Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

ciesze sie ze jest tyle ludzi chetnych na spotkanie(tzn trzy osoby jak dobrze policzylam).oczywiscie z ta woda to byla tylko propozycja bo przeciez rownie dobrz mozna wybrac sie gdzie indziej np do lasu na ognisko.a tak w ogole to co sie bedzie w kielcach dziac w noc swietojanska,czyli w ta sobote? bo chyba cos bedzie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaaaaa
dolaczam do was kielce góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epik8
Ja rowniez dolaczam sie do pozdrowek:D dla wszystkich z Kielc. A dlaczego kielczanki ... spia? Co nowego u Was ? Lorelai 🌻 Balladynka 🌻 i ❤️ wiesz dla KOGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja wyprawiam ? Chyba za wczesnie jak na mnie:D:D:D Mialo byc ...... EMPIK8 Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUCIO I PUCIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a h o j kielczanie! dawno nie bylo ruchu na naszym topiku. Piorun w zeszlym tygodniu strzelił w doslownym znaczeniu w sprzet Lorelai, wiec przez jakis czas zostanie nieaktywna i cicha. ja z kolei tak bylam zaganiana, ze tez nie moglas sie zalogowac, ale obronilam 10 magistrantow, jeszcze 8 i wakacje :) pozalatwialam w miedzyczasie pracownikow do mieszkania. chcialabym szybciutko doprowadzic je do stanu uzywalnosci eeeh tyle przede mna, zaczynam popadac w zadume, ale bedzie dobrze! Empiczka, jak tam Twoj przyjazd? mialas kontakt mailowy z lorelai i teraz nie wiem, czy telefon tez wymienilyscie. jakby co to sluze swoimi namiarami. pozdrowionka dla wszystkich! Wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim balladynka dowiedzialas sieo tego styliste??? tego o ktorego pytalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
niestety kaciu, nie mam zadnych informacji o fryzjerze, dziewczyna, ktora podejrzewalam, ze moze cos o nim wiedziec, niestety nie slyszala o nim, a ta , ktora korzystala pare lat temu z jego usług, niestety juz nie mieszka w kielcach. no ale kto szuka, ten znajdzie - nie trac nadziei :) byleby okazało sie, ze warto bylo szukac. pozdrowioneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Balladyno - piorun mowisz strzelil obok .. Lorelai? Niech wraca i ty szybko - pozdrow Ja ode mnie, prosze. Tak wymienilysmy telefon, dziekuje Ci tez za oferte - spotkamy sie i to juz = juz. Dam znac. Trzymam tez kciuki za Ciebi - nie to ze potrzebujesz - wszystko uklada CI sie PERFEKT i dzieki bogom za to. Ciesze sie, ze mieszkanie rozkwita ... Moja kolezanka ... nigdy nie odpisala mi na @ i pytanie odnosnie podlog i Jej biznesu - Moze jednak powinnam nazywac Ja . tylko:D znajoma? Ona nie za bardzo kuma w kompie - Jej syn jest co weekend w domu - wiec ma okazje przeczytac @@@@@ A niech tam ... kazdy ma prawo do swojego zycia. Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze wszystkiego najlepszego. Kaciaa, wspaniala stopka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i od razu sie wytłumacze z mojej nieobecnosci. Jakies 3 tyg wstecz piorun strzelił w antene, a konkretnie maszt( 7 m) - mój małzonek bawi sie w krótkofalarstwo) - oj kosztowne to hobby, zwłaszcza, ze po tym maszcie i łaczu internetowym poszedł piorun i spalił nam 3 kompy, telewicor i telefon stacjonarny. Nic to, dobrze, ze nam się nic nie stało( schajcowały się papiery na biurku męża, a on z dzieckim był nieopodal na wyrku z dzieckiem :o) Są gorsze straty, ale na szczęście nic sie domownikom nie stało. Przestrzegam was moi mili, jak burza z piorunami hula nad Waszymi domami, to wszystkei sprzęty, jakie macie powyłączjcie z gniazdek, bo żadne listwy przepieciowe nie pomogą! Moja droga Balladynka w wielkim stresie, bo termin porodu- tuż, tuż, a tu jeszcze magistrantów trzeba obronić, no cóż, niech sobie radzą w póxniejszym terminie!- Zdrowie jej i maluszka teraz najwazniejsze! Trzymam kciuki- i niech Bóg ma Was w opiece! No rozwiały sie wszelkie tajemnice!- koleżanka Balladyna znowu będzie mówić, ze mam wielki jęzor, ale jak tu sie nie cieszyć i nie gratulować przyszłego potomka? -Pozdrawiam wszystkich -Wasza Lorelai- 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
buu :( nici z niespdzianki, Lorelai wypaplała, szykuje sie nowy kielczanin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mietek, jak tam Twoja papużka falista? Jak przygotowania do ślubu? Co do Józefiny, to trzeba przyznać, że fajna laska, i nawet nie fałszowała :), Opole ogólnie nie bardzo mi sie podobało w tym roku, na ale to rzecz gustu.Generalnie degrngolada, jeśli chodzi o polski rynek muzyczny, ech, może przyjdą jeszcze lepsze czasy? -Pozdrowionka dla Warszawy i Króla Zygmunta III Wazy, może nie zlezie z tego cokołu przy Zamku Królewskim? Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze chciałam dodać do powyższego postu to, że poodchodzili od nas świetni muzycy tacy jak: Cz.Niemen,J.Kaczmarski, T.Nalepa, M.Grechuta, czy ostatnio J.Skubikowski tak wiec sporo wspaniałych gwiazd na naszym muzycznym, polskim firmamencie zgasło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a h o j kielczanki, kielczanie i przyjaciele ck, cosik mnie ostatnio energia rozpiera, porzadki w domu robie. wbrew temu, co napisala wczesniej Lorelai, na szczescie stresu żadnego, no nie liczac tego, ze na sama mysl, ze za 2 tyg. pojawi sie nowy kielczanic łapie mnie cykor :D natomiast moje Bogu ducha winne magistrantki bez problemu zostaną przeze mnie wybronione :) wiec wszysciutko poki co ladnie sie ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam wszyskim ! A ja klikam do Was teraz z kursu w Bielsku -Białej. Uczę sie obsługiwać nowoczesne programy muzyczne. Fajnie jest, sporo nowości i nowych fajnych ludzi. Zostawiłam rodzinkę samą sobie na 6 dni, niech sobie ode mnie odpoczną :) Pogoda deszczowa, więc nie jest żal, że od (.00- do 21.00 siedzimy przy kompach 9 z przerwa na żarełko i siusiu :) To narazie-słodkie papatki dla Wasv :) 🌼👄🌼 -wasza Lorelai Ps. Pozdrawiam Balladynkę i trzymam za nią kciuki ijej chłopczyka, co to za niedługo witać będziemy go na tym świecie :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kielczanki - Znowu na sekunde na HELLLO ! Lorelai i Balladynka jadem:D do Europy 26 Lipca. Do 3 Sierpnia musim:D byc w PL - jade nad Baltyk. Dam znac po powrocie = Milego weekendu zycze. Balladynka❤️❤️ to juz tylko 10 dni HURRA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epik8
WSPANIALEGO WEEKENDU DLA WAS 🌻[kwiat BALLADYNKA❤️❤️ POWODZENIA. LORELAI oddychaj gleboko z Balladynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik! Dziękuje za życzenia miłego wekendu, ja odwzajemniam je. Teraz nareszcie mam wakacje. Balladynka też wybroniła wszystkich magistrantów, więc można oddychać już \"pełną piersią\" Balladynka jest teraz pod bardza dobrą opieką swoich bliskich, więc ja nie będę potrzebna. Niedługo odbiera kluczyki od swego nowego ślicznego mieszkania i czeka ją kupe roboty, bo jeszcze oprócz remontów, to ciężka praca przy nowonarodzonym kielczaninie :) Ja nareszcie odpoczywam i troche porzadkuje chałupę, bo trzeba przyznać w trakcie roku szkolnego nie ma na to czasu i siły. Moja dzidzia rośnie i coraz więcej poznaje nowych słów i zdań. Od września pójdzie już do przedszkola. Absorbuje mnie bardzo, tak więc nie mam nawet mozliwosci popracować przy niej np. nad skryptem, który muszę ukończyć już do końca września ( a jestem w 1/3 drogi) Jedynie noce zostają, ale ja nie mam siły w nocy pisać. . Musze znaleźć jakieś rozwiązanie. Całe wakacje będę w Kielcach z małymi wyskokami do ościennego rodzinnego miasta np. w celu załatwienia urzedowych spraw. Kielce są piękne, niedaleko mam las, Kadzielnię, więc łaknienie przyrody mam zaspokojone. Od czasu do czasu warto pojechać gdzieś , bo lubię sie przemieszczać i poznawać nowe strony, czy ludzi, lecz w tym roku zdecydowalismy z mężem, że zostajemy w Kielcach, Jak wyszalejesz się ze swoimi koleżankami nad Bałtykiem i zakotwiczysz w Kielcówku na dłużej, to daj znać, chętnie spotkamy sie w realu :) ( nie mylić sklepu :) ) Serdeczne pozdrowienia -Lorelai 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc i .......... biedronka :D strasznie malo czasu mi pozostalo - wiec tylko pozdrawiam nad Baltykiem bedzie nas 15 - jedziemy na "Kolonie" :D:D:D Kolezanki te to wspaniale kobietki - 2 z Kielc - reszta z calej Polski. jade pociagiem o 6 :47 :D jesli dobrze pamietam Dam Ci znac po powrocie i spotkanie bedzie w realu na 100 % Powodzenia i pozdrowienia Danka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ahoj, maly mial chyba kalendarz w brzuszku, bo zaczyna przec. pozdrawiam serdecznie trzymajcie kciuki Wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca___
witam szukam małego domku do wynajęcia w Kielcach mój mail: flowersss8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Balladynko! To trzymam mocno kciuki, niech szczęsliwie i zdrowo przyjdzie na swiat Twój mały skarb :) ! 🌼 Cześć Empik! To super, że masz takie doborowe towarzystwo! Dziewczyny będą miały wielka frajdę, że przyjechała do nich krajanka zamieszkała na innym kontynencie Owocnych wrażeń życzę na tych koloniach- hehe :) Do miłego zobaczenia. :) Do poszukującej, Witaj! Nic mi nie wiadomo wśród moich znajomych, kto miałby chałpkę do wynajęcia. Spróbuj poszukać w poniedziałkowych wydaniach gazet: Echa Dnia i naszej regionalnej Gazety Wyborczej. Powodzenia życzę -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynko❤️Synus❤️ i GRATULACJE Lorelai o wrazeniach z Sopotu opowiem przy spotkaniu. Wylatuje w czwartek rano polskiego czasu razem z moim Zoo:D Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynka zapracowana. Serdeczne gratulacje z okazji przyjścia na świat nowego kielczanina :) który narodził się w zeszłym tygodniu. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik! Cześć, chyba o nas zapomniałaś?. . co tam , jak wrażenia z pobytu nad Bałtykiem? Może coś opowiesz? Ja nad Bałtykiem byłam z 5 lat temu, tęskni mi się za nim. W tym roku nie ma szans, ale w przyszłym-\"wszystko sie może zdarzyć\" -jak śpiewali kiedyś chłopcy z Papa Dens :) Straciłam książkę adresową-e-mailową i nie mogę nic nikomu wysłać, gdybyś była uprzejma coś napisać, to ku przypomnieniu napiszę swój : oludka@wp.pl Do miłego zobaczenia :) Ahoj Balladynko! Miałaś co nieco napisać o swoim szczęściu, a tu cicho-sza ? - :) -\" Tu cicho-sza, tam cicho, szaro, buro i zima. . .\" - no, nie zima, tylko środek lata! Ja Wam zdradzę, że syneczek Balladynki jest prześliczny, bo ona była na tyle miła, że przysłała mi zdjęcia. Trzeba jej jednak wybaczyć, bo sama kiedyś byłam w podobnej sytuacji i wiem, że pierwsze tygodnie są najcięższe i dla matki i dla dziecka. Już półmetek wakacji minął, ech jak ten czas szybko leci. . . .! Miłych wakacyjnych wrażeń życzę wszystkim foremkom :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
pozdrowionka dla kielczan ode mnie i syneczka :) oj tak, czasu brak na to, zeby napisac cos ciekawego w topiku. dziekuje za dobre slowa. porod to niesamowite przezycie - zwlaszcza naturalny i bez znieczulenia :) ale natura jest tak madra, ze zaraz po porodzie o wszystkim sie zapomina i ja juz jestem chetna do powtórki. synek zdrowy i przystojny jak tatuś z mamusią ;) Empiczka nasza podrozuje, nadrabia zaleglosci, buziaki Wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! To miłe, że w końcu Balladynka napisała o swoich odczuciach i dziecku :) Jedni sie prokreują, inni podróżują- i nie mówię tylko o naszej sympatycznej Empik. Przyjechała do Kielc na krótko kumpela z Nowego Jorku( dzięki której poznałam mego męża) i już pojechała do Egiptu, aby sobie ponurkować :) -Ja tez bym tak chciała, ale cóż mogę sobie pomarzyć :) Kumpela ma mi przywieźć talizman używany przez Kleopatrę w celach. no powiedzmy miłosnych. . .:D -zobaczymy, czy będzie skuteczny. Moja córeczka chodzi po domu i śpiewa: \"Quanta manera skończyła się pani nera. . quanta manera. .\" :) -Pozdrawiam foremki -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×