Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość witkacy
do lorelai - ty tez malenka masz ochote przewiezc sie na moim twardym rumaku? wyslij zdjecie, jak mi spasisz to moze cie przewioze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHG
prosze nie reagowac na prostactwo innych. niech wierza, ze sa zabawni, wrecz bardzo zabawni. wygraliscie przez swoja kulture. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkacy
a skrot AHG to taka nazwa klerykowskiej prywatnej uczelni, od AGH w Krakowie pewnie pochodzi, i na tej zasadzie jest utworzona jak adidos od adidasa itp, co nie? studiujesz tam? ile dajesz za semestr? bym sie zapisal... mam nadzieje ze jest tam kierunek o nazwie Jak Wyruchac Kielecka Laske za Friko I Jeszcze Loda Za To Dostac. jak jest to sie pisze na to ! baj, baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello urocze Kielczanki, jak sie macie? Po naszym Swiecie, przystalo na swieto dla panow-gentelmenow🌻 oraz duzo (_) (_) Mam nadzieje, ze Wasi panowie spedzili uroczyscie swoj dzien. Loreali, czy nie ma przypadkiem mieszkania na sprzedaz w Twoim rejonie? Tam jest przepieknie. Balladynko jak tam nasz synus? Dziewczeta, kiedy bedziecie mialy ochote na kawe? Czy Jaskinia Raj nadal istnieje? To rowniez ciekawe miejsca tutaj. Pozdrowienia dla wszystkich przemilych mieszkancow slicznego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Empik :) Ja jak zwykle chętna jestem na spotkania i imprezki, pogaduchy i kawy. . Mi wystarczy tylko rzucić hasło, godzinę i miejsce i już sie stawiam- po uprzedniej czasowej negocjacji. O ile wiem Jaskinia Raj po odrestaurowaniu przyjmuje zwiedzających i jest tam rzeczywiście teraz ładnie. Sztolnię odrestaurowano i interesująco oświetlono. Warto to zobaczyć! -Pozdrowienia -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pieknym wiosennym dniu. Loreali, musimy sie dogadac. Ja jestem na urlopie, wiec postaram dostosowac sie do Ciebie. Pewnie mamuska Balladynka tez na urlopie. Dziewczeta, czy nowe budownictwo na Sadach - te okolo przychodni lekarskich jest fajne? A czy ta dzielnica jest spokojna? Zawsze mozemy o tym pogadac przy Wedlowskkiej czekoladzie :D Czy znacie, \"Zapach Afryki\" na Lesnej? Czy moze to byc w tym tygodniu? Czy raczej pod koniec marca? Znowu planuje wyjazd do Niemiec. Moeze to byc nawet w ten weekend. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem i dziekuje za blyskawiczna odpowiedz Szwagier ciotecznej matki. Pozdrawiam. Plomykowka, Lorelai i Balladynka - te wiedza cos na ten temat. Poczekam, az cos napisza. Kochani zycze Wam spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ten tydzień, to wieczory w środę( ech, to już jutro i czwartek- mam wolny( po 19.00, potem w piątek koncert w Pińczowie od 18-20.00,a w sobotę we Warszawce siedzę celem pobierania nauk. . Jedynie niedziela- dyspozycyjna jezdem-az do bólu- hehe. Nie wiem jak Balladynka i Kollorowa. To narazie -Pozdrowienia i dla Empik i dla Szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwiastek
Hi Empik8/Dome9/Diana9 Jezeli masz chwile i ochote napiszd o mnie. Znam kilka osonb w Perth ze Skarzyska-Kamienna, gdzie ja sie urodzilami mieszkalam przez 18 lat a pozniej wyjechalam do Radomia a pozniej do Warszawy i w okolice Chicago, gdzie jestem od 20 lat. Jezeli zechcesz podam Ci moj e-mail, skype lub gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lorelai, niedziela chyba super ! Zapytaj pozostalych, prosze. Znowu masz ciekawe zycie, zazdroszcze. Ech !! co ja tam pisze, jestem na urlopie :D Hello Pierwiastek, prosze bardzo, to ja dam Ci moj @, diana999@tlen.pl Nawiastem mowiac, mam szczescie, ze jestem uczciwym i kulturalnym obywatelem dwoch krajow, inaczej \'spalilabys\' moja tozsamosc i prywatnosc. Ladnie to tak? :D:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogą Empik i Pierwiastka z USA Ale świat jest jednak globalną wioską- hihi. Ciesze się, że ten topik stał się przyjaznym w nawiązywaniu światowych kontaktów, niczym portal nasza-klasa. :D Jeśli chodzi o najbliższą niedziele, to myślę, ze czas około południa znowu byłby jednym z lepszych, zapytam Balladynki i pośrednio Kollorowej. Trzymajcie sie babki z klasą :) -Wasza Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj jak sie macie? Lorelai, moze uda sie nam to spotkanie w przedpoludniowej porze. Sobota byla by najlepsza tez we wczesnych poludniowych godzinach. Pokazala bym Wam mieszkanie, ktorym ewentualnie jestem zainteresowana - w Centrum. Pierwiastek skontaktowala sie ze mna - to nie byla prowokacja - a tak myslalam. Mila dziewczyna. Zycze milej nocki, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, spotkanie moze byc w niedziele. Ale okolo 15 musze byc w domu. W sobote po 14 tez jestem umowiona w Centrum na kawe. Wiec do 14 w sobote czy niedziele pasuje mi. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Dome8 - jak juz wiece, to Empik8. Ide bo juz mnie to za pelno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz trzeba ustalić, gdzie(może jednak niedziela?), bo wiadomo, ze około 12.00 i mamy czas przed 15.00, to musimy sie streszczać i oglądać to, co mamy do zobaczenia w tym dniu. ( Pożegnanie z Afryka to dobre również miejsce, na pewno Balladynka wie, gdzie to jest, bo tam niedaleko pracuje. Teraz tylko -czy Balladynka będzie miała czas? Jakoś nie mogę się do niej na razie dodzwonić. -Pozdrawiam-Lorelai Ps. a może Kollorowa do nas również dołączy- choć ostatnio coś wspominała o wyjeździe na dłuższy czas w marcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lorelai - na Ciebie zawsze mozna liczyc - jestes wspaniala. No to niech bedzie ta .... Afryka o 12 ? Czy wolisz inne miejsce? Pa i do niedzieli. Moze i synus bedzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Dziewczyny, a moze zamiast Afryki u mnie parapetowa? godzina pasuje i dzien tez i synus obowiazkowo bedzie obecny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Balladynko, przyciagnelas mnie do kompa? OK ze mna, jesli OK z pozostalymi. O 14:30 musze wyjechac do domu. Loreal odezwij sie, prosze. Co myslisz na ten temat? Pozdrawiam, D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no do 14.30 6to my sie zdazymy niezle ubawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy wiec na Lorelai, OK? Balladynko usciskaj synusia❤️przez sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
zostanie usciskany i zacalowany na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę na bank u Balladynki o 12.00, chyba, ze Empik najpierw chce nam pokazać to mieszkanie, którym jest zainteresowana? To już kobietki ustalcie co mamy oglądać, bo mieszkanie u Balladynki również warte jest\"oblania\"- hehe :D Pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lorelai, Balladynka wazniejsza. To \'moje\' jeszcze nie moje:D Wiec tym razem tylko parapetowa u synusia:D Niedziela przed 12. Tak? Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Do jutra dziewczyny! Lorelai wskaze droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Empik, nareszcie wróciłam z Warszawki, to możemy sie umówić a Pożegnaniu z Afryką. Napisz jeszcze do m+nie na e-meila i daj mi swój numer telefonu, to może jakoś szybciej sie jutro spotkamy celem dotarcia do Balladynki. Oto mój adres meilowy: oludka@wp.pl Jutro od 10.-- 16.00 jest kiermasz Wielkanocny w Muzeum Wsi Kieleckiej na ul. Jana Pawła II, można tam zobaczyć coś ciekawego, ludowego i oryginalnego z pisankami, wystawa kwiatów, miodami(tymi pitnymi pewnie i też) Pozdrawiam i do miłego zobaczenia jutro( w niedziele palmową)- -byle mi tylko jutro\"palma nie odbiła\" - hehe :D -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×