Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Do Empik, My w Kielcach pocieszając się nawzajem możemy jedynie powiedziec-\" i tak lepiej wyglądam od Genowefy Pigwy\" :) Pozdrowionka {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
Gdzie moge jeszcze dostac bilety na Ingrid? A moze ma ktos do sprzedania? potrzebuje 2 bilety. Byłam w empiku w tesco i kolporterze w hotelu łysogory i juz nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Proxi
Niestety nie posiadam takowej wiedzy, ale może spróbuj jeszcze w sklepie u " Fana" na Sienkiewce na przeciwko Puchatka. Życzę szczęścia. - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
lorelai - bywasz moze na czacie na 30 latkach na wp? bo ktos ma taki własnie nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Proxii
Bilety być może jeszcze będziesz mogła(mógł) kupić nz sienkiewce na przeciw Puchatka w sklepie" Fan" Zyczę szczęścia. Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
pozdrowionka dla wszystkich kielczan (tu i w Australii) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
czesc dziewczyny z Kielc! jak sobie radzicie z ta wielka zima? u nas znowu goraco ale juz nie tak jak bylo, tak tesknie za sniegiem(?), ze nie wiem czy w przyszlym roku nie wybiore sie do Polski na zime, ale czy bedzie gwarancja??????ha ha ha! co slychac ciekawego, jak bede teraz w lipcu chcialabym sobie porobic troche zdjec profesional ,czy znacie jakiegos fotografa co sie tym zajmuje? pozdrowionka.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
czesc dziewczyny z Kielc! jak sobie radzicie z ta wielka zima? u nas znowu goraco ale juz nie tak jak bylo, tak tesknie za sniegiem(?), ze nie wiem czy w przyszlym roku nie wybiore sie do Polski na zime, ale czy bedzie gwarancja??????ha ha ha! co slychac ciekawego, jak bede teraz w lipcu chcialabym sobie porobic troche zdjec profesional ,czy znacie jakiegos fotografa co sie tym zajmuje? pozdrowionka.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
do Lorelai dzwonilam do Katowic, powiedziali mi ze pierwsza wizyta kosztuje 250 zl, i oni nie moga mi zrobic tego co ja chce, ta babka byla bardzo nieprzyjemna, nie chciala mi udzielic wiecej informacji, chyba jak przyjade to zalatwie na miejscu jak mi sie uda.Dzieki za to co dla mnie zrobilas! biala wodka czy scotch???:):) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Witam wszystkie Panie z Kielc. Helka widze, ze moj "'golden nefiu" naprawil Ci kompo? do zobaczenia jutro. A jak u Was Panie, wiosna juz pachnie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
taką mamy "wiosnę", ze brodzimy w sniegu i plusze po kolana :) zasypało nam kielce, jest bielusienko. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Proxii
Nie, nie bywam na topiku 30- latki, widocznie ktos sie podemnie podszywa, niestety :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Proxii
Niestety nie wypowiadałam sie na topiku 30- latki, widocznie ktoś sie tam podemnie podszywa :o( - Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurza twarz, powtórzyłam się. Do Helka1 - to przykre, że spotkała Cie totalna indolencja ze strony katowickiej służby zdrowia. Powiem Ci , że oni mają ostatnimi czasy kryzys. Dziś w Radio słyszałam ( to się tyczy onkologii) kobiety, którym wykryto nowotwory w piersiach nie mogą być leczone lekami w przychodniach, czy szpitalach, bo rząd przeznaczył w budżecie państwa za małą ilość pieniędzy na to. Czyli kobiety te muszą w Polsce umrzeć !!!! - Tragedia!!! Ostatnio , jak człowiek włączy telewizor, to coraz to nowe afery , nawet Kwach z żonką zamieszani w aferę, dudnia tez o aferze paliwowej, w którą zamieszane są wszystkie partie polityczne zasiadajace w sejmie RP, afera goni aferę. Az przykro słuchać. Co do wódki, to chyba żartujesz , nie jestes mi nic winna, potraktuj to jako uprzejmość z mojej strony :) Pozdrawiam Was dziewczyny z bardzo zimnych i zasypanych bielutkim śniegiem Kielc :o) {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kielc w połowie kwietnia ma przybyć z koncertem zespół KOMBII . Ciekawa jestem , czy nie odwołają koncertu, tak jak już to kiedyś uczynili. Byłam kiedyś na koncercie O.N.A, ale jestem zwolenniczką KOMBII . Ich ostatnia płyta jest ok. , a Grzesiu brał nawet lekcje śpiewu, i to naprawdę słychać!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 35
Ja też jestem z Kielc i mieszka m Na Bocianku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj!!! Nie jestem z Kielc, ale mam kilku znajomych z Waszego miasta no i kojarzy mi się ono z dwoma fantastycznymi rzeczami: najzajebistszym na świecie MAJONEZEM kieleckim i zespołem MAFIA (w obecnym składzie... ;) ) !!! Pozdrawiam! Aaaa...szkoda tylko,że ostatni koncert zespołu IRA (14 października) w Kielcach nie należał do zbyt udanych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _cała ja_
...a podobno-słyszałam od rodowitego kielczanina- regionalny strój kielecki, to dres Adidasa...??? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
Lorelei KOMBII ma byc? super uwielbiam ich. Jutro ide na koncert IN_GRID i Łzy. Był moze ktos z Was na koncercie na Hali na Zytniej ? Są tam miejsca tylko siedzące? Bo ja nie byłam nigdy nie jeste z Kielc. Mam bilety z oznaczeniem TRYBUNY co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
sama sie dowiedziałam wczoraj jak i co .......... byłam strasznie zawiedziona bo Łzy odmowiły przyjazdu na koncert i wepchneli na ich miejsce Gabriela Fleszara ,,, o zgrozo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
proxi - hihihi, żenada, ale rozczarowanie, co? szkoda tak napalić sie na coś, a potem podstawiają Ci kogos innego... ale cóż coś jest w naszych Kielcach, ze nie wszyscy sie garną. Kasia30 - witamy w naszym gronie. odzywaj sie do nas częsciej :) nie mielismy przez weekend netu, czasem szwankuje. co sie tyczy naszego regionalnego stroju - dresiku Adidasa - a i owszem posiadam taki - ostatnio był mi potrzebny pare tyg. temu w Zakopanem i Białce Tatrzańskiej i dobrze, bo zależał sie już biedaczek. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxi
żenada to całe te Wasze zajebane Kielce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
a z jakiegoż to niezajebanego miejsca pochodzisz żeś taka miła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka1
Lorelai, no widzisz jak to jest, bede probowac na miejscu jak przylece dzieki za uprzejmosc ale i tak kawkw cie nie ominie! u nas z kolei goraco dalej ostatnio cyklony na polnocy, ale jako idzie na razie, pozdrowienia dla balladyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już przesadzacie z tymi dresami ! Ja osobiście nie wkładam dresu , chyba że uczestniczę w jakimś obozie sportowym. Staram sie być modna jak na swoje mozliwości, a czasem sama uszyje sobie wystrzałowy ciuch, że aż dech zapiera koleżankom, bo we mnie tkwi artystyczny duch. Jak wróce do formy, to sama Was zaproszę na mój własny recital, jesli lubicie gitarę klasyczną (oczywiscie). Grałam juz w Teatrze Żeromskiego swego czasu i w Pałacyku Zielińskiego( jesli chodzi o Kielce), a i od czasu do czasu puszczają moje produkcje w kieleckim radio. No dobra, dość juz tego chwalenia się, - wybaczcie ! Do Proxi- Szkoda, ze takie rozczarowanie Cie spotkało. To fakt, że Kielce, to nie Warszawka, w której zawsze cóś sie dzieje. Szkoda tylko, że zespoły często rezygnują z koncertów u nas. Problemem są dość drogie bilety, np. 80 zł. Nie każdego stać na taki wydatek. Kombii coś ok. 40 zł., więc rozumiecie. . . Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki i do usłyszonka. -Lorelai- A nie wiecie kiedy do nas zawita wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już przesadzacie z tymi dresami ! Ja osobiście nie wkładam dresu , chyba że uczestniczę w jakimś obozie sportowym. Staram sie być modna jak na swoje mozliwości, a czasem sama uszyje sobie wystrzałowy ciuch, że aż dech zapiera koleżankom, bo we mnie tkwi artystyczny duch. Jak wróce do formy, to sama Was zaproszę na mój własny recital, jesli lubicie gitarę klasyczną (oczywiscie). Grałam juz w Teatrze Żeromskiego swego czasu i w Pałacyku Zielińskiego( jesli chodzi o Kielce), a i od czasu do czasu puszczają moje produkcje w kieleckim radio. No dobra, dość juz tego chwalenia się, - wybaczcie ! Do Proxi- Szkoda, ze takie rozczarowanie Cie spotkało. To fakt, że Kielce, to nie Warszawka, w której zawsze cóś sie dzieje. Szkoda tylko, że zespoły często rezygnują z koncertów u nas. Problemem są dość drogie bilety, np. 80 zł. Nie każdego stać na taki wydatek. Kombii coś ok. 40 zł., więc rozumiecie. . . Pozdrawiam Wszystkie forumowiczki i do usłyszonka. -Lorelai- A nie wiecie kiedy do nas zawita wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu 2 wpisy, cos ten net nie hula tak jak trzeba!! Do Helka! Dzięki, oczywiście chętnie latem wypiję z Tobą kawkę, bardzo sie cieszę na tą okoliczność już dzisiaj. Będzie to dobre lato, jak dla mnie, bo również kumpela ze Stanów mnie nawiedzi i będziemy debatować , aż do bólu :) To straszne, że cyklony tam u Was w Australii. Tutaj zimno, ale jakby co , to nie ma ani trzęsień ziemi, ani trąb powietrznych, spoko jest, przynajmnie nie stresuję się , że mnie jakieś \" Tsunami\" weźmie nocą . To jeszcze raz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMPIK
Pozdrawiam serdecznie drogie Panie. U mnie nadal goraco, zlota (prze-zlota) jesien. Mam nadzieje, ze pogode macie duzo lepsza. Najlepsze zyczenia z okazji zblizajacych sie Swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Empik
Wielkie dzieki za pamięć i tak wczesne życzenia świąteczne. U nas wielka odwilż, sporo potopów, ale da się przeżyć. Silnica nie dała się tym razem ludziom we znaki. Przebiśniegi, krokusy i tulipany wypuszczają pędy i zaniedługo będzie można oglądać ich śliczny kwiatostan.🌻 :) Święta Wielkanocne będą chyba piękne, czego Wam drogie forumowiczki życzę. :) -Lorelai-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×