Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Misia1878787
Wierze,ze Ci sie uda=))))A ile masz wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blacky19
dziewczyny ile wazycie i przy jakim wzroscie ? ...ja mam 165cm ile wg was powinnam wazyc by moc zostac fotomodelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
Palec w gardło po kazdym posiłku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ach jestem juz :) opalona hehe. Wlasnie zobaczylam ze tez do mie odezwala sie agencja ta Max1. Identycznego maila nawet dostałam :) Jednak RUMUNIA :D to nie to. Jednak ciesze sie ze ktoś był mną zainteresowany, 32 agencje ogladaly moje amoatorskie zdjecia :) Jak na pierwszy raz to chyba niezle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Do mnie odezwala sie jakas z Argentyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
misia - jak narazie 173cm blacky19 - ja przy moim wzroscie waze 48 kg. Nie mozna powiedziec ile powinnas wazyc. Licza sie wymiary i proporcjonalna budowa ciala. Podaj moze wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilogramow
jak na taki wzrost to bardzo bardzo malo, zawsze bylas taka chuda czy sie odchudzasz??? to przeciez jest bardzo duza niedowaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofco idz do lekarza
To anoreksja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoreksja nie zalezy
od wagi, niektorzy po prostu tacy sa, ja jednak tego sobie nei wyobrazam:O a reszta was dziewczyny tez tyle wazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia_17
Mam pytanie dotyczace wzrostu.Do którego roku sie rośnie?? Ja mam 17 lat i 174 cm wzrostu.Chcialabym miec przynajmniej tą europejska granice 175cm.Jak myslicie czy jeszcze urosne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hehe dziewczyny spokojnie. Ja przez cale zycie mam niedowagę. Nigdy w zyciu sie nie odchudzalam. Zawsze jem ile chce, kiedy chce i co chce. I nigdy nie odbija sie to na moim wygladzie. Ostatnio tylko zaczelam cwiczyc codziennie zeby ta linie utrzymac. Po prostu mam dosc dobra przemiane materii... Amelio trudno powiedziec czy urosniesz. Musisz zobaczyc czy uroslas w przeciagu ostatniego roku. Ja np. rosne ok. 6 cm na rok. I tez nie mam pojecia kiedy sie zatrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Amelio mysle ze rosniesz ale tylko 1 cm moze jakims cudem 2 :/ Ja mam 18 lat i wiem ze juz nie urosne a tez bym chciala 1 cm... OFCO ROSNIESZ JAK SZALONA!! ! :P ale moze jestes wlasnie w tym wieku biologicznym w ktorym dojrzewasz ;) jA WIEM ZE JUZ NIE ROSNE, MOZE JAKIS 1 MM :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Drogie słonka,czy moglybyscie powiedziec cos na temat agencji w ktorych jestescie,jak Was tam traktuja i czy jestescie zadowolone ze współpracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Ja rowniez mam 173 z tym,ze waze 50 kg i wcale nie jest to anoreksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia1878787
Z reszta anoreksja to choroba psychiczna,mozna byc na nia chorym wazac nawet 100 kg to jest zwykla obsesja, do której prowadzi brak umiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alishia
duzo sie słyszy o wykorzystywaniu modelek, nadludzko ciężkiej pracy szczególnie za granica, o sexie w zamian za pracę... pomimo iz zdaje mi sie ze mam warunki do pracy jako modelka( 180 cm 88-64-88, 18 lat) to moj chlopak strasznie sie martwi ze jak pojade to mnie wykorzystaja... poprostu nasluchal sie strasznie duzo o tym i jego znajoma tez byla w pewnien sposob wykorzystana... Jak to naprawde jest? czy ktoras z was miala problemy w swojej karierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia to ty niska kobietka
jestes jak na modelke... a tyle agencji sie toba interesuje... pewnie masz to COŚ, moze masz jakies zdjecia na jakies stronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym bardzo chetnie
zobaczyla bo ciekawa jestem Twojej urody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka1234
Cześć! ( * - to nazwa agencji, jest to jedna z najlepszych w polsce, ale nie wymieniam nazwy bo chyba nie mozna?) Rok temu wyslalam zdjecia wraz z kuponem wycietym z Twista, do agencji * w W-awie. Zdjęcia byly amatorskie. wogóle zapomniałam o tym zgloszeniu. az pewnego dnia zadzwonila do mnie Monika (włascicielka *!) i zaproponowala mi spotkania. Bylam w 7 niebie. Pierwszy raz w zyciu dostrzegla mnie osoba, i to z tak znanej agencji... . Pojechałm na spotkanie do W-awy. Weszlam do budynku gdzie znajduje sie agencja. Bylam zachwycona tym wszystkim. Spotkalam sie z p. Monika, porozmawialam, byla mna zainteresowana...SZOK...powiedziala ze mam ciekawy typ urody itp. Tylko musialam oczywiscie schudnac. I dualo mi sie. Zaeszlam do 92w bidorach. Za 3 tygodnie pojechalam znowu do agencji, i tego samego dnia bylam na Testach )probnych zdjeciach0 u fotografa. Super przezycie. Praedziwy makijaz, stroje i wogole. Magia. Bylam zachwycona. I co najwaznieksze podpiasno ze mna umowe! jak sie okazalo pozniejk na 5 lat...) . LAe nic. I po tym podpisaniu moja praca polegala na jezdzeniu n a castingi do agencji. Bywalam tam srednio 1,2 razy miesiacu. Agencje zagraniczne. Kilka razy rowniez bylam zaproszona na spotkania indywidualne z e skauterami z Nexta i jakiejs japonskiej agencji. Eh, i w sumie na tym sie skonczylo. Aktualie na castingu nie bylam juz kilka m-cy,utylam...porazka. I jestem w takim dziwnym polozeniu, od roku jestem modelka w powaznej agencji a tak naprawde jakbym ja nie byla. Przez rok nie dostalam ZADNEJ propozycji...nie wiem dlaczego. ale mimo to ostatnio postanowilam, ze jednak w jakis sposob musze gdzies sie zalapac, jestem w agencji...polowa sukcesu...teraz tylko zlapac fuche... . Zaczelam faktycznie o siebie dbac, schudne i jade. Moze wreszcie doczekam sie jakiejs malej robotki... . No coz. PNapiszcie prosze co o tym myslicie i czy kltoras tez miala takie doswiadczenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadziejęże uda Ci się
:-) Pozdrawiam gorąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
czasem tak bywa... ale probuj dalej :) zreszta co ja wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooona
TRuskawka 1234 niech zgadne jestes w agencji MANGO MODELS ????? ::)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
wiesz co czasem tak jest ze wrzucaja dziewczyne na strone, potem ciagle castingi a w zasadzie niewiele z tego wychodzi. Jesli chodzi ci o Mango to musze powiedziec ze wcale sie nie dziwie! Juz nie raz slychac bylo o podobnych zdarzeniach, oni po prostu maja TYLE modelek ze nie ma szans zeby kazda z nich miala caly czas jakąś robotę. Jednak próbuj ile sie da, bo tylko uporem mozna coś zdziałać! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym powiedziala
ze w Orange :D ciekawe ktora z nas trafi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawka1234
A to któraś z was miała podbone przejścia z Mango? napiszcie prosze cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jestem po pierwszej w zyciu sesji zdjęciowej!! Takiej próbnej ale z umową, jak ukażą sie moje zdjęcia na stronie tego fotografa to przesle wam link :) Ale bylo naprawde super! Fotograf byl bardzo bardzo mily i widać było że tez mu sie spodobalam jako modelka. Niebawem umówimy sie na taką długą sesję z makijażystką, rekwizytami itp. A nawet powiedział że jeśli zdjecia dobrze wyjda to będe swoim wizerunkiem promować jego studio fotograficzne! ( i to nawet odpłatnie) :) Jestem zachwycona! A na poczatku tak strasznie sie bałam... Dziewczyny bierzcie z zycia co sie da i nie marnujcie okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chcialam troszke schudnac
przestalam jadac kolacje, zrezygnowalam ze slodyczy i troszke ogolnie sie ograniczalam i jaki efekt???? zamiast schudnac przytylam dwa kilo :O nie mam pojecia jak to sie stalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooona
TRuskawka nie ja nie mam żadnych doswiadczen z Mango ale słyszłam co nieco! Niby dobra agencja z kontraktami zagranicznymi, wysyłają dziewczyny do pracy za granicę (i to dość często), w Polsce też mają trochę zlecen i ale wiesz tych dziewczyn które praktycznie stale mają pracę jest na prawdę mało. Reszta modelek ze strony Mango po prostu nie ma roboty i oprócz tego ze mają z nimi umowę i widnieją na ich stronie to nie to nie roboą zupełnie nic. Oni mają tyle dziewczyn ,że większość z nich jest zaniedbywana. Moja znajoma jest w Mango.Jej sie akurat udało i praktycznie ciągle gdzies tam pracuje przynajmniej raz w tygodniu,chociaż to też zależy od miesiąca (różnie bywa ale raczej prace ma).Zwiedziła całą Europę prócz tego Afrykę,Izrael,Grecję,Stany Zjednoczone,Japonię i kilka innch mniejszych państw.Jeśli chodzi o dobra materialne powodzi jej sie dobrze( samochód ma) ubrań pełno (kosmetyków też) mieszkanie fajnie urządzone i ogóolnie stac ją na wiele rzeczy.... na brak kasy na pewno nie narzeka!Truskawka po prsotu trzeba mieć szczęście w tym zawodzie i tyle... bo akurat piękna to ona nie jest ale cos tam jej sie udało Powodzenie Truskawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×