Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_

Jak to jest z tymi testami ??? Pytam o PRE-TEST

Polecane posty

Gość Iva23
Zwariować można czytając to...aż się sama tym przejęłam, bo dwa testy mi wyszły negatywne. Zanim zrobiłam testy widziałam u siebie objawy ciąży i byłam już totalnie nastawiona na bycie mamą. Ale wkońcu po 35 dniach po terminu spodziewanego okresu on się pojawił. U gina nie byłam po po negatywnych wynikach dwóch testów przestałam tak "schizować". Dziewczyny ... czytając przypadki coniektórych zastanawiam się czemu mają służyc testy, które dają niewiarygodny wynik. A jeśli lekarz nie potrafi określić ciązy to już szok totalny. Dlaczego tak się dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misie
przez cały czas od potencjalnego (oby...) zapłodnienia misia odczuwała takie, a siakie objawy ciąży. naczytała sie o nich na takich forach jak ten, a jej główka wkopmponowała od taj pory różne bóle, dziwne smaki itp. za objawy.w związku z tym zrobiła dwa testy domowe- jak już pisaliśmy- negatywne.między nimi był okres w normalnym terminie.mimo negatywnych wyników i miesiączkowania- misia nadal czuła, że coś z nią nie tak... poszła do gina, gin zbadał i nic nie powiedział ...!!!!!no to misia już dla świętego spokoju poszła na badanie hcg we krwi. po odbiór wyniku szliśmy przekonani o formalności. dostajemy karteczkę do ręki, a tam DZIDZIUŚ!!! siostra misi kupiła jej jeszcze jeden test. finał znacie.CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNĄ SYTUACJĘ?????swoją drogą- ciekawe co na usg wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
Jesli wyjdzie to USG z dzieciatkiem,biegne,qrcze,do gina i nie wyjde jak mi przysiegi nie zlozy,ze nic tam nie ma!!!!!!!:)Z drugiej strony,jesli nic nie wyjdzie...to woda z mozgu gwarantowana,bo 3 opcja tez sie okaze zawodna...zakichane laboratorium:0kto by pomyslał...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
Jesli wyjdzie Wam to USG z dzieciatkiem,biegne,qrcze,do gina i nie wyjde jak mi przysiegi nie zlozy,ze nic tam nie ma!!!!!!!:)Z drugiej strony,jesli nic nie wyjdzie...to woda z mozgu gwarantowana,bo 3 opcja tez sie okaze zawodna...zakichane laboratorium:0kto by pomyslał...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
Jesli wyjdzie Wam to USG z dzieciatkiem,biegne,qrcze,do gina i nie wyjde jak mi przysiegi nie zlozy,ze nic tam nie ma!!!!!!!:)Z drugiej strony,jesli nic nie wyjdzie...to woda z mozgu gwarantowana,bo 3 opcja tez sie okaze zawodna...zakichane laboratorium:0kto by pomyslał...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże M
ja dziś już mam @ więc raczej nie jestem w ciązy :D - czyli pre test okazał się wiarygodny :-) POZDRO 4 all paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiii
i milczą...ciekawe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misie
Bylismy na badaniu USG. Ginekolog powiedział, ze nie widzi pecherzyka ciażowego, co nie oznacza ze go nie ma [moze jest zbyt mały - (ale to juz ptzecież 6 tydzien!!!!-powinno byc chyba juz coś widac) albo to ciaża pozamaciczna].kazał powtórzyc badanie HCG...jak spadło to dobrze jak wzrosło to ciaża. No i nadal nic nie wiemy...taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki misie za odpis. mi sie wydaje, ze mogli sie pomylic w tym laboratorium. Badzcie dobrej mysli i napiszcie co z tego wyniklo.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki misie za odpis. mi sie wydaje, ze mogli sie pomylic w tym laboratorium. Badzcie dobrej mysli i napiszcie co z tego wyniklo.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momencik.
Misiek, a to było badanie beta-HCG czy samo HCG ??? Bo to różnica. Jeśli samo HCG to wynik nie jest wiarygodny (nie wiem dlaczego, ale coś takiego jest). Musi być b-HCG, trzeba wyraźnie w laboratorium mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
pre-test był wiarygodny:) w moim przypadku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppp
mi tez testy ciazowe nie wykazaly ciazy (chociaz w ciazy bylam) a wykonalam ze 4 ostatni 8 tyg po zaplodnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaak
Co za klęska,co za klęska....Chyba najdobitniejszym dowodem bedzie przy tym wszystkim rosnący brzuch!!!!!!bo co do reszty...Jak widac powyzej.Ech.Isc jutro do lekarza jeszcze raz i popsuc sobie swieta?A czas leci i coraz go mniej na podjecie decyzji,w ktora strone z tym dzieciatkiem...3majcie sie wszystkie cieplo,te czekajace i te juz znajace odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo
moja kolezanka tez byla w ciazy i test tego nie wykryl chociaz miala wszystkie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany julek
Teraz to juz w ogole pozostaje sie za glowe chwycic.Tyle sprzecznych informacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rany julek
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miski
Odezwijcie sie.Jak tam wasza sytuacja?Ciekawosc nas zjada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś rano zrobiłam sobie Pre-Test płytkowy z moczu pobranego rano (tak po jakichś 3 godzinach) i wyszła tylko jedna, gruba krecha, ani śladu drugiej więc chyba negatywny:) Jakieś tam zaburznia hormonalne i opóźnienia miesiączki u mnie występują po odsawieniu tablet, a ja się schizuje, że to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka
Tak z innej beczki.Czy temperaturka powinna byc mierzona tylko rano,wczesnie?Ta z poludnia nie powinnam sie w ogole sugerowac,hmm?Jak sądzicie?Bede wdzieczna za kazda podpowiedz:)Pozdrawiam Was wszysttkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp
temperatura powinna byc mierzona bezposrednio po wstaniu nie wstajac przedtym z lozka popoludniowa temp nie sugeruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa
zrobilam popoludniu test quick vue, wyszla mi bladziutka rozowa kreseczka, niby blada, ale jednak da sie zauwazyc, czy to mozliwe ze ciaza? bardzo prosze o rade, z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
test wykryl ciaze gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaa
a czy mozliwe ze ta kreseczka wyskoczyla z czasem? tzn odczytany wynik byl niby negatywny, ale bylo ciemno, dopiero po jakies pol h bylo jasno i zauwazylismy kreseczke, juz robilam kiedys quick vue ale nic takeigo tam sie nie pojawilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
to zrob jeszcze raz testu nie nalezy odczytywac po dluzszym czasie, bo moze sie tam pojawic nieprawidlowy wynik. zrob jeszcze jeden test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa
ok, dziekuje za porade:) czy wuick vue jest wg ciebie dobry? dzisiaj dostalam okres po tygodniowym opoznieniu, ale jakos dziwny jest, wiec dalej nie mam pewnosci...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
rownie dobrze to mogl przeswitywac pasek z przeciwcialami. a moze bylas w ciazy i wlasnie ronisz. Bo badania pokazuja, ze okolo 50% procent ciaz ulega naturalnemu poronieniu. jezeli jednak watpisz w swoj okres (ze jest dziwny) zrob jeszcze jeden test, albo idz do gina. nic innego poradzic Ci nie moge. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezorientowana
a ja z takim pewnie glupim pytaniem... Biore pigulki, testu nigdy nie robilam no i zastanawia mnie, czy w czasie lykania pigulek wykonuje sie test ciazowy? Bo przeciez one "imituja" ciaze i w organizmie kobiety ilosc hormonow jest podwyzszona... Pewnie zaraz sie kobietki oburzycie ze pytanie glupie itd. ale ponoc nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
tabletki nie maja wplywu na wyniki testu. hCg jest wytwarzane tylko w czasie ciazy przez lozysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×