Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m_

Jak to jest z tymi testami ??? Pytam o PRE-TEST

Polecane posty

Gość niezorientowana
wielkie dzieki za odpowiedz :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u mnie jesli chodzi o test to ropiłam pre test(pierwszy raz w zyciu i to wczoraj)bo wydawało mi sie ze jestem w ciazy i nawe czesc objawów sie zgadzała a robiłam ten test po terminie spodziewanej miesiaczki i wyszla mi u góry jedna ,tłusta,bordowa krech ale drugiej nie było ale i tak ciagle nie mogłam w to uwierzyc bo juz sobie wkreciłam ze jestem w ciazy no i po paru godzinach spojrzalam raz jeszcze i zobaczylam taka blada,prawie niewidoczna,zółta kreske-wpadlam w panike wiec dzis wybralam sie do szpitala do labolatorium na test a ze naczytalam sie o badaniu krwi wiec takie chciałam a wszpitalu mi powiedziali ze na ciaze takich nie robia tylko badaja mocz-wiec zbadali a ta godzina czekania była najdluzsza godzina w moim zyciu i kiedy otrzymalam wynik myslałam ze padne ze szczescia-negatywny!!ciazy brak!!ale nadal sie dziwnie czuje i wydaje mi sie ze cos nie tak wiec prosze napiszcie czy tes pre test mógł mnie zawiec i czy w labolatorium tez mogli sie pomylic czy ja juz poprostu schizuje..?błaaagam o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_w_86
CZY KTÓRAŚ Z WAS ROBIŁA PRE-TEST W 7 DNI OD RZEKOMEGO ZAPŁODNIENIA??TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE,MYŚLE,ŻE JA I MÓJ CHŁOPAK WPADLIŚMY DOKŁADNIE 7 DNI TEMU,KUPILIŚMY DZIS WŁAŚNIE TEN TEST I CHCE SIE UPEWNIĆ,CZY JAK GO ZROBIE TO MOGE MIEĆ 100% PEWNOŚCI WYNIKU??CZY NIE JEST ZA WCZEŚNIE ZA ROBIE TESTU??PROSZE ODPISZCIE SZYBKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_w_86
CZY KTÓRAŚ Z WAS ROBIŁA PRE-TEST W 7 DNI OD RZEKOMEGO ZAPŁODNIENIA??TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE,MYŚLE,ŻE JA I MÓJ CHŁOPAK WPADLIŚMY DOKŁADNIE 7 DNI TEMU,KUPILIŚMY DZIS WŁAŚNIE TEN TEST I CHCE SIE UPEWNIĆ,CZY JAK GO ZROBIE TO MOGE MIEĆ 100% PEWNOŚCI WYNIKU??CZY NIE JEST ZA WCZEŚNIE ZA ROBIE TESTU??PROSZE ODPISZCIE SZYBKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_w_86
CZY KTÓRAŚ Z WAS ROBIŁA PRE-TEST W 7 DNI OD RZEKOMEGO ZAPŁODNIENIA??TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE,MYŚLE,ŻE JA I MÓJ CHŁOPAK WPADLIŚMY DOKŁADNIE 7 DNI TEMU,KUPILIŚMY DZIS WŁAŚNIE TEN TEST I CHCE SIE UPEWNIĆ,CZY JAK GO ZROBIE TO MOGE MIEĆ 100% PEWNOŚCI WYNIKU??CZY NIE JEST ZA WCZEŚNIE ZA ROBIE TESTU??PROSZE ODPISZCIE SZYBKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeee...
zdecydowanie za wczesnie czulosc testow jest wysoce przesadzona w miare wiarygodny wynik bedziesz miala kilka dni po termninie spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy dają wiarygodne wyniki od pierwszego dnia spodziewanej miesiączki. Nie opłaca się go robić wcześniej. Dotyczy to wszystkich testów. Bo nawet jak zrobicie po 7 dniach od domniemanego zapłodnienia i wyjdzie negatywny, a okres będzie się spóźniał, to i tak będziecie zmuszone zrobić go ponownie. Lepiej poczekać i wtedy będzie wiarygodny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka85
W czwarek gdzies ok 20 robiłam sobie pre-test i wykazał,że nie jestem w ciąży,ale miesiączke powinnam dostać najpóźniej 11.04 ( w poniedziałek),a tu nic :( . Jestem bardzo zaniepokojona.Zastanawiam sie nad zrobieniem drugiego testu,ale czy mogę mieć pewność,że wykazany wynik będzie prawidłowy ?? Proszę podpowiedzcie mi coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test z krwi
zrob sobie test z krwi wtedy bedziesz miala wiarygodny wynik a tak to bedziesz caly czas myslala ze moze za wczesnie zrobilas test sikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo
Albo zrób test sikany ale koniecznie innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania...23
prosze pomozcie!czy to mozliwe miec okres a mimo to byc w ciazy?czy ktoras z was slyszala o takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dokońca, może wystąpić plamienie ale nie okres nawet do trzeciego miesiąca. Najlepiej idź do lekarza, on ci da skierowanie na badanie krwi i będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalafu
w związku z opóźnieniem okresu, zrobiłam dziś pre-test w celu wykluczenia ciąży-czekam na okres-test wyszedł negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falala
Hej lalafu powiedz mi po jakim okresie dostalas "coitke"?Kurde ja czekam trzeci albo czwarty tydzien i nic, robilam test jakis tydzien temu i wyszedl negatywny. Cholera zaczynam chyba panikowac. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalafu
falala - dowiadywałam się i najlepiej mimo tego, co piszą na ulotkach, robić test rano i kilka dni po spodziewanej miesiączce (zresztą każda kobieta ma inny organizm i różne bywają też testy-czasem lipne dają wyniki) dlatego skoro robiłaś tydzień temu a na okres czekasz od 3dni to dla pewności najlepiej teścik powtórzyć jeszcze raz - polecem QuickVue -jest najczulszy. Jak dostanę okres to napiszę. pozdrawiam, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalafu
sorry - 3-4 tygodnie zamieniłam na 3dni ;). Falala w takiej sytuacji koniecznie udaj się do ginekologa-bo spóźnianie się reguralnego okresu w taki sposób nie jest już normalne - albo jesteś w ciąży, której nie wykrył test (sama nie wiem), albo to mogą być jakieś problemy zdrowotne - więc lepiej pójść z tym do lekarza by je wykluczyć. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_
robilam test Quick view 4 tygodnie po niby zaplodnieniu. wyszedl negatywny, ale robilam go wieczorem. okres juz mialam w tym czasie. jakie jest prawdopodobienstwo ze nie jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hewa
zrobiłam test po 10 dniach od zdarzenia z samego rana. Byył to pre test okres powinnam dostać za 2 dni. jest miarodajny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie weim
robilam pre-test wieczorem....zdenerwowalam sie i poszlam do nocnej apteki....taki stres ze prawie nie moglam oddac moczu, co bylo dziwne bo wczesniej czesto chodzilam do wc. robilam go w lazience i pojawila sie mocna rozowa kreska na literce C....nie oznaczalo ciazy....na drugi dzien gdy mialam go wyrzucic w swietle dziennym dostrzeglam jasna druga kreske....wiem ze nie powinnam sie nia sugerowac bo to juz za dlugi okres czasu...ale jednak dala do myslenia, a okresu ciagle brak....boje sie robic kolejny, nie wiem na ile jest juz wiarygodny... barzdo sie denerwuje a to ma wplyw na przesuniecie miesiaczki.... czy ktoras miala taka sytuacje z ta kreseczka? a moz eto po prostu jakies wypuklenie ktore tam jest na stale zrobione po to by w tym miejscu takowa kreska miala sie zaznaczyc...sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakamae
Czesc dziewczyny ;-) ja tez sie bałam, ze jestem w ciazy. okres spoznial mi sie ok. tygodnia, wiec poszłam do gina i okazało sie ze ciazy nie ma. a okres nie pojawial sie ze stresu (a stres to był ogromny!) Babka zapisała mi Luteine50 na wywolanie @. w miedzyczasie zrobilam test płytkowy " Bobo-test" i wyszedł negatywny (robilam go ok. godz. 11), wiec ciazy nie ma. Olres dostałam 2 dni po odstaweniu Luteiny, i to kolejny sygnał o braku zapłodnienia ;-) miesiączke mialam normalną, dosyc obfitą. MImo to ja nadal mam jakies obawy ;/ myslicie, ze test robiony przed poludniem jest wiarygodny? a @ tez chyba swiadczy o tym, ze nie mam sie co bac. Niby wiem, ze ciazy nie ma, a jednak przez mysl mi przechodzi, ze moze jednak ;/ dodam, ze co troche macam sie po podbrzuszu, bo wydaje mi sie jakby napuchniete, chociaz chlopak i mama mowia mi ze nic tam nie ma. paranoja ;/ Jesli chodzi o dtuga kreseczke pojawiająca sie na tescie po jakims czasie, to przeciez na ulotce wyraznie pisze, zeby nie odczytywac wyniku po ok. 5 ( w przypadku Bobo-testu po 5 min.) czy 10 minutach ( w zaleznosci od testu). czekam na odpowiedz ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkax
ja własnie robiłam sobie rano dzisiaj pro test wyszedł negatywny , a okres mam dostac dzisiaj, napisze czy p[rawda czy nie, pewnie sie okaze za niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka17
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Wiem że to temat dotyczący PRE-TESTu ale czytam wasze posty i widzę że naprawdę wiecie na temat miesiączki i jej braku bardzo dużo. Mam problem. W lipcu gdzieś 19 ostatni raz współżyłam z chłopakiem w prezerwatywie i sprawdzaliśmy ją i okazalo sie że nie pękła. Ale niestety nie mam okresu powinnam miesiączkować 5 sierpnia a tu nadal nic. Mam objawy jak na okres czyli bolące piersi , wypryski na twarzy oraz opuchnięta i to bardzo pochwa. Zrobiłam dwa dni temu test ciążowy (po południu) i wynik wyszedł negatywny. Jednak okresu nadal brak ... :( martwie sie i to bardzo w czwartek ide do lekarza jednak w poniedziałek robie kolejny test. Mam pytanie czy są jakieś szanse bym była w ciąży ? A jeśli nie to co może mieć wpływ na to długie opuźnienie ? Prosze Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka17
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA JUSTA
Zrobiłam 4 testy i 4 sa negatywne, bylam u gina nic nie stwierdzil a ja nadal nie mam okresu i w dodatku czuje ze jestem w ciązy! okres spoznia mi sie tydzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA JUSTA
POMOCY!!! CO ROBIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza T. 1992
Hej:) Robiłam sobie ten test 17 października wyszła mi taka bardzo mała widoczna kreseczka oznaczająca ze jestem w ciąży poszłam do ginekologa lecz lekarz powiedziała ze nie widzi i nie czuje ciąży skierowała mnie na usg a że jest to państwowo muszę czekać aż miesiąc tydzień później ponownie zrobiłam test żeby się upewnić znowu wyszło tak jak za pierwszym razem.... Czy któraś z was tak miała bo ja już sama nie wiem czy jestem w ciąży czy nie...:( Pomóżcie... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś jest mój 27 dzień cyklu, dodam że w ostatnich miesiącach moje cykle trwały 16-20 dni, wiem wiem krótko i nieprawidłowo ale tak już miałam wcześniej czyli pół roku temu brałam tabletki. Od tego czasu z narzeczonym jak się kochamy to tylko stosunek przerywany. 16 dnia cyklu bardzo zaczął mnie kłuć jajnik i od tego czasu pobolewa mnie codziennie brzuch w różnych miejscach a to pod pępkiem a to jajniki, czasem nawet bardzo. Wrażliwe sutki mam od 3 tygodni, a od tydonia bolą mnie całe piersi i mam napęczniałe, wydaje mi się również że obwódka wokół sutków jest ciemniejsza i większa. No i oczywiście nadal nie mam okresu. Poza tym co ważne od 8 dni czyli od 19 dnia cyklu mierzę temperature w pochwie. Oto mój wykaz temperatur: 19 d.c 36,8 20 d.c 36,9 21 d.c 36,95 22 d.c 36,9 23 d.c 36,9 24 d.c 36,9 25 d.c 36,9 26 d.c 36,85 27 d.c 36,8 (dziś) Ogólnie moje tempki są niskie, po okresie mam tempke 36,4, największą kiedyś dzień przed okresem miałam 36,7. Od poniedziałku biore witaminy dla ciężarnych, test w 25 dniu cyku wyszedł negatywny. Mdli mnie o różnych porach, nie tych samych, ale nie wymiotuje chociaż czasem mam odruch wymiotny i zgage. No i szyjke macicy mam rozpulchnioną, nie czuje w niej dziurki ale mam ją dość nisko bo na długość palca wskazującego, w ciąży chyba powinna być wysoko? Co myślicie o moim przypadku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ile można pisać to samo :O Najbardziej miarodajne jest badanie z krwi. Wkręcanie sobie objawów ciążowych nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Pre Testu, to mnie oszukał kilka razy. Dawał wynik pozytywny, a w ciąży nie byłam. Wiem, bo sprawdzałam betą. Ta druga kreska często pojawia się na Pre Testach w wyniku odbarwienia (po kilku godzinach) i nie świadczy o ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×