Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Novynette

Jak długo bierzecie pigułki?

Polecane posty

Gość Novynette

Ja biorę już 18 miesięcy. Najpierw 2 m-ce Cilest - pomyłka kompletna, potem 10 m-cy Microgynon - wszystko super, ale cera się trochę pogorszyła, teraz 6 m-cy Novynette i czuję się raczej OK. A jak długo wy bierzecie pigułki i jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja biore tabletki od 10 miesięcy najpierw harmonet ale nie moglam wyrobic z kasa dlatego og 6 miesięcy biore microgynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od 7 miesiecy jeanin iod pcozatku jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od 7 miesiecy jeanin iod pcozatku jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agosia
Biorę harmonet od 4 miesięcy. Pierwszy miesiąc był straszny, cały czas bolała mnie głowa i miałam kłopoty z cerą. Przy drugim opakowaniu kłopoty ustąpiły a teraz jest bardz dobrze. Daaaeno temu brałam cilest i miałam straszne kłopoty z żoładkiem a do tego zero ochoty na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanie--
Ja brałam 1 rok Diane35, pozniej zmienilam na Cilest i biore pol roku.Cilest jest Ok , tylko cena wysoka (33zl) ale jakos kupuje, bo nie chce ciagle zmieniac.No i piersi bolą w ostatnie dni brania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 2 lata najpierw Diane, Regulon, plastry Evra, a teraz Logest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melanie
Od 4 miesięcy Jeanine i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaaaaaaa
Od ponad roku biorę Microgynon 21 i nie narzekam. Cena jak dla mnie super, skutków ubocznych zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta79
Dziewczyny ja biorę już tabletki od 7 lat. Przez pierwsze 2 lata był to Cilest, przez ostatnie 5 lat Femoden. Zawsze byłam zadowolona i nadal jestem (miesiączki regularne, krwawienie takie jakby go wcale nie było no i bez bólu). No ale to jest końcowy etap mojej przygody z tabletkami. Moje nastroje są zmienne jak w kalejdoskopie no a poza tym moje piersi i waga dość powiekszyły swój rozmiar. Na pewien czas więc je żegnam, ale jeszcze wrócę ...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivian80
ja od 3 miesięcy jeanine i od samego początku wszystko`s oki;) pzdr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata cilest - bardzo dobrze (ale zmieniłam ze wzgledu na przeprowadzke do innego kraju) 2,5 roku microgynon 21 -bolały mnie piersi Yasmin - pierwsze opakowanie - zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 lata Cilest teraz zmienilam na Yasmine - 4 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata Logest 1,5 roku Diane 35 od 6 miesięcy Jeanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata - mercilon 3 lata- harmonet, teraz leci drugie opakowanie jeanine, i chyba też na dłuzej przy nich pozostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 lat anteovin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arty
rok brałam diane35 następny rok cilest od 2dni:) novynette..kompletna huśtawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 miesiecy - diane35 1 rok cilest 7miesięcy yasmin i zawsze wszystko wporządku a teraz spodziewam sie dziecka (termin 20 sierpien) a po porodzie do zakonczenia karmienia chyba cerazzette ale jeszcze nie wiem a pózniej napewno yasmin lub cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy lata novynette
bez zadnej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elana000
7lat Diane35 2miesiące Femoden 3 lata Cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko777
5 lat logest-----fuj!!!juz nic nie biore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich cenach
mniej wiecej sa tabletki...ile najtansze a ile te drozsze?? mozecie cos powiedziec na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka
2 lata microgynon 21.cena ok.reszta tez raczej w porzadku.wyjechala 1,5 roku temu do UK wiec musialam robic zapasy.ale po ostatim pobycie w Polsce lekarz zmienil na logest.zauwazylam,ze dawka hormonow jest o wiele mniejssza wiec sie troche obawialam.dodatkowo kolezanka miala bardzo przykre doswiadczenia po logwscie i bardzo powazne komplikacje.wiec musialam sie odwazyc isc do angielskiego ginekologa-czyli lekarza rodzinnego.musze dodac,ze lekarz przepisal mi logest bo uk mial byc darmowy.okazalo sie,ze jest odpowiednik microgynon w tej samej nazwie tylko 30.plus dodatkowo antykoncepja tutaj jest darmowa gdyz maja specjalne programy planowania rodziny.dziewczyny zachodza w ciaze dla pieniedzy.troche bolaly i puchly piersi ale teraz wszystko normalnie.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananka34
dopiero 2 opakowanie Harmonetu i cały czas mam podwyzszona temp ktoraś tez tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore harmonet w sumie to 2 lata (mala przerwa po roku). Za Harmmonet place w granicach 32-38zł (zalezy od dostawy i apteki) ale slyszalam ze za harmonet niektore placily ponizej 30zł. Zbankrutuje na tych tabletkach , ale nie ma co narzekac bo nie mialam nigdy skutkow ubocznych ani w czasie zazywania ani w czasie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlan
2 lata mercioln 4 lata harmonet 7 mies. jeanine od półtora roku marvelon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×