Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

aa narazie stoi meggan :P najpierw porobie sesje, a potem znow sie za to wezme. przynajmniej mam alternatywe - 2 miesiace i kontrakt z orange...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan sprawdź poczte bo wysłałam Ci próbke moich prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Ofco ale niedługo ruszysz pełna parą :) przynajmniej tego ci zyczę! Ja tez juz za 2 miesiace strartuje... hehe Diggaa jesteś bardzo zdolna jeśli chodzi o obróbke zdjęc :) zreszta napisałam ci w mailu 17 dzięki za wszystko, bądzmy w kontakcie :) Niewiem co by ti jescze napisać :D moze wy cos ciekawego opowiecie? A ja do ksiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planuje za jakies 1,5 miesiaca:) Jestem juz chuda jak szczapa i szczerze mowiac nie za bardzo mi się to podoba:/ Szybko mi poszlo z tym schudnieciem ( dieta kopenhaska zadzialala w pelni ) i moglam z tym poczekac :) No ale teraz wiem ze schudniecie nie sprawia mi problemu i moge jesc ile chce:D 3-majcie sie dziewczyny, milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej milka..no to gratulacje....bardzo sie ciesze ze ci sie udalo...ile???tylko teraz musisz uważać bo efekt jojo to właśnie minus tej diety...a wytrwałaś do końca?czy np. coś zmieniałas?/buziaki gorące i papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie milka
prosze opowiedz wszystko, czy duzo cwiczylas itp czy cos zmienialas w diecie? wszystkooooo :D bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no to Milka gratuluje... :D:D:D Też taak bym chciała chodziaż ja tam się nie bede narazie raczej odchudzała :P Wymiary mam dobre :) Jak bedzie dopiero trzeba to wtedy bede myslala na temat jakes diety!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
tak na początku to z okazji Dnia Kobiet (wprawdzie jako kobieta no ale nie ma tu mężczyzn) życzę wam aby każdy dzień wypełniony był radością i oczywiście sukcesów w modelingu :D Milka -ja takze gratuluje, w sumie wiem co czujesz bo rok temu tez dla modelingu strasznie wie wychudzilam i czulam sie dziwnie tak jakby mi wszystkie kosci wystawaly... :P Tyle że dieta kopenhaska wymaga włączenia mamy do gotowania specjalnych obiadków no i w sumie jest to jakis tam problem A może znacie jakies takie podstawowe porady dzieki ktorym uda mi sie zrzucić ze 2 kg? Oczywiscie cwicze we wlasnym zakresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2kg w 2 dni! (dieta by ofca :)) Dzień I 12:00 - zwykły, zdrowy obiad 18:00 - jogurt danon activia (naturalny) Dzień II 12:00 - zwykły, zdrowy obiad 18:00 - jogurt danon activia (musli) do picia tylko woda mineralna niegazowana i duuuzo, duuuzo cwiczen! ja preferuje skakanke, hula-hop i 10 typów brzuszków :) ***************************************** u mnie podziałało :D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
OFCO CO TY MOWISZ????? 2 kg w 2 dni? szok!! Chyba masz cud przemiane materii bo pewnie nie dziala to na wszystkich tak jak na Ciebie :D No ale ja bez sniadania nie przezyje... to ja wole dluzej ale przynajmniej zyc bede :D Ale w zasadzie to ja niewiem co mam jesc a czego nie... moze cos z jedzenia przyspiesza spalanie albo cos...? Podoba mi sie nazwa dieta by Ofca :D hehe mozna to opatentowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Też tak kiedyś miałam że dwa dni bez kolacji lub lekkie jedzenie, woda i na wadze kg czy dwa mniej. Wszstko ma jednak swój kres, za dużo kombinowałam i rozregulowałam organizm. To nie zabawka, nie można chudnąć grubnąć co 5minut bo prędzej czy później to odbije piętno na naszym zdrowiu. Wszystko z głową dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj racjaa racjaa :)) Kurcze a moze znacie jakis sposob zeby schudnac (bez glodzenia sie:P) z ud.. bo wsumie w talii jestem dobraa ... wsumie z biodrach tez nie mam strasznie duzo teraz 89 ale troche moje uda wydaja mi sie za duze w porownaniu do talii :P wiec jak cos bedziecie mialy to czekam na rade:):) Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to nawet te diete baaaardzo zmodyfikowalam. Mianowicie raz dziennie pozwalalam sobie na batona czy inna bombe kaloryczna ale za to mnostwo czerwonej herbaty, kaszy gryczanej, brokulow i marchewki, no i te jajka na twardo, zamiast pomidora pilam sok pomidorowy. Natalia teraz mam 92cm w biodrach, 62 w pasie i 89 w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Milka to cudnie :D MOżesz napisac nam troche wiecej o tej twojej zmodyfikowanej diecie? Chetnie bym na taka przeszla co nie trzeba sie glodzic i jest ok :) A ile czasu to trwalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diggaa
Ciekawy artykuł, w dużej mierze mają racje ale to nie wina dziewczyn- modelek że panuje moda na bardzo szczupłe ciała, pamiętam jak pare lat temu czytałam artykuł o Claudii Schiffer, była w nim ciekawa notka wyjaśniająca dlaczego ona jak i inne bardziej kształtne koleżanki znikneły z wybigów. Szanowny pan Karl Lagerfeld, światowej sławy kreator domu mody Chanel, oświadczył że PIERSI się już NIE NOSI ! Na wybiegach zaczeły królować wychudzone modelki, teraz troche przystopowali ale i tak wiadomo powszechnie że modelką jest dziewczyna chuda a nie szczupła bo to dwa różne pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Diggaa => Ja słyszałam, że modelki muszą być bardzo chude bo na taką łatwiej uszyć ciuchy i zużywa się mniej materiału. Nie trzeba bawić się z tymi wszystkimi przeszyciami, dopasowywaniem itp. Poza tym modelka ma tylko zaprezentować ciuchy na wybiegu i skierować uwagę na nie a nie na siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Kate to racja, ale ja tam w głebi sie ciesze bo uwazam ze to co sie dzieje to juz lekka przesada, z roku na rok wymogi sa coraz bardziej surowe a dziewczyny czesto mysla tylko o tym co moga zjesc a czego nie, a od tego zaczynaja sie problemy z psychika. W tym artykule jest jednak to wszystko za bardzo przesadzone... przeciez dziewczyna z rozmiarem 36 czy nawet 34 nie musi byc wcale anorektyczka! Bo to może zależeć od naszej budowy i predyspoozycji genetycznych... a nie przesadnego dązenia do kanonu piekna. P.s Digga dajesz sobie rade? Foty dobre czy sie nie nadaja? BUZIAKI P.ps Natalio a Ty własciwie to jak dlugo jestes juz w Model Plus? Pppps: Milka co z ta dietka? Jak bedziesz miala chwilke to opisz nam jak przyjemnie mozna ja zmienic zeby troszke zrzucic i sie nie przemeczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Fotki dobre.. jedna nawet baaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
kate18=> Właśnie przeszycia, przeróbki, oszczędność materiału. To nie wina dziewczyn że ktoś chce oszczędzić czas i pieniądze, kosztem ich ciała. Tylko że wtedy chcąc mieć zlecenia i zarabiać jak w każdym zawodzie, muszą pilnować wymiarów jakie ktoś sobie odgórnie ustalił. Nie można powiedzieć że zawsze ubóstwiano dziewczyny 178/rozm 36, to wszystko są narzucone z góry od jakiegoś czasu trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka23
trzeba bronic nasza kobiecość!!!! To nie prawda że cycek sie teraz nie nosi jak twierdza bezwzgeldni projektaci. Ubrania sa dla kobiet a nie dla wieszakow. Ja swoje dzieci bede przed tym chronic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projektanci mody dlatego
twierdzą,że "cycków się nie nosi"i dlatego preferują chłopięce figury u modelek i brak oznak kobiecości(pupa,biodra,piersi)ponieważ 99% z nich to GEJE:-PPociągaja ich chłopcy i dlatego wymagaja od swoich modelek chłopięcych figur:-oPEDAŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie skonczyl sie
program na tv4 o modelkach, bedzie lecial zawsze w piatki 0 21 warto obejrzec, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to że mam cos przeciwko
gejom ale uważam,ze to lekka przesada,ze grupa gejów(czyli projktanci)narzucają swoim modelko(a przy okazji milionom innych kobiet na całym świecie)jakieś chore wzorce i kanony"piękności"w postaci figury 11 letnieo chlopca:-o.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie przesadzajcie! nie jest to całkiem chlopieca figura! modelki maja wciecie w talii, a biust miseczke B, a czasem nawet C! na prawde modelkom niczego nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram ofce
co by na modelki nie gadali i tak wiekszosc chce wygladac tak ja one niz jak np "zdrowo wygladajece" amerykanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze wsumie nie jest tak strasznie a w tym artykule troche wszystko zostalo wyolbrzymione... oczywiscie zdazaja sie przypadki dziewczyn ktore wpadaja w anoreksje ale takich jest tylko garstka, chodz uwazam ze mogliby troszke te kryteria obnizyc.. Np. w Ameryce.. nie ma az takich kryteriow mozna miec troche cialka tu i uwdzie :P liczy sie przedewszyskim twarz, a u nas w Polsce oprocz twarzy trzeba byc wyskoim i bardzo chydym no i trzeba sie tym czyms wyrozniac, wynika to przedewszystkim z faktu ze w Polsce jest bardzo duzo ladnych szczuplych i wysokich dlatego z roku na rok kryteria sie podwyzszaja, mozna sie tylko cieszyc z tego ze tyle ladnych dziewczyn jest w Polsce :D Nom a co do ofcy to oczywiscie sie zgadzam nie dokonca jest to chlopieca figura chodziasz oczywiscie czym mniejsze biodra tym lepiej :P Ale biust musi jakis tam byc :P i oczywiscie wciecie w talii :D:D:D Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×