Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladynka32
klaudynaaa, to "cos tam zrobił", o ktorym mowila Lorelai, to podsluchał, jak slucham disco polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
zebym to ja wiedziala, pamietam tylko slowa "barabarabara riki tiki tak" ale juz koniec, męza sie nie czepiamy, niepotrzebnie Lorelai go tak osmieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
zreszta, do Lorelai przeciez tez nic nie mamy, wrecz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
no wlasnie, juz dawno byloby po toporach, tylko Lorelai sie rozszumiała dyskusyjnie i od iskry polecial caly topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ja juz pykam fajeczke pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Jakże bym mogła się gniewać na Ciebie -Lorelai sama więcej powiem o sobie. Jestem wysoka brunetką, numer buta 43, niebieskooka, lubię miłość francuską i szukam wieelu przyjaciół- płci męskiej- najchętniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
owszem, ktos sie podszył ja teraz na topiku macierzynskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
nie rozpierdalaj tego topiku. .-błaaagaaam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a moze to Lorelai sie podszywa? zebysmy zaczernily nicki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
No jak by nie bylo, topór zakopany, fajka zapalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
clombinka to balladynka32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
spoko, nie wariuj, na macierzynskim dzialam jako colombinka, a w kielcach jako balladynka32, wszystko w porzadku :) wymieszalo sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka
no ja tez sobie poszlam, ale jakos ciagnie na stare smieci do Kielc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
topik jak jest, to niech zostaje, tyle zamieszania z nim wyszlo. i fajny temat o wyjeździe ktory zapodalas zaprzepascil sie w szumowinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
spoko klaudynka, znajdzie sie , zajety chlop pewnie, cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ja na razie zmykam, bo jutro do roboty, trzeba posprawdzac to i owo. trzymaj sie klaudynka, na erotycznym czasem mozna sie ciekawostek dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pierdziele co to ma byc za kasacj atematu... a mi si ezaczeło podobac:( wali mni eto ... skasuja to ja załoze i zapraszam bd podbijał az zajrzycie kobietki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzynek sie pojawił:/ ale wybaczcie ze z 2 godzinym opóxnieniem bo zagubiłem si ew akademikach a tam to wiecie pojdzie sie to si ejeszcze człowiek najje i zapije troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ech- Setebos!- Ty niegrzeczny chłopczyku, nie spóźnia sie na randki! Wybaczę ci jednak, bo mam sentyment do Twego nicka, bowiem miałam kiedyś wielbiciela o tym imieniu. . -ech, to były czasy .! też "gubiłam się" chętnie w sąsiednich akademikach, gdzie z Sebkiem( to zdrobnienie) i jego kumplami lubiłam bawić się "na trzy baty". . ech, to były czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Stałam sie zbyt otwarta w swych wyznaniach, ale myśle, że nikogo to nie zbulwersuje, bo tam, u nas w Gruzji, to normalka- muzułmanizm i poligamia jest. A aj lubię różnorodność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik naturysta
Każdy rolnik postępowy sam zapładnia swoje krowy, każda krowa postępowa- rolnikowi dać gotowa! pozdrowienia dla Was P.S. ja jestem awangardowy, zapraszam dziewczyny na moje rancho -do Bęczkowa, tam na łonie natury zwołam kilku moich kompanów, i jak chcecie, to ze zwierzaczkami zrobimy również sesję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj widze ze kroi sie wycieczka do Bęczkowa:D oj były czasy:p kobiety a czemu to niby nie macie miec u mnie szans ... realnie patrzac ja nie mam u was:P a na kilka batów sie nie pisze od czasu poczytania historii jak to koles pomylił si ei polizał kumplowi wacka zamiast polizac arcy pociagajacą czesc ciała swojej partnerki ... mam uraz po tej historyjce a poza tym swoim sie nie dziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipa byłem u lekarza i mi obetna ... migdałki prawdopodobnie ... a taki jestem zwiazany ze wszystkimi kulkami:( ktos pocieszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we dwójke to fakt klasyk mozn azrobic ale nie koniecznie:P ja ma nadzieje ze ty z tymi dwójkami i trójkami to jajujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na chłopaczka ochoty nie mam .... ale punktu A z ciekawosci bym poszukał on przynajmniej istnieje w 100%:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam ten temat dokładniej i natrafiłem na przeskok kiedy balladynie 31 stukneło... kobiety wstyd zebym ja musiał stare posty odgrzewac zeby sie czegos dowiedziec o współrozmówczyniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladka ty tez musisz si epodszkolic w terminologii pkt A wiem co mówie mamy go MY wy macie G ... podobno:p, szczerze to nie wystraszyłem sie wyuzdanej baby tylko n akafe to standard ze sie pisze dla beki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×