Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kielczanie

Kielce - czy jest ktoś z Kielc?

Polecane posty

Gość balladyna32
hehe, klaudynka to ty czy podszyw? ja na pewno sie juz nigdy jak dzika swinia nie narąbie, potomek byłby zniesmaczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam miłe towarzystwo. Widze tu Klaudyne i Balladyne i jeszcze mężczyznę. O, można go było wcześniej zobaczyć na erotycznym.. - ka chłopak słabość do ładnych piersi swobodnego sexu: http://64.233.183.104/search?q=cache:zsgPP89dkKAJ:f.kafeteria.pl/temat.php%3Fid_p%3D3701867%26start%3D30+iceberg777%40wp.pl&hl=pl&ct=clnk&cd=1&gl=pl&client=firefox-a albo :http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3695688 Myśle, że może będzie z 6tego \"chleb\" ? Co myślicie dziewczyny o ognistym niby 20- latku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jestem za nawaleniem sie ... tez juz dawno nic nie obaliłem, nawet nie bd mówił jak dawno bo wstyd, robimy tak robi si eciepło i albo w miasto albo do mojego kumpla na domówke on zawsze ma jkis trunek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal utrzymuję , że Balladynka i Kaludynka, to jedna i ta sama osoba- rozpoznaje po podobnym stylu używania słownictwa. No tak bywa, jak człowiek znudzony jest trochę i potrzebuje adrenaliny! Nie szkoda Ci Balladynko czasu? -Może lepiej habilitacją byś się zajęła? Życzliwa Ci koleżanka. Ps. ładnie to nabijac się z kumpeli, tyle lat sąsiedztwa i przykjaźni. . a Ty sobie jaja robisz?-Trollu jeden w wydaniu żeńskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaha az byłem ciekaw co ja gdzies napisałem ... myslałem ze jakas lipa:D a to to hihi wbijam na ero moze z ciekawosci a moze zeby sie posmiac przed snem chociaż nuda na tym kaffe straszna, a moim zdaniem nie napisałem nic złego:( tylko raczej dla zrzutu:( i mam 20 lat:P co mam zdje wysłac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
Lorelai, a Ty jak ciotka go wyśledzilas? :D nic tam nadzwyczajnego nie pisal, zupelnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi post tez jest czysty, historia prawdziwa:/ a co szkodzi kogos pocieszyc... chyba sie obraże ... moze dla zobrazowania mojego charakteru dodam ze jestem skorpionem ... i temperament rzeczywiscie znam. Wiesz Lorelai zabaw sie w detektywa jeszcze i poszukaj wiecej bo z niektórych moich porad jestem dumny ... np dzis kobieta poznana na kaffe pisze do mnie zeby jej powiedziec cos miłego bo łapie ja deprecha (nie bedziemy wchodzic w szczególy po co chciałem jej gg) ale po dzisiejszym widze ze dobrze ze je wziąłem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a takich skrótów ucze sie jak mi sie zdarza przejrzec zeszyty gimnazjalistek, zreszta znajomosci zawieram przerózne, ale moze dla rozbawienia publiki napisze ze: kazdą osobe powyzej mojego wieku nazywam "dorosli" Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
lorelai, kochana, czy Ty sie szaleju najadłaś??? daj sobie spokoj z dedukcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Setebos, że nie zasypujesz gruszek w popiele i jesteś niezwykle aktywny! Mam tu dwie ( ponoć) niewyżyte koleżanki. . - pewni byłyby zadowolone, gdybys podniósł im\" libido\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna dobra jestes ... ale ja zawsze uwazałem ze w marszczeniu freda nie ma nic ciekawego ... jak mus to mus, za to wy kobiety tyle opcji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
Sorki kochana, ale w temacie niewyżycia mowa była o Tobie ;) a nie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lora spotkaj sie ze mna i zrób wrazenie cnotki to zobaczysz jeno dżentelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiedza, że jak facet kilka razy nie zastosuje w tygodniu bajeczki o "pałycyku i latarence; to prostata go szybko dopadnie!" Taka juz jest budowa faceta! I musi zdjąć to, co ma na tzw. "krzyżu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj takiej bajeczki to nie znam:( ale dam ci rade grzeb o mnie grzeb ... sprawisz mi tylko przyjemnosc:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego dzentelmenem byłbym gdybys grała cnotke ... albo jakbym sie niedajboze zakochał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - Ty facet i nie znasz takiej bajeczki- o rety, to musisz byc jednak Balladynka w 3- iej osobie jednka! Jesli nie znasz, to zapodam: "pała - cyk i lata ręka"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lora pierwsza stopke masz jak mój gosciu od francuskiego plakacik w szafeczce:) az mni ekusi podac liceum:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że ostatniego "Ąckiego przespałam!" - dużo straciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
Lorelai chyba nas wyprzedzila i narąbala sie bez nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudyna ... "ogladałyscie" poczułem si etak swojsko jak u siebie na studiach:) 80 kobiet i pieciu mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
sie towarzystwo rozruszało erotycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat z przerysowanych z MTv: " Nie walcie gruchy - Bóg patrzy wam na ręce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! - to teraz juz całkiem straciłam "pion" ! Balladynka pytała kto jest autorem tego pierwszego tekstu, a ja tez gdzieś z czyjejś szafki, czy z drzwi kibla zapamietałam. . hehe. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a jest takie okreslenie : erotoman - gawedziarz ... no nic gawedzimy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lora takie pytanie ile ty masz lat?? i czy chodziłas do jednego z czołowych liceów naszego pieknego miasta?? a dodam ze czołowe sa dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna32
Setebos, jak pieszczotliwie do Lorelai - Lora :) bedzie z tego chleb? jak myslita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×