Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malta

WRZESIEŃ odezwijcie się wrześniówki!!!

Polecane posty

Wiem tylko, że u mnie w Kielcach toksoplazmoza kosztuje 26 zł. Dzis ide na wizyte do ginka, tak, że pewnie sie jeszcze wieczorem odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
A ja za jedno toxo (robiłam dwa rodzaje) zapłaciłam 38 zł w W-wie. Bezpłatnie w prywatnej przychodni miałam tylko cukier, morfologię i mocz. Całość badań na razie kosztowała mnie ponad stówę. A poza tym przez tą podwyższona temperaturę marznę jeszcze bardziej niż zazwyczaj. W środę ide do gina i się denerwuję czy wszystko w porządku. Czy w też macie takie jazdy, że ciągle boicie się że coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się, że wyniki w Olsztynie są jedne z tańszych... Majaja ja jestem ciągle tak zabiegana, że jak mam już chwilkę, żeby pomyśleć to padam ze zmęczenia i zasypiam... Jakie masz imię dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się, że wyniki w Olsztynie są jedne z tańszych... Majaja ja jestem ciągle tak zabiegana, że jak mam już chwilkę, żeby pomyśleć to padam ze zmęczenia i zasypiam... Jakie masz imię dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konkretna caly czas. To przez to, ze w szpitalu lezalam i sie naoogladalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA55
Witam!!! Ja mam też termin po pierwszym USG na 17 września. A mój groszek ma 9 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko w porzadku, serduszko dzidzi bije sobie ( mnie bilo mocno jak go dr szukal podczas usg), dostalam dalej douphaston, po zwolnienie ide w srode.Zalecil spacerki - przynajmniej nie bede musiala w domu siedziec. Witaj nowa kolezanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
KOPIUJCIE, DOPISUJCIE SIE I ZMNIENIAJCIE ____________________________________________________ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05..........?............................? SKARBELEK...........17.09.05...........?...........................? ADA55.................17.09.05..........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA...................?.................?............................? ________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada 55 ten 17 wrzesień będzie dla nas najbardziej oczekiwanym dniem... jak się czujesz? Aniu jak ja byłam na badaniu to moj mąż pierwszy zobaczył serduszko, dumny był z tego faktu niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze moj tez sie kiedys odwazy wejsc do gabinetu ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się odważy...to duże przeżycie: z jednej strony mały człowieczek na monitorze - nasz mały czlowieczek, z drugiej obecnosć przy badaniu ginekologicznym...był trochę zszokowany - ja półnaga przy obcym facecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole nie przeginac- narazie chce go namowic na porod rodzinny. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Wychodzi na to, że ja z mężem mam dobrze na nic nie muszę go namawiać, dla niego to oczywiste. Zarówno wizyta razem ze mną u ginekologa (też mężczyzna) jak i poród rodzinny. Myślę, że warto namawiać naszych mężczyzn do pełnego uczestniczenia w ciąży - dzięki temu od początku nawiązują emocjonalny kontakt z dzieckiem. Łatwiej będzie ich potem namówić do pomocy przy kompaniu czy przewijaniu. A córcia będzie Matylda Małgorzata - po prababci i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Wychodzi na to, że ja z mężem mam dobrze na nic nie muszę go namawiać, dla niego to oczywiste. Zarówno wizyta razem ze mną u ginekologa (też mężczyzna) jak i poród rodzinny. Myślę, że warto namawiać naszych mężczyzn do pełnego uczestniczenia w ciąży - dzięki temu od początku nawiązują emocjonalny kontakt z dzieckiem. Łatwiej będzie ich potem namówić do pomocy przy kompaniu czy przewijaniu. A córcia będzie Matylda Małgorzata - po prababci i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wrześnióweczki!!! Ja za cytomegalię, toksoplazmozę i różyczkę płaciłam 150 zł. Ale każde z nich pod dwoma kierunkami IGG i IGM. To wszystko zależy gdzie się robi te badania bo przychodnie też muszą zarobić na tym. Najlepiej więc udać się tam gdzie robią badania a nie pobierają krew. A tak poza tym to byłam 9.02 na pierwszym usg dzidzia miała wtedy 11 mm a serce biło bardzo mocno, popłakałam się jak patrzałam na nią. No i dostałam skierowanie na badania podstawowe czyli krew i mocz oraz na grupę krwi i przeciwciała.Ciekawe ile zapłacę! Pozdrawiam przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wrześnióweczki!!! Ja za cytomegalię, toksoplazmozę i różyczkę płaciłam 150 zł. Ale każde z nich pod dwoma kierunkami IGG i IGM. To wszystko zależy gdzie się robi te badania bo przychodnie też muszą zarobić na tym. Najlepiej więc udać się tam gdzie robią badania a nie pobierają krew. A tak poza tym to byłam 9.02 na pierwszym usg dzidzia miała wtedy 11 mm a serce biło bardzo mocno, popłakałam się jak patrzałam na nią. No i dostałam skierowanie na badania podstawowe czyli krew i mocz oraz na grupę krwi i przeciwciała.Ciekawe ile zapłacę! Pozdrawiam przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze wiem z czego wynika problem ( ten ze moj maz nie ma potrzeby ani checi w czynnym uczestnictwie w ciazy). Nie obrazcie sie ale mi sie wydaje ze to z tego powodu ze wychowal sie na wsi, i moze po prostu sie wstydzi( bo np nie slyszal o zadnym znajomym co byl przy porodzie). A jak wam sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wrześnióweczki!!! Ja za cytomegalię, toksoplazmozę i różyczkę płaciłam 150 zł. Ale każde z nich pod dwoma kierunkami IGG i IGM. To wszystko zależy gdzie się robi te badania bo przychodnie też muszą zarobić na tym. Najlepiej więc udać się tam gdzie robią badania a nie pobierają krew. A tak poza tym to byłam 9.02 na pierwszym usg dzidzia miała wtedy 11 mm a serce biło bardzo mocno, popłakałam się jak patrzałam na nią. No i dostałam skierowanie na badania podstawowe czyli krew i mocz oraz na grupę krwi i przeciwciała.Ciekawe ile zapłacę! Pozdrawiam przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADA55
Witam!!! Czuję się jak na razie bardzo dobrze poza wieczornymi nudnościami. Dostałam skierowanie na badania podstawowe. Następna wizyta na początku marca i mam nadzieje że tym razem mój mąż wejdzie ze mną i zobaczy naszego groszka. A co do badań to się sprawdza że robić je należy w labolatoriach analitycznych a nie w "pobieralniach" tak jest w Zielonej Gorze a pewnie w Waszych miejscowościach również- ja sprawdziłam to na przykładzie badania na oznaczenie grupy krwi za dwie osoby 36 zł a w przychodni za te same badanie od 35 do 50 za jedną osobę. pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaja
Cześć dziwczyny! Do Ani79. Nie wiem czy stosunek twojego mężą ma coś wspólnego z wychowaniem na wsi, bo nie mam porównania, ale skoro tak ci się wydaje to możesz go zachęcać mówiąc że mieście to normalne, że mężczyzna wchodzi z żoną do gabinetu i nikogo to nie dziwi. Mój brat (mieszkają w małym mieści na wschodniej granicy) tez brał udział w badaniach - zresztą od pierwszych tygodni ciąży dostał fioła na punkcie córci. A poza tym byłam dziś na badaniach. Dzidzia ma 46 mm, widziałam jak się wierci, a ja wyniki mam po prostu idealne, wiec na przyszły raz mam zrobić tylko mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, slysze ze wydajecie pieniążki na badania. Ja nie płaciłam nic ża żadne badanie, poszłam sobie do przychodni przy szpitalu i wszystko zrobili za darmo, USG też, Rodzę pod koniec sierpnia ale jestem chyba bliżej was wrześniówki. termin mam na 25.08. Mój maluch ma 13 tygodni i jest wielki jak brzoskwinia, ma już 7 cm i wczoraj oglądałam sobie jego/jej paluszki, uszka, nosek, i wielkie bijące serducho, życzę wam też takich przeżyć, Skye i jej już troszkę okrągły brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 25
Cześć wszystkim byłam wczoraj na usg i moje maleństwo ma 3 cm 10 tygodni i 6 dni z usg mam termin na 9 września a zmiesiączki na 15 września, też dostałam skierowanie na badania i nic za to nie płacę własnie dlatego że mam skierowanie dlatego dziwię sie trochę jak czytam Wasze wypowiedzi że ze skierowaniem płaciłyście za badania przecież właśnie po to jest skierowanie żeby za badania nie płacić mam do Was jedno pytanie: czy wiecie ile się czeka na wyniki krwi, moczu, wr i cukru bo nie wiem kiedy iść na badania a lekarz powiedział że mam przyjść z wynikami za 4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska! u mnie byly po poludniu tego samego dnia. Tylko ja WR nie robilam, bo jestem honorowym dawca krwi i robilam niedawno. A te badania, ktore Ty robisz to sa za darmo ze skierowaniem od panstwowego lekarza. Moje usg bylo tylko kontrolne i nie zmierzyl mi dzidziusia :( . Majaja - ja i tak go namowie, dopoki ktos go nie zna nie wie o co chodzi z nim, a moje wszystkie kolezanki juz wiedza \"inny\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda prawdziwa
hej Wam :) nie mam kiedy tu zaglądać, kurcze.... jak ktos powyzej napisal - mi tez jest ciągle zimno, zwlaszcza w tych momentach, gdy mam mdłosci, nudnosci, zmeczenie. Miedzy innymi dlatego nie moge doczekac sie wiosny i w ogole lata, chocby nawet bylo mi ciezko z brzuchem w upały. Ostatnio przez 3 dni bylo mi okropnie źle, na szczescie od wczoraj znow czuję się w miarę i moge cos robic przy mojej magisterce. Co do badań, no to dzięki za wyczerpujące info o cenach :) A ja sie w sumie zgapiłam bo poszłam na badania jaknajszybciej po wizycie u gina a to bez sensu, bo przeciez wizyte nastepna mam za 4 tygodnie gdzies i sie wyniki do tego czasu zdezaktualizują. Co do obaw o zdrowie dzidziusia to tez to mam... a zwlaszcza troche teraz po tym, jak wyczytalam sobie ze swojego badania TOXO na IgG ze wynik jest "wątpliwy". nie wiem co to oznacza - mam teprzeciwciala, czy nie mam, czy WŁAŚNIE SIĘ TWORZĄ bo np byłam chora niedawno ?? Musze to wyjasnic jakos u lekarza wczesniej niz za te 4 tygodnie na kolejnej wizycie. Pozdrawiam, i sorry, jesli kogos zanudziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem najdluzej mama :) Pociesze Was _- mi juz nudnosci minely!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malta
kurcze ja tez nie mam czasu tu zagladac...ale jak juz jestem,to czytam wszystko od deski do deski:-)obrone mam za tydzien w czwartek i wszyscy mi mowia,ze mam sie nie denerwowac i ze to tylko formalnosc. Ja to oczywiscie wszystko wiem,ale i tak sie denerwuje-niestety dla mojego groszka...No sorki,ze sie tak wyzalam. A tak poza tym, to jestem happy, bo juz mi nie jest tak strasznie niedobrze,zaczynam nawet znosic zapach kawy Malta i 10-cio tygodniowy groszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
KOPIUJCIE, DOPISUJCIE SIE I ZMNIENIAJCIE ____________________________________________________ NICK.................TERMIN......ILOSC PRZYBRANYCH KG.....PLEC ANIA...................03.09.05..........?............................? SKARBELEK...........17.09.05...........?...........................? ADA55.................17.09.05..........?...........................? MALTA................18.09.05...........?............................? MAJAJA...................?.................?............................? ________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×