Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama lada moment

Jaki wozek???

Polecane posty

Gość to samo...
ale pewnie potem ktoras cos Ci powie;-) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE
w kazdym bądź razie chodzi mi o wózek TAKO Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE
w kazdym bądź razie chodzi mi o wózek TAKO Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama25
Ja mam wuzek Polak Orion, jesli chodzi o funkcjonalnosc to jest swietny, synek ma 19 miesiecy i dalej sie w nim wozi, czy zima czy lato jest super, w zimie ciepło a latem duzo cienia, no i kosz na zakupy ekstra pojemny, koła duze pompowane i wspomne, iż moj maly do tej pory jest w nim kołysany do snu a wcale nie ma kół na paskach, na poczatku był sztywny, ale sie rozruszał :) ja jestem bardzo z niego zadowolona, tylko jedyny minus to waga, mieszkam na drugim pietrze wiec jest to horror a w dodatku spodziewam sie drugiego malenstwa jestem w 2 miesiacu, wiec bylam zmuszona kupic lzejsza spacerówke z ktorej nie jestem zadowolona. Wiec jak ktos ma winde to gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aniczka 23
Mam wózek ADBOR-RING i jestem z niego dosyć zadowolona. Jak dziecię było maleńkie to wkładałam je do wózka w nosidełku. Po paru miesiącach zrezygnowałam z nosidełka. Jak było zimno a dziecie było starsze to zakładałam taką osłonke na nóżki i tyle. A teraz jeździ zazwyczaj na siedząco w specjalnym śpiworku. Wózek jest na paskach, koła są gumowe-duże i podejrzewam, że dzieciaczkowi jest w nim wygodnie. Wózek ma w budce zwiniętą folię przeciwdeszczową (bardzo fajna sprawa). Oczywiście rączka przekładana to już raczej standard. Z plusów wymienię jeszcze pojemną torbę zapinaną na rączce , naprawdę trwaly (pomimo iż z materiału) koszyk na zakupy oraz co nie bez znaczenia "przyjazna" cena. Z minusów tylko waga wózka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
juz kobitki-do roboty-opisywac swoje bryczki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelak
A ja bardzo chce graco deluxe i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam bardzo zadowolona z wózka GRACO i gdybym miała jeszcze raz dokonać wyboru to kupiłabym Graco. A dla mnie skrętne kółka , były bardzo wygodne i ułatwiały prowadzenie (manewrowanie). Dużo gorzej prowadzi się wózek który nie ma skretnych kółek (miałam wózek głęboki bez tej funkcji - tragedia). Naprawde gorąco polecam go mamusiom, które dużo spaceruja, a nie mają ochoty się szarpać z wózkami ciężkimi i mało zwrotnymi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy wozek mialam 2 funkcyjny na duzych kolach i to bylo super bo dzidzius sie tylko bujal delikatnie w nim( byl na paskach) duzy dla dziecka wygodny ale dla mnie masakra... noszenie na 2 pietrno 14, 15 kg wozka z dzieckiem w srodku...brr to nielile wspomnienie.. dodam ze mailam wozek kaps3 za przystepna cene i oprocz wagi same zalety teraz kupolam sobie babydreamsa juz sama leciutka spacerowke.. ta ma mniejsze skretne kola... no coz.... kwestia przyzwyczajenia, natomiast nosic taki wozek moge i jedna reka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie, W swojej opinii poprę meg7777, która zachwala firmę PEG PEREGO, ja co prawda mam wersję COMPLETE, ale również jestem bardzo zadowolona. Właściwie jest to wózek spacerowy z możliwością dołożenia wkładu dla niemowlaczka. Mam go od początku. Zapłaciliśmy za niego 1,5 roku temu 1.100 zł (w komplecie osłonka na nóżki i folia przeciwdeszczowa), Jest lekki, funkcjonalny i bardzo dobrze się prowadzi.Zresztą szczerze polecam firmę PEG PEREGO. Ja się na niej nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia79
Witam ja posiadam wozek holenderskiej firmy Mutsy dlugo szukalam wozka odpowiedniego dla mojegp dziecka i chociaz wozek ten kosztuje 2,5 ty to jak najbardziej jest wart tej ceny ma skretne pompowane kola i naprawde rewelacyjnie sie go prowadzi w lesie na plazy w zimie jedyny minus tego wozka to to ze moze przy noszeniu jest troche ciezki ale i tak niezamienila bym go na inny jesli tylko kogos stac na taki wozek to polecam rewelacja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos tanszego
taki drogi wozek moge sobie wybic z głowy... :-( Pozdrawiam juz mamusie i te przyszłe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martak
Ja tez jestem posiadaczka wózka Mutsy i zgadzam sie z poprzedniczką ze jest idealny, zobacz sobie wózek polskiej firmy IMPLAST DRIVER-moja kolezanka bardzo go sobie chwali (i cena jest o wiele niższa niz Mutsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galla
Ja zastanawiam sie nad zakupem wózka Deltim Fokus... Czy któraś z mam myślała o tym wózeczku? Może już testowałyście? Jestem w 38tc i muszę w końcu podjąć jakąś decyzję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tylko powiem, ze jesli mieszkacie gdzies gdzie trzeba ten wozek nosic to raczej zwracajcie uwage na ciezar... teraz juz zbliza sie wiosna( o ile sie zbliza narazie sie nei zapowiada) to bedziecie szybciej wychodzic z pociechami... a po 9 miesiacach lenistwa(ciezarki dygowali mezowie) ciezko nosic... poza tym dzidzius tez przybiera na wadze+na ogol jakies zakupy to sie robia jakies 20 kg... wiec to tez przemyslcie.. ja sie dosc nanosilam ... deltimy sa ciezkie... ale maja fajne pompowane kola:/ tak zle i tak nie dobrze:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Moj maz dostal od tesciowej wozek po bratanku :) Wozek ten byl troche za pozno kupiony i bratanek nie chcial do niego wchodzic, a jesli juz to na krotko. Po prostu nie byl nauczony. Kosztowal ponad 800 €, czyli ponad 3000 zl. Jest lekki, ma pompowane kola, opcje gleboka i spacerowa, zapiecie na nozki, koszyczek,oslone na deszcz i Bog wie jeszcze co, bo nei zabralam sie jeszcze do jego mycia. Stal ok. roku w piwnicy tesciow i czekal. Cos mi sie widzi, ze w tym wozku beda wozone wszystkie wnuki tesciow, bo tak po kolei sie pojawiaja na swiecie :))))), a kupowac nowy szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelaa
Mamusie opisujecie swoje wózki - to taki wazny temat, że napweno pomorzecie niejednej zagubionej przyszłej mamie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie...ja potrzebuje LEKKI bo 2 pietro bez windy :-( myslalam o implascie driverze, ale tu [rzeczytalam ze nie jest jednak lekki i juz nie wiem nic...bo w tekategorii wagowej jest wiekrzosc wozkow z konstrukcja aluminiowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicik
A czy któraś z Was miała wózek z firmy ARO - PUMA, albo z Jędrocha - TINO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja mam na oku wozek firmy graco Leisure Sport Travel System, Metallica moze ktoras z was miala taki wozek lub go widziala . Bardzo mi sie podoba i mam mozliwosc kupienia tego wozka za bardzo male pieniadze tylko czy warto i czy nie bede musiala kupic jeszcze glebokiego wozka?? prosze o opinie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda jestem dopiero w 3-cim tygodniu, ale zawsze miałam słabość do oglądania wózeczkow i już dziś wiem, ze moje dzieciątko jak już przyjdze na świat będzie podróżowało w wózku Tako Natalia. Wiem, ciężki, ale mieszkam w domu i nie będę musiała nosić go po schodach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa husta
ja z całego serca polecam wózek BOLERO - ZAGMA jest świetny, kółka rewelacyjne, lekko się go prowadzi. naprawdę jest bardzo dobry. cena ok. 640-700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline_22
Witam was. Jeszcze nie jestem mamą, ale może niedługo... Jeśli chodzi o wózki to mam parę faworytów: - Roan Marita, - Vector Firkon, - Polak Twister (tylko nie wiem, czy gondola nie jest za wąska), - Implast Driver $xl, - Focus Deltim Moim zdanie są to super wózki, takie z klasyczną gondolą i spacerówką. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkamarchewka
Ja mam termin na 4 lutego. Od dawna bardzo podobają mi się wózki Quinny i maxi cosi. Martwi mnie jednak bardzo niewielka liczba opinii na ich temat. Może macie z nimi jakies doświadczenia???????????? Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna mama
stelaż maxi-cosi citi cx + gondola quinny dreami wagtail małe, lekkie, wygodne i super wygląda :) ponadto zupełnie nie droga kombinacja jak na quinny doskonale sprawdza się w podróży na bardzo długich trasach z bardzo małym dzieckiem (mam na myśli wielogodzinne loty, hotele, itp.) stelaż składa się jak spacerówka parasolka, dzięki czemu zajmuje malutko miejsca na pokładach, natomiast gondola służy do spania zarówno w trakcie podróży jak i w hotelach (większe dziecko może w niej siedzieć w czasie jazdy, więc można ją długo użytkować) szczęścia dopełnia krzesełko cosatto on the move dolly przeurocze i zajmuje minimalną ilość miejsca uwielbiam kompaktowe rzeczy nie warto inwestować w kilkudziesięciokilowy outfit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×