Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

do białego motyla U mnie też podobna sytuacja była, tylko dziadzio - wujek założtł szkołe , ale na lubelszczyźśnie... :)) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandyta
no ok trochę się zastanawiałam bo tu tak nudnawo ale lokalnym patriotyzm górą WITAM jestem kielczanką od wielu lat tzn od urodzenia mieszkam studiowałam i pracuje tu i teraz... i mam nadzieje że będzie nam się tu ciekawie klikało o! no to tyle... na razie... oczywiście... jeszcze będzie żałować tego pytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
czesc Bandyta, witamy! piszesz, ze troszke nudnawo, bo szaro-buro dzis i pwenie wszyscy zajęci pracą. to, czy topik sie rozwinie, zalezy tylko od nas, ale i tak jak na poczatek jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też witam , po wybudzeniu sie z długieko snu zimowego, ( buszowałam do 3.00 w necie, a teraz oczy same się zamykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evetka
Powitać:) Poniedzialek jaki caly tydzień taki:) Motylku...Sienkiewka calkiem fajnie wygląda wieczorową porą, bo jest ciekawie oświetlona. Skąd piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fermino, biały motylu i bandyto. :) Ale net słabo chodzi, co począć? Jestem ciekawa co dzisiaj Kollorowa ustrzeli w WDK na strzelnicy, własnie sie zaczęła imprezka. Troche żałuję , że nie mogę wziąść udziału. :o(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andi
Pozdrawiam wszystkich gorąco.Właśnie w piątek wybieram się do Kielc.Jakis czas temu wyprowadziłam sie z tego wspaniałego regionu(mhm ....emigracja za chlebem), ale miło jest zawsze kiedy tam wracam.Ładuje akumulatorki zarówno w mieście(Słoneczne Wzgórze -tam mieszkaja tesciowie) i w okolicach Kielc- moja ,,mała ojczyzna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Karak pisze... wybieram sie do tych \"kielcow\" tyle czasu i jakos nie moge dojechac... pozdrawiam studentow z kieleckich uczelni i wszystkich mieszkancow starego woj. kieleckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z Karak pisze... wybieram sie do tych \"kielcow\" tyle czasu i jakos nie moge dojechac... pozdrawiam studentow z kieleckich uczelni i wszystkich mieszkancow starego woj. kieleckiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
ahoj kielczanie i nie-kielczanie, koniec siedzenia przed kompem, zaczął sie ładny dzień i trzeba z niego korzystać - ruszać sie! Lorelei. jesli chcesz wziąc udział w zawodach strzeleckich, to od biedy moge sie z toba wybrać :) pozdrowioneczka i zapraszam wieczorkiem. a tak w ogóle, gdzie są kieleccy PANowie, bo babeczki sie odezwały, a facetów brak :( nasz trzeci kielczanin też milczy, zdał sie na mnie i Lorelei. milego dzioneczka i do poklikania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarymary i Evitta! to super, że coraz więcej nas przyłącza się, mam nadzieje, że kidyś w niedalekiej przyszłości spotkamy się w jakimś sympatycznym miejscu ( przy kawie , czy piffie) , czy disco, temu ma służyć ten topik, wymianie myśli, spostrzeżeń, nowych ciekawych wydarzeń , na które warto pójść, itd. fajnie byłoby też spróbować założyć klub wspierających się kielczanek, co Wy na to?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andi
Pozdrawiam wszystkich gorąco.Właśnie w piątek wybieram się do Kielc.Jakis czas temu wyprowadziłam sie z tego wspaniałego regionu(mhm ....emigracja za chlebem), ale miło jest zawsze kiedy tam wracam.Ładuje akumulatorki zarówno w mieście(Słoneczne Wzgórze -tam mieszkaja tesciowie) i w okolicach Kielc- to moja ,,mała ojczyzna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarymary i Evitta! to super, że coraz więcej nas przyłącza się, mam nadzieje, że kidyś w niedalekiej przyszłości spotkamy się w jakimś sympatycznym miejscu ( przy kawie , czy piffie) , czy disco, temu ma służyć ten topik, wymianie myśli, spostrzeżeń, nowych ciekawych wydarzeń , na które warto pójść, itd. fajnie byłoby też spróbować założyć klub wspierających się kielczanek, co Wy na to?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was chodził na kurs pilotażu, czy klub tego typu istnieje w Kielcach? Maży mi się to również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy ortograficzne; jeszcze chyba się nie dobudziłam, . Do Ferminy: masz rację , że niektóre topiki są dziwne. . . Można sie domyślić, że gro z nich jest wymyślona bez ładu i składu i wiele spraw jest irracjonalnych, no tak wyglada na to , że wszyscy sie nudzą. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też z Kielc
jezeli chodzi wam o dyskoteki gdzie mozna sie pożadnie wytanczyc to sie oriętuje w tym;) zaproponuje wam miedzy innymi Arizone- mała knajpka spokojnie fajna muzyka i potanczyc mozna.. Hormon towarzystwo w mieszanym wieku (była tam kiedys supernowa) powiem wam ze jest spory parkiet i mozna sie wyszalec na calego.. dla osob po 22 roku zycia 7 niebo.. tez bardzo sympatyczna dyskoteka dość spora ladny wystroj i ludzie tylko po 22 roku zycia;P jak chcecie jakis informacji to piszcie z chęcia odpowiem;) jeszcze moze byc havana ale ta dyskoteka nalezy do nie zbyt bezpiecznych.. papa aha jeszcze moze galaktyka.. jezeli chodzi o muzyke to moim zdnaniem najlepsza..wystroj wlasnie na kolory dyskoteki dla niektorych moze sie wydac wiesniackie.. poszukajcie w google zobaczycie wszystkie dyskoteki;) pozdrawiam i całuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz bedę gotowac obiadek, może spotkamy sie dziś w WDK na strzelnicy? Kollorowa ponoć tam jest, mam nadzieję , że się dzisiaj odezwie :) To narazie. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Na strzelnicy dzisiaj nie byłam. Może jutro się wybiorę. Spokojnie Lorelei, masz czas do 11. lutego:) A polatać, to w Masłowie. Kurs spadochroniarski, pilotaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kollorowa!- to wielkoie dzieki za to info Ja też jutro z Balladyną wybieram sie na strzelnicę, może małe spotkanko w małym i miłym gronie, i jakieś piffo po, albo kawusia, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
ahoj Kollorowa :) mówiłam,ze na Lorelei trzeba uważać - ta jak sie zapali, to nie odpuści, hehehe. zachciało sie kobiecie postrzelać.... a teraz jeszcze polatać. Oj Lorelei ;) trzymaj sie i gotuj obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezamaco.:) Wiesz, dziękuję za propozycję, ale nie mogę się na jutro umówić, bo nie wiem czy nie będę musiała jechać do rodziców a nie chcę być gołosłowna. Ale pewnie jak Wam się spodoba, to jeszcze tam traficie;) Najprędzej koło piątku będę miala taki pewny wolny czas. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna30
andi - pozdrawiamy:) a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balladyno, podpadasz mi, czemu podcinasz mi tak skrzydełka? Obiadek ugotował mi sie fatalnie, bo próbowałam użyc kombiwaru, a to 1-szy raz , więc kompletna klapa. w 180 st. c przez 30 min, próbowałam ziemniaczki ugotować i surowe, muszę jeszcze poeksperymentować z tym kombiwarem. A może któraś z kielczanek, lub kielczan używają tego sprzętu? Ponoc bardzo ułatwia przygotowanie posiłków, a zwłaszcza obiadków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balladyno, podpadasz mi, czemu podcinasz mi tak skrzydełka? Obiadek ugotował mi sie fatalnie, bo próbowałam użyc kombiwaru, a to 1-szy raz , więc kompletna klapa. w 180 st. c przez 30 min, próbowałam ziemniaczki ugotować i surowe, muszę jeszcze poeksperymentować z tym kombiwarem. A może któraś z kielczanek, lub kielczan używają tego sprzętu? Ponoc bardzo ułatwia przygotowanie posiłków, a zwłaszcza obiadków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balladyno, podpadasz mi, czemu podcinasz mi tak skrzydełka? Obiadek ugotował mi sie fatalnie, bo próbowałam użyc kombiwaru, a to 1-szy raz , więc kompletna klapa. w 180 st. c przez 30 min, próbowałam ziemniaczki ugotować i surowe, muszę jeszcze poeksperymentować z tym kombiwarem. A może któraś z kielczanek, lub kielczan używają tego sprzętu? Ponoc bardzo ułatwia przygotowanie posiłków, a zwłaszcza obiadków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balladyno, podpadasz mi, czemu podcinasz mi tak skrzydełka? Obiadek ugotował mi sie fatalnie, bo próbowałam użyc kombiwaru, a to 1-szy raz , więc kompletna klapa. w 180 st. c przez 30 min, próbowałam ziemniaczki ugotować i surowe, muszę jeszcze poeksperymentować z tym kombiwarem. A może któraś z kielczanek, lub kielczan używają tego sprzętu? Ponoc bardzo ułatwia przygotowanie posiłków, a zwłaszcza obiadków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorki
Coś komputer mi chyba nie dzieła, przepraszam za tą ilość postów- Lorelai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×