Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość amelia_17
ostrzegam was przed nadmiernym odchudzaniem za wszelka cene.Ja zaczelam sie odchudzac jakies pół roku temu i nadal(mimo ze sie juz nie odchudzam to chudne) mam okropne wymiary i okropnie wygladam 174 cm ,48kg,biust 79,talia58,biodra 85, zero we mnie kobiecosci i zle sie z tym czuje.przestalam sie odchudzac jak mialam idealne moim zdaniem wymiary mimo to nadal schodza caly czas w dół .Tak sobie skurczylam żołądek że dwie kanapki mi na caly dzien wystarcza.Niewiem co robic macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelio przykro mi to slyszec, ale nie martw sie jedz codziennie troszke wiecej i najlepiej cos kalorycznego np. mały batonik. Po jakims czasie nabierzesz apetytu i pworocisz do wymarzonych wymiarow. Naprawde strasznie chuda teraz jestes, na tzw. jadłowstręt sa tez specjalnie syropy pobudzajace apetyt. No niestety teraz chyba widac co diety potrafia zrobic z dziewczyną.. ale nie martw sie napewno z czasem odzyskasz kobiece ksztalty :) a twoje doświadczenie z chudnieciem bedzie przestroga dla innych. P.s Trzymam kciuki :P (chcociaz ja mam bardzo kobiece ksztalty to chetnie bym ci oddala swoje 3 cm z bioder :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Amelia => Ja jestem podobnie chuda, może nawet trochę chudsza ale jem więcej :( Amelio zwiększaj powoli kaloryczność jedzenia, jedz jakieś słodycze, oczywiście w małych ilościach i będzie ok! Trzymam kciuki, żebyś się nie rozchorowała czasami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amelii 17
Jaka dietę stosowałaś?I ile kg schudłaś w jakim czsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny dzisiaj wyszła nowa 'Viva!' i jest ciekawy artykuł o polskich modelkach m. in. o Annie Nocoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn pracujących juz na wybiegach lub z okładek itp. Proszę napiszcie jak w rzeczywistości wygląda taka przykladowa praca modelki. Dzis spotkałam sie z bardzo szarą i bolesną opinią na temat własnie pracy modelek. Czy byłyscie w jakis sposob wykorzystane? np. zle warunki, za malo kasy, za slugie terminy kontraktu? no niewiem..,. acha i czy dlugosc wyjazdu modelki za granice np. na wakacje zalezy od agencji czy tez od modelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Na początku to zależy od agencji i pewnie od tego czy dziewczyna zdobędzie jakieś zlecenia na wyjeździe. Później ona też ma wpływ, może przedłużyć kontrakt, oczywiście jeśli agencja też tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrooofka
Nie denerwuj sie sie Isabelle 87...czasami jest tazk, ze agencja chce "wymiarowych" dziewczyn ale...bez twarzy :/ Przepraszam za okreslenie ale niektóre modelki poza świetną figurą nie reprezentują nic. Moim zdaniem modelka powinna mieć zarówno dobrą figurę jak i mieć przyciągającą oczy twarz. Ja osobiście nie mam szansy na bycie modelką w agencji typu IMG bo brakuje mi kilku cm w nogach..Z moim wzrostem jedynie mam szanse na wschodzie. Czy któraś z was słyszała może o agencji Perfect Model? Jakie są opinie itp? Pytam ponieważ dostalam propozycję spotkania w Jeleniej Górze i zastanawiam sie czy warto jechac taki kawałek(jestem z Wrocławia) Agencja Metro Model juz zaproponowała mi współpracę i może już więcej nie szukać? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj swoich szans
moze akurat sie uda;)DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroofko wg mnie agencja Perfect model jest taka sobie, dziewczyny z tej agecji pojawiaja sie głównie na okładkach CKM lub Playboy\'a. Oczywiscie maja tez innych klientow ale wiadomo jak to jest... a wlaściwie jak na to patrzą inni. Poza tym mają bardzo duzo modelek na stronie wiec tzw konkurencja\" jest wieksza a co za tym idzie mniejsza mozliwosc pracy. Ja na twoim miejscu wybrałabym ta agencje metro ktora zaproponowała ci pracę a w przyszłości moze wlasnie dzioeki tej agencji czy jakims pokazom zauwazy cie jakas \"gruba ryba\" ze swiatowej agencji :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
dzieki dziewczyny za wsparcie:)nie bedzie tak łatwo ,od slodyczy już sie calkiem odzwyczailam ale jakos dam z tym rade Moja dieta byla opisana kilka stron wczesniej wiec musisz poszperac troszke. COS TU DAWNO MEGGAN NIE WIDZAŁAM:( PEWNIE WYJAECHALA NA WAKACJE.POZDROWIENIA DLA URLOPOWICZKI:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Hmm.. ogladajac zdjecie tych modelek na supermodels strasznie sie zdziwilam.Niektore z nich to calkiem przecietne dziewczyny a nawet brzydkie.Nie wiem co fotograficy w nich widza ,ale chyba wlasnie w tym tkwi cala tajemnica modelki--SPECYFICZNE PIEKNO-- dla jednych dziewczyna moze sie kompletnie nie nadawac na modelke a dla drugich moze ona byc bóstwem-ot to przyklad polskiej modelki która podbija paryż-Ania Nocoń ktora zauwazyli dopiero zagraniczni łowcy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Bo modelka 'wybiegowa' raczej nie jest klasyczną tylko właśnie 'specyficzną' pięknością :) Ale to dobrze bo inaczej pewnie nie miałabym tam czego szukać :P Inaczej ma się sprawa z fotomodelkami. Mówię o dziewczynach niskich, pracujących na polskim rynku. Tutaj często obowiązuje klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A właśnie co z meggan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"specyficzne piękności\" to dobre określenie. Może własnie dlatego lepiej po prostu mają te dziewczyny co mają idealne wymiary... wydaję mi sie też ze im jest wyższa tym może być \"mniej piękna\" i zrobić super karierę na wybiegach. Ja po wakacjach bede ostro uczyc sie do matury wiec na ten rok zostawiam modeling w spokoju, chyba ze jakis super atrakcyjny casting agencji z zagranicy :) a od czerwca nastepnego roku planuje meic juz te wymarzone wymiary i sprobowac zlapac jakas prace na czerwiec lipiec a potem i tak raczej bede mieszkac w Warszawie wiec bede mogla jescze poprobowac :) A jak tam wsze plany? Jak rozwija sie wasza karaiera? Napiszcie cos o sobe :) P.s Meggan pewnie smazysz sie teraz gdzies na jakies plazy... pozazdroscic tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
hej dziewczyny coz widze ze coraz wiecej dziewczyn cche zostac modelkami...no coz to przyznam sie ze ja tez taie marzenie mam...ale tez podbnie do jednej z was zawiesilam moje starania na czas przygotowan do matury..teraz troszke cm stracilam i zamierzam znowu probowac...po raz pierwszy cokolwiek zrobilam w tym celu jakos w zeszle wakacje ...tez dostalam zaproszenie od new age models na te platne zajecia no i skorzystalam ..wtedy byly troche tansze...moze nie do konca to jest strata kasy bo wtedy sa zajecia z chodzenia z wlascicielem wiec jak kogos wypatrzy to wezmie do agencji ...pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Co do tego wzrostu to się całkowicie zgadzam. Też mi się wydaje, że dziewczyna im wyższa tym może być mniej urodziwa :) Moja 'kariera' jak na razie nie za bardzo się rozwija. Ale mam nadzieję, że wkrótce wszystko nabierze tempa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
kate18 a w jakiej jestes agencji :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jesli można spytac to ile macie lat? Do jakiego wieku mozna próbowac bycia modelką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja właściwie jestem w dwóch agencjach ale z żadną z nich nie mam umowy. W jednej mają moje fotki na stronie internetowej, a druga mnie zaprasza na castingi i wkrótce tam też prześlę fotki, bo mają dużo zagranicznych kontaktów :) Wolałabym nie mówić które to agencje, powiem tylko tyle, że często o nich wspominałyście na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Jeśli chodzi o wiek - najlepiej zaczynać przed 20. Właściwie 19 lat to ostatni dzwonek, poźniej jest trudno. Aha i ważna sprawa - agencje patrzą na wiek nie 'rocznikowo' tylko tak, jak jest naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja iatak jestem z lutego wiec mi to nic nie daje :) martwie sie wlasnie tym ze najlepsza szanse na bycie modelka bede miala wlasnie w wieku 19 lat, bo bede \"na miejscu\" i nie bede musiala wlec sie niewiadomo ile pociagami ... Sama niewiem juz... najlepiej wlasnie by bylo zebym mogla gdzies umiescic swoje fotki zeby moze jakims cudem ktos mnie zobaczyl, ale nie wiem jak mialabym to zrobic i gdzie... a moze jakis inny spodob? Moze macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_tm
moim zdaniem musisz wysylac zwoje zdjecia do agencji jak beda zainteresowane to cie zaposza na casting a wtedy bedziesz musiala sie dla dobra sprawy poscwiecic i przejechac pociagiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta3
hej modelki mam nadzieje ze jeszcze ten tpik nie umarl ja jestem modelka od roku i nie jest rozowo znowu jesem na diecie wlasciwie to jeszze nic na ym nie zarobilam tyle ze zwiedzilam bylam w paryzu mediolanie atenach teaz siedze w paryzu uz miesiac i pracowalam raz. nie jest lakko masa agencj modelek jak mrowek okres na prace nieciekawy malo castingow wogole to czy pracujesz zalezy od -agencji-i tu problem o oczywiscie jest kilka najlepszych ale to rodzi kolopotze sa duze maja duzosziewczyn i nie za duzo czasu i pracy dla kazdej -bokera-musi byc dobry w tym co robi pchac ce tam gdzie cire nie chca przekonywac klijenta ze to ty!!! -od...mody-raz to dziewczyny wysokie raz chlopczyce, klasyczne, dziwne co sezon inne -szczesciai pogody to jest masakra a jak liczycie na duze pieniadze tozmienie marzenia na poczatku robia ci mase platnych testow placa za mieszkaie 500-800 euro miesiecznie dostajesz kieszonkowe bilet o takie tam i ani sie obejrzysz a masz 3tys do splaty a tylko za reklamy i dobre kampane placa dobrze wiec jest strasznie ciezko i tak samo jak w aktorstwie tylko nieliczn dostaja ,oskary,, i zyja w luksusie:( przeprazam to nie p to zeby was zniechecic ale opisac realia ja sidze w paryzu i sie strasznieeeeeeee nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samanto dobrze ze to napisałaś, bo naprawde wiele dziewczyn myśli że wszystko jest takie różowe... sama ostatnio spotkałam sie z bardzo \"drastyczna\" opinia na temat pracy modelek, i szansy na zaistnienie w wielkim świecie jak 1 na milion, a także wielu pułapek i wyrzeczeń. Daletego teraz patrzę na to nieco inaczej, może bardziej realnie i nie oczekuje wiele... Dzieki za wypowiedz :) Pozdrawiam P.s ponawiam prosbe- dziewczyny napiszcie cos o sobie, moze jakies ciekawe zdarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocolate......
hey dziewczyny!! chyba zaczne sie udzielac troszke na waszym topiku.. praca zwiazana z modelingiem mi rowniez sie marzy:)choc nie jest celem mojego zycia:) lubie probowac nowych rzeczy,nienawidze siedziec w domu i sie nudzic a modeling zawsze mnie interesowal i mysle sobie,ze super byloby sie wkrecic tyle ze jest jeden problem --niestety w tej branzy to sproy problem--mam tylko 166cm wzrostu o modelingu "wybiegowym"zatem nawet nie mysle,ale powiedzicie mi czy mam wogole jakies szanse jako fotomodelka.....to by blo dla mnie bomba szczerze to duzo osob mi mwi,ze sie nadaje ("dziewczyna jak z okladki"albo cos w tym stylu),ale wiadomo po pierwsze gusta sa rozne,po drugie--tak jak pisalyscie--czesto liczy sie "specyficzne"piekno.slysze duzo milych slow odnosnie mojego wygladu,ale nie chce zeby to glupio wyszlo, pisze to tylko po to,zeby uzyskac jakies obiektywne informacje od was,czyli osobek ktore maja jakies pojecie na ten temat wyslalabym chetnie zdjecia do roznych agencji,ale przeciez podajac wzrost juz na starcie odpadam:(:( macie jakas rade moze??bylabym wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij swoje fotki do agencji
fotomodelek:-)Agenceje fotomdelelk maja mniejsze wymagania co do wzrostu ponieważ fotomodelka nie musi byc bardzo wysoka;)Jeśli im się spodobasz to nie zwrócą az takiej wielkiej uwagi na Twój wzrost i zaproponują Ci współpracę.Oprócz wzrostu w tym zawodzie licza się też zgrabna,szczupła sylwetka i ciekawa twarz.Spróbój swoich sił.Nic nie tracisz a mozesz wiele zysakć:-)Powodzenia i pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Zgadzam się z przedmówczynią :) Wyślij fotki ale tylko do agencji fotomodelek, bo w agencjach modelek na pewno nie będą zainteresowani a to tylko cię zniechęci :( Życzę powodzenia i napisz jeśli coś się zacznie dziać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×