Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

ŻyczęWam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa, wlasnie to przyniesie mi szczescie, szczegolnie filizanka kawy i plomien swiecy. Lorelai, juz masz zabawne przedswiateczne wspomnienia :D Milych chwil w gronie rodzinnym z makowecem czy bez:D Unijny Liberal fajnych Swiat i dzieki za mile zyczenia. Jeszcze raz zycze pelnych milosci wartych wspomnien Swiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i już po świętach. . .. .i za chwilę będziemy witać Nowy 2008 Rok. Wszystkim \"balowiczom\" życzę emocjonujących wzruszeń podczas witania Nowego Roku. Oby nadchodzący Rok spełnił nasze oczekiwania był lepszy od poprzedniego. Spełnienia marzeń, na miarę naszych możliwości i tych, które wydają się być nam obecnie poza naszym zasięgiem. Ja zawsze jestem szczęśliwa, jeśli uda mi się zaskoczyć innych, a przede wszystkim samą siebie. . . Dużo miłości, prawdziwych przyjaźni, szczęścia rodzinnego i osobistego życzy Wam Lorelai 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mi Ola kazała wpisuję się grzecznie na nasz topik.:) Przyłączam się do życzeń noworocznych i jednocześnie dziękuję za Wasze życzenia. Spełnienia marzeń w Nowym Roku! I zdrowia, dużo zdrowia i świetnej kondycji. Cóż, święta odbiły mi się na rozmiarze ubrania. Kurczę, okrutnie się zapasłam w te parę dni.:P Chyba pora podjąć jakieś postanowienia noworoczne.;) Życzę więc Wam i sobie by wszelkie plany na 2008 r. udało się nam zrealizować. Wszystkiego najlepszego raz jeszcze! A na spotkanie stawię się w wybranym przez Was terminie.:) Chętnie poznam nowy lokal. Gdzie jest ten Royal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Płomykówko,vel Kolorowa :) Ja mam podobne zmartwienie do Twojego, bo przybyłam sporo na wadze i też postanawiam od Nowego Roku zacząć trzymać dietę( mniej słodyczy wcinać), bo po Świętach przybyło 4 kilosy za dużo! Pytasz o restauracje i kawiarnię Royal, wiec już tłumaczę, mieszczą się one tam, gdzie był bar sałatkowy i bar mleczny na Sienkiewce. Mając za plecami Dworzec PKP po prawej stronie, pomiedzy. ul.Wesołą i poniżej( chyba Dużą?)za antykwariatem Metzgera i sklepem z urządzeniami sanitarnymi. Jeśli chodzi o wolniejsze dni dla mnie to bardziej odpowiadałby mi środek tygodnia, a więc środa i czwartek wieczorem. Teraz tylko sprawa dogadania, który tydzień, ten, czy przyszły? Godziny po 18.30 ( czy to nie będzie dla Was za późno, albo za wcześnie? -Pozdrawiam- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2008 ZDROWIA SZCZESCIA WSPANIALEJ ZABAWY W GRONIE BLISKICH SPELNIENIA MARZEN OSOBISTYCH I ZAWODOWYCH. TYLKO USMIECHU NA BUZI PRZEZ CALY ROK. Witajcie drogie Panie - wlasnie jade do Kielc, sprawdze ten Royal. Jutro jade do W-wy na kilka dni. Czy spotkanie moze byc w nastepny srodo-czwartek? Prosze? Do uslyszenia \"za rok\" Milego dnia i ..... Wspanialego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liroy jest chyba z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro śpiewa o tym, że jest Scyzorykiem, to raczej nie jest z Poznania.;) Jest z Kielc, z ul. Wojska Polskiego. Ale nie to, żebym go znała osobiście. Do tej pory pamiętam hit z podstawówki: \"na Wojska Polskiego jest mój dom\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani już w Nowym 2008 Roku :) Tak jak chciała Empik umawiamy sie w Royalu za tydzień w czwartek10.01.2008r.o godzinie 19.00 ok.? Jakby coś nie pasowało, to zawsze lokal czy termin można zmienić. Ale dzisiaj od siostry dostałam śmieszne życzenia: W Nowym Roku tuż po balu, oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu proś Niebiosa by Ci dały dużo sexu i gorzały. -tego Wam wszystkim na ten Nowy Roczek życzę I do miłego zobaczenia -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że mi przejdzie do czwartku. Jestem ciągle chora. Od listopada jestem chora non stop, z tym, że raz tylko trochę a raz mnie ścina z nóg. No i właśnie mam ten średni czas. Nie jest bardzo źle, ale dobrze też wcale. Zeżarłam już cztery paczki antybiotyków, jakieś leki homeopatyczne i nic. Co się trochę podleczę, to mnie lekko przewieje czy zmarznę w pracy i zaczyna się od nowa. Chyba w przyszłym roku przełamię strach przed igłą i się zaszczepię.:o Może zgodzicie się przełożyć spotkanie na 17.01.2008? Będzie Wam pasować? Jeśli nie, to mogę przyjść, bo do pracy i tak łażę, więc skoro mam na to siły, to i na rozrywkę jakieś znajdę ;), ale nie chciałabym pozarażać mamuś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec, ustalone? Czwartek o 19, Royal? Chyba tak bo nie ma sprzeciwu. Pogoda zapowiada sie dobrz, bez deszczo-sniegu? Do zobaczenia mile Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🖐️ Hello Plomykowka. Dbaj o siebie i mam nadzieje, ze szybko Ci przejdzie. A moze tak goracej herbaty z rumem??? :D:D:D Odnosnie spotkania - Czekam na decyzje od Lorelai - ONA jest bossem🌻 Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa! Jeśli Empik nie może przyjść w następny czwartek i chcecie się spotkać a Wy jesteście zdrowe jak rybki i boicie się moich bakterii i wirusów, to proszę o szczery komunikat, żebym nie przyłaziła. Już zaraziłam przed świętami pewnego brzdąca i mam dość wyrzutów sumienia. Na pewno się nie obrażę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Plomykowka, szczerze mowiac ja rowniez nie lubie herbaty z rumem - nie lubie goracych alkoholowych drinkow. We wczesnej grypie, robie garaca herbate z duza iloscia soku z cytryny i cukrem - po goracym prysznicu, juz w lozku wypije herbate i wtedy strzele jedno brandy. Spie jak 'bejbi' i wstaje zdrowa:D Panie, Ja jestem na urlopie, wiec moge teraz albo w nastepny czwartek. Poczekam na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rzeczywiście przełożymy spotkanie, skoro płomykówka\"prądkuje\"? W dzisiejszych czasach dobrze brać w porę antybiotyki, bo można skończyć, tak jak nieszczęsna była uczennica naszej PSM, której dzisiaj był pogrzeb- zaraziła się na sepsę. Życzę zdrowia. Pij herbatkę, ale z kwiatu czarnego bzu, działa antyseptycznie i przeciw grypowo. -Pozdrawiam-Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lorelai, OK zobaczymy sie innym razem. A czy Balladynka🌻 bedzie miala czas? Czy dla nowej mamy to za pozno? Ciekawe jak Ci sie uklada w nowym domku? Plomykowka🌻zycze zdrowka Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna chce zapytac, czy w Kielcach ladne jest nowe budownictwo? Jaka firma buduje mieszkania i ktora dzielnica jest najladniejsza? A co myslicie o szeregowcach? Czy tam placi sie czynsz? Co mam napisac swoim znajomym w domu na temat budownictwa w moich terenach? Oni chca przyjechac tutaj wczesna jesienia. Bede wdzieczna za info - dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie wlasnie wrocilam z Royalu - ladna rertauracja, pyszna kawa i ciasta, a te pieczone pierogi w piecu o la la filet z indyka w sezamie = wspanialy. Nie moge sie doczekac nastepnego tam razu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale, że tam byłaś i nam relacjonujesz droga Empik. Ja tam kiedyś byłam tylko na szybkim rosołku -przyniesionym przez eleganckiego kelnera. Uważam, że knajpka jest fajna, w nastrojowy, przypominający lata 30- te zrobiona, z fajnymi efektami perspektywicznymi. Warto sie tam właśnie zamelinować. Rozmawiałam dzisiaj z Balladynka, to powiedziała, że też bardzo chciałaby sie spotkać z nami( kobietka nie ma internetu obecnie) i ze bardzo sie cieszy na spotkanie w przyszłym tygodniu. Po wizycie w Royalu zaprasza nas na oglądanie swojego mieszkania, myślę, że u niej będzie można zrobić tzw.\"parapetówę\"- hehe. Tak więc do miłego spotkania za tydzień w czwartek o 19.00 -Lorelai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a h o j Dziewczyny, ja szybciutko z pracy, z gabinetu dyrektora :) nawet nie czytam na razie Waszych postow, potwierdzam tylko swoja rozmowe z Lorelai i zaproszenie do mnie na Ceglaną. Kazdy przynosi ze soba krzeslo i kawalek stołu :) ja zapewniam podloge i parapety. mieszkanko jak dla mnie jest sliczne, w koncu sie udalo je wyremontowac, choc roboty jeszcze sporo bedzie. zmykam i pozdrawiam wszystkich w Nowym cudownym roku. wasza Balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach moje mile Panie. nie jestem pewna, czy w ten czwartek bede mogla byc w Kielcach. Pisze nie jestem pewna, bo jesli sasiadka zgodzi sie na przypilnowanie pieskow , to jedziemy na 2 dni do Gliwic. Jade z Mama - zaproszona na Jubileusz 35-lecia dzialalnosci wokalno-artystycznej przez Kombatantow i bylych Wiezniow Politycznych. Jest to dosc honorowy zaszczyt dla nas. Nie ma odwrotu. Przykro mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Szanowne , milutkie Kielczanki. alem naznajdywał znajomych z Kielc w \" naszej klasie\" az miło sie zrobiło i \" oko się z wrażenia zapocilo\' ale mam pytanko : czy w CK Kielcach ktos jeszcze oprócz dziateczek i Sz. Emerytów zostal. bo wszyscy Ci moi piekni , młodzi \" jeszcze\" znajomi aktualnie sie znajdowywuja wew tej Wielikiej Brytanii. no chyba , że musi jak sie juz \" szmalu nachapią\" to do Kielc wróca. szczególnie męzczyzni bo oni zawsze tęsknią do miejsca urodzenia....pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Empik, mam nadzieję że jeśli nie teraz to spotkamy się w końcu.;) Może jeszcze znajdziemy jakiś termin i się wreszcie uda.:D A jakie masz pieski? Unijny Liberale, moich też od groma wyjechało. Niby na trochę, niby na kwartał lub dwa... A teraz kupują już tam domy i zakładają rodziny. Przyjeżdżają tylko do kraju skorzystać z usług lekarskich lub odwiedzić rodzinę i znajomych. Zobaczymy czy na stare lata nie dopadną ich jakie sentymenta. Swoją drogą \"nasza-klasa.pl\" to fenomen. Dotąd ukrywałam się w sieci jak się da, wybiórczo dobierałam znajomych a teraz oficjalnie przyjmuję do grona naszoklasowych znajomych tych, z którymi nie zawsze jednak mam ochotę rozmawiać. Zwariowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odkładamy nasze spotkanie w Royalu do przyszłego tygodnia? Jeśli tak, to proszę o jakiś znak -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu będę się urlopować w Karpaczu. Chyba, że jutro lub piątek? Może jeszcze w sobotę będę w mieście, ale pewności też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×