Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Witam Empik. No to przykre, ze jeszcze kluczy do własnego m. . nie dostałas- czy ja dobrze zrozumiałam? Wydałaś kasę i nic. .? -czyżby nieuczciwy deweloper? Napisz cos wiecej o co chodzi. -Pozdrawiam. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio też wycięli. Ani nie bluzgałam, ani nie podszywałam się, byłam grzeczna i mało pisałam, na dodatek mam zmienne IP i zniknęły moje posty o prezentach ślubnych.:o Czyżbym uraziła jakąś moderatorkę tym, że poradziłam dziewczynie, żeby dała dwie stówy w kopercie zamiast ręczników i filiżanek z Tesco?:P To jak z tym wyjściem na piwko? Wszystkie nosy już suche? Nikt nie kicha i nie prycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie kicham!! A migdałki mi wytną:( 12.06 hehe a 13 egzamin z anglika ... moze sie zabieg uda przeniesc .. chociaz w polskiej słuzbie zdrowia .... pewnie pokaze kartke I\'m sory, I can\'t speak:( ... do tego czasu trzeba sie zalać:D chyba załoze topic: klaudyna23 where are you?? a w pierwszym poscie ryczacy jak bóbr Set.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Empiczka, wlasnie, w jakim sensie z kluczem klopot? skoro wszyscy zdrowi, to czekamy na słonce i hajda razem w plener na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie ma problemu - spodziewalam sie szybszego dzialania, skoro ja wywiazalam sie ze swoich obowiazkow. Zadzwonilam dzisiaj, pytajac czy mam powod do niepokoju, skoro od 2 tygodni NIC nie slysze. Po kilku minutach, wszystkie terminy byly zalatwione. Wiec przepraszam, ze Was niepokoilam. Mam tez terminy na masaze kregow szyjnych i ledzwiowych. U znanego, niewidomego masazysty w Kielcach. Ponoc jeden z najlepszych w wojewodztwie. Czy slyszalyscie o Nim? Czekamy na pogode i na cos tam na deptaku. Moze cos z Wedla? :D Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani KIELCZANIE i inni !!! potrzebna pomoc! bardzo proszę w imieniu wszystkich znajomych, rodziny i sąsiadów o pomoc materialną dla ludzi z Kielc, którzy w tę sobotę stracili w wyniku pożaru dach nad głową i 5-letnią córeczkę.... http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/tngalle ry?Site=ED&Dato=20080419&Category=GALERIA11&ArtNo=874656618& Ref=PH link z kontem : http://www.radio.kielce.com.pl/index.php?bLa ng=1〈=4&bSerwis=1&serwis=2&go=3&id_k=13293 BAAARDZO PROSZę O POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian z Kielc
nie naciagaj ludzi. sa od tego instytucje , ktore udzielaja pomocy. mamy dobry rząd , ktory sprawi , ze im sie krzywda nie stanie. dośc żebraniny i naciagactwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kumpel jest masarzysta ...swietnym, ma juz trzeci stopien:D ja to bym jego polecał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jutro nie bałdzo. Przyjechała do nas ze Szkocji Wojtka siostra i chcemy trochę razem posiedzieć, zjeść rodzinny obiad i pogadać. Może 11.05 się spotkamy w szerszym gronie? Wiadomo, że w niedzielę 04.05 może być różnie, bo większość ma jakieś plany weekendowe, więc zaproponowałam kolejną niedzielę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 maja- propozycja spotkania bardzo korzystna. komu pasuje, ten niech sie melduje, teraz tylko hasło gdzie i o której. Serdeczne pozdrowienia Ps. a ja urobiona \"po pachy\" 3 rzeczy gonią mnie strasznie, ale może podołam\"z Bożą pomocą\" ? papatki i do miłego usłyszenia i zobaczenia -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły weekend ... randki, kobiety, browarki, dzien w dzien od jednej do drugiej :/ czyms trzeba zaleczyc moralniaka ;/ hehe kiedys złozyłem przysiege ze uczuc wystarczy mi tylko zeby zakochac sie ostatni raz ... i wykrakałem ... ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai 🌻 milo slyszec od Ciebie. Zluzuj z ta robota troche :D brakuje Ciebie tutaj. Tez jestem zabiegana, zalatana. Potluczona, popuchnieta - ciezarowka uderzyla mnie w zadek auta - zgodnie z prawem czekalam na STOP, zeby wlaczyc sie do ruchu - bylam trzecim i ostatnim autem w kolejce. Kierowca spieszyl sie - wazniejszy od innych na drodze - Ulica tylko dla niego, pewnie tak myslal. Bo, ... zarzucil mi, dlaczego nie uciekalam jak on trabil !!! ???? Gdzie uciekac? to bylo w Centrum miasta. Dlaczego on nie wjechal na pobocze, tylko we mnie? zapytalam. Uratowalo mnie moje silne auto i duzy hak. Odezwaly sie stare schorzenia krzyza i kregow szyjnych. Ach !!! Postaram sie zorganizowac czas na 11 maja. Klucze mam miec jutro. (chyba) No i sila i zdrowie na przeprowadzke Ktory sklep jest najlepszy na kupno lodwoki, piekarnika, plyty elektrycznej? Jaka marka jest dobra w Polsce? Balladynko, gdzie Ty to kupowalas? Usciski dla synusia. Witam wszystkich. Zycze wspanialego poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieszkaniu to wszystko co mozliwe jest firmy: Polar, a gdzie kupowane to sie zapytam:P zreszta działa 2,5 roku i sie nie popsuło tzn dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a ja kupowalam w MediaMarkcie , nawet sie targowalam i utargowalam nizsze ceny , a potem jak je porownalam z innym sklepem, poczulam sie jaki idiotka :) ale tez jednak w sumie nie narzekam, grunt, ze sprzet dobry. ale Wy dalekosiężnie patrzycie :) ja tez postaram sie na 11 byc gotowa i zwarta, ale moznaby i wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos🖐️dzieki za info, Polar to polski, prawda? Chyba lepiej jest zaplacic 5 lat gwarancji? Balladynko, rowniez dzieki. W MediaM, jest bardzo duzy wybor i latwo mozna dobrac caly sprzed z tej samej firmy. Ale czy to znaczy, ze jest o wiele drozej? Bylam w kilku innych, nie maja zestawow, ktorymi jestem zainteresowana. W Galerii licza 120 PLZ za dostawe (w innych jest free) Tam tez zamawia sie przez Internet. W Galeri jest wspaniala ksiegarnia Empik. Na 8 maja mam termin na dyskusje odnosnie kuchni (DEK) Jutro uroczyscie :D odbieram klucze. Pozdrawiam, i do 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Setebosa!- no, no, to sie rozbrykałeś z tymi randkami. , ale tak trzymać, trzeba za młodu sie wyszaleć, zeby było co na stare lata wspominać. . Ja sobie tez przypominam, jak to mając 21 latek z 3 facetami w jednym dniu i w różnych częściach miasta sie umawiałam na randki. - to do kawiarni, to do kina. . .- hehe. Jak sobie pomyślę, to niezły numerek byłam. .tylko na dłuższy dystans sie nie udało, bo jeden z kolesi mnie przyuważył że sie prowadzam z drugim, no i sie namięszało .-eh.. . Do Empik . .oj kochana- Ty w Kielcach uważaj na innych kierowców, bo rzeczywiście niebezpiecznie jest. Ja już 3 razy spod kółek uciekałam na przejściu na ul. JP2( byłam na pasach w połowie drogi!!. .) A ja finalizuje ta moja dokumentację na dyplomowanego i juz nie mogę. .-istne jaja! Dla Dyra musi być inaczej , a dla Ministra tez inaczej, już dawno bym oddała, gdyby nie widzimisie Dyrektora!- ech ten świat!! Dzisiaj mój mężulo robił pity. .-I wsza wersja 1770 zeta dla skarbówki. .II wersja 700zeta dla skabówki. .III wersja( razem do spóły z połowicą-900zeta od skarbówki dla nas. . - hehe. .i tak chyba już zostanie.. Do miłego zobaczenia i wogóle miłego długiego weekendu wszystkim życzę. -Lorelai 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no masz racje Lorelai trzeba sie wyszalec ... z tym ze ja to raczej zabijam doła zajmowaniem sobie kazdej wolnej minuty:D hehe jakbys widziała z kim ja sie u mawiam to dostałbym krzyzyk na droge (tylko ze ja bardziej lubie ta za która by mnie przeswiecili) do tego jeszcze mnie kupa znajomych przez weekend przycieła i sie rozniosło ze szaleję:P ... Aha Polar Polski i kupowany albo w media albo na Checińskiej, lodówka ok 1000, a w media kupilismy tv ale pilot sie tak psujeee ze masakra, a z ta gwarancja to ja bym tak nie szalał ... po co płacic jak i tak ci w koncu wkreca ze to wina niewłasciwego uzytkowania, a nie sprzetu a gwarancja usterki nie obejmuje, ja pierdziele na komórce i aparacie w ciągu jednego roku jestem w dupe 500zł, tak wszystko potaniało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
ooo, a wy czemu nie spicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie w raca z zajec o 21 to sie człowiek rozreguluje:( lipa 11 ma zajecia terenowe na jakiejs łace wiec pewnie nie pojawie sie na kawusi or browarku, wrrrr cały maj nam zawalili ... nawet praktyki w juwenalia, no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
tak, u mnie to samo, nie mam zajec na uczelni, ale praktyki sa, wiec w poniedzialki do szkoly maszeuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
wiesz Empiczka, tak sobie mysle i chyba jednak polecam ci MediaMarkt. zaniesli sprzet do mieszkania, rozpakowali jak prosilam, a wiesz taka pralke i kuchenke rozpakowac to my kobietki nie damy rady, postawili tam gdzie wskazalam i bez łaski. bierz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wszelkie rady. Pozdrawiam, D. A moze tak na ... pochod?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem dzis w Antrakcie, ogólnie jak cos to mozna mnie pod KCK albo w parku Staszica spotkac:) jupi całe dni mnie nie ma w domu:) czas najwyzszy, psdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w MediaM byla duza przecena - minus VAT. Zarobili miliony, kolejki po 50 i plus osob w kazdej kasie. Kupilam wszystko potrzebne do kuchni z wyjatkiem kuchenki. Obnizka duza, chyba za duza :D zeby byla prawdziwa :D:D Ach i tak musialam gdzies kupic ten sprzet. Ilez to zalatwian z kupnem mieszkania. Dlaczego tutaj nie mozemy spraw zalatwiac przez telefon? Tylko chodzic z jednego konca miasta na drugi? :D Zycie moze byc o wiele prostsze, bez biurokracji. Po co sa komputery? Ach !!! niech tam. Jestem na urlopie :D Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×