Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Ja to padłem ... te wrózby z kafe no ten tarot to to sie sprawdza ... lol wreszcie dowody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa Jasne, ze sie sprawdzają wróżby Tarota. Swego czasu moja siostra mi wróżyła i zapisywałam sobie to co powiedziała:prace w oddaleniu, zerwanie z dotychczasowym środowiskiem, przeniesienie się do innego miasta, macierzyństwo. . -wszystko co powiedziała w 100% sie sprawdziło(w okresie 5 lat) Każdy ma swoja specjalność, a ja umiem wróżyć z kart klasycznych( sprawdza sie w jakichś 80%. Najlepiej jednak umiem wróżyć z. . ust. . -Z męskich mi sie najlepiej udaje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Empik Jak tam-kochana Twoje mieszkanko. . robi się przyjemna aranżacja wnętrza? -ciepłe pozdrowienia -Lorelai -ale piękna pogoda. .miło byłoby sie spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj kolejny LoL ... miałem prowadzic lekcje skombinowałem film na 20 min:0 mysle sobie ze sie chociaz nie nagadam zwłaszcza ze popier*alam jakbym na białym leciał:D no i dla sprawdzenia sprzetu z rana robie mały test (lekcja własciwa 11;25) i PuFFFFF po szkolnym widejo ... lekki szok i prowadzenie lekcji w formie Wielkiej Improwizacji:P hehe w zyciu sie tak nie zgrzałem bo moja wiedza była na tyle co w podr:) jak dobrze ze to juz ostatnia:D Do tego uswiadomiłem sobie zjadajac ostatnie kopiko teraz, że pochłonąłem w dwa dni kilogram:) + dwie paczki Lay\'s a miałem jesc zdrowo:/ ale jakos apetytu ... a z tymi kartami to tez siedziałem w tym troche bo poprostu nie ma rzeczy która by mnie nie interesowała (prawie) tak ze to zwykle tylko prognoza ale szczeka i tak opada ... dodam ze w aranzacji wnetrz też maczałem palce:D ..ale pewnie nie chciałybyscie mieszkac w metalu i szkle ... albo kamieniu i drewnie czy inne dziwadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Setebosa Ja sobie tez przypominam jak to miałam prowadzic wykład multimedialny, a tu facet od spraw technicznych poszedł sobie na chorobowe. . ja cała spanikowana- za 20 min. zaczynam, a tu nie skorygowany laptok z rzutnikiem. .brak tablicy, na której można pokazać projekcje. . ech, ale wzięłam telefon i zadzwoniłam \"do przyjaciela\" i wyszłam zwycięsko z opresji. . -uff. Teraz wiem, ze takie sprawy sie załatwia na dzień przed pokazem, albo 2 godziny przed. A jeśli chodzi o aranżacje, to moja psorka w zeszłym roku opowiadała mi, że postawiła dom, w którym na parterze ma ogromny salon gdzie ściany są z surowego piaskowca, a wszystkie elementy zdobiące- żyrandole, schody ma w drewnie i żelazie. . - cudnie to wygląda- ponoć. I wierze w to. -Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w mieszkaniach/domach lubie baaardzo duzo pustej przestrzeni , do tego stopnia ze szafy zrobiłbym sobie wyjezdzające z podłogi, w razie potrzeby otwarcia i kominki uwielbiam ale takie sredniowieczne a nie te wkłady kominkowe do zabudowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie przypomniała swietna osmiokatna biblioteka z takiej gry : Alone in the dark IV koszmar powraca ... chcesz to pograj zobaczysz jaka odlotowa .. gra w empiku za 19 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halajnooga
JAKIES KAMERKI Z KIELC WKELJEJACIE DO MOJEGO TEMATU :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
I to ma byc kwietniowa pogoda :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kwietniowa jak najbardziej ... ja sie wczoraj pod KCK wygrzewałem a dzis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny!!!!Pod koniec kwietnia konczą mi sie prawie wszystkie ćwiczenia i bd opuszczał uniwersyteckie mury o ludzkiej godzinie!!! Czas na kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no to super, pod koniec kwietnia to i slonca przybędzie. wybierzemy sie w plener jesli beda juz parasole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bójcie żaby jak tylko słonce wyjrzy na dobre to cała sienkiewka bedzie w parasolach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Empik
Piekny dzien byl dzisiaj w Kielcach. Czekolada w "Pozegnaniu z Afryka" wodnista .... Od dzisiaj tylko "4 pory roku" No to kiedy pod te parasole? Pozdrawiam, D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsza czekoladę na gorąco podają w Lukrecji. A w 4 Porach Roku tez kiedyś piłam i nie powaliła mnie - hihi- na kolana :) Co do piwka musi być jeszcze jeden warunek- oprócz pięknego słoneczka nie może być przejmującego chłodnego wiatru. . - bo brr. .pod parasolami tez można sie nabawić jakiegoś choróbska przy słonecznej, acz wietrznej pogodzie. Ja tam wieczorami ( po 18.30 zazwyczaj jestem do dyspozycji. ., czyli wolna na kawę( poniedziałki, środy, czwartki i niektóre soboty i niedziele) Tak więc gdyby komus przyszła ochota, to zapraszam na wspólne wypicie i tego i owego, przy miłym spotkaniu. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze ja po kawiarniach nie chodze:( bo tylko 4 pory znam ... czesto w antrakcie bywałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiscie ze ktos usunął wpisy klaudyny ... wygląda jak bym gadał do siebie:( szokujace, foch poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no wsciekłem sie nie na zarty bo z klaudyna sie fajnie pisało ... a reszt azagląda tu do rzadkosci ... macie jakis kontakt do niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a to ciekawe rzeczywiscie. bylo 74 a jest 67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmhmm tak sobie myslałem: czyżby klaudka sie az tak wsciekła ze napisała o usuniecie swoich postów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
wiesz, klaudyna mowila, ze zajmuje sie podszywem, podejrzewam, ze gdzies podszyla sie zbyt ostro, wykasowali jej posty w/g numeru IP i przy okazji zniknely posty z naszego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ja rzeczywiscie nie za czesto ostatnio tu bywam, bo mimo to, ze przyjechala babcia do pomocy, to czasu mi bardziej ubylo niz przybylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epik8
Czy to znaczy, ze juz mozna z przyjemnoscia zagladac do KIELC :D bez czytania ublizen i brzydkiej prowokacji? Czy juz nikt nie bedzie sie czepial, np. Sienkiewki? Czy juz nikt nie bedzie mi udzielal kazan np. nazwe: Warszawka??? Nawet gdyby, to i tak mialam/mam to mocno w ... no gdzie? Jak to ladnie napisac? :D:D Kolezanki, Nic jeszcze nie posunelo sie do przodu z kluczem. Swoje zrobilam i to tydzien z wyprzedzeniem. I NIC i nie pomoglo. Witam i zycze udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×