Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_

pulchna twarz, POMOCY!

Polecane posty

Gość Oli18
ja ciągle wykonuję ćwiczenia z tamtej strony ,którą podałam i muszę przyznać ,że naprawdę widać efekty!!!!! dziękuję osobie która udostępniła te ćwiczenia bo wykonywane systematyczne naprawdę pomagają ;) Moja twarz nabrała bardziej owalnego kształtu, policzki lekko się uniosły i uwydatniły cudo!!! szkoda tylko że trochę to trwało ale efekt jest i to za darmochę i to się liczy :D i nie musiałam wcale zrzucać wagi jak niektórzy radzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako dziewczyna zamartwiałam się pyzatą twarzą uważając to za moją wadę. Dziś jestem panią w średnim wieku i wyglądam 15 lat młodziej od moich rówieśniczek. To jest wielki atut kobiecej urody:). Możecie zrobić sobie symulację, jak będziecie wyglądać za np. 30 lat z twarzą obecną i odchudzoną. I wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzLaura
Dziewczyny, moze watek nie jest najnowszy,ale chetnie sie wypowiem ;) mam 18 lat i moja pulchna buźka była kompleksem przez długi długi czas. Pamiętam, jak wchodzłam na fora i czytałam, jak mogę ją wyszczuplić- teraz się z tego śmieje,jak moglam być taka głupiutka. Co gorsza wierzyłam w teksty typu ''z okrągłą buzią nie znajde chłopaka '' i sama się nakręcałam.. Minął rok,zapomniałam o swoim kompleksie, a co więcej, zdążyłam poznać chłopaka, który uwielbia moje policzki i śmieje się z nich razem ze mną :) Dodam tylko, że jest przystojny i nie jedna koleżanka mi zazdrości takiego faceta! Dziewczyny, nie przejmujcie się! Znajdzie sie taka osoba,ktora bedzie uwielbiala Wasze pyzate buzie :) PS. W gimnazjum też kumpele smialy sie z moich polików, a mimo to podobałam się wielu chłopakom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×