Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_

Jak to jest z tymi testami ??? Pytam o PRE-TEST

Polecane posty

Gość m_
Do GŁUPIEJ BABY :) Skoro upoważniłaś mnie do zadawania pytań, to pytam :) Co to może być z tym swędzeniem, łaskotaniem poniżej pępka?... Ciągle to czuję, to z boku to pośrodku. Czy to może być na tle nerwowym??... Aha, czym można by wytłumaczyć ciągłe uczucie jakbym miała dostać okres za moment, bóle podbrzusza takie "okresowe", jakieś skurcze jakby...? Przecież nie jest to kwestia zbyt małego estrogenu, bo Microgynon to duża piguła. Masz jakiś pomysł?... Już nie schizuję tak, ale qurcze wiem, że uczucie "jak na okres" to normalna sytuacja w pierwszych tygodniach ciąży i .... No sama widzisz. pozdrawiam Cię Babo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Do m_ Tabletki wprowadzaja Cie w stan sztucznej ciazy. Masz takie skutki uboczne chocbys byla w ciazy, ale nie jestes. Ja tez tak mialam. Organizm musi sie przyzwyczaic, ze nie pracuje sam tylko dostaje hormony z zewnatrz. A w ogole, to pamietaj, ze kazda kobieta potrafi sobie tak wmowic jakies pierdoly, ze nie idzie. Ja np. o jakim objawie ciazy uslysze to natychmiast mam taki :D Te skurcze sa normalne. Nic na to nie poradzisz. Ja teraz nie biore tabletek (miesiac przerwy) i caly czas plamie, cycki mnie bola (na tabletkach nie bolaly), mam jakies dziwne skurcze i tylko czekam na @ zeby znowu zaczac brac. Mam dostac w sobote albo w niedziele. Jak nie dostane do poniedzialku ide do lekarza po luteine, bo bez tabletek mnie kurwica (przepraszam za wyrazenie) chwyta. pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Dzięki Babo za odpowiedź 🌻 Wiesz biorę piguły od wakacji, a dopiero teraz mam takie głupie objawy... Na początku wszystko było bez zarzutu... Ja wiem, że organizm musi się przyzwyczaić, ale dopiero teraz takie cyrki?? To już się chyba powinien przyzwyczaić, w końcu biorę już 8 opakowanie...!!! Ciekawe jak mi będzie na nowych pigułach. To już niedługo. pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
To znaczy, ze tabletki Ci przestakly pasowac. Powinnas je zmienic. Myslalam, ze dopiero zaczelas je brac. Ja tez tak mialam z Dianami. Idz do ginekologa i popros o inne. Czasami tak sie dzieje,ze tabsy pasuja bardzo dlugo i nagle bęc. Przestaja pasowac.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Do Iva23 - u mnie tak bylo. Ale nie moge powiedziec ze to jestnorma i ze pre test plytkowy zrobiony popoludniu daje falszywy wynik. U mnie tak bylo - naprawde nie bylo na tym tescie najbledszego sladu drugiej kreski... Moze dlatego ze wczesniej robilam ten QuicVue i zeby miec probke do zrobienia drugiego testu wypilam troche wody - zeby mi sie zachcialo siusiu :PP Moze jakos rozcienczylam i tak niewielka ilosc hormonu. Poczekaj kilka dni a jesli nadal nie bedzie @ to zrob test - tylko tym razem rano - wtedy naprawde jest najpewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Do kret: Dziś zrobiłam test Quick vue z porannej próbki moczu. Tzn pobrałam próbkę pierwszego moczu rano zaś sam test wykonałam ok południa. W instrukcji pisało, że można tak zrobić, tzn przetrzymac próbkę do 8 godzin. Ja wykorzystałam tę próbkę po ok 4 godzinach. Wynik wyszedł mi negatywny, co by oznaczało, że w ciąży nie jestem. Ale nadal mnie dziwi fakt, że już 23 dni spóźnia mi się okres. Jak myślisz co może być powodem tak dużego opóźnienia okresu poza ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva, wszystko zależy od tego czy masz regularne cykle, jesli nie to moze być przyczyna spoźnienia. Albo moze jakies zaburzenia hormonalne....? Dziewczyny pisały tu również o tym że ze strachu przed ciażą czasami się tak blokuje, że ani rusz z @. Teraz po upewnieniu się ze nie jestes w ciazy poczekaj jeszcze z 2 dni. Jak @ nie przyjdzie idz po prostu do lekarza bo to moga byc jakies zaburzenia hormonalne. Ale nie martw sie...Glowa do gory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret
Iva - tak jak pisze Katala wyzej, sama tego kilka razy doswiadczylam, ze ze starchu przed ciaza niebylo @. Po wykonaniu testu i przekonaniu sie ze wszystkojest ok, @ przychodzil czasem w ten sam dzien. Noi mozliwe sa oczywiscie jakies zaburzenia hormonalne czy inne - ale to musialby ocenic lekarz ginekolog... Moze schudlas ostatnio duzo, moze sesja na studiach - jest mnostwo czynnikow ktore maja wplyw na organizm kobiety... Mi sie zdarzylo 3 razy w zyciu ze @ po prostu o mnie zapomnial - przyszedl po 2 miesiacach, bardzo regularnie tak jak mial byc, tylko ze z 1 miesiacem przerwy :- Przeanalizuj co w ciagu ostatniego miesiaca moglo miec wplyw na twoj organizm, poziom stresu itp, jelsi nic nie znajdziesz to chyba tylko wizyta u lekarza zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Do GŁUPIEJ BABY !!!! (jeśli tu jeszcze zaglądasz) Babo, cały czas mam te durne objawy... I pojawiły się kolejne. Od kilku dni swędzi a właściwie łaskocze mnie w "tym" miejscu (nie jest to infekcja bo łaskocze na zewnątrz a nie w środku). Nie wiem co to jest, ale oczywiście mam skojarzenia (wiadomo jakie). Aha!! Czy pigułki mogą rozwalić żołądek po tak krótkim stosowaniu?? Mam te mdłości zarówno jako reakcję po jedzeniu, jak i bez tego (idę sobie ulicą i mi niedobrze). Dzień i noc. I to ciągłe odbijanie się, bekam niemal jak jakiś żul... (strasznie męczące). Wiem, marudzę, ale to już się robi wkurzające. No i ta historia ze swędzeniem/łaskotaniem trochę dziwna... Jeśli jeszcze nie masz mnie dosyć, to powiedz co o tym myślisz... proszę. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Przybyłam z odsiecza. A wiec (nie zaczyna sie zdania od a ), to swedzenie to moze byc grzybica, albo takie sobie swedzenie. To moze byc grzybica dlatego, ze po pigulkach czasami takowej dostajemy.A le moze to byc rownieztakie sobie swedzenie, ktore nic nie oznacza. Poprostu Cie swedzi. Może sie tam otarlas albo po stosunku (ja jak sobie za bardzo pobrykam z tym moim czasami tak mam ze mnie swedzi). Po drugie: Mi sie zaczelo tak robic (odbijac ) okolo wrzesnia. Odbijalo mi sie, bylo mi niedobrze, zaczal mnie bolec zoladek i okolo Bozego Narodzenia zaczely sie wymioty (takie z sluzem). Teraz wiem, ze to nardzerka zoladka. Ale mozesz takreagowac na pigulki.Pamietam jak po dianach przez dlugi czas mialam calodobowe nudnosci. Moja kumpela tez beka sobie, a nie ma nic z zoladkiem. Sprobuj pic siemie lniane. Dziala ochraniajaco na zoladek.Nie boj sie. Jestem cierpliwa. Trzymaj sie cieplutko i jak masz jakies pytanko to wal smialo.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Babo, dziękuję :) :) A jak myślisz, czy ta Twoja nadżerka żołądka mogła się pojawić z powodu pigułek??... I co, musiałaś odstawić piguły całkiem? Co do swędzenia /grzybicy -- ale chyba byłyby jakieś dodatkowe objawy chyba? (upławy czy coś?) Całe życie udało mi się przeżyć bez tego świństwa i mam nadzieję, że uniknę tego możliwie długo. pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Do M_ Nie musialam odstawic tabletek. Odstawilam na miesiac od tak. Teraz sie wkurzam bo niby powinnam dostac okres dzisiaj a tu ani widu, ani slychu. Na zoladek dostalam tabletki, dwa tygodnie bralam i przeszlo.Przy grzybicy masz takie obfite biale uplawy, ktore smierdza pieczarkami. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzka
ogólnie to mam pare pytan zrobilam 2 razy te testy i podobno nie jestem zrobilam Quik tez i podobno nie jestem . zrobilam juz 4 testy jestem po 19 stu dniach po stosunku . Ogolnie tez byla taka sytuacja ze po tyg dostalam okres przynajmniej mam taka nadzieje ale słyszałaam że mozna miec miesiaczke do 3 miesiaca ciąży a wogole to ten okres byl o tydzien za wczesnie i strasznie sie boje . no i tez nie byl to normalny stosunek tylko petting ale słyszałam że też mozna zajść . Kiedy ginek powie mi jestem czy nie jestem POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iviv
Hej. Ja test robiłam w którym powinnam dostac miesiączke. Robiłam go popołudniu, nie zastanawiałam sie nawet ,jaki jest mocz ,zageszczony ,czy nie.Wyszla bladzieńka kreseczka. Na poczatku nawet jej nie zauwazyłam, dopiero dobrze pod swiatło było ja widać. No i byłam w ciąży. Od tamtej pory robiłam tysiace testów, najbardziej ufam Quick Vue, nigdy mnie nie zawiódł.Nie było kreski,nie ma ciązy. Ale dzis znów mam schize ,kupiłam nawet dwa testy ,rano zrobię jeden , za jakies 3 dni drugi. Trzymajcie kciuki:((((((((( W 10 dniu cyklu kochałam się , niby z gumka ,ale coś mi nie pasowało.Jakos dziwnie sie zsuneła. Na drugi dzień wzięłam Postinor, po 12 godz nastepna tabletke.Od tamtej pory mineło 10 dni, do @ zostało mi jeszcze jakies 8 dni, a piersi bola mnie OKROPNIE!!!!, po prostu spać nie mogę:( Juz sama nie wiem,czy to działanie Postinoru?? czy mój strach?? Czy któraś z was brała Postinor?? czy on może powodować takie bóle piersi?? W każdym razie boje sie strasznie. Podobno ten test Quich Vue wykrywa ciążę juz w 6 dni od zapłodnienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie schizuje, bo czekam na 6 dzien kiedy bede mogła zastosowac test..chyba do tego czasu oszaleje..wiecie co mi facet osiwiadczył..ze nie zdazył wyjsc i cos tam w srodku zostało!!! powiedział mi to na drugi dzien..od tej pory ciagle czekam na sobote..bo juz wtedy bede mogła zrobic ten cholerny test.. mam juz dziecko ale na drugie nie jestem jeszcze gotowa.. wtedy jak zrobiłam test wykazało ,ze jestem..i bardzo dobrze bo po 8 miesiacach pojawił sie synus. zastosuje pre-test..bo juz go kupiłam ..zobaczymy co bedzie.. do Iviv: czy Postinor miał zapobiec zapłodnieniu?ja tego nie stosowałam ,ale moze na przyszłosc sie zabezpiecze gdybym miała takie \"wpadki\" jak ta obecna, ktora miejmy nadzieje wpadka nie bedzie.. pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Do GŁUPIEJ BABY !!!! Babo, zaglądasz tu jeszcze ?... Jak u Ciebie, wróciłaś do pigułek ? Z luteiną czy bez ? Wiesz, niepokoję się trochę, bo u mnie bez zmian. Myślałam że na tych nowych lżejszych pigułach będzie inaczej, ale... Piersi bolą (a przecież teraz jest mniej estrogenu), podbrzusze boli, uczucie jak przed okresem. W ogóle mam powiększony brzuch. Nadal swędzi mnie skóra na brzuchu. Co to jest??? Gdyby nie tamten test z negatywnym wynikiem... Ale i tak jestem zaniepokojona, zwłaszcza w nocy mam durne myśli. Co o tym myślisz ?... pozdrowionka 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
Masz dzisiaj szczescie, bo zadko tu zagladam (po wizycie tutaj zawsze sama sie schizuje :) ) Plamienie dostalam rowne 28 dni po ostatniej miesiaczce i wtedy od razu zaczelam brac. Na szczescie obylo sie bez luteiny. Musisz sie przywyczaic do innej dawki hormonow i ich rodzaju, bo estrogen jest ten sam ale gestagen inny. Na pocieszenie powiem Ci, ze ja mam dokladnie to samo co Ty :D Cycki mnie bola i sa powiekszone, bole brzucha jak przed okresem, do tego plamienie jakies sie przypaletalo. No ale musze sie przyzwyczaic, tak jak i Ty. Jak nam nie przejdzie przy czwartym opakowaniu to wtedy trzeba sie martwic. Pozdrawiam. Jak cos to pisz na tym topiku, bo bede tu zagladac.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva23
Do Kret Pisałaś, że @ zapomniał o Tobie I pojawił się z miesięcznym opóźnieniem. Otóż to samo mnie spotkało, dostałam @ 1 marca, czyli mniej więcej w terminie kolejnego @. Nie byłam u gina, ale chyba powinnam się wybrać, bo coś nie pasuje mi brzuch. Jakby się dołem zaokrąglał...co prawda troszkę przytyłam, ale zimą zawsze mam ze 2, 3 kg więcej. Nie wiem czy te testy co robiłam pokazały prawdę, ale skoro dostałam @ to przestałam się przejmować, ale jest jeszcze ale. Bo nawet do 3 miesiąca ciązy może się pojawiać @. Co o tym sądzicie dziewczyny ?? Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilulilu
Hej dziewczyny,czuje z Wami jakies "ciązowe"powinowactwo,hehe.Mam podobna sytuacje,od stosunku mija juz 3 miesiac,i moje podejrzenie wzbudził okres,jakis taki krótki i dziwny.Niby był,ale...A potem posypały sie objawy,powiekszone i bolące piersi,brzuch,jakies kłucia,mdłosci,zgaga,itd.Zrobiłam juz trzy testy,kazdy kiedy indziej,ostatni na poczatku marca i wszystkie były negatywne.Poszłam do ginekolga,jakos tak pod koniec lutego,no i tez sie niczego nie dopatrzyl.A ja nadal mam jakies schizy!!!!!!Te objawy zostały,prawdopodobnie od tabletek,ale juz sama nie wiem.Jak je odstawie,to znow pewnie okresu nie dostane,bo to sie zdarza i juz w ogole na głowe dostane:)Ja chyba juz nie rokuje:)Pozdrawiam te,ktore przezywaja cos podobnego i oby było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_
Lilulilu -- ja też Cię pozdrawiam :) Babo, dziękuję :) Cholery można dostać. Po to dostałam te lżejsze tabletki (estrogen 20 zamiast 30) żeby piersi w końcu przestały mnie boleć. Qurde jak na tabletach za 33 zł nie ma różnicy, to równie dobrze mogę wrócić do Microgynonu za 9 zł :O Brzuch mam jak piłka, nawet kiedy wciągnę - wyraźnie powiększony na wysokości macicy. To swędzenie jest dobijające... Wczoraj dostrzegłam ciemną kreskę od pępka w dół (jakby przebarwienie skóry), zgłupiałam jak zobaczyłam. A jeszcze ciągłe zaparcia, w życiu nie miałam czegoś takiego. No masakra. Wiesz co, chyba zrobię jeszcze ostatni raz test, qurde nie chciałabym mieć niespodzianki przy następnej wizycie u gina, chyba dostałabym zawału. Cholera z tabletkami :O pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże M
zrobiłam 2 razy pre-test - raz wieczorem i po 3 dniach rano - wyszły negatywnie... i co z tego? @ jak nie było tak nie ma... kiedyś miałam długie cykle - czasem do 2 miesięcy.. później brałam długo Mercilon i było jak w zegarku! Jak tylko odstawiałam tabletki znowu wszystko nieregularne było :/ po rozstaniu z gościem wszystko wróciło do normy!!! od ponad roku miałam regularne miesiączki bez tabletek - jak w zegareczku!!! az tu teraz po spontanicznym wieczorze z moją miłością > obym ja dla niego też była miłością ; ( < nie mam okresu... po teście uspokoiłam się trochę ale tu czytam i wygląda na to że mam "fajne" objawy... lekko przybrałam na wadze, brzuszek się zaokrąglił, i boli jak na okres - cieszyłam sie z tego że to okres się zbliża - no i mnie zaszokowałyście że te bóle to objaw CIĄŻOWY!!! ; ( HELP RATUNKU POMOCY!!! nawet nie wiem czy z miłością o tym pogadać bo jeszcze zawału dostanie... czy ginekolog po blisko 4 tygodniach od ewentualnego zapłodnienia może mi powiedzieć czy jestem w ciąży? < o ile testy mnie "okłamały" >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże M
thx za oddzwięk... ;( naczytałam się w necie o wszelkich objawach pewnie zrobie jeszcze 1 test za pare dni i jak dalej nie będzie @ to się wybiorę do g. i na USG... bycie mamusią napewno jest pękne - ale nie chciałabym sie przekonać że zostałabym z tym sama - bez "tatusia"... papatq - bardzo mi to forum pomogło w uświadomieniu... pozdrówki 4 U all!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia baba
baby. Te schizy to my mamy zakodowane. Mi kiedy podlaczyli neta (bylam jeszczae dziewica bez faceta) zaczely sie pojawiac obajwy jak przy 9 miesiacu (tyle sie naczytalam). :D Do m_ Nie martw sie. ja tez tak mam. najlepsze bylo jak bralam logest i mi okres (krawienie z odstawienia ) zanikl/o. o majn god. ile ja sie wtedy naschizowalam to tylko ja wiem. teraz mam 7-dniowa przerwe w braniu microgynonu (8 zeta) i czuje sie rewelacyjnie. I co najwazniejsze mam normalne krawienie :D boshe. co my musimy przezywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misie
do cholery!moja cudowna dziewczyna od walentynek odczuwała jakies tam różne objawy ciąży.od tego czasu zrobiła trzy testy : pierwszy- pre-test(rano) ok. tydzień po zapłodnieniu;potem dostała normalny okres, tydzień po nim zrobiła drugi test- nie poranny. obydwa dały wynik negatywny. pare dni później (dokładnie miesiac po zapłodnieniu) ginekolog nic nie stwierdził. poszła wiec na badanie laboratoryjne krwi- wynik pozytwny (580 mUI/ml )- czyli piaty tydzień. dzis rano zrobiła test Quick viu - brak ciaży. TAKA JEST DOKŁADNOŚĆ TYCH TESTÓW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
zawał na miejscu!!!Czytam to i mi sie słabo robi:(komu tu w koncu wierzyc?Test nie,ginekolog nie....szlag by to trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze w laboratorium sie pomylili?? przeciez ginek podczas badania musialby \"wymacac\" powiekszona macice. i jesli stezenie hormonu jest tak duze to test musi to wykryc. ktorykolwiek. mi kiedys wykryli w laboratorium zoltaczke typu B. okazalo sie ze im sie probki pomylily. przeciez test z siusiek robisz w domu z TWOJEJ probki, a laboratorium to pierdola. niech dziewczyna idzie do gienia i poprosi o usg. wtedy nam sie rozjasni. i prosze o ciag dalszy (co z tego wyszlo, bo my tu schizujemy juz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misie
schize to my mamy...w sumie to najpierw był płacz- teraz śmiech. bo jak tu się nie śmiać.same okoliczności "zajścia" są już śmieszne.oboje nie mamy pojęcia, jak do niego doszło. wiemy, kiedy, ale nie wiemy, jakim cudem. bo tylko w kategoriach cudów można to umieścić. w poniedziałek misia idzie na usg.módlcie się o cud...czyli "wynik" negatywny.pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangutan
pamietaj ze czekamy na wyniki i zgadzam sie z Nocnikiem. kiedys dziewczyna tu pisala, ze na tescie domowym jej wyszlo, ze jest, a test z laboratorium byl negatywny. a ona byla. nowoczesne testy sa tak zrobine, zeby wykryc jak najmniejsze stezenie hcg (10-25uml), a twojej dziewczynie wyszlo 580uml, wiec test MUSIALBY!!! to wykryc. pewnie w laboratorium im sie pomylilo. badz dobrej mysli. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Ja
No i weszłam tu i teraz ja jestem w stresie:( A okres za dwa tygodnie ma być... Dlaczego jesteśmy narażone na takie męczarnie? Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
Tak,tak,daj znac,gdy bedziesz wiedział.w Tobie nasza nadzieja:)Albo jej kres i schiza u wszystkich kobietek z topika...Jestem i dentycznej sytuacji,z tymi testami,ginem...tylko laboratorium nie odwiedziłam.Po tym az mnie ciarki biora na sama mysl:(Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×