Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość Evetka
Bylaś w Havanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ferminy Dazzy
Z przyjemnością Cie poznamy i moze wymienimy pogladami , Ty chyba studiujesz we Wrocku? - Ładne miasto. . . i życie kulturalne tam chyba bujniejsze niz tutaj?- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primavera jest na Paderewskiego na wprost przystanku (obok jest sklep Uszczelka). Hmmm... Trochę może niejasno tłumaczę, ale wierzę w Waszą znajomość sklepu Uszczelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliąmy W Hvanie, ale ten lokal ma niepochlebną opinię. . . , to fakt , że jest tam ładnie, ale czasem faceci są jacys dziwni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
W której dyskotece bywalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Dzięki Kollorowa, za info, bedziemy szukać.. :) Primavery, a czy tam dają jakieś smakołyki? - mniam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
evetka - bywalysmy w Camelocie, bo to niedaleko Jazz klubu (od 7 bolesci), ja bylam tez w Hipnozie na karaoke i nawet calkiem calkiem, choc ponoc tłuką facetów :) ale przy mnie sie jakos obeszło, w Hawanie jakos tak nijak, a do Galaktyki nie dotarlysmy, bo nie bylo kiedy, a i sławę ma chyba nienajlepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Tańców się zachciało... Havana, Katharsis, Siodme Niebo (tam jest wyjątkowo be), Arizona Club, Camelot... Może jestem maruda, ale mi się nigdzie nie podoba:0 Ale się dostosuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
kollorowa - wiem gdzie Primavera, ale ktory to sklep Uszczelka? hehe ;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
no mi sie bardzo tanców zachciało :) trzeba kosci rozruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
no widzisz, mowiłam rok wyrwany z zyciorysu :) juz i Hipnoze przemianowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, studiuję tu i zamierzam tu zostać już na stałe, bo sie tu dobrze zaaklimatyzowałam. Przyjeżdżałam regularnie przez rok zanim się tu przeprowadziłam, wiec jak się tu zamieszkałam, to miasto nie mialo przede mna tajemnic. Mam tu faceta, znajomych, ulubione miejsca. O tak, Wrocław to miasto, w którym nie sposób się nudzić. Sporo się tu dzieje, jest wiele imprez różnego rodzaju, knajp do wybor do koloru (ale i tak bywam ciągle w tych samych:P), ludzie są bardziej otwarci i co najważniejsze jest tu znacznie bezpieczniej czego nie mogę powiedzieć o Kielcach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Evetki
Byłyśmy w Camellocie, Iguanie, Havanie i jeszcze przy dworcu PKS , ale zapomniłam nazwy. To były stare dzieje, a mnie jako statecznej mamuśce ( mam 5-mcy) córeczkę już nie wypada chodzić na te imprezki. Szkoda, że nie ma w Kielcach takich imprez dla ludzi dojrzalszych, właśnie po 30, 40 , w innych krajach -np. Niemczech, Norwegii ludzie dojrzali maja swoje lokale, w których świetnmie się bawią i czują... Przecież dorosłym też się coś od życia należy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Balladyna! Havana fakt, mężczyźni tam występujący;) wykazują rozwój na poziomie rozporka... (choć nie chcialabym generalizować)....ale muza tam jest chyba najfajniejsza. Camelot dość demoniczny i wiekowo, tak jak i Camelot i Mefisto - niedojrzaly;). Galaktyki nie znam. Zamkowa ciasna i muzyka nie ta dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaaa
ja tez jestem z kielc ale studjuje w krk w ck polecam catarsis pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do mnie doszły wieści o tym co się stało w tej Galaktyce:( Słyszałam też o kilku innych morderstwach:( Co tym ludziom tak odbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Katharsis...dosyć dosyć....fajny wystrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
no mnie nie pytaj, ale fakt. bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
no nie, ja to rzeczywiscie zacofana jestem :) to juz nie Supernova lecz Hormon? hehehe No, hormony to tam buzowały dzieczynkom i chlopcom :) bylam pare razy swoim towarzystwie, ale to był jednak chlewik, jak sie nie mialo loży, to nie bylo po co wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zapytać jeszcze, czy uprawiacie sporty zimowe narty, łyżwy, tu tez możnaby mile sp ędzić czas, chyba w Kielcach i pod są warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
a w ogóle to 2-giego lutego idę na męski balet z Petersburga w KCK. wybiera sie ktos tez może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przecież spotkać można się gdziekolwiek. Potem szukać lokalu. Chyba, że myślimy o rezerwacji? Bo ja jeszcze nie wiem co myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyjechałam na święta byłam w Od zmierzchu do świtu na Koziej, ale ciasno tam dosyć. Chciałam też zobaczyc jak jest w Galeonie, bo sporo osób go sobie chwali, ale był ciągle nieczynny w okresie świątecznym. O dykotekach nie jestem w stanie nic powiedziec, bo nie lubię tego typu lokali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w Galeonie jest dużo łatwiej porozmawiać niz w Katharsis lub Havanie.:) Tylko trzeba przyjść wcześniej, bo czasem tez trudno o miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
kollorowa, zebym ja ślepa nie była, to poszlabym postrzelać z Toba, a tak, to mogłabym kogoś niechcący postrzelić i byłby kłopot :) (i nieoczekiwane skutki założenia topiku, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
dobranoc Fermina, miło bylo Cie poznać, do poklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×