Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Sezon urlopowy, czyli ogórkowy. . A ja leniuchuje, odpoczywam pełną gębą :) Jak tam Wy foremki już po urlopach, czy przed? Macie ładną pogodę nad Bałtykiem, w górach,czy w innych zakątkach świata? Mam zamiar wybrać sie na basen odkryty w pobliżu Obi, tj. na Zagnańskiej, czy jest tam znośnie, może ktoś już tam był i opowie- czy są warunki do kąpieli, brodziki dla małych dzieciaczków? Pozdrowioneczka z pięknych i słonecznych Kielc. Ps. Co tam Empik z naszym spotkaniem, do kiedy będziesz w Kielcach? :) 🌼🌼🌼 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik! Chce na Twoja cześć rozpalić grila, i zaprosić na pstrąga z dobrym winkiem. Kumpela -ta co nurkowała w Egipcie też ma ściągnąć w tym tygodniu, to byłoby miło pogawędzić trochę i poopowiadać co i gdzie w trawie piszczy, w takim miłym babskim towarzystwie, co ty na to? Balladynko, czuj sie też zaproszona :) -Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
dziekuje Lorelai - juz sie czuje zaproszona - a raczej czujemy :) bo gdzie mama tam i synalek! a raczej gdzie cycek mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj Balladynko! -Ma się rozumieć, że z syneczkiem jesteś zaproszona :0 -tylko na razie nie widzę i nie słyszę odzewu :o( -Ale mam nadzieje, że propozycja jest do zrealizowania :) Papatki -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wcinam w topic, ale: czy ktoś może wie, czy już jeżdżą autobusy w Kielcach??? Będę bardzo wdzięczna za odp. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, mozesz pytać o co chcesz, ale dzisiaj cały dzień nie jeżdż autobusy w kielcach, fama niesie, że może za tydzień będą? -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam jutro 18.08 o godzinie 15.15 na koncert w Umianowicach www.cichcia.eu Będziemy grały z koleżanką w przeważającej mierze hiciory filmowe: na początku V.A.Mozart-Marsz turecki. 2) G.Gershwin- Summertime, 3) J.Bick- Temat z musicalu\" Skrzypek na dachu\". 4) F.Lai- Muzyka z filmu \"Love Story\", 5) H.Mancini- The Pink Panther, 6) W.Korcz- Ballada 07 :) -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, sprostowanie, oczywiście w niedzielę 19.08 odbedze sie nasz koncert. Wszystkich miłosników fortepianu i gitary klasycznej serdecznie zapraszam. Kolezanka Agnieszka-Kubeczko-Sondej przyjechała aż z Nowego Jorku i będziemy sie wspólnie bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden błąd mi się wkradł, za co bardzo przepraszam, chodzi o adres internetowy Ciuchci Express Ponidzie www.ciuchcia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Koniec wakacji tuz, tuż , szybko płyną miłe czasy nieróbstwa i odpoczynku- ehh. :) My z Balladynką spotkałyśmy sie 2 dni temu i miałam możliwość zobaczenia nowego- miesięcznego kielczanina. Jest piękny, i wygląda na 3- miesięcznego bobasa. Oczywiście teraz jesteśmy monotematyczne- pieluszki, kupki, wóżki, mini-ubranka. . to taki czas na nas nastał. Cieszy mnie, że koleżanka ma swoje szczęście przy sobie, optyka wtedy się całkowicie zmienia , no i priorytety :D A gdzie nasze foremki? Gdzies przepadła Empik, Kollorowa, Kaciaa, Mietek Wirażka vel Genek w gumakach i inni, sezon ogórkowy nastał jednym słowem?. . . -Pozdrowienia letnie od waszej Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE Z DOMU W PL. Balladynko jeszcze raz gratuluje synusia. Lorelai🖐️ Kochane dziewczeta jestem w kraju od 27 sierpnia, zaraz po przyjezdzie pojechalam do Sopotu. Wrocilam szczesliwa ale chora - przekleta rwa kulszowa dokucza mi od ponad 3 tygodni. Dopiero od kilku dni chodze latwiej. Ciezko mi jest sie poruszac czy siedziec. Staram sie unikac silnych proszkow. Skonczylam dzisiaj ostatni z 20 zastrzykow. Mysle o wyjezdzie do Buska. Wlasciwie to sama nie wiem co mam robic. Spotkamy sie na pewno jak bede mogla posiedziec i pogadac. Czesto jestem rozdrazniona z tych bolesci i mam dosc wszystkiego. Wiec nie nadaje sie do towarzystwa - najczesciej leze na ... dywanie z nogami na poduszkach. Nie mam jeszcze Internetu, moze do 10 dni - dam znac od razu. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Empik! Oj biedna jesteś, rwa kulszowa, to strasznie bolesne choróbsko! Baaardzo Ci współczuję, naturalnie życzę zdrowia i wtedy jak wyzdrowiejesz , to z wielka przyjemnością wszyscy spotkamy sie razem. Pozdrawiam serdecznie -Lorelai do Kacii Cześć, Tobie tez baardzo współczuje choroby, przyznam, że mnie dopadł jakis wirus jakieś 3 tyg. wstecz, nie mogłam podnieść sie z wyrka, tak mnie kręgosłup, łopatki bolały i korzionki razem wziete, bez leków i pomocy lekarza sie nie obeszło, widze jednak, ze nie tylko ja na to cierpię! Życzę więc wszystkim zdrowia! -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno nie pisałam na forum, człowiek w wirze życia, nie zawsze mamy czas na wszystko.. Dzis moja córeczka ma 3 latka- ale czas leci. . !! Nie wiem co u Empik, miała dać jakis znak życia, a tu cicho-sza. . . Zapraszam miłosników gitary klasycznej na koncert w Lukrecji, który odbędzie się 27.09.07r. o godzinie 19.15(wieczór autorski) Bedziemy grać muzykę filmową. Ale piekna pogoda za oknem, słoneczko świeci, nareszcie chyba przyszła \"złota polska jesień\" -więc trzeba wyruszyc na spacer i do pracy. . Pozdrawiam -Lorelai- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lorelai Balladynka coreczka i synus. 3 latak mowisz - to sliczny wiek. Kochana dam znac, nadal sie kuruje z tej rwy kulszowej. Wlasnie wczoraj mialam ostatni zabieg. Bol jest nadal. Znajoma mojej Mamy polecila kupic materac masujacy z Przychodni z Iskry. Ponoc pomaga usunac ... rwe. Kielce piekne, deptak przepiekny - co za radosc dla oczu. Pozdrawiam WAS serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ojoj topik nam podupada. kazdy sie zajal swoimi sprawami, filar topiku - lorelai - zaganiana na kilku etatach, ja swiezo upieczona mamuska niby mam duzo wolnego, ale intelektualnie sie rozleniwilam i wiekszosc czasu spedzam na spacerkach, karmieniu i podczytywaniu topikow o macierzynstwie. rownoczesnie dzialamy z maluchem na niwie budownictwa - mieszkanko nam sie ladnie maluje, kafelki czekaja, drzwi wewn zamowione, szafy do garderoby tez, ale roboty nie ubywa, zostala kuchnia - w poniedzialek odbiore projekt potencjalnego wystroju i lazienka - tu pomysl o brodziku i wannie zostal zastapiony tylko wanna - jakos tak mnie olsnilo, ze w gruncie rzeczy zylo sie bez brodzika, wiec miejsca zostanie wiecej. Empiczka, jak tam Twoje zdrowko? nadal cierpisz katusze? prosze mi sie szybko kurowac i meldowac. zimnica w kielcach, a mnie sie marzy lato.... pozdrawiam serdecznie kielczan i ich wielbicieli Wasza Balladynka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) jak milo ze powstal takie kilecki topik:) ja co prawde rzadko udzielam sie na forum , ale od kiedy nie pracuje - jestem w 8 miesiacu:))))) to mam wiecej czasu. Balladynko jesli mozsze napisz mi prosze gdzie rodzilas i czy bylas zadowolona z poloznej , a jesli tak to mozesz mi kogos polecic. To moj pierwszy dzidzius i jestem kompletnie zielona :)) pozdrawiam kielczanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ........
łączenie . tematów . forever. Nelly Rokita - PiS nie dojrzał do samodzielnego rządzenia 14:23 Tak walczy pisiowy elektorat "PiS absolutnie nie dojrzał do samodzielnego rządzenia - stwierdziła nieoczekiwanie w Kontrwywiadzie RMF FM Nelly Rokita, doradczyni prezydenta ds. kobiet i kandydatka PiS-u do Sejmu." buehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę, że po dość długim czasie troszkę ruszył nasz kielecki topik! Witam wszystkich starych i nowych forumowiczan.- foremki jednym słowem :) Do grudniowego dzidziusia macham ręką. Ja wcześniej, niz Balladynka rodziłam w szpitalu na ul.Kościuszki, więc polecam. Jesli chodzi o położną, to jak przyjdzie termin, to i tak jestes skazana na osobę na chybił- trafił. Może i Balladynka sie cos wypowie na ten temat, ale chyba ona nie miała lekko!( ja cesarke sobie załatwiłam od razu z lekarzem, który mnie prowadził i miałam z głowy. . życze powodzenia!! :) 🌼 do Unijnego Liberała- hej witaj, tak po wyborach! Ja miałam problem, bo specjalnie pojechałam do mego rodzinnego miasta, żeby zagłosować-( tam mam stały meldunek), i dupa zbita, bo wykreślili mnie z listy( miałam głosować w Kielcach)ale, że mam tutaj czasowy meldunek, a nie miałam czasu stać w Urzędzie Miasta w Kielcach w kolejkach, to tez niestety nie mogłam zagłosować i tutaj. Po prostu potraktowano mnie jak\"martwą duszę\" , albo jak \"bezdomnego\". . szkoda, bo może dzięki mojemu głosowi PIS by procentowo lepiej stał? Ale nic to, każdy niech ma swoje 5 minut w rządzeniu Polską, niech również panowie spod \"pięcioramiennej gwiazdy\" też sie wykażą! Jestem ciekawa, czy zawiążą koalicję z LID-em, czy z PSL-em, jeśli z komuszkami, to nic sie nie zmieni w Polsce, nadal będzie tak, jak po II wojnie, te same siły rządzące, ale troche większy liberalizm.. . -hehe Cóż , żyjemy w ciekawych czasach, nie ma co, tylko szkoda, że my, jako młode pokolenie musimy przechodzić te trudne zawirowania i tak niekorzystnie odbija sie to na poziomie naszej egzystencji. Wszyscy chyba mieli jednak dość tych rozliczeń i wyjawiania afer na forum publicznym, teraz nie będzie pewnie żadnych rozliczeń, tylko rządzący będą wypychali kieszenie kaską i robił bezkarnie lewe interesy. .Ale politycznie sie zrobiło przez te moje dywagacjie. . . Ciekawa jestem jak tam nasza miła Pani Empik, czy już wyzdrowiała? I kiedy da jakiś głos. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich miłych foremek i foremków :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelll
witam! jestem nowa :) od urodzenia mieszkam w Kielcach (KSM), tutaj skończyłam podstawówkę (NR 24 ) i liceum ( Kopernika) i studia (Akademia). tutaj zamierzam szukać pracy w opiece społecznej. ale kiepsko to widze:( a tak poza tym to chce zapisać się na kurs tańca. doradzicie coś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z kielc
mam 27 lat chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai>>>> Wielki Szacunek dla pięknej i mądrej NiEWIASTY! całkowicie się zgadzam z Tobą i dużo sie uczę. pozdrówka dla Ciebie Rodzinki i Dziecuszka!potwierdza sie , że Kielce is the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć morelll, :) wzięłaś sobie nicka podobnego, jak mój ulubiony latynoamerykański gitarzysta i kompozytor-Jorge Morel. Ja 9 lat mieszkałam na KSM-ie- ul. Śląska 11- Hotel asystenta, ale 2 lata temu przeprowadziłam się do domu mego mężola- hehe i jestem na jego łasce i niełasce, ale to raczej chyba on jest na mojej :) Z pracą kiepściutko wszędzie, zależy tylko od operatywności własnej, ja pracowałam w swoim zyciu i 70 km. od domu( dojeżdżając 2 razy w tyg.- w charakterze nauczyciela), potem 60km. a najdalej 130 km. -do Kielc- z Cz-wy. Nie wszyscy chyba zdobyliby sie na takie desperackie dojeżdżanie, tylko po to, aby być w zgodzie ze sobą i własnym, wyuczonym zawodem. Oprócz zawodu nauczyciela uprawiałam również inne : byłam sekretarką w biurze pośrednictwa pracy, podjęłam sie prowadzenia własnej działalności gospodarczej związanej z handlem i produkcją( na małą, manufakturalną stopę). Jednak zawód nauczyciela najbardziej mnie pociąga i z dziadów- pradziadów jest w mojej rodzinie wykonywany. Ostatnio jednak z siostrą- tez nauczycielką mocno zastanawiamy sie nad jego zmianą, ona mówi, że dość ma uczenia matołów w szkole średniej języka obcego, mnie tez w szkole artystycznej brakuje satysfakcji z powodu braku zdolnych i ambitnych ludzi. Zastanawiamy sie nad studiami jakimiś podyplomowymi w zakresie rehabilitacji ( jakieś roczne, krótkie dające uprawnienia) i mówimy najbliższym i odgrażamy sie, że będziemy masować tłustych i obleśnych Ausriaków, albo Szwajcarów w jakimś alpejskim kurorcie za godziwe euro. Co do tańców, to fajna sprawa, ja jestem po 3 miesięcznym kursie tańców rock\'d rollowych, jak mam fajnego partnera, to sportowego rock\'d rola zatańczę, dźajfa( nie wiem , jak sie to pisze, trudno musi być z błędem) To było jednak dawno, ale męża mam lewo nogiego, więc często w tango idziemy z Balladynką na tańce i jest fajnie( oj razem byłyśmy na tanach ostatnio chyba ze 2 lata temu), ale wcześniej , to w każdy prawie weekend. Gdyby nastąpiła jakaś realna propozycja pójścia w tany, to byłoby sympatycznie spotkać sie w jakimś szerszym gronie, ale tu cicho-sza. Kursy tańca w Kielcach, to chyba organizowane są w WDK-u, a w piątkowe wieczory, to chyba potańcówki z naukami tańca organizowane sa w Antrakcie(KCK) A wiesz jak nauczyć się tanczyć tańca o egzotycznej nazwie MAMBO ?. - wsadzasz ołówek do tyłeczka i próbujesz z tyłu na ścianie narysować nim ósemki :D Pozdrowienia 🌼 Ps. Tez chciałam mojego męża, który rusza sie jak ospały niedźwiedź wyrwać na taki kurs, ale niestety. .nie da się wyciągnąć :( Może zapisać sie z jakimś sympatycznym kolegą? kto chętny? Każdy powinien miec cos z życia, jakieś drobne przyjemności, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do unijnego liberała, po Twoim pełnym szacuneczku i sympatii tonie w głosie rozpoznaję, że jesteś naszym dawnym i zaprzyjaźnionym Genkiem w gumakach albo Mietekiem Wirażka, a może się mylę? Któryś z tych dwóch, Genek był z Warszawki i był szczęsliwym żonkisiem jakiejś chyba lekareczki, natomiast Mietek Wirażka,\" co miał wielkiego ptaszka - w stopce- hehe\" miał się żenić teraz we wrześniu, jak pamiętam, w związku z tym trzeba byłoby mu powinszować i złożyć życzenia - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!🌼👄🌼👄🌼 Masz zarąbistą stopkę unijny liberale! Ja muszę sobie w końcu zmienić, ale zapomniałam jak to sie robi? -pozdrawiam cieplutko- -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nudno i cichgo zrobiło. . no to wesołych świąt życzę- hellowing idzie wszakże. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloween - sorki za błędy, ale to przemęczenie człowieka zmaga. . . Jak dobrze mi w pozycji tej, w pozycji horyzontalnej, ubodzy krewni niosą mnie na swych ramionach, a za trumną idzie żona. Daleka droga czeka ich, kilometr z hakiem mu- szą iść, ubodzy krewni przemoczeni są zupełnie, pewnie żona się przeziębi. Choć właśnie zaczął padać deszcz, w dębowej trumnie su-cho jest, ubodzy krewni niosą mnie na swych ramionach a za trumna idzie żoooonaaaa. . I tak oto puentuję strofami Macka Zębatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka_czka
jestem tez z Kielc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maniaczko, Kielce sa coraz ładniejsze, a zwłaszcza aleja Szarych Szeregów za moim domem, nowe popiersia zasłużonych postawiono. Dzisiaj podziwiałam z moją profesorką ze studiów, która odwiedziła mnie w tych ostatnich dniach. Zmieniłam dzisiaj stopkę, trochę długo miałam poprzednia, chyba z 1.5 roku. -pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) fajnie ze cos sie znowu ruszylo na forum:) Lorelai dzieki za info nt poloznej, tak cos slyszalam ze nie ma co sie pchac z koperta przed czasem tylko czekac do ostatniej chwili. A Ty mialas cesrake \"na zyczenie \", tak ? Sama zastanawiam sie nad takim wariantem... Odnosnie kursu tanca, to ja jestem totalnie drewniana:):):) wiem ze jest szkola tanca kolo Mc Donaldsa na Zytniej a ja tam niedaleko mieszkam i ta sobie obiecalam ze jak dojde do siebie okolo lutego to sie tam wybiore bardziej po to zeby odzyskac forme niz nauczyc sie tanczyc, a moze bedzie przyjemne z pozytecznym:) ale sie rozpisalam:) pozdrawiam cieplutko bo zimniasto dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×