Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sulfasalazyna

pntetex oval-co o nim sądzicie?

Polecane posty

Gość sulfasalazyna

tak jak w temacie.......jak oceniacie jego skutecznosc? jakie ma waady, zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądze że jest do dupy i nie mam na mysli stosunków analnych. trzeba stosować równolegle z nim prezerwatywę bo może byc niespodzianka. poszukaj na forum, dziewczyny juz o nim pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty
jakos tak mi sie wydaje, ze patentex to wynalazek z lat 60-70 , i chyba niezbyt dobry wybor niesmaczny i gume jeszcze trzeba tez to chyba lepiej w samej gumie jakos tak chyba jest wiecej nowoczesniejszych srodkow ale lepsze to i tak niz nic, (albo kalendarzykowki, teperaturkowce i inne abstynety , albo jeszcze lepiej przerywacze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukalam
http://www.patentex.pl/skutecznosc.htm takie cos znalazłam.........wynika z tego ze skutecznośc tego srodka jest całkiem całkiem................hmm mam metlik w głowie, kazdy ma inne zdanie.........i na co tu sie zdecydować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno ci powiem
daruj sobie. Moja siostra po pantenexie ma syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deny Change
Uzywam od ponad 3 lat i nic sie nigdy nie stalo - oczywiscie razem z prezerwatywa - to PODSTAWA! Za skutecznosc samej globulki nie recze. Ale jak ktos ma dosc oleju w glowie, wie, ze trzeba z gumka. Od jakiegos czasu przerzucilam sie na zel plemnikobojczy tej samej firmy i jestem baaardzo zadowolona, bez porownania lepszy jeszcze niz globulka - ale trudno go dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasciwie
w starozytnym egipcie tez mieli cos podobnego, na bazie octu chyba, i gumki z jelita wielblanda to musiala byc jazda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia 17
moja mamusi używała pantex-oval i wpadła z czego narodziłam sie ja!!!mam już 17 lat ,więc jak widzisz glubulki są zdecydowanie starej generacji i mają małą skuteczność...jestem jednak wdzieczna producentom:) sama zdecydowałam sie na antykoncepcję hormonalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasciwie
kizia mizia 17 - dobre, naprawde :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutecznosc samej glubulki jest niezawysoka. Dlatego tez powinno sie ja stosowac jako dodatek do prezerwatywy. Co do samego dzialania... Niektore panie sie skarza na pieczenie lub cieplo... A niektore sa bardzo z nich zadowolone. Musisz sama sprobowac czy beda tobie pasowaly. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulfasalazyna
dziękuje za wszystkie rady............a propo tego żelu pantetex to gdzie go można zdobyć? zamówić specjallnie w aptece trzeba czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasciwie
tylesie tu napisalo, a ty jeszcze chcesz tego czegos uzywac?? dalaczego, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulfasalazyna
no moze tego żelu chciałabym spróbować bo tu jedna pani pisała ze o niebo lepszy od globulek pantenex..a pozatym to z sama prezerwatywa boje sie uprawiać seks..a hormonów brać nie chce!! ponawiam pytanie: jak zdobyć ten żel pntenex??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasciwie
rzucasz sobie klody pod nogi, sie mi zdaje ze gumka z plemnikobojczym albo nawet i bez w zupelnosci wystarczy , tylko trzeba jej nie rozwalic a to dosc przeciez trodne a do tego pantetexu i tak ja trzeba dodatkowa zakladac no i po zaty m patentex zakladasz minim 10 min przed ciupciankiem to nielicz na namietna minetke w rozgrzewce bo on naprawde jest niesmaczny i zestresujesz partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw to
to beznadzieja! ja to stosowalam 15 lat temu i pamietam, ze bylo strasznie niewygodne... obrzydlistwo. ja to odstawilam po kilku beznadzienych razach. teraz jest duzo lepszych srodkow. a moze pigulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulfasalazyna
no co do tabletek to raczej sie nie przekonam i nie dam namówić.....dziękuje za wszytskie rady i opinie...ja poprostu panicznie sie boje wpadki i boje sie ze jak prezerwatywa pęknie albo coś to juz pozostane bez żadnej ochrony a tak jest nadzieja jeszcze w jakims plemnikobójczym środku...no a minetke moze przed zaaplikowanianiem globulkiżelu??....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje,nie bierz pigulek!!To swinstwo.Przekonalam sie o tym i zaluje,ze wogole je bralam. Mam w domu pantentex..., lezy w szufladzie juz 4 miesiace i boje sie go uzyc.Kiedys polaczylam go z prezerwatywa i ta sie roooooozciagnela jak cholera.Nie wiem dlaczego.Teraz uzywam samych prezerwatyw.Tylko durexa-extra safe lub elite i jestem zadowolona.Nigdy mnie nie zawiodly.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana
jestem również jak najbardziej zainteresowana żelem patentex!!!! jakby ktoś wiedział jak zdobyc, gdzie i za ile to bede wdzeczna za informacje..!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×