Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

no bo mnie ni erajcuje :/ i chyb aracj aze romantyk... nie wiem czy ty czy balladyna mnie z poczatku pochwaliłyscie za poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pieprzone echo głodu uczuc:( najlepsze jest to jak sobie mówisz: kurde weź nie kombinuj bo własnie znowu marnujesz okazje... ale wiesz co moze lepiej skonczyc o mnie a wrócic do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak sądzisz:D hmm ty tez piszesz ciekawie ... kolejny plus... kobiety z mojej uczelni ( bo ostatnio to tylko je widze) mało ze nie potafia sie ciekawie wysłowic to jeszcze wystarczy byle co zeby lały ze smiechu ... tylko ze czasami to ma nie byc smieszne (ale za to wtedy ja mam ubaw z ich głupoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ty ale ja na kafe sie odrobine skrepowany czuje:) zwykle prowadze bardziej prywatne "rozmowy":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien był piekny ... jakby nie te moje migdałki ... sie czuje jakbym miał jądra w buzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies na ero był jeszcze topic o kobiecych fantazjach po tym złapałem faze zeby was ciagnac za jezyk:D nie oszczedziłem nawet siostry ... ale ona po poł roku w akademiku stwierdziła " a po cholere mam fantazjowac:D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te migdałki osiagneły juz wielkosc moich jader:P czyms mi przejechała p. doktor tak ze na jutro si epowinny skurczyc:/ a w akademikach sajgon owszem ... nawet w CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze przebierałem w tych dziwczynach na pierwszym roku ... mówiłem ze wybredny jestem, zreszta generalnie ludzie mnie nie znosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak to przeczytałem to ty bardziej sprzeczna jestes niz ja:D ... o mnie wiesz nawet sporo jakbys sie uparła to odgadłabys nawet przyblizona date moich urodzi .. a ja o tobie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłem sobie swietny sposób na zawieranie znajomosci ... pozwalam sie dooobrze poznac przez gg a potem w realu, przynajmniej wiem ze dana osoba zna moje zwykle ukryte JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jestem fanka liroya i innych niegrzecznych chlopcow, lubie na 2 baty, ale tak ogolnie to jestem konserwatywna i pruderyjna" - cnotliwa zuzanna ... nie wie o co chodzi ale wie jak to sie robi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nik to fantazja imieni ai wieku czy tylko tak ze wiek sie zgadza po drugie jaki masz znak zodiaku , twoje hobby , co robisz na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze dowiem sie która czesc Ck zamieszkujesz co studiujesz o ile studiujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie prosiłem o opisanie siebie?? jak tak to padam do stóp i prosze o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
btw do blondynek nic nie mam, nie lubie solarium, zreszta sam jestem blady jak wampir i za słoncem obsesyjnie nie ganiam, tatuarz na nerach szczyt badziewia do tego jescze białe spodenki:p a kolczyk w cipce(ciekawe czemu tego nie wypikali) podobno cos tam zwieksza doznania bleee ni elubie go tak samo jak kolczyka w pempku ... j to dopiero konserwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poglad wymieniony przynajmniej wiesz co mnie równiez nie pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jestes z ta fryzura łonowa:) mnie o to samo znudziły czaty ... tylko ze ja poległem na pytaniach typu jak czesto strugasz pinokia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych stóp hmm ja mam tez troche nasrane w głowie honorem i kodeksem rycerskim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a na czatach zrobiło sie juz daaawno nudno sami sponsory przyszli i przyszłe sponsorowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sedeesss
ale nuda. . ! uu . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh gimnazjalistki ... wex siedziałem od jednej 30 cm a ta zamiast pisac test zaczeła mnie swidrowac tym swoim skadinad ładnym spojrzeniem ... i pytanie - błyskawica wymieknac i dac jej satyswakcje i bedzie cie póxniej meczyła czy zawalczyc na spojrzenia jak za dawnych czasów .. opcja dwa walka wygrana a mi jaks dziwnie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu do Was i ze zdziwieniem widze, ze topik jeszcze istnieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty poprostu lubisz fajnego byczka - prawdziwego chłopa który przy okazji jeszcze by był czuły ... dla mnie to jest normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja lubie całowac w rece:) o lora sie pojawiła ... a topic istnieje bo poprostu nie widac sensu jego kasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos. . - ale masz "babskie" preferencje, tj, sposoby zaczepiania ? Miałeś pewnie u Ciebie w domu dużo sióstr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzież uciekasz klaudyno! Fajnie, że przejełaś różdżkę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×