Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladyna32
no to bomba, pochwal sie, co kupilas? mi potrzebny jeszcze odkurzacz. musze sie wybrac w te rejony, bo podobno otworzyli jakies centum z artykulami dla dzieci - w to mi graj :) normalnie mam chyba fiola jakiegos, siedze na allegro i ogladam, co by tu kupic malemu. a wszystko ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpieszczaj go tak!!!!! bo potem bedzie bił kolegów;/ niech mu czegos brakuje ... tylko siebie mu nie załuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
hehe, spoko, on ma na razie 9 miesiecy, wiec nawet nie zdaje sobie sprawy czy coś ma, czy nie ma. przedmioty go nie interesują za bardzo, inna sprawa cyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyc to nteresuja faceta w kazdym wieku (no moze nie liczac okresu od 5 - 10 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci to jakbym jakos zdazył na tego browca z wami ... to jak ja was poznam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznasz latwo. Przy ostatnim spotkaiu, nie umawialysmy sie na ... \"wyglad\" :D W sekundzie rozpoznalysmy sie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jestem spostrzegawczy ... ale tez nieco niesmiały w realu ;/ a wy jednak troche jestescie starsze niz ja i lipa bedzie jak pomyle was z kims:D ... aha terenówki z zoologi na Wietrzni skonczyły sie koło 15:) wiec botanika moze nawet wczesniej ... jupi złapałem zaskronca i jaszczurke zwinke:) polecm głaskanie węzy - sa zajebiste w dotyku ... wiedziałyscie ze na wietrzni sa raki!!!!!!!!!!! jakby nie te smieci (folia i szkło w sumie tylko) to sie okazuje ze tam czysta woda jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos, podchodz do stolikow i .... udaj ze szukasz kolezanek :D:D:D Okazja na poznanie wiecej dziewczyn czy Pan :D Wczoraj mialam duza przeprowadzke meblowa, dzisiaj mala, jutro karnisze - duza robota. Mam szczescie do dobrych i pracowitych ludzi. Balladynko, kupilam wszystko, oprocz kuchenki/piecyka do gotowania. Wysprzedali te, ktore chcialam (tzn 2 pola indukcyjne, dwa ceramiczne) Dowiaza 12 maja. 8 Maja mam spotkanie odnosnie wystroju kuchni. Za kilka dni dowoz segmentow do salonu. itp itp itd itd A pozniej ukladnanie balaganu :D Czy to wszystko zniesnie moj krzyz? :D Zycze Wam udanego dnia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowity jestem to ci moge pomóc :P (serio) aha najlepiej zrobie jak sobie powiesze na szyi karteczke z napisem: Przyszłem na piwko z pannami z Kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to o której w końcu w niedziele 11.05 sie umówiliśmy pod Antraktem- jak dobrze zajarzyłam? Mnie to można łatwo rozpoznać. Podam Wam moją stronkę. Trzeba tylko dodać mi do tych zdjęć zamieszczonych na stronce okularki i około 20 kilosów- hehe :) a tak, to prawie bez zmian. www.oludka.prv.pl pozdrawiam -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
a mnie sie Twoja stronka nie otwiera :/ pore trzeba ludzka wymyslic, gdzies tak ok 13 wzwyż, bo wtedy jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Balladynko! :) Szkoda, że sie nie otwiera, to Hamerykański serwer, więc mogą być szopki. Ta 13.00 to nie za wczesna pora?. . -pora obiadowa. . może cosik z 2 godzinki z poślizgiem później?, bo nie wiem. . zupka chmielowa, to kaloryczna, jak schaboszczak, ale jednak nie obiadek. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balladynka32
A h o j Lorelai, dlatego napisalam od 13 wzwyż, sprawa do ustalenia. chodzi o to, ze po poludniu robi sie cieplej i mozna spokojnie tylek pod parasolami trzymac. 15 tez spoko i 16, jak komu pasuje. ja sie dostosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak mówiłem terenówki na kadzielni chyba od 8.00 cały dzien nas gnebic nie bedą wiec do 14 powinienem sie urwac, jak znowu cos nie wypadnie to bd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie wpasc pod ten parasol. O 13:00 ? To tylko przez ulice bedzie - (jeszcze tam nie mieszkam) Mamy gosci z Cieplic. Moze uda mi sie tak zorganizowac Im czas, ze beda gdzies obok. Nie zjawie sie, jesli moje oko ... wyplynie :D Moj pers, kilka minut temu z milosci drapnal mnie w samo oko - jest cale czerwone i boli. Jak panna, z takim okiem, moze zjawic sie pod parasolem? :D Lorelai🌻pozwolisz, ze zadzwonie do Ciebie jutro, w tej sprawie. Sciskam Synusia Wojtusia i Mamuske. Setebos, nie podpuszczaj z ta pomoca - bo Cie zuzyje:D Pozdrawiam w ten sliczny wiosenny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
empiczka, nie przejmuj sie, ja jestem tez podrapana, palec w oko tez zaliczylam, wiec obie bedziemy sluzyc za dobry znak rozpoznawczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak z dzisiejszym spotkaniem. .? 13.00 , 14.00, czy 15.00? Ktos będzie tkwił pod parasolami aż 3 godziny?? Moze jednak poobiednia godzina jakas,Wydaje mi sie 13.00 za zbyt wczesną? Pozdrowionka i do miłego zobaczenia. . a co z Kollorową. .-pojawi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Empik koniecznie na swoje oczko kup sobie krople francuskie "Visine" Po czerwoności nie będzie śladu, może jeszcze zapytaj w aptece panią magister. . -ale za paznokciami kociaka może wiele brudu sie znajdować!!. I do miłego zobaczenia. -Lorelai ps.ja optuje za nieco późniejszą godzina spotkania, bo nie lubię, jak mi z głodu burczy w brzuchu. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byliście moi mili w kręgielni w KCK? Niedawno odkryłam , ze coś takiego sie tam znajduje, ale chyba obowiązuje tam specjalne obuwie sportowe( gładkie podeszwy) Kręgielnie z kasynem kiedyś zaliczyłam, jak byłam w Holandii. . w Polsce też raz byłam( w Cz-wie), ale ze względu na brak obuwia nie pozwolono mi dalej wchodzić, niż do baru. . -hehe. -pozdrowionka. . ale sie rozpisałam (nareszcie po trudach tygodnia sie wyspałam, wiec moge sobie pozwolić wreszcie na relax i jakieś dłuższe dywagacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanęło jednak, że dziś o 13.00 punk zborny- parasole pod Antraktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
cisza w eterze , wiec juz sama nie wiem o ktorej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Balladynko- słowo sie rzekło, kobyłka u płota, a wiec 13.00 parasole pod Antraktem i kwitniemy do około 15.00 tam. . .albo w okolicy gdzies na dobrym obiadku. . .potem. . ma sie rozumieć. . .jak zgłodniejemy. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam foremki. Ale piękny dzionek. . , a tu zaraz do pracy trzeba zasuwać. . -ech życie. Do Empik, Napisz droga, jak tam Twoje oczko. Czy wszystko ok. ? Oj nieznośny ten Twój kocur jest!, zeby swoja pania tak potraktować?? A my z Balladynka mile spędziłysmy niedzielne popołudnie, poszwędałyśmy sie po Kielcach, zajrzałyśmy to tu, to tam, pogadałyśmy do bólu i oczywiście deletowałyśmy sie i tym i owym. Warto od czasu do czasu sie spotkać i porozmawiać i pomaszkiecić- hihi Do miłego usłyszenia. .-Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj tak, Lorelai dosc tajemniczo napisala, ale rzeczywiscie do naszych żoładkow powpadaly same delicje i nie mam tu na mysli ciasteczek. oby do powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje udanego dnia i wspanialosci do ... zaladkowych. Dzien byl piekny na spotkanie. Lorelai, oko juz duzo lepiej. Dziekuje, ze pytasz. Pierwsze dwa dni bylo bardzo bolesne. Krople do oka jeszcze bolesniejsze:D Teraz tylko jest czerwone. Jutro mam spotkanie w DEK, odnosnie ostatecznej decyzji mebli kuchennych. Ok. 5 tygodni czekania. Jestem juz taka zmeczona, tymi niedotrzymanymi terminami. Czy DEK dopisze?? Zycie moze byc duzo latwiejsze, majac wzajemny szacunek. Prawda? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja starsza sie tak wkur**ła tym czekaniem ze zrezygnowała i zamówiła zwyczajne nie lansiarskie mebelki do kuchni, brzydkie nie sa nic z nich nie odłazi hehe i chyba za 1,5 tysiaka:P, nie pamietam dokładnych danych firmy, ale maja siedzibe gdzies na Kryształowej:) jak by ktos chciał to jak starsza wróci sie zapytam:D Hehe i kurde spoko bym na ten meeting zdązył jakby nie 4 h marszu kuźródłom Silnicy bo jakichs bajorach itp, wracałem na 13 do chaty z siatka badyli ... i juz mi sie nie chciało z łózka wyjsc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj tak Empiczka, teraz juz wiesz czemu nie starczylo mi sil na aneks i stoi na razie niezagospodarowany. drzwi, lazienka, podlogi, sciany, garderoba, balkon - kazdy kto wlazl cos zepsul przy okazji, wiec odlozylam do lata. oby u Ciebie wszystko ok. calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
setebos, spoko, pogoda super, zrobi sie powtorke. Lorelai nawet Cie wypatrywala i juz miala potencjalnego kandydata, ale sie ulotnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powtórka to dopiero po 26 maja:) kurde ale wy macie mieszkania ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
co to? gdzie sie towarzystwo rozlazło? cisza w eterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×