w necie, prasie i mediach krytyke obecnego prezydenta, któremu zarzuca sie burzenie\" zastanego porządku\" moim zdaniem spuścizna , która pozostawili przez prawie 60 lat rzadzący politycy z partii komunistycznej( bo przeciez rzad solidarnościowy) miał tylko 3 lata mozliwość krótkiego rządzenia na początku lat 90- tych i niewiele mógł zrujnować. Ta ciągła nagonka wzajemna jest męcząca. Nie wynika z tego nic dobrego. Możnaby jeszcze tak długo, ale po co? Każdy przeciez na tym padole ma swoje przysłowiowe 5 minut, więc niech to wykorzysta i prowadzi tzw. \"swoją działkę\" najlepiej jak potrafi! -pozdro \" To nie znaczy że popieram wszystkich przeciwników PiSu:O.I przestań pisać bzdury że jak nie popieram PiSu to popieram Samoobronę,PO albo SLD:P.Ja bym poparł jedynie partię które w jednoznaczny sposób zadeklarowałyby rozprawiłyby się z klerem i jego przydupasami:P.A doszły do mnie słuchy że knują budowę trasy tramwajowej w Kielcach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no to nam sie Amant z Lorelei poprztykali ;) pozdrowionka dla ludu kieleckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Amanta wszech czasów, - tramwaj w Kielcach chca budowac od 100 lat chyba. Ta inwestycja \"spaliła na panewce\" bo przegrała ze stadionem wybudowanym przez Lubawskiego :( A znasz tą piosenke cyt. \" nie gniewaj sie Waldek, ten tramwaj jest naprawde twój, - a reszta moja, moja. . \" ? A coś ty taki cięty na Kler, czyżby w dzieciństwie molestował cie jakiś księżulo? -Pozdrowionka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethh
miasto szyzoryków i gnojów......a ta wasza akdemia świętorzyska ma opinie taką że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOOLA1
WAL SIĘ ELIZABETH NIE CHCESZ SIE UCZYC NA AKADEMI TO SIE NIE UCZ I ODWAL SIĘ OD KIELC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOOLA1
a Ty skąd jesteś że jestes taka mądra i cięta na kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethh
pewnie uczysz się w takim gównie każdy cioł się dostanie, kielce to chamidło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×