Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1981

POSTINOR i brak okresu ???

Polecane posty

Gość 1981

Brałam Postinor już parę tygodni temu. Wiem, że on bardzo wpływa na gospodarkę hormonalną, że burzy cykl owulacyjny, itp, ale ile mniejwięcej powienien mi się spóźnić okres? Bo spóźnia mi sie już ponad tydzień i nic nie wskazuje na to, by miał się lada dzień pojawić? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamietam ile to bylo (masz na ulotce) ale nie masz powodow do obaw, nie stresuj sie bo jeszcze bardziej Ci sie przesunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PostiGirl
nie martw sie, mi po postinorze okres spóznił sie 3 tygodnie - to bardzo duża dawka hormonów dlatego bedziesz to jescze długo odczuwac, nawet przy nastepnym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PostiGirl
aha i jescze jedno - ja tez nie miałam typowych objawów jakie mam zawsze przed okresem - nie bolały mnie piersi i brzuch, wiec nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononiebieska
Mi się opóxnia już kilka dni po popostinorze...szanse na zapłodnienie prawie rzadne - dzień niepłodny i niepełne zbliżenie jednak i tak na za duzo sobie pozwolilismy. Skąd to opóźnienie? Aha i miesiąc wcześniej porzuciłąm tabletki anty... chyba wpadnę w paranoje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zielononiebieska
postinor zawiera miesieczną dawkę hormonów wiec sie nie dziw ze ci sie spóznia okres, po prostu rozlegulował ci sie cykl , a co do ciąży to nie masz sie czym martwic, zreszta pisza w ulotce ze po zazyciu postinoru moze sie spózniac okres wiec nie masz co wpadac w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
co do paranoi to i ja w nia popadam a przewidywany okres za jakies 2 tygodnie..:P podtrzymujmy sie wzajemnie na duchu..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononiebieska
Eh może i rzeczywiście nie ma się czym martwić...Ale chciałabym aby sie pojawił - do tego dnia będę odczuwać niepokój:(( Najgorsze to to że brzuch mnie pobolewa zupełnie jak podczas miesiączki i to już przeszło tydzien. Strasznie to denerwujące! Beacia nie martw sie na zapas jesli masz mieć okres na 2 tygodnie:)) Stres też może go opóźnić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
zielononiebieska - mnie za to od 2 dni pobolewa krzyż, łudzę się, że może okres wcześniej przyjdzie, jeszcze mnie jajniki ciągną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononiebieska
No ja myslę że to sa skutki uboczne postinoru. Ja więcej nie chce juz go brać - juz wolę regularnie miesiączkować - po prostu trzeba nie dopuszczać do sytuacji awaryjych;) choć to łatwo mówić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
masz gg zielononiebieska?? chetnie bym pogadala roznie bywa co do wypadkow zyciowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononiebieska
mam Beaciu - podaj mi swój to napiszę - sorry że tak konspiracyjnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
5611454 i przepraszam ze dopiero teraz, mialam przyblokowanego kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyM
Z tego co wiem postinor jest na recepte. Z drugiej strony dochodza mnie sluchy ze ginekolog nie chce dawać recepty. Powiedzcie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest mozliwe ze po wzieciu tylko jednej tabletki okres moze sie spozniac ponad tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaakonda
a mialyscie kobietki krwawienie po postinorze ? bo ja mialam w tydzien po wzieciu i trwalo 4 dni , dokladnie w miesiac pozniej czyli wczoraj dostalam okresu tylko ze jest on straaaasznie skapy. czy to tez normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez
Mam tak samo jak Ty... Martwie sie, ze to moze byc ciaza i stad takie skape dwa ostatnie okresy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
a ja jeszcze kurde nie mam krwawienia, 5 dni minęło, ale jak wspomniałam bardzo boli mnie krzyż i śluz znowu gęsty, więc może..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum u mnie sprawa wyglada tak wzielam prostinol 15 grudnia i dostalam miesiaczke w sylwestra owa miesiaczka trwala az 16 dni (w 12 dniu poszlam do ginekologa i dostalam plaster na wstrzymanie krwawienia) i nie mam okresu az do dzisiaj a powinnam dostac juz dawno czy myslicie ze wszystko jest ok? (robila test ciazowy i wyszlo ze w ciazy nie jestem) co o tym sadzicie? (warto tez zaznaczyc ze moj organizm zle reaguje na hormony nie moge przyjmowac tabletek antykoncepcyjnych) prosze o odp i z gory wielkie dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum u mnie sprawa wyglada tak wzielam prostinol 15 grudnia i dostalam miesiaczke w sylwestra owa miesiaczka trwala az 16 dni (w 12 dniu poszlam do ginekologa i dostalam plaster na wstrzymanie krwawienia) i nie mam okresu az do dzisiaj a powinnam dostac juz dawno czy myslicie ze wszystko jest ok? (robila test ciazowy i wyszlo ze w ciazy nie jestem) co o tym sadzicie? (warto tez zaznaczyc ze moj organizm zle reaguje na hormony nie moge przyjmowac tabletek antykoncepcyjnych) prosze o odp i z gory wielkie dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum u mnie sprawa wyglada tak wzielam prostinol 15 grudnia i dostalam miesiaczke w sylwestra owa miesiaczka trwala az 16 dni (w 12 dniu poszlam do ginekologa i dostalam plaster na wstrzymanie krwawienia) i nie mam okresu az do dzisiaj a powinnam dostac juz dawno czy myslicie ze wszystko jest ok? (robila test ciazowy i wyszlo ze w ciazy nie jestem) co o tym sadzicie? (warto tez zaznaczyc ze moj organizm zle reaguje na hormony nie moge przyjmowac tabletek antykoncepcyjnych) prosze o odp i z gory wielkie dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona krówka
dziewczyny wy wogóle chyba nie czytacie ulotek zanim wezmiecie tabletke a potem panikujecie..jakbyscie czytały to byście wiedziały ze jak sie wezmie postinor to może wystąpic dodatkowe krwawienie i nie ejst to objaw ciąży...ja wziełam postinor w czasie okresu (tzn pod jego koniec) i przedłużył mi sie jescze o przeszło tydzień...potem okres mi sie długo spóżniał - przeszło dwa tygodnie -ale to normalne bo tabletka postionoru zawiera bardzo duża dawke hormonów i to oczywiste ze to musi wpłynąć na organizm - jedni mają bóle potem, innym długo sie spóznia okres - a wy byscie chciały zeby wszystko było bez żadnych skutków ubocznych a tak czasem sie nie da! zreszta postinor wzięty w odpowiednim czasie daje prawie 100 skutecznosc , więc nie martwcie sie na zapas. Zreszta wystarczy troche poszukac na necie, poczytac cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
zaczęło się po 5 dniach krwawienie, przy nieznośnym bólu krzyża i jajników:P z 1 str jestem troche przestraszona, z drugiej cieszę się, bo reaguję jak większość. czy to może być miesiączka..? to polowa cyklu mniej wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie postinor to duuuza dawka hormonów w jednej pigułce moze bardzo rozregulowac cykl... paticzko tym bardziej ze źle reagujesz an hormony stąd masz kłopoty z regulacją w tej chwili.. lepiej idz do gina zapraszam na www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Postinor wzięłam raz i więcej nigdy... Po pierwsze: myslałam że umieram - mdlałam, wymiotowałam. Po drugie: zrobiła mi sie wielka cysta na jajniku i tyle się wycierpiałam, że nie powtórze tego nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie dostalam i juz dostaje na glowe ile moze sie spozniac wiem ze prostinon niby opznia ale ile moze?! ja juz chce miec! tak bardzo bardzo sie boje;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny, nie stresujcie się. KAŻDA z nas reaguje na postinor inaczej. moja koleżanka wzięła i nie miała po nim żadnych komplikacji, okres przyszedł zaledwie 2 dni później i potem już było normalnie. a ja wzięłam i przez 3 miesiące nie mogłam dojść do ładu, najpierw 6 dni wcześniej, potem 10 dni później itd. lekarz powiedział mi, że właśnie 3 miesiące to jest optymalny czas kiedy możemy odczuwać konsekwencje zażycia postinoru. główy do góry! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annakonda
mamy okres juz 5 dzien i byl taki normalny :) znaczxy sie jaki na mnie to nienormalny bo ja mam zazwyczaj bardzo obfite i bardzo bolace :) byl to moj drugi okres po postinorze. taka dawka hormonow ale mi chyba wyszla na dobre. okres sie nie spoznial tygodniami ( zwykle przychodzil kiedy chcial) i te dwa ostatnie kresy byly mniej obfite z czego sie ciesze bo ostatni okres przed Postinorem to byla powodz i w szpitalu az wyladowalam, ze szkoly mnie chlopak wiozl a lecialo mi jak z kranu, najadlam sie lekow przeciwkrwotocznych, przeciwzapalnych i odcierpialam swoje. wiec teraz moze juz bedzie lepiej po zazyciu Postinoru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc to znowu ja - tym razem szczęsliwa posiadaczka okresu. Mi sie opóxnił o tydzień tylko ale wogóle to jakoś głupio wyszło. Bo musiałam wziąć Postinor w dniu kiedy spodziewałam sie miesiączki więc tak jakoś zgłupiałam do reszty. Ale teraz juz jestem spokojna. Zobaczymy tylko czy następny okres będzie w normie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×