Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość megi=
Trzeba wybrac jakis kanal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poprostu kliknęłam i samo
mi sie otworzyło(ten filmik)Nie musiałam wybierać zadnego kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi=
powiedzcie jak to uruchomic plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi=
sciagalas ten filmik,czy poprostu kliknelas "obejrzyj"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliknęłam obejrzyj
i obejrzałam go sobie po prostu:-)Nie ściągłąm go na kompa tylko sobie obejrzałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi=
amelio jestes w jakiejs agencji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi=
cos mi sie wali=(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do megi
i co,udłąo Ci sięobejrzeć ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja teraz po cichaczu robie sobie sesje ładnych zdjęć "na potem" (tzn kiedy bede miala dobre wymiary) Chyba całkiem niezły pomysł? Nie bede misiała sie martwić ze nie mam co pokazać :P jak juz schudne Kobitko Powiedz czy ty do nic h wyłałas zdjęcia iwymiary na maila i cie zaprosili czy po protu tam poszłaś (no i opisz troszke jak bylo) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylalm im zdjecia na meila i mnie zaprosili .moje wymiary to 181cm wzrostu, 89-66-92 ale w agencji kobieta mierzyla mnie w ubraniu a ja mialam sweter i wogole bylam cieplo ubrana bo jakos zimno wtedy bylo ...i dodala mi po kilka centymetrow tu i tam wiec z tym to lipa byla ale w sumie i tak duzo nie dodala :-) a potem chciala mi zrobic fotki ale bateria siadla w aparacie cyfrowym... no i nic mogla zrobic tych fotek wiec powiedziala zebym doslala bez makijazu foty a ona skonsultuje sie z fotografem...i ogladal mnie na poczatku ten caly szef agencji Kumosa -chyba tak sie nazywa... w sumie to sama nie wiem czy byli zainetresowani czy nie ..wiec olalam temat...oj tam.. potem bylam w tym vector studio ale nie weszlam tam bo troche sie wystraszylam bo jak zobaczylam jaka to rudera to zrezygnowalam to wygladalo jak burdel a nie jak agencja.. jakis dom walacy sie ...dlatego pytalam was czy wiecie cos na temat tej agencji....bo moze jescze raz bym pojechala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalm zeby wyslac jeszcze fotki do eastern models ale ta strona sie nie otwiera albo trzeba podac jakies haslo wogole nie wiem o co chodzi z tym haslem ....moze wy wiecie..? a co do model plus o oni wysylaja swoje modelki glownie do japoni a mnie tam wogole nie ciagnie wolalabym gdzies w europie ..:-) moze jakis casting jest organizowany wiecie cos na ten temat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Ja nie jestem w żadnej agencji.Po wakacjach bede próbowala swoich sil i powysylam wszedzie zdjecia. Do Meggan-na twoim miejscu nie robilabym sobie teraz zdjec,bo jak schudniesz czy opalisz sie bardziej to bedziesz zupelnie inaczej wygladala-lepiej.Lepiej zrobic sobie kilka fotek jak juz sie doprowadzi do idealu.My moze tego nie zauważamy ale fotograf widzi takie szczegóły jak troche bardziej zapadniete policzki,smuklejsza sylwetka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Amelia to nie do końca tak jest. Wierz mi ale większość fotek jest obrabiana komputerowo, więc jeśli coś się nie będzie podobało fotografowi to pewnie to zmieni (wysmukli nogi, wyostrzy makijaż, zlikwiduje znamiona, krostki i pieprzyki). Tak to już jest, nawet zdjęcia najlepszych topmodelek są 'upiększane' :) Aha, i żeby ktoś nie myślał, że modelki to chodzące szkarady bo przecież i tak wszystko da się obrobić. Niby tak, ale przecież chodzi o to, żeby tego obrabiania było jak najmniej, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hmmm a ja bym radzila jej zrobic jak schudnie te zdjecia :) moze sie bardziej spodoba i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Dziewczyny tu na forum Kobitka pisała że Model Plus to modelki głównie do Japonii wysyła... hmmm czy aby tylko tam? A inne agencje? Ja właśnie podobnie jak Amelia zbieram siły, po to żeby zabrać sie za wyszczuplenie sylwetki i ruszyc na podbój pewnych agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hmmm... model plus nie wysyła modelek tylko do Japonii. Wystarczy przejrzec zdjecia modelek na stronie zeby zobaczyc ze to nie sa zdjecia tylko z Japonii. Ja po wakacjach rowniez rozpoczynam nalot na agencje. Hmmm tylko ze ja nie chudne a rosne :) juz prawie mam to co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofcy
ile masz wzrostu i jakie masz wymiary?I w jakim jestes wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I want to be...
dziewczyny ,ajk widze kilka z was chyba obejrzalo sobie ten final Elite qrcze tez bym chciala,ale na gorze nie ma juz tej reklamy:p a jakos inaczej zadnejz stronki nie moge znalezc:p jezeli macie, to prosze o link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
80-60-87, 172cm w październiku 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Wymiary jak najbardziej ok, szkoda że wzrost nie jest troszkę większy (176-178) no ale w tym wieku urośniesz jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Fajnie by było mieć tak 178 cm :) Ja może jescze dorosne do 176 cm wiec nie jest tak tragicznie. Jakoś nie mam motywacji do chudnięcia... po prostu mi sie nie chce. Wiem że to nie na temat, ale może znacie jakiś prostu sposób na zrzucenie czegokolwiek :P Np. słyszałam zeby przed każdym posiłkiem pić szklanke soku z grejfruta. Nie meczace i ezpieczne :) Moze coss doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ja tam meggan nie siedze w temacie bo ja mam jakas dziwna przmiane materii i ja jem jem jem i im wiecej jem tym jestem chudsza. Moge zjesc wszystko co chce i kiedy chce. No ale sa rozne diety ale one zazwyczaj maja efekt jojo. Moj tato np. odchudza sie teraz ale bez zadnej diety. Sam sobie ja ustawil. Nie je zup, klusek. Unika tłustych potraw. Je duzo warzyw. Chleba tez unika. Na sniadanie je grzanke z np. serem. Małe posiłki ale takie ze sie naje. Nie głoduje ani nic. O jakiś tam słodyczach moze zapomniec. Nie je ziemniaków. Pije tylko wode mineralna (najlepiej niegazowana). Schudł juz pare kilo w 2 tygodnie. Taka diete to polecam ;). I zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja tez nie mam najgorszej przemiany materii, ale jak juz kiedys wspominalam zeeby zostac modelka musze schudnac z bioder. Pomimo iz cwiczylam i smarowalam sie kremem wyszczuplajacym nie uzyskalam najlepszego efektu. Najlepszym sposobem jest po prostu schudniecie okolo 2 kg. Teraz przy wzroscie ok 175 mam 53 kg. gdybym miala okolo 50-1 napewno mialabym mniejsze biodra ( bo bym schudla z posladkow i pewnie z ud a wiec obwod bioder bylby mniejszy) ale teraz jakos nie moge sie zebrac... brak mi chyba motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o konkursie Model Face?? WIem ze jescze można wysyłać zgłoszenia. Finał bedzie 29 sierpnia i bedzie tam Anna Jagodzinska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie będzie ten finał
?W jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ja nie mam na to co liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NewFace
Final w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto ciekawy artykuł: Anna Jagodzińska to nasz najlepszy towar eksportowy. Chodzi po wybiegach Mediolanu, Paryża, Londynu i Nowego Jorku. Jej twarz możemy podziwiać w reklamach domów mody. Pojawiała się również w sesjach modowych do najbardziej znanych pism o tej tematyce. A teraz kolejna nobilitacja: okładka biblii mody, czyli \"Vogue\"a\". Na razie wydania australijskiego, ale jak tylko wieść się rozniesie, to posypią się kolejne pierwsze strony. W Polsce 29 sierpnia Ania uświetni swoją osobą finał konkursu Model Face, organizowanego przez jej macierzystą agencję New Age Models.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie do kiedy mozna wysylac zgloszenia do konkursu model face???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Castingi jak i finał oczywiście w Warszawie która ma monopol ;) na większość takich imprez - link: www.konkursmodelface.com Konkurs zawsze daje Ci możliwość sprawdzenia sie. Dziewczny do konkursu wybierają osoby związane z modelingiem, które śledzą aktualne trendy ( duże oczy, mały nosek, duże usta, gęste brwi, piegi jak najbardziej, odstające uszy to czasami bardziej + niż - dla potencjalnej kandydatki na modelke). Np. Dziewczyna która wygrała polski Elite Model Look jest teraz w agencji Next Models - www.nextmodels.com Takie konkursy to zawsze szansa na przyśpieszenie kariery, pokazanie sie : Halo tu jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×