Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario

Najgłupszy tekst waszego ginekologa.

Polecane posty

Gość aniolek1111111
gorzow wlkp. tekst lekarza po niezbyt przyjemnym badaniu dobra zapisze pani jedno opakowanie tabletek i niech chlopak sie z panią meczy......stary kretyn......juz wiecej nie poszlam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosses
Ja jutro wybieram się po raz 1 do ginekologa, i to co piszą niektóre tutaj Panie to mnie śmieszy... bierzecie sporo rzeczy do siebie, mam 17 lat i wiem, że już czas się wybrac, czytałam ktoras z was miala 28 lat.. i do gin. nie poszla... szczerze? ginekolog to nic strasznego... jest 1/5 ze trafisz na kogos porabanego ale wtedy nic innego tylko zmienic gin... to tak jak badanie gardla... przy przeziebieniu... a co do wachania palcow itp... jak go to podnieca to niech sobie wacha, wazne zeby nic CI nie zrobil wiem ze to zniesmacza, ale ludzi sie nie zmieni ;) pozdrawiam i zachecam do wizyt, chociaz dopiero sie wybieram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie nie....
rosess ty sie nie wymadrzaj jak jeszcze nie bylas, bo sie okaze ze do ciebie palnie bzdure to sie poplaczwsz dziewczynko he he...po co sie madrzyc skoro jeszcze ani razu sie nie bylo co????i prosze nie mow ze ktos przeszadza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutye
Kurde,ale z was głupie baby.Polowa tych" gadkow"-to z internetowych dowcipasow-patrz brokat i palce.Kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ginekologom
polowa sie nie myje i robi problemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjkiuytrdfghjkdrtgyuio987654
Ojojoj! ale pani tam w środku jest różowiutka!! i zawołał pielęgniarkę! żeby podziwiała razem z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizaz, jak czytam co piszecie kobiety to az mi sie noz w kieszeni otwiera! jak mozna byc tak chamskim jak ci lekarze?! no chyba, ze czesc wypowiedzi jest wymyslona.... ja chodze do normalnego lekarza, jest w porzadku - mily, taktowny i nigdy ale to przenigdy nie uslyszlalam od niego zadnego glupiego tekstu. aha - to gabinet panstwowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clfjzxjckxjcl
a mój powiedział "piekna zdrowa macica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ostatnio była u gina pierwszy raz. Wkłada jej jakieś tam niewiadomo co i pyta się jej czy boli. A ona na to "Nie, a powinno?' on na to 'no nie powinno, ale przyjemne tez ma nie byc' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale wy dziwne jesteście,większosć tych tekstów jest śmisznych a nie chamskich, lekarze lubia pożartować a wy wszystko do siebie bierzecie, przeciez to normalne jak powie ze piękna zdrowa macicaa, a co ma powiedzieć, ze zdrowe zeby??? nie rozumiem was, troche poczucia humoru !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz poszlam do takiego konowała który chcial mi wmówic ,że moja nadżerka jest duża i trzeba ja leczyc u niego ( facet slynie z tego ,że naciąga na kasę o czym się później dowiedziałam ,a każdy inny gin mówił ,że jest ok) i ten ,, lekarz" wyjeżdza mi z takim tekstem ,, powinna ja pani leczyć przez długi czas, bo młoda dziewczyna więc szkoda by było.." .. no brak słów jaki cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta przez duże K
Przeczytałam cały temat. I wiecie co? Jest mi was żal. Poniżające komentarze (poniżanie pocjentki = poniżanie CZŁOWIEKA) traktujecie jak nieudany żart, a co najwyżej jako drobny nietakt. Polki niestety pozwalają sobą pomiatać!!!! Bo myślą, że jak ktoś skończył jakieś zasrane studia to jest bogiem i nie wolno mu się sprzeciwić!!! Życzę Wam, żebyście się nie rozmnażały, bo a nuż ta głupota jest dziedziczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munsien kintia
u mnie padł 2 teksty podczas dwóch wizyt. gin to facet. ależ kurna młody;/ lecz wytrzymałam. uwaga: "ale ma Pani hemoroidy, jeszcze takich nie widziałem, niedługo wyrosną na wargach" kolejna wizyta "no dobrzeee..to jak zwykle proszę się wygodnie rozłożyć, a ja za chwilę do Pani podejdę na wprost i rozchylę kolana, bo fotel jest trochę zepsuty i muszę ręcznie uregulować..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowa lodówa
a mi stara baba powiedziała: "jak się idzie do ginekologa to się myje nie tylko genitalia ale też stopy!" spociły mi się w butach bo to było latem... idiotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugoletni lekarz mojej mamy, moja pierwsza wizyta... leżę na "samolocie" a on nagle wyskakuje: "oooo! jaka podobna do mamusi!" :o no to sobie myśle ciekawe z której strony podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpumpum
moj po badaniu dotknal moich nog z pytaniem czy jem mieso??????? ja odp zdziwiona,ze tak !,,,a on na to.. bo taka wiotką skorę ma pani:O😠!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłaby sie pani umyć
tak do mnie powiedział :( a ja bylam czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen nocy zimowej
Rety, bardzo bym chciała, żeby wszystkie strasze wpisy były podszywami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pio założeniu spiralni
rzekł.. : "A teraz do domu i chulaj dusza, piekła nie ma.." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodzę do ginekologa, ale to co słyszę to... przeszło moje oczekiwania. Boję się tam iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poperdoll
"do zobaczenia na porodówce" w ciazy oczywiscie nie bylam "ma pani męża, chlopaka ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka_78
współczuję niektórym:) Ja na szczęście mam zaufaną Panią ginekolog, bardzo kulturalną kobietę:) Choć czasem żartuje, że "z Twoim temperamentem to... " i uśmieszek... A po czym to widać do cholery?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej pierwszej wizycie u ginekologa-endokrynologa na Polnej w Poznaniu, dr miał mi zrobić cytologie, a ja dziewica byłam do tego strasznie spieta, z tego stresu zaczeły mi sie nogi trząść a doktorek do mnie: " spokojnie rybko, rybeczko spokojnie..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njshjcvdifrufzkaopdi
dawajcie jeszcze:O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszlam do ginekologa
a ten do mnie: nie lepiej by sie pani czula, gdyby pani przyciela troszke ten lasek?... uderzylam go w twarz, nerwy mi puscily doszczetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotmilan
Chciałabym zwrócić się do wszystkich, którzy zarzucają piszącym tu dziewczynom brak poczucia humoru, dystansu do siebie, nadwrażliwość itp. Owszem, nie każdy nie do końca udany tekst lekarza powinien być powodem do szukania nowego gabinetu. Jednak pamiętajmy, że ludźmi nie można pomiatać. Niektóre (całkiem sporo) komentarze ginekologów, jakie miałam okazję tu przeczytać, są niedopuszczalne w świecie cywilizowanym i kwalifikują się do napisania stosownej skargi bądź wręcz do postępowania w sądzie. Czym innym jest pękać ze śmiechu przed ekranem komputera a czym innym usłyszeć od człowieka, od którego oczekuje się pomocy i stosownego zachowania: "na mordzie makijaż a w dupie syf" (przeczytane na jednej z początkowych stron wątku). Gwarantuję, zwłaszcza nastolatkom, ciężką traumę po takiej wizycie. Nikt NIE MA PRAWA tak sie do Was odnosić, pamiętajcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi powiedział
powiedział: płodna z pani kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka1987
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×