Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość Meggan
tak, kazda z nas by chciała żeby to jej wymiary byly takie jakich wymagaja w mediolanie, male czy duze biodra kazdy ma swoje zdanie na ten temat a uroda jest cecha subiektywną :P Ogladałam ten program Modelki,no nawet ciekawy a dziewczyny odwazne i orginalne, bede ogladac dalej Diggaa-> czekam cierpliwie na efekcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny ze tak pozno odpisuje ale ostatnio straszny mam nawal zajec. Podstawy diety wzielam z diety kopenhaskiej, nie trzymalam sie jej scisle, ale oparlam diete na produktach w niej wystepujacych. Dodalam duzo marchwi, kaszy gryczanej ( smierdzi okrutnie:) ) , czerwonej herbaty, grapefruitow i pilnowalam zebym nie chodzila glodna. Przestalam slodzic herbate, ale nie wytrzymalam dlugo i ograniczylam sie do 1 lyzeczki ( plaskiej ) . Pierwszy posilek jadlam zaraz po przebudzeniu ( jakies 0,5 h ) , to podobno bardzo wazne bo pobudzamy w tej sposob caly metabolizm, a ostatni najpozniej o 19:00 ( chodze spac po 23:00 ). Pierwsze 6 dni odzywialam sie bardzo rygorystycznie, pozniej powoli zaczelam wlaczac muesli z chudym mlekiem itp. pozwalalam sobie na rzadek czekolady, batonika Corn lub herbatniki bez cukru raz dziennie. Teraz odzywiam sie juz w miare normalnie, chociaz calkowicie zrezygnowalam z potraw smazonych, z ziemniakow, slodkich, gazowanych napojow. Hmmm nie wiem czy to wazne ale wszystkie warzywa i ryby gotowalam na parze i bardzo duzo tanczylam, bo nie chcialo mi sie cwiczyc a taniec kocham . Godzina dziennie to bylo minimum:) Wymiary ciagle w normie mimo tego ze wczoraj zezarlam czekolade, pake chipsow i schlalam sie jak dzika swinia:D Aha, po diecie nawet moja skora wypiekniala, mysle ze to dzieki tej marchewce ma sliczny odcien:) powodzenia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie milka fajnie :D:D Też tak powoli musze zaczac cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
milka_7_7_7 jak duże ilości marchewki jadłaś? :) Mi mamusia też zawsze powtarzała że zbawienny wpływ na odcien cery ma marcheweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę ci milka
ale jeszcze mam jedno pytanko, podaj prosze swoje terazniejsze wymiary please :) waga biodra itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zouza
Kate18 jak trafiłaś do agencji? Jakiś miesiąc temu zaczepił mnie facet na ulicy i proponował mi prace fotomodelki, ale ja byłam tak przejęta, że podziękowałam i kazałam mu szukać dalej, bo nie mam ochoty gonić "z gołym tyłkiem" przed obiektywem. Teraz żałuje, że nie spróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle ok 5 sztuk, takich dosyc dorodnych:) 89-62-92, wagi w domu nie posiadam, bo nie bardzo mnie interesuje, chodzilo wylacznie o wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
Ow wreszcie mam czas namisac, ja tak samo przerzucilam sie na jedzenie otowane na parze i schudlam 3 kg i wymiary tez zmalalay:-) Tylko nie wiem co zrobic wyskoczyly mi 3 pryszcze i teraz zostaly mi straszne przebarwienia , nie wiem co z nimi robic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloa
mialo byc Uffff a nie Ów:-) i na Parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
ja tez mam jakies problemy z cerą, jakies przebarwienia... stosuje teraz acne-derm, ale mam zamiar wybrac sie do dermatologa i stanowczo pozbyc sie tego raz na zawsze! Ktos kiedys pytał o ćwiczenia pilates? znalazlam świetny topic na kafeterii z linkami do darmwego pobrania filmów instruktazowych http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3201964 Ja zaczynam ćwiczyć i jeść marcheweczki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej kochane moje! sorki ze tak długo nie odpowiadałam ale tyle klasówek co przez ostatnie tygodnie miałam to w życiu nie pisałam-tragedia...chyba ja sie pytalam o ćwiczzenia pilates-ok zaraz zerkne...co do dietki to dzisiaj mam ZNOWU drugi dzien-moze tym razem sie uda chociaz moja mama zabrania mi jesc sałaty bo podobno ma strasznie dużo tych całych azotanów i sobie można na wątrobe nieźle zachorować...więc-marchewka górą!:O)o kupi.łam sobie krem Vischy wyszczuplający wiec napisze wam czy daje jakiekolwiek efekty czy nie...ale jak nie to sie wkurze bo kosztuje on nie mało... a jeszcze rozwine temat przebarwien...tez mam-miałam z tym problem.. ja mam chorą tarczyce i biore hormony a ze miałam niedawno studniówke mojego eks to pochodziłam do solarium...no i wyskoczyły plamki i przebarwienia...do tego mam jeszcze pękniete naczyńka...od razu pośpieszyłam do dermatologa i mi przepsał jekieś kremiki-czy podziałało?pól na pół latego teraz ide na leczenie tymi kwasami czy czymś takkim -jeśli oczywiscie tak zadecyduje lekarz...więc jeśli macie z tym problem to radze sie od razu wybrac do kosmetyczki lub dermatologa bo kremy to gł,owno daja ...ide teraz odespać bo aż mi sie nogi trzęsą ...buzial dla wszystkich@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
moge wam polecic dobra maseczke na brzebarwienia i rozne wypryski. Otoz jeszcze kilka dni temu mialam pryszcze i czerwone plamki miedzy brwiami :O niemily widok w lustrze,ale znalazlam w gazecie maseczke z drozdzy i odrobiny mleka. Miesza sie kostke drozdzy i troche mleka i naklada sie na twarz i na dekolt. Potem sciera sie ja palcami jak juz wyschcnie. Ale ostrzegam ze po jej zropbieniu lepeiej nigdzie nie wychodzic bo mozecie miec czerwone mordki :) najlepeij zrobic ja wieczorem zeby przez noc twarz mogla "odpoczac" :) U mnie zadzialala wrecz natychmiastowo, moja cera sie poprawila i nie mam juz czerwonych plamek :) Serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
dzięki :) jutro lece do sklepu po kostke smierdzących drożdzy fuj! Kiedys je piłam bleeeee, moze cos dadza... w sumie i tak wybieram sie do dermatologa bo przed wakacjami chcem juz miec perfekcyjna buzke, zeby ladnie ja opalic, a nie zwiekszac przebarwienia! Dzis pozarłam pierwsza marchewke :/ i jakies wafle ryzowe cynamonowe... echh czego sie nie robi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja chyba tez zaczne zajadac sie marchewką :D:D A i ta maseczka tez dosc bardzo ciekawa jak bede miala troszke czasu (weekend??) to wredy ja wyprobuje :) Pozdrówka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
no to marchewki mają powodzenie:) aaa mi jeszcze taka babka polecała żebym piła sobie tak naczczo szklanke wody z miodem i cytryną-podobno bardzo oczyszcza organizn:P ej a słyszałyście może coś o serku pleśniowym?-bo ja zaczę.lam za nim przeppadać ale wiem ż echyba ma troche dużo tych całych kalorii...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka swietnie oczyszcza i pomaga w trawieniu:) A co do maseczki z drozdzy to potwierdzam, jest najlepsza:) A najlepszy sposob na cere to jedzenie watrobki, nie zartuje!!! zawiera duzo witaminy A i cudownie wplywa na cere. Ja jestem wegetarianka wiec biore wit A w kropelkach ( od tygodnia) i mam cere jak 10_latka:) Niestety jest na recepte, ale mysle ze dermatolog nie bedzie robil problemow:) polecam goraco:) Buziaki slonka moje, milego dnia:) Aha, jesli wasza cera jest szara, zmeczona i blada to natychmiat poprawi jej koloryt maseczka z marchewki wymieszanej z nawilzajacym kremem do twarzy. Zetrzec marchewke na drobnej tarce, polaczyc z kremem zeby mila bardziej zwarta konsystencje i na 4-5 minut na buzie. Tylko trzeba uwazac, 5 minut to absolutne maximum chyba ze chcecie byc pomaranczowe:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Milka świetne rady! Ja tez jestem wegetarianką i niestety dobrze wiem że brak mięsa żle wpływa na cerę... dziś zostawnie trochę marchewki na cerę :P a przed chwilką byłam w sklepie i o drożdzach zapomnialam echh... a jeśli chodzi o coś zrowrego do pojadania to teraz wcinam wafle ryżowe np. z cynamonen i od czasu do czasu batonik milky way- jogurtowy z musli! Zdowy i pozywny! Bedziemy piekne na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggan bardzo sie ciesze:) A od jakiego czasu jestes na ekodiecie;):D?? Jak jestem molem gazetowym i ksiazkowym i znam mnostwo takich wlasnie naturalnych przepisow na dolegliwosci z cera wlosami i innymi czesciami ciala:D;) Jakbyscie mialy jakis problem albo nagla awarie w urodzie to piszcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliiia17
Hej dziewczyny wybiera sie moze ktoras z was na ten casting , ktory organizuje agencja Hook..?? i czy jest to agencja naprawde godna poswiecen?? hehe Bo ja bylam tam pod koniec stycznia i pani byla bardzo mila powiedziala mi ze mam zrzucic 4 cm w biodrach... mialam 94-63-83 przy wzroscie 178cm. Zrzucilam w sumie 2 cm katowalam sie (bo uwwielbiam wcinac jedzonko) :Dteraz mam 92-62-82 i wiecej nie moge stanelam w miejscu :( wogole nadaje sie na modelke??? wiem ze nie widzicie twarzy, w sumie znajomi zawsze mi mowili ze mam sprobowac!! sprobowalam i bylam za gruba;/ zna moze ktoras z aws jakis dobry sposob na zrzucenie tych 2-3cm w bioderkach?? bo mi na zostaniu modelka baaaardzo zalezy w sumie jak kazdej na tym topiku:) z gory dziekuje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 82 cm i kaza Ci zrzucac??? Rany boskie, Meggan czy to jest normalne?? Jak na moje oko to Natalia17 musi byc chuda jak szczapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale to chyba jakas pomylka, moze masz jednak 92??? Bo ja mam 182cm wzrostu, i 92 w biodrach i mam juz kilka propozycji. Niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
wydaje mi się że Natalia podała odwrotnie wymiary tzn biodra-talia-biust, a nie jak zazwyczaj sie podaje biust-talia-biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Meggan sprawdź @ mała niespodzianka dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
Diggaa CUDNIE!!!! Jesteś bardzo zdolna w tych sprawach :*** BUZIAKI Taaak jesli chodzi o biodra to ja juz cos o tym wiem... niestety! Też sie katowałam i tez chcieli ciągle mniej i mniej! Przy twoim wzroscie z biodrami 92 masz sporą szansę (ja jestem nizsza) ale pewnie nie we wszystkich agencjach... Jeśli chcesz jescze poćwiczyć i sie pokatować to polecam ćwiczenie pilates na link ---> http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_id=00628738705515915154&gk=domain na nogi i posladki ja używałam do cwiczen jescze kremu wyszczuplajacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten wasz topik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
o boze dziewczyny przepraszam poprostu zle napisalam mialam 84-63-94 a teraz mam 82-62-92 przepraszam za te glupia pomylke;/ ale mi glupio;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliia17
meggan dziekuje Ci bardzo:):* ale plik zostal usuniety z serwera:( i nie moge jush go sciagnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
oki to podaj maila to ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggaa
Nataliia nie masz za co przepraszać :) Meggan ciesze się że Ci sie podoba, jak będe mieć coś nowego to wyśle buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×