Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

jak zostać zauważoną? nie chcę być modelką...chciałabym spróbować jako fotomodelka... ale nie wiem gdzie i jak szukać :( pomocy :( !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helen H ->faktycznie na tej stronie zeby widziec czy agencje sa toba zainteresowane trzeba wykupic raporty, ale jesli jakas agencja bedzie toba zainteresowana to dostaniesz od niej mail! Wiec nie ma wiekszego problemu :) OMisia-> za bardzo na fotomodelkach sie nie znam, ale wiem ze jest pełno roznych castingow, ogloszen np. szukamy blondynki z kreconymi wlosami do reklamy szamponu czy jakies tam innej dzieczyny do kaalogów ubran czy kalendarzy itp. Po prostu za taka praca trzeba sie stale rozgladac, chyba ze podpiszej kontrakt z agencja fotomodelek luba jakas reklamowa to oni beda cie wysylac na takie castingi... a dobry agencji rekalmowo-aktorskich dla fotomodelek i statystow itp. to Gudejko a tak to niewiem ale wiem ze sa jakies poszukaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
hej! czytam tak i czytam i widze ze na poprzednich stronach udzielono sie duzo na temat konkursu ModelFace! ja bralam u dzial i przeszłam do ósemki w kostiumach ale do trójki juz mi sie nie udało, ale jakas laseczka pisała ze tez bierze udzial wiec jesli rzeczywiscie tam byla to czy mogla by mi napisac swoje imie?!?!?! :d pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle87 ja też się na tym nie znam :/ I nie wiem gdzie szukac takiego typu ofert. Nigdzie nic takiego do tej pory nie znalazłam ... Może źle szukam. Ehh... sama już nie wiem. Gudejko ma wysokie wymagania co do fotomodelek chyba :/ a pozatym do W-wy troche jest :( (jestem z Wrocławia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Meggan :) Tyle że te agencje to agencje modelek a nie fotomodelek....ja na modelke nie mam szans niestety ;( Bu ALe i tak dziękuję :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
A ile masz wzrostu Omisio? Bo niektore agencje nie biora tego az tak pod uwage, napewno nie sa to te najlepsze, ale zawsze to cos. A moze do Poznania sie wybierzesz do GAGA? Tam sa fotomodelki i wzrot sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 169 cm bozia dała :( zkolei do Poznania tez taki spory kawałek... gdybym miała samochod to zaden problem ;P ale tak....ehh. Nie wiem juz sama. Chciałabym spróbować, ale jakoś możliwości brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
O misiu moze jeszcze troche urosniesz? A jesli marzy Ci sie kariera to niestety ale musisz zainwetowac w podróż i wybrac sie do jakies dobrej agencji np. Gagi Najpierw sprobuj powysylać wszedzie gdzie mozesz swoje zdjecia, tam skad dostaniesz pozytywna odpowiedz bedziesz musiala pojechac, ale chyba warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Meggan... na razie szukam jakichkolwiek agencji, w których potencjalnie miałabym sznase. Do GAGI pisałam, ale dostałam chwilke poźniej maila że nie są aktualnie zainteresowani moim typem urody. Ehh... Jakiś rok temu jak wysyłałam do nich zgłoszenie to byli...Teraz typ sie chyba zmienił. Sama nie wiem....Podróże raczej w moim przypadku nie wchodzą w gre bo zaczynam niedługo studia i nie za bardzo będzie jak. Dostałam propozycję od pewnego pana, ale ja jestem podejżliwa i nie za bardzo wiem co o tym myśleć :/ Może powiecie coś na temat tego listu... -------------------------------------------------------------------------------------- Witam.. jestem zainteresowany rozpoczęciem stałej współpracy z Tobą w 2 zakresach: 1. fotografia reklamowa - aktualnie poszukuje fotomodelki do sesji reklamowej w zakresie kostium kąpielowy oraz bielizna - linia dla młodzieży - czy interesował by Cie ten rodzaj współpracy oraz to konkretnie zlecenie? 2. fotografia artystyczna - od portretu po przez nagość zakrytą do bardzo delikatnego - artystycznego podkreślam! topless-u oraz aktu - zdjęcia na użytek właśny tzn. wystawy oraz planowany katalog autorski.(ewentualna wspólpraca? - zakres do uzgodnienia: istnieje możliwośc np.sesji z wyłączeniem aktu - jeśli takie będzie Twoje życzenie ). Oczywiście podpisuję umowy np. o niepublikowaniu gdzie kolwiek Twoich fotografii bez Twojej wyraźnej pisemnej zgody więc jest 100% pewne, że Twoje zdjęcia nie znajdą się w miejscach typu internet itp. bez Twojej wyraźnej zgody.Piszę o tym ponieważ chcę byś czuła się komfortowo współpracując ze mną. Nadmieniam też iż interesuje mnie tylko stała poważna współpraca - nie jestem zainteresowany tzw. sesją jednorazową. Proponuję byśmy przeprowadzili próbną sesję zdjęciową w najbliższum możliwym terminie po której to ustalimy szczegóły i zakres ewentualnej współpracy - czekam na uwagi na ten temat? Pragnę nadmienić też, iż w sumie szukam modelki która będzie uniwersalna czyli będzie pracowała ze mną 2 torowo: w obu w/w zakresach ponieważ nie chcę ciągle poszukiwać nowych osób ale skoncentrować się na kolejnych sesjach zdjęciowych. Chętnie pomogę też ( nieodpłatnie! ) przy tworzeniu Twojego profesjonalnego portfolio.Fotografuję oczywiście techniką cyfrową - po każdej sesji dostaniesz płytę CD ze wszystkimi zdjęciami z w/w sesji. Mam 32 lata, mieszkam w Skarżysku - Kamiennej 40 km od Kielc z zawodu inforamtyk, fotograf pasjonat tzw. wolny strzelec w świecie modelingu ale z konkretnymi planami na najbliższą przyszłość typu: utworzenie agencji dla początkujących modelek: pomoc w sesnie prawnym ( sporządzanie umów, opieka + stylizacji, wiżażu itp.- czy była byś zainteresowana udziałem w takim projekcie? Napisz prosze coś więcej o sobie oraz dołącz swoje wymiary + rozmiar odzieży, butów, bielizny oraz oczywiście napisz coś o swoich zainteresowaniach, ewentualnym doświadczeniu i oczekiwaniach, prosze też o kilka fotografii z w/w zakresu oraz namiary kontaktowe typu numer gg i tel. najlepiej stacjonarnego ponieważ nie jestem w stanie dzwonić do wszyskich zainteresowanych na komórkę. Czekam też na wszelkie ewentualne pytania dotyczące mojej osoby czy tez wspólpracy ze mną. Prosze o szybką odpowiedź.Wyrażam nadzieję na nawiązanie stałej i owocnej dla obu stron współpracy. Z poważaniem Jacek P.S. Przepraszam za ewentualne błędy literowe ale wynika to z mojego dzisiejszego zmęczenia - mam nadzieję, że nie wpłynie to ujemnie na mój wizerunek w Twoich oczach. ----------------------------------------------------------------------------------- Co wy byście zrobiły kochane dziewczyny? Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM JESZCZE 1 WAZNE PYTANIE-W TYM TOPIKU CHYBA NA STRONIE 36 WYPOWIADAŁA SIE \"Wlascicielka art agnecji \" Z WROCŁAWIA. CZY KTOŚ MOŻE WIE JAKA JEST NAZWA TEJ AGENCJI? W NECIE TEGO NIE MA A BARDZO MI NA TYM ZALEŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z gaga napisali ze sa zainteresowani moim typem urody , z checia bym tam do nich pojechala ale to strasznie daleko....i sie waham..:-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kobitka-> wg mnie Gaga jest rewelacyjna, ma mnostwo ofert pracy w różnych kampaniach, reklamach, gazetach itp itd wiec jesli masz szanse na bycie modelka w Gaga to próbuj a może czeka Cie wspaniala kariera. Ale jeśli odległośc jet bardzo duza to moze poprobuj najpierw w innych równie dobrych agencjach bliżej Ciebie:) Do Omisia-> Jesli nie boisz sie zdjec typu akt nawet delikatny to mozesz probowac bo ten fotograf wyglada na przyzwoitego człowieka. Wiadomo nie mozna nikogo oceniac po mailu :) Sprobuj pojechac do niego na te zdjęcia próbne a po nich sama bedziesz wiedziec czy chcesz z nim dalej współpracować. W koncu fotomodelka musi sie pokazywac w jakis katalogach czy reklamach... P.S Własnie sobie przypomnialam ze w Wawie jest Esensual, zajrzyj na ich stronke, dziewczyny tam maja duzo pracy i nie musza byc wcale wysokie www.esensual.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
kobitka -> ja bym pojechala :) omisia -> wszystko zalezy od tego jaki jest twoj stosunek do zdjec typu akt... jesli pozytywny to ruszaj w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! niedawno otrzymałam identycznego maila jak Omsia i nie zdecydowałam sie na jego propozycje...:/ to byl ten sam fotograf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę....czyli jednak nie tędy droga....miałam takie dziwne wrażenie po otrzymaniu tego maila....trudno. Gdyby to była propozycja agencji-to może bym się zastanowiła. Ale tak w ciemno jakiemuś nieznanemu facetowi pozować? Chłopak by mnie zabił :P Ale najpier tego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
omisia-> Nie wiem, czy mam już prawo nazywać się fotomodelką, bo póki co nie zarobiłam jeszcze na tym żadnej kasy. A wg mnie jeśli z czegoś ma się kasę, to można to nazywać "pracą". :) W każdym razie ja miałam do tej pory dwie sesje, bezpłatne, czyli typu portfolio za pozowanie. :) Mnie też interesuje fotomodelling, bo jestem za niska na modelkę a poza tym chodzenie po wybiegu mnie nie intesresuje zbytnio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Isabelle87- "za bardzo na fotomodelkach sie nie znam, ale wiem ze jest pełno roznych castingow, ogloszen np. szukamy blondynki z kreconymi wlosami do reklamy szamponu czy jakies tam innej dzieczyny do kaalogów ubran czy kalendarzy itp." A wiesz może, gdzie można znaleźć takie ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko przykłady, ale czesto mozna cos znalesc, wlasnie zobaczylam ze ta pierwsza oferta to juz przeterminowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Dzieki Isabelle. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny no ja dalej sie zastanawiam czy jechac do poznania .... moze w nastepnym tygodniu sytuacja sie wyjasni:-) a czy idziecie na ten casting ktory organizyje agencja metropilolitan.. ja chyba mam tam duze szanse skoro mam 181 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Jak macie warunki dziewczyny to próbujcie! Czas leci a na zachodzie i w Stanach kariere robią coraz młodsze dziewczyny. Ja tesh tak kiedyś zwlekałam bo ciagle wydawało mi sie że mam o pare cm za dużo, pozatym jeszcze nie było takiego HALO o agencjach. Z roku na rok przybyło tu i tam kobiecych kształtów:) i teraz trudno wrócić do wymiarów które wymagają agencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
w górę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja tam sie nie wybieram, bo mi daleko a poza tym wiem ze tam nie mam szans. MOje "warunki" na zimę też sie zmienily (to znaczy nie mam juz takich wymiarow jak latem) wiec do nastepnego sezonu nic nie planuje chyba ze jakies zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
łaa dziewczyny czuje sie spelniona jesli chodzi o moj wzrost poki co :) uroslam! i mam swoje wymarzone 174 cm :D! chociaz wiem ze to tylko chwilowo bo za 2 miesiace bedzie juz 175 ale narazie jest swietnie :) zwlaszcza ze w październiku jade na spotkanie z moda forte :)) gdy mialam 170 wzrostu wazylam tyle samo -48kg - co teraz... wiec co by nie mowic schudlam... mam 1cm mniej w biodrach - 86 no i teraz mam juz pewne 60 w pasie... "pewne" dlatego ze wczesniej raz mialam 1cm za duzo raz 2 ale rano bylo 60. a teraz ciagle jest 60 (:)))!) na szczescie jesli chodzi o gorne partie ciala to nie schudlam (uuuf) bo wtedy to by mi chyba z tych marnych 80cm nic nie zostalo :P no ale coz :) ciagle sie rozwijam! :) jestem bardzo dumna z tych moich 174 cm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
ofco-> Fajnie masz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Brawo ofco! Tez bym chciala jeszcze troszke podrosnac a dla mnie by juz 1 cm nawet straczyl... a z bioder to ze 3 mniej i bedzie super :) POWODZENIA W MODA FORTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie chuda jestes
jak przy 175 wazysz 48 kilo!!!! Skora i kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×