Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Testerka

Plastry odchudzające Vita Slim

Polecane posty

Gość Testerka

Dzisiaj w południe przykleiłam pierwszy z 28 plastrów. Jestem bardzo ciekawa ich skuteczności, jak mój apetyt zmaleje, to wtedy ogłoszę, że te plastry działaja cuda :D Jak na razie ich działania nie czuję, ide coś niskokalorycznego przegryźć, bo zwyczajnie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3D cosmetics
Witam, widzę, że na temat skuteczności i nieskuteczności plastrów odchudzsjących rozpętała się burza mózgów :) A sprawa jest dość prosta. Plastry odchudzające mają taki sam wpływ na problem otyłości jak aspiryna na problem przeziębienia. Jak się położymy do łóżka, weźmiemy aspirynę i nie będziemy sobie szkodzić czyli wystawać na deszczu to pomoże jednemu w 3 dni drugiemu w 5dni. Tak samo plastry. Zawierają składniki przyśpieszające przemianę materii i zamieniające nasz tłuszcz w energię, efektem czego powinno nam być cieplej i podnieść się ciśnienie(nieznacznie). Ponadto ograniczają nieco apetyt, ale nie skurczą z dnia na dzień nadmiernie rozciągniętego obżarstwem żołądka. Rozciągnięty żołądek zawsze będzie dawał uczucie głodu, a skurczenie go może potrwać w zależności od wielkości jego rozciągnięcia. Dlatego też nie ma co analizować, czy plastry działają, tylko posypać głowę popiołem i przyznać się ile czasu doprawiałyśmy swoją figurę do stanu, który nam się właśnie przestał podobać, a potem z pokorą pozwolić plastom z tym zawalczyć. Kuracja może być dłuższa lub krótsza, ale efekty będą zawsze, jeśli tylko zaczniemy coś robić zamiast się zastanawiać czy warto. Nie próbowałam plastrów Vita Slim. Współpracuję z dystrybutorem plastrów Bio Slim, ale raczej nie wiele się różnią składem, natomiast nie mogę nic powiedzieć o stężeniu w Vita Slimach. Bio Slim są dostępne w moim sklepie firmowym, więc sprawdziłam na sobie:) i jestem zadowolona, zwłaszcza, że lato tuż tuż i upatrzyłam już sobie plażowe bikini. Jak ktoś ma więcej pytań to chętnie odpowiem. Zapraszam do mojego sklepu :) www.3dcosmetics.com/sklep Pozdrawiam wszystkie grubaski i do zobaczenia na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są jakieś opinie normalne, a nie sztucznie pisane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verja
Hehe ja kupilam dzis 50 plastrow za 2,71 euro z takiej jednej stronki nie wierze w nie ale dla jaj przykleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie tego typu suplementy i dodatki są jedynie dodatkami. Pamiętajcie o tym, że nawet najlepszy suplement nie zadziała, jak będziecie mieli złą dietę, będziecie mieli brak ruchu i motywacji. Do tego trzeba naprawdę dużo pracy i zaangażowania. Ja na swoim przykładzie wiem, że najlepiej sprawdziły się u mnie kwestie psychologiczne, a dokładnie Hipnoza na odchudzanie. Skorzystałam z gotowych nagrań hipnotycznych, niektóre możecie znaleźć na Skarbnicy Życia: http://skarbnicazycia.pl/q/?keywords=odchudzanie ale mają też swoje prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrania hipnotyczne na odchudzanie działają świetnie, dlatego że tam masz nacisk na psychologię odchudzania. Nie ma tak, że chudniesz od tego, tylko to zmusza Cię do życia w taki sposób żeby chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka schudła z hipnozą prawie 15 kilo, ale to trwało jakieś 5 miesięcy, albo nawet i więcej. Lepiej wolno chudnąć a regularnie, niż np. 10 kilo w miesiąc i później mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję spróbować hipnozę, tylko nie wiem czy lepiej iść do hipnotyzera czy kupić gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup gotowe. Taniej, na dłużej, samodzielnie można sobie ćwiczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie hipnoza jest droga, bo za jedną sesję od 100 - 300 zł sobie życzą. To faktycznie już wolę wydać te 60 jednorazowo na Hipnosencję i dokładnie przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takiego gościa od hipnozy z Kielc. Ogólnie gość jest straszny cham z charakteru, taki cwaniaczek, wszystko wiedzący. Jednak muszę przyznać, że jest skuteczny, bo mi pomógł w kilku kwestiach. Może to tak trzeba, żeby się nie pierniczyć, nie oczekiwać że ktoś powie Ci co chcesz usłyszeć, tylko w końcu skonfrontować się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję sobie jakoś wytłumaczyć jak to może działać, ale widocznie jestem za głupi, żeby to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli pomagają plastry odchudzające, to w dużej mierze będzie to placebo, ale nie mam na ten temat wiedzy, dlatego nie musicie brać pod uwagę mojej niemedycznej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcami, super sprawa jeśli kwestie psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem Vita Slim jakiś rok temu, takich wielkich i wyraźnych zmian nie odczułem, ale warto testować nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetto
I to niby ma tak działać, że się podpina i one do skóry wysyłają jakieś substancje, które mają pomóc zwiększyć metabolizm? Aha, takie science fiction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak to podobno ma działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się zastanawiać, trzeba wziąć tyłek w troki i naginać na ostrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, bez ćwiczeń i ostrej pracy nad sobą nie osiągnie się niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka885
Stosowałam plastry odchudzające Vita Slim,niestety brak efektów a na dodatek w moim przypadku pojawiały się czerwone place w miejscach przyklejania plastra!;/ zaczęłam szukać jakiejś alternatywy i tak przeglądając fora znalazłam African Mango http://szczupla-kobieta.pl jestem z niego bardzo zadowolona moje zbędne kilogramy giną w mgnieniu oka! 2 miesiące 16kg mniej!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy! Po co to "forum"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam plastry Slim Sticks odchudzające,niestety brak efektów a na dodatek w moim przypadku pojawiały się czerwone place w miejscach przyklejania plastra!;/ zaczęłam szukać jakiejś alternatywy i tak przeglądając fora znalazłam African Mango. Jestem z niego bardzo zadowolona moje zbędne kilogramy giną w mgnieniu oka! 2 miesiące 16kg mniej!oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziewie stosowałam nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, odchudza, ale portfele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prxwy261
Jeśli chodzi o plastry odchudzające to ja ostatnio odkryłam Slim Wrap https://www.tvokazje.pl/sport-i-zdrowie/2475-plastry-odchudzajace-slim-wrap.html. Bardzo dobrze ujędrniają skórę i wygładzają przy okazji. Nie działają na zasadzie blokady apetytu, a wyszczuplają brzuch i talię miejscowo. Jak dla mnie fajny wynalazek. Mają roślinną formułę, co też mnie przekonało, bo nie chciałabym niczego sztucznego. Jestem ciekawa, jak te plastry odchudzające działają na dłuższą metę, ale na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Na jakiej zasadzie działają takie plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,przyklejam plastry ponad miesiąc i nie schudłam ani deko,nie polecam,nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno dzialaja odchudzajaco na portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×