Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość mary_margaret
a słyszałam ze własnie tylko w Polsce sa az tak surowe wymagania co do wzrostu :/ Kate Moss ma 168 i to mnie na duchu podtrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue15
widze ze moj post na nikim wrazenia nie zrobil......... wiec ponawiam jak to robicie ze macie (tzn. wiekszosc modelek) tak wyzezbione nogi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwiczymy
:-)Sport przede wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
moze i wy pokazecie swoje zdjęcie ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna jesteś
mary_margaret:-) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ładniutka jesteś ofca
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Jejku dziewczyny! Jak mnie dawno tutaj nie było! Ostatnio dostałam maila z supermodelscouts.com, że 2 kolejne agencje są mną zainteresowane. Tylko nie wiem które bo nic mi nie przysłały a raportu nie mam zamiaru wykupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ofca
troszke smiesznie pozujesz mozesz byc naprawdae ladna gdyby nie te pozy i miny:)ale bez obrazy nie pisze tego by cie urazic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
wow ofca ;-) fajne te zdjęcia... jestes juz w jakies agencji?? pzdr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm... krytyka jest wazna i potrzebna :) mary_margaret narazie nie jestem... moze uda mi sie z moda forte podpisac kontrakt... moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
no to życze powodzenia, 3mam kciuki :D z moda forte po wysłaniu zdjęc przysłali mi maila z zapytaniem kiedy mogłabym przyjechac na spotkanie i czy mogłabym jeszcze kilka zdjec wyslac, a jak odpisałam tak juz dłuuugo nie piszą, takze pewnie każdej która wysle zdjęcia takie maile robiące nadzieje piszą :P nie tak jak w Network Talent Group albo mango: tam prosto z mostu: "niestety nie jestes w naszym typie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz... mi moda forte napisala dokladnie to samo... ale kontkat sie nie urwal... umiwilismy sie na spotkanie i w ogole milo bylo :) ostatnio bylam 2 raz... ale chyba bede musiala jechac 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloa
Hej, ja tuz juz prosze kolejny raz o pomoc jest sens jechac do mango models tzn wyslalam im zdjecia i napisali mi ze chcieliby mnie zobaczyc na zywo ale wczesniej ktos nanapisal ze mango juz schodzi na psy wiec nie wiem, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
Pewnie ze jest!! pakuj się i jedz od razu jak chcą sie z Toba zobaczyc, mnie jeszcze nikt nie zaprosił, z mango od razu napisali ze nic z tego :P powodzenia!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloa
Pojade jak trafie bo znajac moja orientacje zgubie sie w jakims zakatku wawy albo bede stala pod Palacem kultury i nie wiedziala gdzie sie znajduje, tak ta moja orientacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Niedługo idę na casting do agencji \"Gaga\" chciałabym dobrze wypaść i może poradzicie mi coś aby nie wyjść na idiotkę? Jak to jest na tych castingach bo jeszcze nie byłam nigdy na żadnym, i może powiecie mi coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Niedługo idę na casting do agencji \"Gaga\" chciałabym dobrze wypaść i może poradzicie mi coś aby nie wyjść na idiotkę? Jak to jest na tych castingach bo jeszcze nie byłam nigdy na żadnym, i może powiecie mi coś jeszcze na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
niestety First :( ja Ci nie pomoge bo jeszcze na zadnym profesjonalnym nie byłam mam pytanko do dziewczyn które wybierają sie na casting Ford Model's czy dostałyscie dzisiaj maila z potwierdzeniem zaproszenia, wiecie to co napisali ze mają tak dużo zgłoszen ze musieli przeprowadzic wstępną eliminację... ja dostałamto potwierdzenie ale nie wiem czy to jest jakies szczególne wyróznienie, moze taktylko dla sciemy zebydziewczyny w siebie uwierzyły wysyłają :> na serio nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary_margaret
no i nie wiem czy mam w ogole po co tam jechac bo na samym wstępie mnie odrzucą..nie mam 170! takze moze mi podpowiecie czy jechac czy nie:> dla samego zorientowania sie na czym to wszystko polega... pzdr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
first -> zadbaj o paznokcie... najlepszy bedzie francuski manicure... włosy rozpuszczone, stroj podkreslajacy sylwetke - tylko pamietaj - duzym dekoltem i ktrotka kiecka wrazenia na nich nie zrobisz, to raczej ich odrzuci... najlepsze beda zwykle obcisle jeansy i t-shirt. zero makijazu. zadbaj o cere lecz nie testuj dzien przed nowych kosmetykow. i nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwile. przygotowania zacznij np. tydzien wczesniej :) wiecej czytaj na: http://www.fotomodeling.pl/forum/showthread.php?t=30 (nie jestem pewna ale chyba trzeba sie zalogowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubiktu
hey dziewczyny! Jak myslicie czy to ze mam nieco krzywy i szerszy niz bym chciala nos dyskwalifikuje mnie w roli modelski? Zastanowialam sie nad operacja ale w koncu nie jest z nim az tak zle ale jesli bylby ladniejszy automatycznie moja twarz bylaby o wile ladniejsz PROSZE O OPINIE POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubiktu
hey dziewczyny! Jak myslicie czy to ze mam nieco krzywy i szerszy niz bym chciala nos dyskwalifikuje mnie w roli modelski? Zastanowialam sie nad operacja ale w koncu nie jest z nim az tak zle ale jesli bylby ladniejszy automatycznie moja twarz bylaby o wile ladniejsz PROSZE O OPINIE POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bubiktu
narazie nic nie rób z nosem.Lekka "wada" nosa nie przekresla szans na zostanie modelką.Jeżeli sie spodobasz w jakiejś agencji to zechcą Cie nawet z niezbyt idelanym nosem;)Nie ma sie wiec czym przejmować.Nie myśl o operacji jeżeli nie masz baaardzo garbetego nosa:-oLekka niedoskonałość nosa nie przeszkadza.Wszak modleka to nie tylko nos... Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Szczerze to nos może bardziej przekreślić szansę w modelingu niż wada wzroku... Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś wysłała swoje zdjęcia do kilku agencji, może w którejś się spodobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
dawno mnie tu nie było... rozleniwiłam się troszke...tez zostałam kilkarazy zaproszona na ford models i szkoda ze nie pojechlam, no ale nei mam teraz odpowiednich wymiarów... Co do pieknych nóg to jedynym sposobem jest regularne ćwiczenie, wiem ze na stronce modeling.pl jest zakladka z cwiczeniami na rozne partie ciała, wiec można zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×