Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość __zosia78

Gruczolak przysadki

Polecane posty

Gość __meg__
bardzo się ciesze że powiało nadzieją :) z nią zwykle dużo łatwiej, choć czasem bywa nie łatwo, ale co tam, dzielnośś to chyba cecha niemalże każdej z nas...więc pora do zajęć, całe szczęście że juz niedługo będzie cieplej, ja jestem dziecko słońca i im jego więcej tym mi lepiej na świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Hej hej!!!! I jak tam dziesiejsze samopoczucie? Jak zdrowko? Mam do was pytanie. Czy ktoras z was bylam moze w szpitalu we Wroclawiu na klinikach na endokrynologii? Ja tam bylam kilka razy. A wy gdzie lezalyscie? Operacje mialam w Warszawie w MSWiA a wy gdzie? Moze napiszcie chociaz z jakich woj. jestescie. Ja jestem z dolnoslaskiego. Mieszkam 36 km od Wroclawia. Jestem Ola i mam 27 lat. Juz zaczelam teraz wy. Poznamy sie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ania mam 35 lat pochodzę z Wielkopolski i czekam na ten zabieg.Mam dwoje fajnych dzieciaków syna 14 lat i córke 13 lat oraz udanego wyrozumiałego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
z Wielkopolski jestem i to 30 moja wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
hej;) Ewelina jestem , niedawno stukneła mi 21 wiosenka. mieszkam w cudownym miescie Gdynia;) operacje mialam w WAM - Wojskowej Akademii Medycznej W Warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabins
Cześć! Jestem z śląskiego leczę się na Onkologi w Gliwicach na imię mam Sabina. Mam syna 14 lat i córkę 6 lat i męża też mam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabins
mam 38 lat Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola27
Hej!!! Milo mi was wszystkie poznac!!!! Widze ze cos ostatnio to ja podrzucam jakies tematy :) Ale ciesze sie bardzo ze chetnie na nie odpisujecie!!! Zawsze to milej wiedziec troche o innych!!! :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona28
Hej. nazywam się Iwona, mam 28 lat i mieszkam w Gdańsku. Czekam na operację w WIM w Warszawie. Mam termin 02.06.2006. Cieszę się że się wydarzy. Ale generalnie to czuję się źle. Teraz kazano odstawić mi leki: dostinex i bromergon. Nie wiem co się dzieje ze mną ale jestem wrakiem człowieka od kilku dni. Fizycznie nie mam siły na nic. Ciężko mi jest nawet się schylić. Nie wiem o co chodzi. a do tego jeszcze psychiczny dół. Jak dziewczyny czułyście się przed operacją? Bo ze mną się źle dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi24
Hej wszystkim! Iwona ja tez mialam okropnego dola przed operacja. Glownie dlatego ze balam sie skutkow ubocznych i nie wiedzialam kompletnie co mnie czeka. Ty z naszych opowiadan masz pewien zarys. Wydaje mi sie tez ze moze odstawienie lekow powoduje taki nastroj! Ale glowka do gory :) WIOSNA!! A juz w lipcu bedziesz biegac bez gruczolaka :) Olu ja jestem tez z dolnoslaskiego i tez lezalam w klinice endokrynologii we Wroclawiu :) mieszkam 50 km od Wrocka!! Pozdrawiam wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi24
w tym roku skoncze 25 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi24
mialam isc jutro zbadac prolaktyne ale tak sie boje ze chyba odloze to za tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
małe sprostowanie chcialam zrobic - operacje mialam w WIM a nie WAM jak napisalam ;) Iwonko, mieszkamy blisko siebie;) i zabieg tez bedziesz miala tam gdzie ja , pewnie u doktora Zielinskiego;) nie boj sie nic ! tam jest naprawde swietna opieka;) buziaki dla wszystkich! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Mam 43 lata.Mama 17- latki.Jestem ze śląska,leczę się w Katowicach Ligocie i na endokrynologii w Zabrzu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona28
Hej dziewczyny. Dzisiaj czuję się lepiej. Rzadko miewam zły nastrój - a ostanie trzy dni były koszmarne. Ciągle płacz i wszystko źle. Dzisiaj stałam z innym nastawieniem i jest ok. Dzięki za słowa otuchy. Lusi, nie odkładaj badań - co ma być to będzie. I się nie bój. No chyba że tak bardzo chcesz to schowaj główkę w piasek na tydzień. A za tydzień...... no niestety badanie i tak będzie. A jak będziesz wiedziała wcześniej to będziesz mogła już z tym coś począć np cieszyć się. Więc...? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! oj dzis to bym przespała cały dzien , szaro , buro i ponuro na polu ;-) a u Was słonce? Gośka - prawie 30-stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja dzisiaj tez mam wielka ochotę na spanie, a nastrój taki sobie. była w łasnie na tescie bo staram sie o inna prace, wiecie to była wielka farsa czułam że ten test tylko dla picu ale to nic poszłam żeby nie miec wyrzutów że nie byłam. A samopoczucie takie sobie głowa boli jak zwykle juz bym mogła miec ten zabieg może reszcie obudze sie bez tego bólu. pozdrawaim Was wszystkie wiosennie jak ja sie ciesze że juz cieplutko pa Kochane miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a pomagaja Ci jakies srodki przeciwbolowe? Bo mnie jak juz zacznie bolec to musze czekac az samo przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
czesc Dziewczyny;) tak sie cieszcze ze juz powialo wiosna!!! ja bez slonca zyc nie moge, pewniejak wiekszosc z Was, wiec same roumiecie ze ta zima potrafila psychcznie czlowieka wykonczyc .... nie wiem w sumie czy jest to powod do chwalenia sie ale dopiero co wstalam;) cudownie jest sie wyspac do woli i budzac sie nie plakac z powodu bolu glowy;) nie wiem Dziewcxzyny co bierzecie na bol glowy ale mi tez nic prawie nie pomagalo.... ale wiecie co, bez jednego środka to bym chyba umarla z bolu ... - SARIDON . niby zwykle tabletki, ale mi pomagaly - i wogole kofeina wiec moze sprobujcie tego? zycze Wam udanego i slonecznego dzionka - jak nie w aurze to w serduszku!;) buzka!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
wyspać się...prawdę mówiąć ja ogólnie mam problem ze wstawaniem, po norprolacu to sama budze się po 12h czasem 14...wiecwstawanie rano jest koszmarne, i w sumioe musi mnei ktoś budzic, bo budzik to potrafi dzwonić godzinę i nic....a obudzona za wcześnie nie nadaję się do życia...cały dzień jestem wtedy zmęczona, chce mi się spać i nie mam chęci by robic cokolwiek...zuszam się rzecz jasna...ale czasem z efektywnością kiespko :( ... a na ból głowy jak dla mnie to też tylko SARIDON :) czy nam ktoś zapłaci za ta reklamę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
wyspać się...prawdę mówiąć ja ogólnie mam problem ze wstawaniem, po norprolacu to sama budze się po 12h czasem 14...wiecwstawanie rano jest koszmarne, i w sumioe musi mnei ktoś budzic, bo budzik to potrafi dzwonić godzinę i nic....a obudzona za wcześnie nie nadaję się do życia...cały dzień jestem wtedy zmęczona, chce mi się spać i nie mam chęci by robic cokolwiek...zuszam się rzecz jasna...ale czasem z efektywnością kiespko :( ... a na ból głowy jak dla mnie to też tylko SARIDON :) czy nam ktoś zapłaci za ta reklamę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
wyspać się...prawdę mówiąć ja ogólnie mam problem ze wstawaniem, po norprolacu to sama budze się po 12h czasem 14...wiecwstawanie rano jest koszmarne, i w sumioe musi mnei ktoś budzic, bo budzik to potrafi dzwonić godzinę i nic....a obudzona za wcześnie nie nadaję się do życia...cały dzień jestem wtedy zmęczona, chce mi się spać i nie mam chęci by robic cokolwiek...zuszam się rzecz jasna...ale czasem z efektywnością kiespko :( ... a na ból głowy jak dla mnie to też tylko SARIDON :) czy nam ktoś zapłaci za ta reklamę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
wyspać się...prawdę mówiąć ja ogólnie mam problem ze wstawaniem, po norprolacu to sama budze się po 12h czasem 14...więc wstawanie rano jest koszmarne, i w sumie musi mnie ktoś budzic, bo budzik to potrafi dzwonić godzinę i nic....a obudzona za wcześnie nie nadaję się do życia...cały dzień jestem wtedy zmęczona, chce mi się spać i nie mam chęci by robić cokolwiek...zmuszam się rzecz jasna...ale czasem z efektywnością kiepsko :( ... a na ból głowy jak dla mnie to też tylko SARIDON :) czy nam ktoś zapłaci za ta reklamę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie mi pomaga ale nie zawsze Ibuprom max ale biore dwie bo jedna to nic prawie nie daje, nie wiem jak wy ale ja odnosze takie wrazenie że nawet jak potząsam glowa to ona jeszcze wiecej boli nie wiem czy to juz złudzenie czy co. Innych leków nie biorę a mogłabym spać w nieskonczoność zero chęci do czegos wszystkie prace domowe to wykonuje bo musze kidys to chciałao mi sie teraz musze to okropne. Ja mam tak samo rano ze wstawaniem szok nie do obudzenia jestem .Dobrze że chociaz ta wiosna przyszła człowiek jakos bardziej jest zadowolony. pozdrawaim Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Witajcie.A mnie głowa dzisiaj nie boli.Ale p/bólowo plecam Ketonal w dawce 50mg,albo 100mg.Idę za chwilę do lekarza wypisać wniosek na turnus rehabilitacyjny.Pojadę pierwszy raz,może tam uda mi się w końcu zeszczupleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Na Ketonal potrzebna jest recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina21
Kubina, a jakie warunki trzeba spełniac zeby na taki turnus sie załapac? czy jak jestem po zabiegu tez mam szanse zeby pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __meg__
ja wysłałam posta tylko raz, nie wiem skąd to rozmnożenie.... piękne słoneczne popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona28
No właśnie! Może spotkamy się wszystkie gruczolakowym senatorium. Fajnie by było. Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubina
Już,już.Złóżyłam całą moją dokumentację w Miejskim Ośrodku do Orzekania O Niepełnosprawności.Poczekałam z miesiąc na komisję i tam postanowiono zaliczyć mnie do znacznego stopnia niepełnosprawności na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×