Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18
Ja się jeszcze nie uczę :P Dopiero pod koniec września zaczynam studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkkaaaaa
gdzie widzialas ta relqacje z konkursu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze po wypowiedziach ze nic ciekawego sie nie dzieje:-) ja niedlugo wyruszam do wawki , polaze po agencjach i robie to juz ostatni raz , jak mi nie wyjdzie to to koniec z tym...... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Ja też powoli tracę nadzieję, bo to, że się jest w agencji to jedno, a zlecenia to drugie. A ja tak bardzo bym chciała pojechać za granicę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate 18
co będziesz studiować?Jaki kierunek i gdzie? Mam nadzieję,że uda Ci się pojechać na jakieś fajne zlecenie za granicę i zrobisz karierę;)Może akurat się uda.Nie wolno tracic nadzieji;) Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
U mnie nic nowego. Czekam na fotki z mojej ostatniej sesji i zacznę je rozsyłać do agencji fotomodelek. Nie wiem co jeszcze więcej można zrobić... Fajnie by było, gdybym mogła zarobić trochę kasy na pozowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relacja z pokazu
w co za tydzien - prawie codziennie na tvn style (powtorki z niedzieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Będę studiować na Akademii Ekonomicznej :) Więcej nie powiem, bo chcę pozostać choć trochę anonimowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dla zainteresowanych - program "Co za tydzień" można zobaczyć na TVN Style: dzisiaj o 18:00 i 23:30 jutro o 17:00 w sobotę o 12:30 i 00:00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
interesujace forum :) www.forum.promodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Masz rację Ofco te forum jest naprawdę ciekawe, już kiedyś na nim byłam, mozna się czegoś ciekawego dowiedzieć a poza tym mają cały czas jakieś oferty pracy dla modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate18
ta stronka FTV jest także bardzo ciekawa i intersująca:-) Dzięki za link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dziewczyny czy któraś z Was wybiera się w tym roku na studia? Jeśli tak to do jakiego miasta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok planuje podboj Wawy( studia ) a co za tym idzie, podbój agencji :) Narazie zastój w portfolio gdyz fotografa wyjechal na wakacje, ale potem sesja w plenerze i w studio z wizazytka :D Jupi w koncu cos sie uklada! Prawda jest taka, że to własnie w mieszkając w Warszawie można zostać modelką, \"zaliczyc\" okładkę itp. Jak sie mieszka kolo 300 km od Wawy a bliżej nie ma nic ciekawego to nie ma nawet mowy o ciaglym jezdzeniu na castingi i wydawaniu masy pieniedzy i traceniu czasu... Wiec własnie moze za rok a nawet mniej pełnie swoje malutkie marzenia :D Wam tez tego zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
ja wlasnie isabelle mam ten sam problem... 360 km... no coz... no ale zawsze mozna zaczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
ofca dostałaś mojego maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
hmm kate :> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekreciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wiola-tmmmm
a ja wlasnie w polowie wrzesnia do wawki sie przeprowadzam i wrescie bede mogla cos zrobic w kierunku swoich marzen..tylko czy 19 lat to nie za duzo na bycie modelka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola-> tez sie nad tym zastanawiam, podejrzewam ze niektore agencje mogą kręcić nosem. Wiem za to ze w esensual to biora zazwyczaj tylko dojrzale kobietki a ich modelki caly czas mają pełno pracy! Ja mam nadzieje ze jednak 19 to nie jest jescze za pózno i moze uda się coś zdzialać (patrz przykład Anna Nocoń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
No ja też mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberalizm górą
http://www.pjkm.pl trzeba skasować w pasku zadań to co pojawi się po adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Wracając do tematu => na blogu fashion-models.blog.onet.pl można przeczytać wywiad z Alek Wek. Jest tam także fragment o tym jak ta znana modelka dba o urodę :) "- Jak dbasz o swój wygląd? Alek Wek: Tam gdzie dorastałam, wygląd nie miał specjalnego znaczenia. Moja mama nie malowała paznokci i nie robiła makijażu. Nie znałam słowa "ładna". Wszystkie dziewczyny z mojego plemienia były podobne. Jak o siebie dbam? Na pewno nie jem w fast foodach. Gdy tylko mogę,sama gotuje. Ryby,warzywa i owoce to moja dieta. Nic nadzwyczajnego. Codziennie piję też koktajl bananowy. A poza tym intensywny tryb życia. Myślę,że to jest ważne. Dużo się ruszać,ciągle mieć jakieś zajęcie." A cały wywiad możecie przeczytać tutaj: http://fashion-models.blog.onet.pl/2,ID37564941,index.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
juz ja gdzię czytałam ten artykuł, pewnie w jakieś gazecie był :) Poza tym nie uważam żeby Alex Wek była pieknością, właściwie to mie sie nie podoba za bardzo, ale sprawia wrażenie miłej osoby. zresztą o gustach sie nie dyskutuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofca
na fashin tv bylo ostatnio wlasnie z alek wek "models talk" :) ja jakby to powiedziec... nie umiem wydobyc piekna z modelek z krotkimi wlosami i czarna skora. nie jestem przyzywczajona do czarnej skory... oczywiscie mozna rozroznic brzydsza-ladniejsza ale mi to jakos nie pasuje :P tylko nie weźcie mnie za rasiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Dzięki za linki :) Zrobiłam sobie test z tego artykułu z Dziewczyny i wyszło mi: "Rozkwitasz, kiedy wszystkie reflektory są zwrócone tylko na ciebie. Życie prywatne nie jest dla ciebie tak ważne, jak znajomi z pracy. Będziesz gwiazdą!" Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×