Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

No właśnie. . -przygotowuje się do mającego nastąpić w najbliższą sobotę kolokwium z teorii muzyki u jednego z najwybitniejszych polskich naukowców. . więc jestem w mocnym stresie i od czasu do czasu chce się \"rozerwać\' w ten sposób . . tracąc czas na coś głupiego. . :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos . a Ty nigdy nie miałeś . . .owsików? Na to pytanie oczywiście nie musisz odpowiadać, stawiam go jako pytanie retoryczne. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama powiedziała ze miałem w przedszkolu:D bo taka Magda zaraziła połowe grupy ... :P A teraz mam obsesje mycia rąk, jeszcze jak nas postraszyli 100 odmianami HPV, który rusza nie tylko kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj! owsikami się od innych nie zarażasz! Setebos!. . owsiki sam produkujesz w jelicie grubym z powodu spożywania nadmiernej ilości słodyczy! ciepłe pozdrowionka :) P.s A jak Twój egzamin z anatomii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutka11233
loj widze ze tematy sie kreca;p a ja taka samotna w tych kielcach ;/ to sobie chociaz tutaj podejrze co sie w kielcach dzieje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podglądaj, podglądaj nowiutka, nie ma sprawy, zapraszamy do naszego towarzystwa i nie bądź taka samotna. Pozdrawiam -Lorelai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie ? Znowu biało i ładnie u nas. Spacerowałam wczoraj wieczorem po Deptaku - naprawdę ładnie tutaj. Czekoladę zaliczyłam, paczka z wiśnia, bułeczkę z wiśnia. Musze to przemyśleć, te owsiki brr r chyba wypije pól cytryny :D Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka33
owsikowy temat sie kreci :) Lorelai - jak to owsikami sie nie zarazasz tylko sam hodujesz??? że niby z czego sam hodujesz? najpierw trzeba sie zarazic jajeczkami a potem oczywiscie hodowla na całego. na owsiczki pewnie najlepsza cytrynowa nalewka Empiczki - wszystkie zmiecie z tego padołu. u nas piekna zima. zapraszamy do nas nowiutka - tylko owsikowy temat moze juz zamknieny :D my z maluchem spacerujemy juz bez wozeczka, mały na szeleczkach, zeby mi nie zwiał, bo ma takie tendencje, ze zawsze w przeciwnym kierunku niz mama. maszeruje dzielnie, usmiecha sie do przechodniow, a oni do niego - sielanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no tak, remat ostatnio zapodałam mało swojski. . Hej Balladynko, widzę ,że cyferka u boku nicka niezmienna, ulubiona chyba od 4 lat, a ulubiona, bo \"Chrystusowa\". . nie szkodzi. . Fajnie, ze mały taki dzielny i samodzielny chciałby się stać w chodzeniu( na razie) znaczy się, ze będzie wielkim indywidualistą.. . Moja córcia codziennie cos wymyśla chowa wszystkim wszystko, plądruje, wsadza np. ręczniki do piekarnika i robi ogólnie wielki sajgon, ale chyba wszystkie dzieciaki tak mają. W sobote mam egzamin w Wa-wie, ulży mi, jak będzie po wszystkim. Zima piękna, trzeba przyznać i będzie trzymać co najmniej do połowy marca. Pozdrawiam wszystkim zimowo i cieplutko -Lorealai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowa lanserka
Ktos wspominał wczesniej o plazie - a jekie sklepy beda w kieleckiej plazie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka33
do połowy marca? - zastanawialam sie nad kupnem saneczek, ale skoro do polowy marca, to warto, jeszcze z malym posmigamy. o plazie nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ? Następne sklepy ? Ceny towarów w Polsce są o wiele wyższe niż w Niemczech, Australii, Czechach. O różnicy zarobkowej wiecie. W Australii NIKT nie kupowałby w takich cenach. Piękne kurtki/płaszcze, ceny 2 x wyższe niż tam. Balladynko, dawno nie widziałam Wojtusia - już sam biega? Dobrze, ze masz szelki :D Ucałuj synusia ode mnie. Sanki przydadzą się na przyszłe lata. Lorelai, Twoja córcia tez rozrabia ? Pewnie bawi się dobrze. Pozdrawiam wszystkich w domu i uściski dla Julci. Daj znać, kiedy będziesz wolna na czekoladę, szarlotkę i te wszystkie dobroci :D Temat owsiki - ważny. Nie miałam jednak zaladka do oglądania. Setebos, jak Twoja jazda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Balladynki, - koniecznie kup małemu saneczki z oparciem, my też mamy drewniane, ale bez oparcia(niestety)mysle, że to nieduży wydatek(może ok. 30 zł?) i zapraszam naturalnie na Kadzielnię, to się razem wyjeździmy. .a pamiętasz kupione w Realu nasze \"dupoślizgi\" za panieńskich czasów?. . mój jeszcze nie był używany. A myślałam, wtedy że zahaczymy o zimę i się zdążymy wyślizgać właśnie na Kadzielni. . -hehe. . stare czasy. Do Empik, -moja droga, ja zawsze chetna jestem na czekoladę na gorąco i pyszności może w przyszłym tygodniu sie spotkamy, aby połasuchować?. -pozdrawiam gorąco -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lora sie uparła na te moje egzaminy:D i nigdy nie trafia bo teraz fizjologia roslin ... a zeby było w temacie owsików to siedziałem 3 dni na wsi i umiem wielkie G albo poprostu dupa ... hehe Lora btw trzymaj sie muzyki a endopasozyty/płazince, robaki obłe itp zostaw mnie;) Wiecie jaki jest najlepszy sposób na treme przedegzaminową?? Powiedźcie sobie optymisteczne \"jezu no nie zdam\" i po tremie, a jak zdasz to jakie zaskoczenie, no i pesymista ma źle? Czesto takie zaskoczenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, pisałam kiedyś wykład i robiłam prezentację multimedialna na temat\" Trema i jej wpływ na wykonanie muzyczne\" . . z tego co pamiętam ważne jest aby opanować problemy -somatyczne(wymieniane także jako fizjologiczne, wegetatywne lub cielesne), - poznawcze - behawioralne Najważniejsze, to przede wszystkim dobrze się nauczyć, skoncentrować. Po prostu nie dać sie zwariować i przestać wątpić w siebie. Zawsze masz prawo prosić egzaminatora o uścislenie pytania, o co mu właściwie chodzi. . - hehe. .i powodzenia życzę! Jesli nie radzisz sobie z objawami fizjologicznymi, to może persen, walerianę, albo melisę sobie strzel przed egzaminem? Ja pojutrze tez mam egzamin i usiłuje się przygotować, ale głowa już nie ta. . ciężko przychodzi nowa wiedza. . nic to, pożyjemy zobaczymi, możesz jeszcze czarowac urokiem osobistym, piekny usmiech, to może zadziałać?, oprócz tej wiedzy, która jest podstawą- naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem swoje ......................... na treme najlepiej jest zobaczyc egzaminatorow nago :D:D Jeszcze lepiej ?? siedzacych na toalecie :D:D:D Sprawdzilam to na wlasnej skorze - na widok tego wielkiego bossa, usmiechalam sie tylko. Trema odeszla na zawsze !!! :D Dziewczyny ja tez chce na Kadzielnie z Wami. Na slodkosci tez. Wczoraj rono poszlam do 4 Por Roku kupic paczkow - kolejka ... 150 osob, moze wiecej. Upssss .... powiedzialm pomylka ! Wyszlam z niczym !! Nie mialam paczka wczoraj. Tylko takiego .... przyslanego od przyjaciol. Dobrze, ze wczesniej nadrobilam w paczkach, i nadal czuje smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( haha kurde masakra, ludzie sie tylko po sobie oglądali czy wypada wyjsc po 30 min czy lepiej posiedziec, ale jak sie jedna odwazyła to posżło lawinowo a czasu było 150 min hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra. . wczoraj zdałam egzamin na 4, a serce mi waliło w klacie. . ,że nie wiem co. . e nie nadaje sie na stresy. Ale dzisiaj pogoda minus 18! straaaaszne! Pozdrawiam w tą zimowa, mroźną niedzielę - Wasza Lorelai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURRAAAAA !!!!! LORELAI GRATULACJE. NALEZY TO OBLAC ..... CZEKOLADA :D :D Spacerem po .... Kadzielni ?? Minus 18 ? Kiedy? U mnie tez? :D Tak piekny poranek i sloneczko swieci. Zycze milej i cieplutkiej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielka przyjemnością, ale może jutro w poniedziałek? Zaczynam już rok akademicki-semestr letni, i umawiam się z ludźmi na zajęcia, ale po 16.00 będę już wolna, tak więc możemy się gdzieś na tej czekoladzie spotkać,albo na tej cytrynówce u Ciebie?. . Jak wolisz? Do miłego zobaczenia. -Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baa, mi tez karolka mówi ze minus 20 było, a ja: u kielcach;o? ja z oblewania odpadam, zajecia juz mam, ale niemniej jednak gratuluje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiipipipu
jo jestem a bo co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, - Setebos się odezwał! Ja też Ci gratuluję zdanego egzaminu z anatomii. Myślę, że jeszcze znajdzie się niejedna okazja na oblewanie. Hu-hu-ha. taka zima zła! Trudno wytrzymać taką temperaturę! Psa nie wygoń z domu!. -pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorelai, jutro jadę do Warszawy. Dzisiaj mam kilka spraw do załatwienia, a później posiedzę z mama u Niej. W czwartek do lekarza z mama. Moze środa albo piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za propozycję, może odłóżmy nasze spotkanko na bardziej sprzyjający, spokojniejszy i cieplejszy okres czasu. Pozdrawiam. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Lorelai - w Twoich okolicach chyba mroźniej jakos. dzis byl cudowny dzien. wiadomo zima, ale nie az taki mróż, zeby z domu nie wyjść. Gratuluje zdanego egzaminu! :) Setek, a Ty zdałeś, czy też wyszedłeś po angielsku? Empiczka - całusy! dbaj o mamę :) pozdrawiamy z małym spacerowiczem balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cieplej. Dzień był nawet ładny. Pobiegałam trochę po Deptaku. Dzisiaj jade do Stolicy ! Powitać koleżankę z Hiszpanii. Jade pociągiem dla pewności. Bo kilka dni temu w aucie akumulator wysiadł i musiałam wzywać pomoc. Teraz schodzę do garażu co kilka godzin i sprawdzam, czy nadal pracuje :D BALLADYNKO, tak dbam o mamę. Po antybiotykach nadal jest osłabiona. LORELAI, ok jeśli pasuje Ci cieplejsza temperatura, to musimy dlugooooo czekać :D U mnie cieplej !! :D Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po angielsku ... ale jestem wielki 1,5 str takich bzdur, gdzies wymiecionych spod 5 klepki, takie gdzies dzwonia tylko gdzie ... i 4 pkt na 20 ;o hahaha to zaryje na pamiec jak zwykle i zdane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny dzien. Tak ladnie dzisiaj, a ja chooora. Znowu przeziebienie mnie dopadlo. Chyba podmarzlam w pociagu dow W-wy. Mialam tak fajny czas tam. Duzo zdjec, mile towarzystwo, pycha jedzenie i w domu nad 3 rano :D Milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×