Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaa78

facet mnie zostawil

Polecane posty

Gość *sloneczko*
buahahahahaha :D:D:D:D CZARNY TULIPANIE !!! Jak czytam takie wypowiedzi to mnie strzela!! Facet!! Albo masz masę kompleksów albo probujesz sie sztucznie podbudowac na forum... Weź się facet ugryź w dupe a nie pisz jaki to ty nie jestes bo tym samym dajesz przyklad jakim facet potrafi byc idiota bez wiekszego wysilku...:D:D:D zmien sobie ksywe na WYBLAKLEGO NARCYZA... pozdrawiam Mlodaa87... 3maj sie cieplutko i napisz co tam u Ciebie...:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek28
A jak sobie radzić, jeżeli przez 1,5 roku po rozstaniu nie można znaleźć faceta ( takiego normalnego, który po miesiącu albo dwóch nie powie sorry to było tylko zauroczenie zostańmy przyjaciółmi...bo przez te 1,5 roku spotykałam sie pare razy z taką opinią...) i ciągle tonie się w czarnych myślach że już do końca życia pozostanie się samemu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :( wczoraj zrobilam rzecz ktorej nie powinnam byla robic :( wyslalam do niego sms-a z pytaniem co slychac...no i co? nic :( nawet slowa nie napisal...po co ja to zrobilam...juz dochodzilam powoli do siebie...a teraz znowu poczulam sie jak smiec ktory nie zasluguje nawet na chwile uwagi.... ehhh ale jestem glupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×