Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość 21
KOCHANE! Pierwszy raz "wypowiadam się" na tym forum, a śledzę je już od jakiegoś czasu. przyznam, że dużo optymizmu bije od Was wszystkich :) mam prośbę: napiszcie wszystko co wiecie o agencji HOOK. czy zajmują się tam dobrze modelką? czy jest szansa na pracę, na jakieś sesje w czasopismach, czy może nastawiona jest głównie na prace za granicą. Przyznam szczerze że interesuje mnie agencja która dużo działa w Polsce, szczególnie na łamach pras. zdjecia do Glamour, Avanti, w ogóle do gazet, czy reklam. możecie coś na ten temat powiedzieć? z góry WIELKIE dzięki :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! a ja robie sesje i wysylam zgloszenia do agencji ktore podala digga ^^ haha, a noz sie uda :P bueheh mimo, iz bardzo watpie nic mi nie szkodzi sprobowac :D jak szalec, to szlec! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
A ja jednak nie pojechalam nie chcialo mi sie tylka ruszyc w taka pogode:) , ale mam czas na zrzucenie kilku kg, natalia moze umowimy sie jak bedziesz w marcu w wawie , dzieki z gory trzymajcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Ofca ocenią Cie prawdziwi profesjonaliści. Wysłałam kiedyś foty koleżance, którą swoją drogą długo musiałam namawiać żeby uwierzyla w to że ma szanse w modelingu (dziś jest w agencji, mam 3letni kontrakt), właśnie do paru zagranicznych agencji i o dziwo odezwali sie. Napisali że ma ciekawy typ urody etc ale była surowa jako modelka, mimo wszystko trzeba troszke nabrać w tym ogłady zanim Cie zechca za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Wogóle dziewczyny jakby któraś chciała kiedyś wyretuszować jakies fotki to niech da znać, troszke sie tym zajmuje takie małe hobby:) .. nie bede sie ropisywać że komputer czyni cuda gdy figla płata natura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ja własnie dziś dostałam maila od Hook, bo robia porządek z bazą danych i znależli moje zgłosznie sprzed ponad roku i chcą żebym m wysła nowe zdjęcia i wymiary :) Ja już raz im odmówiłam i teraz tez tak zrobie ale tylko z tego wzgledu ze sa z Poznania! I to dla mnie drugi koniec Polski. A tak w ogole to bardzo dobra agencja, dużo kontakow, ostatnio widzialam modelki z hook w sesji w Filipince wiec pokazują sie gdzie mozna :) Jendak sa wymagajacy, dziewczyna to musi byc chudziutka! Najlepiej samemu do niech sie zglosic i wszystkiego dowiedziec :) Ofco a o jakiej agencji mowisz bo ja już zapomniałam :P Optymizm to klucz do sukcesu!! :)))))))) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Digga - jakaś nowa pasja?? :D Z chęcią podrzuce ci kilka fotek żebyś zrobiła mnie na bóstwo :DDD ale chwilowy brak czasu wiec jescze sie odezwe :) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21
dzięki Meggan za odp. :) a czy któraś z Was wie jak wyglądają castingi w HOOK? Jak mierzą? w czym, czy robią foty.. cokolwiek wiecie to napiszcie. z góry dzięki :) Wy to macie fajnie, takie młode jeszcze jesteście.. próbujcie gdzie się da! POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a meggan wiesz, nie dziwie sie, ze zapomnialas :P w koncu te agencje sa malo znane :p o ile dobrze pamietam img, next, ford models itp. co ci bede reszte wymieniac :P pewnie i tak nie slyszalas ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan--> Lubie robić zdjęcia, robie je wmiare możliwości gdy mam mi kto pozowac (a jak nie to sama sobie musze pozować ;D ) i gdy mam jakąś wolną przestrzen bo teraz sesje w plenerze to raczej dla osób z końskim zdrowiem:) ...A retusz idzie w parze z fotografią jednakże bardziej cenie zdjęcia w których nie trzeba nic poprawiać, które cieszą oko i wzbudzają uczucia, dają do myślenia same z siebie. Podrzuć jakies foty diggaa@interia.pl tylko o dużej rozdzielczości, napisz co chciałabyś zmienić etc do 15.02 jestem w PL potem znikam do Anglii na chwil pare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam do was pytanie na temat fot które wysyłacie do agecji.. Czy te foteczki są zdjęciami amatorskimi????? Czy byłyście u jakiegoś fotografa?????? I jeszcze jedno ile kosztuje taka sesja, która bardzo się przyda przy szukaniu agencji????? Taak się właśnie zastanawiam czy zainwestować w taką sesję czy lepiej samemu popstrykać sobie pare fotek... i te wysłać.. Co wy o tym sądzice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
21 :) nie ma sprawy, dziele sie tym co wiem :) Ofco niestety starość nie radość, pamiec coraz gorsza :) Digga w weekendzik cos podrzuce, w sumie sama tez sie interesuje fotografia, pokaze ci cos jak napisze :) Dziewczyny piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Najlepiej zainwestowac w swoje fotki, proponuje znalezc fotografa co robi fotki w zamian za pozowanie (pamietaj o umowie i dokladnym sprawdzeniu czlowieka zanim to zrobisz) a zawsze bedziesz miala czym sie pochwalic w agencji, zwykle fotki tez sa oki, ja bym jednak polecala profesjonalnie obrobione fotki (i to za darmo!) zawsze to pozniej agencja moze je wykorzystac w umiesczeniu na stronce zamiast brac od ciebie kupe kasy w zamian za niezbedne portfolio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Kaka z tego co wiem to jeśli wysyłasz zdjecia do agencji to najlepiej żeby były w 100% naturalne, zero makijażu i sztuczek z photoshopa. Zresztą wiele agencji zaczeło umieszczać na stronach przykładowe zdjęcia, które chcą aby dziewczyny przysyłały: * twarz: front, profile, z uśmiechem i bez uśmiechu, włosy rozpuszczone związane * sylwetka: w stroju kąpielowym przód, tył i bok. Może Ci je zrobić mama, siostra czy koleżanka zwykła cyfrówką. Agnecje chcą zobaczyć ciebie a nie to co potrafi makijażysta, stylista czy komputer z Tobą zrobić. Fakt zdjęcia profesjonalne też sie przydadzą ale jeśli trafisz do dobrej agnecji sami zadbają o twoje portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
ofco => Ja wysyłałam już fotki do zagranicznych agencji. Adresy brałam ze strony supermodels :P I odezwali się! Ale oczywiście jestem raczej "surowa", więc na wiele z ich strony nie mogłam liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
może mi któraś z Was wyjaśnic co to znaczy:"surowa"???Z góry thx:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Surowa czyli bez doświadczenia, wyjazdów zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudna Ja
czy sa tu jakies modelki,ktore stosuja diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
HEJ DZIEWCZYNY...DAWNO NIE BYŁAM ALE ZNÓ JESTEM...DZISIAJ ZNOWU JESTEM BRUNETKĄ!!!PO MIESIĄCU MĘCZENIA SIE Z BLOND WŁOSAMI ZMIENILI MI NA MÓJ NATURALNY(TZN.PODOBNA FARBA)NO I TROSZKI PRZYCIACHALI...NIE BĘDE NA FORUM PRZEZ JAKIEŚ 2 TYG(LICZĄC OD JUTRA) WIEC NIE ZAPOMINAJCIE O MNIE DZIEWCZYNY:)JAK WRÓCE Z TEGO LONDYNU TO POWIEM JAK TAM WYGLĄDA PRACA MODELKI-MOZE SIE WYBIORE DO PARU AGENCJI CHOCIAŻ NIE WIEM CZY BĘDZIE MI SIE CHCIAŁO BO I TAK NIE WZIELŁAM KSIĄŻKI...ALE... ***DO MEGGAN*** SŁUCHAJ-JA TEŻ MIAŁAM JECHAĆ DO HOOK I TEŻ JEST DLA MNIE TO NA KOŃCU ŚWIATA I TEŻ ZROBIŁAM TAK SAMO JAK TY I ODMÓWIŁAM...PO ROKU SPOTKAŁAM KOLEŻANKE KTÓRA WŁAŚNIE TAM PRACUJE(MIESZKA TAM GDZIE JA)ALE POWIEDZIAŁA ŻE W AGENCJI BYŁA RAZ PRZED ROKIEM A TAK TO PRZEWAŻNIE JEST W WARSZAWIE WIĘC NIECH CIE NIE ZRAŻA FAKT ŻE AGENCJA JEST DALEKO BO PRZYJEDZIESZ TAN SIE POKAZAC RAZ-GÓRA DWA....TA DZIEWCZYNA W CIĄGU ROKU ZWIEDZIŁĄ PÓŁ EUROPY A PRACY MA MNUSTWO(JEST PRZECI ĘTNEJ URODY)WIĘC JA BARDZO POLECAM AGENCJE(RÓWNIEŻ Z POWODU MIŁEJ ATMOSFERY I PRZYJAZNYCH LUDZI Z AGENCJI) POZDRAWIAM WSZYSTKIE I ZYCZE ŻEBY W TE DWA TYGODNIE MOJEJ NIEOBECNOŚCI KAŻDA WAS MIAŁA NA KONCIE CHOĆBY JEDEN MALEŃKI SUKCESIK:) DO USŁYSZENIA I PAPAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego i udanego pobytu
a Angliii:-)Pozdrawiam gorąco🌻Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Dokladnie milego i owocnego pobtu w Anglii, co do diet to chyba kopenhaska byla wspomniana wiele razy:), nie wiem ja ide do dietetyka teraz i na jakies cwiczenia sie zapisze ktore mi zmniejsza obwod talii albo usune sobie zebra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Hehe, też bym sobie usunęła żebra. Mam strasznie wielkie :( A co do diet - ja staram się pilnować co jem chociaż ostatnio to mi w ogóle nie wychodzi (może dlatego, że nie mam pracy z agencji, w związku z czym brak mi motywacji). Muszę zacząć ćwiczyć i zadbać o zdrowe jedzenie. Żadnej konkretnej diety nie mam zamiaru stosować. Najlepszą dietą jest drastyczne ograniczenie słodyczy, więcej ruchu, mniej jedzenia, dużo wody mineralnej, zero jasnego pieczywa, dużo warzyw i owoców... Jedzenie jak najbardziej naturalne (bez chemii) i dużo ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 miłego pobytu w Anglii :) Ja też nie mam motywacji aby chudnąć, ale narazie nie będę się jakoś za bardzo głodziła, może jedynie będę unikała słodyczy i jak wreszcie pojade to tej Warszawy na podbój agencji :D To się okaże czy jestem za grupa, za brzydkA czy nie wiem już samaa... nom więc narazie musze tylko czekać aha i szukać fotografa jakiegoś który zrobi mi małą sesyjke (za darmo:P) :) Buźka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Brak w nas motywacji bo taka smutna zima... jak przyjdzie słoneczna ciplutka wiosna to odrazu bedzie z nami lepiej! Ja narazie pilnie sie ucze o matura coraz bliżej, a potem CZAS POSWIECEN! Tzn dietka, duzo ruchu i zbieram kasę na bilety do Wawy 17 to super że tej dziewczynie się tak udało :) Mi w sumie nie chodzi ani o jakieś dalekie wyjazdy czy tez sławe, ja bym chciała spróbowac czegoś innego, powalczyć z samym sobą i zaczac samodzilnie na siebie zarabiac... wiec Hook za daleko i mi az tak nie zależy a w Wawie tez moze byc OK :) MIłego pobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananaa
Witajcie! Jestem tu nowa :). Czytałam wasze wypowiedzi i pomyslałam że nawiąze kontakt z tak fajnymi babkami jak wy :P. A więc moje wympiary, troche nie jak na modelke, ale chcialabym nia byc :) : Biust: 85cm talia: 64cm Biodra 88cm Wzrost: 164cm Wiek: 14 lat (no prawie, urodzilam sie w czerwcu :P) I co myslicie? Chyba musze jeszcze duzo podrosnac :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak z 10 cm by sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
hmm 14 lat możesz jeszcze urosnąć ale to zależy od genów, popatrz na rodziców, rodzeństwo jeśli są wysocy to możesz jeszcze skoczysz do góry z wzrostem ale to wszystko kwestia czasu a czas w tym zawodzie działa niestety na niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
To może spróbuj fotomodelingu? A co do wzrostu to zgadzam sie z tym co napisała Digga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom masz szanse jeszcze urosnąć ja w tym okresie np. uroszłam i to bardzo dużo... :) Życzę powodzenia... ale jak nie dasz rady to próbuj w fotomodelingu:) Pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczek
Moze wiedzie od ilu dop ilu wahająsie ceny udziału w reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×