Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinaM

test z krwi kiedy wykryje

Polecane posty

Gość ewelinaM

witam mam pytanie czy po 11 dniach od ewentualnego zaplodnienia test z krwi wykryje ciaze? napiszcie mi prosze ile sie placi , ile sie czeka ?ja chce isc bez skierowania to co musze zrobic? dodam ze dzis robilam (9 dzien) pre-test i nie wykryl nic czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie krwi już można zrobić, po takim czasie na pewno wyjdzie.Ceny z tego co wiem są różne.Ja w Olsztynie płaciłam 25 zł w prywatnym laboratorium i czekalam na wynik parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanie krwi już można zrobić, po takim czasie na pewno wyjdzie.Ceny z tego co wiem są różne.Ja w Olsztynie płaciłam 25 zł w prywatnym laboratorium i czekalam na wynik parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro test ciążowy wykrywa ciążę po 6 dniach, to test krwi powinien również w tym samym czasie. oba testy badaja obecność tego samego hormonu - beta hcg, więc skoro jeden go wykrywa, drugi tez musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test z krwi
można z robic juz po 1 tygodniu od zapłodnienia po 6 dniach zapłodnione jajo zagnieżdża się w macicy, wytwarza się łożysko a z nim hormon gonadotropina ludzka (mogłam przekrecić, bo za cholerę nie mogę zapamietac tej nazwy, przepraszam ) jego norma wynosi 0-5 (niektore źrodła podają 3) tak więc wynik ponad norme czyli wiekszy od 5 oznacza z dużym prawdopodobieństwem ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×