Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość pewnie ten kto ją
wyrzucił ze szkoły był zazdrosne,ze dziewczynie się udało,że jest ładna i że pozuje do Playboya:-oNie ma to jak polska zawiść...echhhhhhhhh:-(Trochę tolerancji ludzie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ostre słowaaa... tam są!! Ale jeżeli to prawda wszystko a najprawdopodobniej tak to dziewdczyny strzeszcie się!! Kurcze a ja tam zgloszenie wyslalam:P hehe ale dobrze ze wiem o wszystkim wczesniej:) Dzieki ofca:) Buzka dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki, oto liścik ktory dostalam od Fury.. :D \"Serwis modelki Dziekuje za zainteresowanie agencja i wyslanie zgloszenia. teraz nalezy zrobic kolejny zasadniczy krok dalej i sprawdzic swoje mozliwosci w swiatowym modelingu. Taka mozliwośc sie pojawi przed toba juz wkrótce. Po 20 marca przyjezdzaja do nas na castingi najlepsze agencje z Paryza,Mediolanu,Nowego Jorku -w tym agencja nr 1 w swiecie IMG. RORES MODELS współpracuje tylko-wylacznie z agencjami ktore sa topowe i zapewniaja realną kariere dla modelki. Tylko takie agencje daja pewnosc ze zapracowane srodki beda na tyle wystarczajce ze pozwola np.na prywatne studia,mieszkanie itp Aktualnie po wielkich pokazach(Londyn-Paryz-Mediolan-Nowy Jork) rozpoczyna sie bardzo dobry sezon modelingowy w Azji(pokazy mody) oraz w krajach gdzie robi sie,katalogi,reklamowki. Modelki z naszej agencji sa cenione i rozchwytywane teraz w takich wlasnie krajach Do nich nalezy Grecja,Hiszpania ,skad przychodzi do nas b.duze zainteresowanie naszymi modelkami. Tam mozna juz wyjechac. Warunki dla modelek ,ukonczone 16 lat(prawna granica w panstwach Unii ) minimum 173 cm wzrostu Azja (Tokio,Seul,Taipei...) i ukonczone 15 lat i minimum 170 cm wzrostu... Aby zorientowac sie o twoich mozliwosciach bedziesz zapraszana na zagraniczne castingi. zagraniczne agencje odwiedzaja na nasze zaproszenie takie osrodki jak: Warszawa-Poznan-Wrocław-Krakow(Katowice).Wszystko wskazuje na to ze do nich dolaczy w kwietniu Gdansk. Sprawa niezwykle wazna -priorytetowa na tym etapie jest jak najpilniejsze zrobienie i zainstalowanie na naswzej stronei wlasnego portfolio -minimalnego ale pozwalajacego na zorientowanie sie o twoich mozliwosciach Portfolio zlozone z 10 -12 stabndardowych fotek powinnas miec przed castingami. dlatego tez do 20 marca bede oczekiwal na przeslanie nam fotek mailem (ale nie w duzychy plikach !!!) na adres rores@bci.pl Fotki nie musza byc robione w studiach za duze pieniadze -w zupelnosci wystarcza normalna cyfrowka w miare dobrych warunkach oswietleniowych. Jesli masz problem a mozesz sie zmobilizowac na wyjazd do Krakowa -to takie fotki mozesz juz miec za symboliczna 50 zł (od 30 do 70 sztuk) Z wyselekcjonowanych fotek nasi webmasterzy instaluja twoja indywidualna stronke z własnym indexem wstawiona do naszego systemu informacyjnego zintegrowanego z ponad 100 agencjami(najlepszymik w swiecie) To kosztuje tylko 40 zł (oplata ze stronek i serwer) te minimalne koszty pozwola ci skutecznie i calkowicie zweryfikowac mozliwosci przez najlepsze swiatowe agencje. tylko w taki sposb mozesz miec pewnosc ze ewentualna oferta zagraniczna i kontrakt ma swoja wartosc Treaz oczekiwal bede z twojej strony na dalszy krok:czekam na decyzje o twojej dyspozycyjnosci i przede wszystkim fotki wszelkie zapytania , i watpliwosci wyjasniam po g 21 na gg.-prosze sie tylko na poczatku przedstawiac!!! To wazne poniewaz mam b.duzo rozmow!!! pozdrawiam dr Zygmunt Fura\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam to samo:D:D a własnie on pytał wogole kto robił mi portfolio, wysmiał i zwyzywał tą agencję i powiedzial ze jak mogłam placic za to;) a sam teraz chce kase hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie;) musi mieć fajną FURĘ:D przez niego się rozleniwiłam i nie robię ani diety ani ćwiczeń;))))) niech mnie ktoś zmotywuje bo 25 marca jade do wrocka;( plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołmenififi D
ćwicz kobito, ćwicz bo pojedziesz 25 marca i cie tam okrzyczą, że jesteś bardzo leniwa i nie można na tobie polegać, a jak poćwiczysz i sie troche odchudzisz :D, to ci powiedzą że masz wspaniałą figurę, cudnie wyglądasz jest ok i można już robić to, co trzeba i musisz tracić czasu na poprawe wyglądu, zyskasz mnóstwo czasu i będziesz hepi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cwicz cwicz :D:DChodź ja tam sobie dalam juz z tym spokoj:P:P Dzisiaj labo w poniedzialek dzwonie do ML Studio :D:D I zobaczymy jak c tam wyjdzie:P :):) 3ymcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Oczywiście będziemy trzymać kciuki :) Jak tam pozostałym modelkom (lub kandydatkom) układa się kariera :P ? Natalio opowiedz nam coś jescze o swoim spotkaniu skautki i o pracy modelki, to bardzo ciekawe a ja jak dotad mam niewiele przezyć (co moze sie zmieni juz za 2 miesiace :D ) P.s zapraszam do konkursu Veeta Zostań dziewczyną Veet'a http://www.veet.pl/micro/index.html Feerma Veet zaprasza do udziału w konkursie dziewczęta które mają w sobie to coś, potrafią cieszyć się życiem i rozpiera je energia! Główną nagrodą w konkursie są: - Udziałw kampanii prasowej marki Veet w Polsce w 2006 r - Profesjonalna sesja zdjęciowa Jeżeli masz skończone 18 lat wyślij swoje zgłoszenie oraz zdjęcia (szczegóły patrz: regulamin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej przepraszam że tak ostatnio tu żadko bywam ale mam naprawwde sporo pracy no i oczywiście zostajw jeszcze nauka>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej przepraszam że tak ostatnio tu żadko bywam ale mam naprawwde sporo pracy no i oczywiście zostajw jeszcze nauka>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej przepraszam że tak ostatnio tu żadko bywam ale mam naprawwde sporo pracy no i oczywiście zostajw jeszcze nauka... no cóz moge jeszcze opowiedzieć...ja dostałam sie do agencji NEVS..poprostu w drugim dniu pobytu szlajałam sie po sklepach i przed H&M dorwała mnie ta babka(znaczy z początku to nie wiedziałam o co jej chodzi bo tak coś nawijała po angielsku że zrozumieć niie szło)i jak dogadałysmy sie wreszcie coś o sobie nawzajem to umówiłam sie na nastepny dzień czy dwa do ich agencji(oczywiście 1.5 h spóźnienia bo zabłądziłam w tym ogromniastym londynie-miałam tylko ich adres i mape...)no ale jak juz dotarłam to ludzie w agencji mnie bardzo serdecznie powitali i byli bardzo mili...Darek z mojej agencji wysłał im moja książke im mailem także było wszystk ook...jednak nie mogłam u nich zacząć pracować wiedzac że będe miała do dyspozycji tylko 1.5tygodnia w londynie.....powiedzieli ze są bardzo zainteresowani współpracą i że przed wakacjami będą sie jeeszcze kontaktować z moją agencja...no i to cała historia ale fajno było tak nagle kogoś spotkać kto ćie wyłapie spośród tysięcy ludzi którzy przelatują przez minute na głownych ulicach londynu...ale wolałabym szczerze mówiąc jechac na wakacje do tokio-może sie uda to i to?trzeba być optymistą....jak narazie na prace nie narzekam...jest fajno a nawet bardzo bo ostatnio trafiła mi sie kampania trolla:)tylko że włoski mi rozjaśniali ale na szczescie już mam swój naturalny kolor(tzn to nie jest mój ale w miare podobny)dobra kończe już (bo dzisiaj też od rana miałam pokazy ale o u siebie w rodzinnym mieście)bo padam na ryja ładnie ujmując...papapty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
No niestety napewno zycie prawdziwej modelki jest wyczerpujące: praca, szkoła, rodzina, przyjaciele, FORUM :D hehe Ja tam bardzo sie ciesze ze poznałam kogos kto naprawde wiele wie o tym świecie. Natalio ja już coraz rzadziej chcę wchodzic na forum bo naprawde matura i inne rzeczy na głowie, ale może mogłybyśmy czasem pogadac mailowo? WIem ze nie masz za wiele czasu, ale ja naprawde czesto boje sie calego tego modelingu i mam wiele pytan. Jesli chcesz sie do mnie odezwac to podaje maila: tocinek(małpa)buziaczek.pl Digga a ty gdzie przepadłaś? Już nie wspominając o innych dziewczynach co sie powykruszały nieco... Kurcze teraz coraz wiecej konkursow bedzie, moze sie wkrece gdzies... a ktos na Hook sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej...pewnie ze możemy gadac również przez maila bo sprawdzam(staram sie)go codziennie...słuchaj -ja naprawde też dopiero zaczynam...nawet sobie nie zdajesz sprawy jakie dziewczyny maja doświadczenie ju z po paru miesiącach...teraz bede żadziej jeździc do wawki(znaczy planuje gdzies dopiero za mieśiac zgodzić sie na jakąs prace) bo po 1-szkoła-moja mama powiedziała agencji że mam problemiki 2-przez pobyt w londynie(wogóle przez ostatni miesiąc) przytyłam i nie czuje sie szczerze mówiąc z tym dobrze na zdjęciach wieć...dopierio za miesiąc-pare tygodni.... buziaczek bo ide wszamac ostatnie normalne.przyzwoite śniadanko...wiesz może od jutra sobie jakiąs dietke strzele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
ok przesłałam Ci mój adresik wiec sprawdz sobie poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak sie nazywa...
...swiatowa modelka ktora ma odstajace uszy??? :P Wazne!! plis kto wie niech pisze z gory thx! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi Ci o polską
modelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata buzek
ma odstajace uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstające uszy ma też
Karolina Malinowska-polska modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
żyje żyje Meggan... wróciłam ale mase rzeczy miałam do załatwiania po powrocie pozatym troche nie mogłam sie przyzwyczaić że już w PL jestem.. no ale już sobie to wbiłam do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki
Obojetnie czy polskaa czy nie byle slawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny..
A moze znacie jakąś światowa modelke z odstajacymi uszami?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
modelka z odstającymi uszami, krzywymi nosami i nogami,piegowate ,zezowate....dziewczyno-pełno takich!w londynie największą szanse mają właśnie takie-"orginalne" co do malinowskiej to niestety ale już nie ma odstających-jakiś czas temu zrobiła sobie korekte...pochodz sobie po stronach a zobaczysz że dużo dziewczyn ma uszka o jakie pytasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzegladaj sobie czolowke na supermodels.nl - mase tam takich plastusiowatych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan kiedy sie doczekam jakiegoś zdjęcia do obróbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
nie wiem dlaczego ale strona supermodels.nl nie chce mi wejśc:( chciałam zobaczyć bo tam Marcelina Sowa jest i Agnieszka Buzała-wiecie-dziewczątka w moim wieku i młodsze a kariere zrobiły światową-nieźle,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
digga doczekasz sie doczekasz :) tam podałam wyzej maila to wrzuc mi cos swojego fajnie przerobionego to bede wiedziala co mniej wiecej ci przysłać :) 17 no nie wiem czemu Ci sie ta stronka nie otwiera A JEST NA KOGO POPATRZEĆ! :D P.s sprawdz maila Ofco a co tam u Ciebie? Jak tam swiat agencji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
Oj dziewczyny dziewczyny uwazajcie na agencje rores models poszukajcie czegos naprawde godnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×