Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość moze jeszcze powiedz ze w
szkole nr 24 to juz w ogole spadne z krzesla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilam do tej podstawowki
dlatego sie zapytalam:) Czy Kielczanie to sa grupa ludzi czy to tylko jedna osoba, bo sie troszke pogubilam. Ja odtad bede wystepowac pod nickiem Fermina Daza, bo w koncu nie bedziecie wiedzieli kto co mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka to ja
Ej, Kielczanie a spicie Wy czasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"chodzilam do tej podstawowki \" - no własnie, masz racje ze sie pogubilas, bo my jestesmy razem, ale w tej chwili kazdy w swoim domku :) dlatego piszemy oddzielnie, ale pod tym samym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często buszuje w necie do 3.00. A kafeterie odkryłam w zeszłym tygodniu, i chyba zbzikowałam, bo nic, tylko czytam i czytam posty forumowiczów, i nieraz dałam sie wciągnąć w rozmowę :) Umówmy się , że będę pod nickiem Lorelai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Pozdrawiam z Kielc, w których mieszkam od 26 lat, czyli od urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Proszono o zgłoszenie, to się zgłaszam. Choć ani nie jestem rodowitą kielczanką, ani lokalny patriotyzm przeze mnie nie przemawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
witaj 'kollorowa', miło Cie poznać - a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie tak siedziec do pozna. Chyba jestem ostatnio typem sowy. Kielczanie> dzięki za wyjaśnienie sprawy z nickiem:) A mam tylko takie pytanko do ludzi z KSM-u. Byłam ostatnio w Kielcach i czy może mi ktoś z Was wyjaśnić co u diabła za "zamek" się tam buduje na rogu ul. Kujawskiej z Zagórską? :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla jasności to ja jestem Morningstar, ale już nudzi mnie ten nick, więc będę chociaż na tym topiku pisać pod tym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Gdzie spędzacie czas w Kielcówku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Gdzie spędzacie czas w Kielcówku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
własnie ostatnio sie towarzysko zaniedbalismy, przestalismy wychodzic wieczorami, bo Lorelai urodzila coreczke. ale ostatnio planujemy nowe wypady. Chodzilismy do Jazz klubu, Camelota, kawiarenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie spądzamy czas? teraz jak mrozy, to sie nie wychylamy, akle czasami zagladamy do Jazzu, , piwiarnia-\"Farmer\" i tanz - lokale :), ale to była dość odległa przeszłość. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam tak rzadko, że raczej w rodzinnym gronie, albo u znajomych. Jak jestem w lecie to w lesie pod Daleszycami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
A mnie brakuje tu poważnej dyskoteki.... przytulnych kawiarenek jest uważam dosyć dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
kollorowa, to mieszkasz niedaleko od nas :) a jak wy spedzacie wolny czas? jakie rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, to różnie bywało;) Karczma, Verona... Teraz czasem Primavera, piwnica na Orlej, standardowo CKM (chyba wszyscy tam trafiają, kiedy wszysko jest zapchane;) ), Galeon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbliżej byłoby sie nam spotkać w famie, przy kawce, lub piweczku :) Może jakis zlocik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
Evetka - racja z ta dyskoteką, ależ bym sie wytańczyła, juz rok jak nie bylam w dyskotece ;( i też podobnie jak kollorowa siedze w kafeterii ;) wciągneła mnie bestia - ciągle sledzę, co nowego w topikach. dlatego mysle, ze pora gdzies powychodzic i rozerwac sie rowniez w niewirtualnym towarzystwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak te lokale, które zaproponowała kollorowa są znane, ale w niektórych urzedują ludzie,m z którymi nie chciałabym sie spotkać, moi uczniowie na przykład, krepowałoby mnie , że ktoś mnie obserwuje i patrzy czy coś nie zqa dużo belferka piffa wyduldała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt to się uczniami nie przejmować:D Jak masz porządnych, to nawet do domu odwiozą:D A w mojej ukochanej Primaverze ich na pewno nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę w Kielcach to sie odezwe i nie mialabym nic przeciwko, bo troszke sie moje kontakty w Kielcach pourywaly, bo nie mieszkam tam juz niemal 3,5 roku. Wiekszosc moich znajomych tez juz tam nie mieszka i tylko na swieta mozna ich dorwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×